|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Izjava Polone Juh
14.1.2014 17:18:37   
kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: patrino


IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Zame je pa neodgovorno, da daš svojemu sinu ime Belo in niti ne pomisliš, da bo moral s tem imenom živet. Sicer se mi pa na tej posplošeni izjavi ne zdi nič posebno pogumnega.

Ja , je zagotovo lažje živeti, če si navadna Pepca, pa tudi če ti kruli v želodcu in nimaš za burek. Važno je, da starši ravnajo odgovorno in dajo otroku "pravo" ime.user posted image



Baje ti grem na spolni organ user posted image

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Izjava Polone Juh
14.1.2014 17:24:41   
mateyka
kalbo je po dolgem času res krepko ironično-sarkastičen, pa je takoj nerazumljen. ah, težko je bit dramatično-kreativno razumljen, poglej bogega oscarja wilde-a; sploh če maš več kot dva otroka v tem primeru, je to a "pun" killer zgleda (v 98% oslepi sogovornice z manj otroki) user posted image

p.s. drugič moraš v p.s. razložit foro, da jo bojo matere z manj otroki dojele v vsej veličini (aja, patrino je seveda izjema - slepa za joke tudi pri treh) user posted image

< Sporočilo je popravil mateyka -- 14.1.2014 17:27:20 >

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Izjava Polone Juh
14.1.2014 17:24:49   
tashq
Frodo,oprosti,ampak nisi mi odgovorila oz.nisem zadovoljna s tvojimi odgovori.
postavila sem konkretna vprašanja,na katera se lahko konkretno odgovori,odgovorila si mi pa splošno.sicer te ne silim(ali koga drugega)naj mi odgovori,dovolj je le,da se razmisli o tem.

taka vprašanja sem postavila zaradi tega,ker so vsi komentarji zelo splošni,noben pa ne pove,kje je tista meja.ne na splošno,ampak konkretna meja pri njegovi družini.

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Izjava Polone Juh
14.1.2014 17:37:10   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

kalbo je po dolgem času res krepko ironično-sarkastičen, pa je takoj nerazumljen. ah, težko je bit dramatično-kreativno razumljen, poglej bogega oscarja wilde-a; sploh če maš več kot dva otroka v tem primeru, je to a "pun" killer zgleda (v 98% oslepi sogovornice z manj otroki) user posted image

p.s. drugič moraš v p.s. razložit foro, da jo bojo matere z manj otroki dojele v vsej veličini (aja, patrino je seveda izjema - slepa za joke tudi pri treh) user posted image


user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil kalbo -- 14.1.2014 17:38:25 >

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   [Brisano sporočilo]
14.1.2014 17:42:17   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu liliana)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Izjava Polone Juh
14.1.2014 17:46:59   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: tashq

Frodo,oprosti,ampak nisi mi odgovorila oz.nisem zadovoljna s tvojimi odgovori.
postavila sem konkretna vprašanja,na katera se lahko konkretno odgovori,odgovorila si mi pa splošno.sicer te ne silim(ali koga drugega)naj mi odgovori,dovolj je le,da se razmisli o tem.
taka vprašanja sem postavila zaradi tega,ker so vsi komentarji zelo splošni,noben pa ne pove,kje je tista meja.ne na splošno,ampak konkretna meja pri njegovi družini.


Konkretna meja pri konkretni druzini ne more biti postavljena, ker nisi podala dovolj konkretnih informacij glede nacina in sloga zivljenja ter planov glede otrok. Ko bos lahko konkretno odgovorila na moja konkretna vprasanja - koliko sole planiras za otroke, koliko hrane lahko sama prideas in koliko hrane je po tvojem dovolj za otroka, kolikorat tedensko pesres in kolikorat tedensko se lahko porabi kubik vroce vode na kopanje, ti bom odgovorila. Konkretno se druzine, ki se umivajo samo enkrat tedensko in perejo perilo samo ko je nuja, financno na boljsem, saj imajo nizje stroske. Enako druzina, ki zivi v bloku in se ne ogreva ( ker se sosednja stanovanja ogrevajo) ter zivijo pri 18 stopinjah je stroskovno na boljsem, kot druzina, ki v stanovanju vzdrzuje 22 stopinj ... itn...
Torej , ko bos konkretno lahko opredilila popolnoma vse okoliscine, ti bo lahko popolnoma konkretno odgovorjeno. In prav v konkretizaciji le teh in tisztih, ki jih sploh vzames v ozir je tvoja odgovornost - to je povsem konkretno.


Konkretna meja pri nekaterih druzinah je tudi rodna sposobnost zenske in moskega. neplodni pari se ne ozirajo in nimajo problem morda financne narave imajo pa zdravstvene. Dejansko stevilo otrok je odvisno tudi od dejavnikov na katere ni mogoce vplivati.

V neki drugi temi je nekdo rekel, da se nikoli nihce ne spotakne zakaj nekdo ima malo otrok, lahko bi jih pa imel vec. Ta, ki je to izjavil ( ne spomnim se kdo je to bil) se je grdo zmotil. Pa se kako se ljudje vtikujejo in celo obdolzujejo tega in onega ker nimas vec otrok a po njihovem imas vse pogoje, da bi jih imel. Samo "tezenje" tet kdajs e bo kdo porocil in ali kaj mislijo kaj rojevati itn.. je ze na tej "dobri" poti... enako kot vtikovanja ali mislite kaj drugega poceti kot otroke...

< Sporočilo je popravil Frodo Bisagin -- 14.1.2014 17:50:57 >


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu tashq)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Izjava Polone Juh
14.1.2014 17:52:11   
tashq
Frodo:govorim o TVOJI konkretni družini(oz.tisti konkretni družini,ki bi odgovorila na vprašanja). in na podlagi tvoje konkretne družine,lahko tudi konkretno odgovoriš.
da postavim konkretno vprašanje:koliko ti konkretno porabiš za enega otroka oz.koliko je tebi konkretno "dovolj",da porabiš za enega otroka?itd.

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Izjava Polone Juh
14.1.2014 17:52:48   
Izabelina

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin


IZVIRNO SPOROČILO: tashq

Frodo,oprosti,ampak nisi mi odgovorila oz.nisem zadovoljna s tvojimi odgovori.
postavila sem konkretna vprašanja,na katera se lahko konkretno odgovori,odgovorila si mi pa splošno.sicer te ne silim(ali koga drugega)naj mi odgovori,dovolj je le,da se razmisli o tem.
taka vprašanja sem postavila zaradi tega,ker so vsi komentarji zelo splošni,noben pa ne pove,kje je tista meja.ne na splošno,ampak konkretna meja pri njegovi družini.


Konkretna meja pri konkretni druzini ne more biti postavljena, ker nisi podala dovolj konkretnih informacij glede nacina in sloga zivljenja ter planov glede otrok. Ko bos lahko konkretno odgovorila na moja konkretna vprasanja - koliko sole planiras za otroke, koliko hrane lahko sama prideas in koliko hrane je po tvojem dovolj za otroka, kolikorat tedensko pesres in kolikorat tedensko se lahko porabi kubik vroce vode na kopanje, ti bom odgovorila. Konkretno se druzine, ki se umivajo samo enkrat tedensko in perejo perilo samo ko je nuja, financno na boljsem, saj imajo nizje stroske. Enako druzina, ki zivi v bloku in se ne ogreva ( ker se sosednja stanovanja ogrevajo) ter zivijo pri 18 stopinjah je stroskovno na boljsem, kot druzina, ki v stanovanju vzdrzuje 22 stopinj ... itn...
Torej , ko bos konkretno lahko opredilila popolnoma vse okoliscine, ti bo lahko popolnoma konkretno odgovorjeno. In prav v konkretizaciji le teh in tisztih, ki jih sploh vzames v ozir je tvoja odgovornost - to je povsem konkretno.



če so pomembni vsi ti podatki, kako lahko potem kar nasplošno rečejo da so starši, ki imajo veliko otrok neodgovorni, če za vse ne poznajo vseh teh podatkov?

_____________________________

Naj tvoje srce razposajeno zazvončklja,
kot mu je usojeno!

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Izjava Polone Juh
14.1.2014 17:53:37   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*
meni je enako neodgovoren en japi, ki ima enega otroka, ki mu s finančnega vidika omogoča čisto vse, vendar zaradi svoje obsedenosti s kariero ne zmore otroku pokloniti svojega časa.


Strinjam se - taksen clovek ima enega otroka in enega otroka prevec.



_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Izjava Polone Juh
14.1.2014 17:59:13   
tashq
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*
Hočem reči, da ni lih vse črno-belo. meni je enako neodgovoren en japi, ki ima enega otroka, ki mu s finančnega vidika omogoča čisto vse, vendar zaradi svoje obsedenosti s kariero ne zmore otroku pokloniti svojega časa. Zato tisto moje vprašanje glede multimilionarja z celo četico podmladka. krasno, da jih ima, sam če ves svoj čas porabi za dirkanje z land crueserji po puščavi, svoje starševske dolžnosti pa prelaga na varuške, mi je lih tako neodgovoren starš kot ena Micka, ki se zaradi kaj pa vem česa odloči imeti 7 otrok, čeprav je dejansko sposobna preživeti le 2.

jaz bi samo še dodala,da to, koliko časa starš pokloni otroku je tudi malo tako-tako.recimo:V Sloveniji moraš biti na voljo otroku toliko in toliko časa/na dan,v Afriki nekje bogu za hrbtom so staši z otrokom 24/7,neka kraljevska družina pa otroke prepusti varuškam.in to je vse sprejemljivo v tistem okolju.in nam?se nam zdi čudno,ker ima afriška mami otroka cel dan privezanega na hrbet,mi pa ne in ga že pri enem letu vržemo v vrtec?

< Sporočilo je popravil tashq -- 14.1.2014 18:00:12 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Izjava Polone Juh
14.1.2014 18:37:19   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: tashq

bi jaz eno vprašanje postavila:
kdaj/kje je po vašem mnenju tista (finančna) meja,ko se starši lahko odločijo za še enega otroka?
recimo:zdaj imam enega otroka, za katerega lahko potrošim 100 evrov na mesec-to je mišljeno le hobiji,oblačila,igrače... hrana,voda,elektrika...je že odšteto.torej,imam 100 evrov na mesec,ki jih 100% lahko potrošim za otroka.dobim še enega otroka-torej bom za vsakega otroka lahko potrošila le 50 evrov.
zanima me,koliko je tista meja(po vašem mnenju),da starša "lahko" imata še enega otroka?

so finance res vse?če boš po "preračunanju" ugotovil,da si ravno na meji:imeti še enega otroka ali ne?,bo prevagala finančna plat ali to, da ima otrok sorojenca?(govorim v primeru,da imaš le enega,mogoče dva otroka in se odločaš za drugega/tretjega)




Nihče ne govori, da so finance vse.....so pa precej.....in ko recimo gre osem otrok septembra v šolo se pojavi problem......ker je potrebno vsaj 500 EUR naenkrat, da se otrokom kupijo knjige......in potem se na RR odpirajo teme v stilu "zablodela država....a v šoli nihče ne razmišlja, da mi pa imamo osem otrok in moramo vsem kupiti knjige"......upam, da razumeš kaj mislim povedati......

Ali bo pri odločitvi za otroka prevladala finančna plat ali to, da ima otrok več sorojencev pa je stvar posamezne družine......

kaj pa je po vašem mnenju "ok",da potrošiš za otroka:da ima vsak mesec novo garderobo,da ima možnost 10 hobijev,da ima možnost učenja harfe(mislim,da je to najdražji inštrument?),da greste vsak teden n-krat na plačljiv izlet,lasten poni...ali ste bolj skromni pri tem,koliko bi nudili otroku?in koliko bolj skromni?


Če imaš 8 otrok se vseh 8 ne more učiti harfo, hoditi na gimnastiko, iti na vsako plačljivo ekskurzijo v šoli, imeti lastnega konja, imeti vsak mesec novo garderobo, imeti nova oblačila blagovnih znamk (no to smo že ugotovili, da lahko, ker so baje brandi precej poceni), družina ne more imeti vsake štiri leta nov avto , taka družina ne more iti v hotel na dopust, ker jo pride precej drago......razen, če imata OBA starša tako dobre službe (ki pa ponavadi zahtevajo človeka več kot 8 ur na dan, brez skrajšanega delovnega časa), da lahko to privoščita vsem otrokom......če imaš pa enega otroka pa so recimo vse te dejavnosti že lahko izvedljivo......

In če se starša, ki se odločita za več otrok tega zavedata, je vse ok......če pa želita vsem osmim otrokom nuditi finančno in materialno kot sosedova Francka, ki ima samo dva otroka (in po možnosti še dva krat večjo plačo) pa ni ok.......ker potem taka starša nimata realne predstave, da 8 osem otrok pomeni poleg družinske sreče in ljubezni tudi finančno "breme" za družinski proračun (pa ne zdaj spet obesit na besedo "breme" prosim, ker upam, da sem razumljivo zapisalauser posted image ).......


(odgovor članu tashq)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Izjava Polone Juh
14.1.2014 18:41:22   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Moj komentar imena je enako neumen, kot komentar glede števila otrok gospe Polone. Sploh so pa cele Slovenske novice presežek intelekta.


Ja......in oba komentarja zaslužita podrobnejšo razlogo izgleda.......user posted image

Verjetno ravno zato, ker sta obadva presežek intelekta......

< Sporočilo je popravil liliana -- 14.1.2014 18:45:29 >

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Izjava Polone Juh
14.1.2014 18:45:21   
Kerensa
IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*
Sem naletela na ta članek...kaj pravite?

http://www.slovenskenovice.si/bulvar/domaci-trac/polona-juh-imeti-veliko-otrok-je-neodgovorno

Neodgovorno je imeti že enega samega otroka, če mu ne moreš nuditi, kar potrebuje. Kaj šele kaj več.
Da pa ne bo pomote - govorim o velikih družinah, ki že takrat, ko so se začele ustvarjati, niso imele dovolj. Nikakor ne o tistih, katerim je šlo nekoč dobro, potem pa se jim je situacija po tuji krivdi poslabšala.
Še bolj neodgovorno pa je imeti nič in rojevati otroke zato, ker upaš, da boš/bodo lahko normalno živeli od pomoči države.

Raje enega/dva, pa temu/tema vsaj solidno življenje, kakor pa kopica na, kakor je bilo nekje že zapisano, na kruhu in vodi. No, v slednjem primeru raje nič.

_____________________________

I am not what happened to me.

I am what I choose to become.

I lost my mind, but I found my soul.

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Izjava Polone Juh
14.1.2014 18:48:27   
alda
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*
Sem naletela na ta članek...kaj pravite?

http://www.slovenskenovice.si/bulvar/domaci-trac/polona-juh-imeti-veliko-otrok-je-neodgovorno

Neodgovorno je imeti že enega samega otroka, če mu ne moreš nuditi, kar potrebuje. Kaj šele kaj več.
Da pa ne bo pomote - govorim o velikih družinah, ki že takrat, ko so se začele ustvarjati, niso imele dovolj. Nikakor ne o tistih, katerim je šlo nekoč dobro, potem pa se jim je situacija po tuji krivdi poslabšala.
Še bolj neodgovorno pa je imeti nič in rojevati otroke zato, ker upaš, da boš/bodo lahko normalno živeli od pomoči države.

Raje enega/dva, pa temu/tema vsaj solidno življenje, kakor pa kopica na, kakor je bilo nekje že zapisano, na kruhu in vodi. No, v slednjem primeru raje nič.


Kerensa user posted image user posted image

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu Kerensa)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Izjava Polone Juh
14.1.2014 18:57:05   
tashq
liliana:se na splošno čisto strinjam,ampak to je spet vse na splošno...ker si ravno citirala in odgovarjala na moja vprašanja,me zanima,kje je ZATE tista meja?ker si tudi ti zelo na splošno odgovorila.

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Izjava Polone Juh
14.1.2014 18:58:55   
Lukka
Jaz oa obozujem druzine z veliko otroki. Res. Tako druzino bi imel jaz... pet sli sest, ali sedem otrok.

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Izjava Polone Juh
14.1.2014 18:59:38   
Kerensa
Zakaj pa ne, če si jih lahko privoščiš?

Da bi pa 7 otrok preživljal s socialno podporo in še posvajal naprej...?

_____________________________

I am not what happened to me.

I am what I choose to become.

I lost my mind, but I found my soul.

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Izjava Polone Juh
14.1.2014 19:19:24   
Lukka

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa

Zakaj pa ne, če si jih lahko privoščiš?

Da bi pa 7 otrok preživljal s socialno podporo in še posvajal naprej...?


Ne vem, s socialno pomocjo pa ne vem. Priznam. Ampak pomojem bi tudi vsaj dva ali tri. Glede posvojitve pa ne vem, ce ni celo predpisano koliko mora biti dohodek starsev?
Ne vem, ce kdo ve naj prosim pove. Tisti, ki imate kake izkusnje s posvojencki.

(odgovor članu Kerensa)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Izjava Polone Juh
14.1.2014 19:20:53   
Kerensa
Ja kako ne veš? Saj ti svoje hčerke nisi rodil.

_____________________________

I am not what happened to me.

I am what I choose to become.

I lost my mind, but I found my soul.

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Izjava Polone Juh
14.1.2014 19:25:10   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: tashq

liliana:se na splošno čisto strinjam,ampak to je spet vse na splošno...ker si ravno citirala in odgovarjala na moja vprašanja,me zanima,kje je ZATE tista meja?ker si tudi ti zelo na splošno odgovorila.



Ja....saj govorimo na splošno.....ne govorimo o posameznem primeru.......o konkretnem primeru smo govorili na tisti temi, ko so imeli 8 otrok, soliden avto, otroke oblečene v znamke, mati delala skrajšan delovni čas, šli so celo na dopust, če se ne motim......je pa javno potakala dobrodelna akcija zbiranja prispevkov za tisto družino, ker ima osem otrok.......

Odrasli ljudje naj bi bili že odgovorna bitja, ki so zmožna poskrbeti za svoje otroke.....pa naj jih imajo 8 ali enega.......in zgolj če nastopijo izredne situacije, ko to ni možno, se vključi država, da pomaga prebroditi tisto finančno krizo, dokler si družina finančno ne opomore.......



(odgovor članu tashq)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Izjava Polone Juh
14.1.2014 19:26:42   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Lukka

Jaz oa obozujem druzine z veliko otroki. Res. Tako druzino bi imel jaz... pet sli sest, ali sedem otrok.


Ravno ti.....ko že ene male družinice z enim otrokom ne sfolgaš.......user posted image

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Izjava Polone Juh
14.1.2014 19:29:39   
kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin


V neki drugi temi je nekdo rekel, da se nikoli nihce ne spotakne zakaj nekdo ima malo otrok, lahko bi jih pa imel vec. Ta, ki je to izjavil ( ne spomnim se kdo je to bil) se je grdo zmotil. Pa se kako se ljudje vtikujejo in celo obdolzujejo tega in onega ker nimas vec otrok a po njihovem imas vse pogoje, da bi jih imel. Samo "tezenje" tet kdajs e bo kdo porocil in ali kaj mislijo kaj rojevati itn.. je ze na tej "dobri" poti... enako kot vtikovanja ali mislite kaj drugega poceti kot otroke...


Ali sploh imeti otroke, koliko otrok imeti in tako naprej je stvar odločitve izključno dveh posameznikov in nihče se nima pravice ob to spotikat in spotikanje ob to, pa naj bo za par brez otrok, ali pa par z 10 otroki meni dvigne kocine pokonci.

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Izjava Polone Juh
14.1.2014 19:30:12   
Lukka

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa

Ja kako ne veš? Saj ti svoje hčerke nisi rodil.



Ja caki, posvojil pa tudi nisem. Kako naj potem vem kako je s posvojenimi. Nocem pa nekaj jamrat na splosno!

(odgovor članu Kerensa)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Izjava Polone Juh
14.1.2014 19:32:37   
Kerensa
IZVIRNO SPOROČILO: Lukka
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa
Ja kako ne veš? Saj ti svoje hčerke nisi rodil.

Ja caki, posvojil pa tudi nisem.

Ostaneta samo nadomestno materinstvo ali pa to, da je eden od vaju biološki starš, torej tudi biseksualen. Saj briga me čisto nič ne, ampak sem mislila, da malce več veš o tem, glede na to, da nisi brez izobrazbe in glede na to, da ti hčerka ni padla z neba.

_____________________________

I am not what happened to me.

I am what I choose to become.

I lost my mind, but I found my soul.

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Izjava Polone Juh
14.1.2014 19:33:52   
Lukka

IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: Lukka

Jaz oa obozujem druzine z veliko otroki. Res. Tako druzino bi imel jaz... pet sli sest, ali sedem otrok.


Ravno ti.....ko že ene male družinice z enim otrokom ne sfolgaš.......user posted image


Od kje ti pa to?! Da ne sfolgam? Mogoce bolje kot ti!

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?