|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  10 11 12 13 [14]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
25.5.2014 22:12:08   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 326
   RE: moj mož me j...
25.5.2014 22:24:59   
mateyka
lol, ok user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 327
   RE: moj mož me j...
25.5.2014 22:28:03   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_
Če kvačkam jopico, ne razmišljam, ker je to že rutina. Bo pa ponavljanje le te, dalo presežek ali pa tudi ne in ponavljanje, to je delo, bo rodilo novo razmišljanje, ali pa tudi ne.


vsi ljudje nimajo tako ponavljajočega hobija. nek zaljubljenjec v adrenalin, ki ima najraje spust s kolesom z nekega hriba, tega sigurno ne bi tako opisal? jaz imam prijatelja, ki mu je to strast in mu ravno novosti in nepredvidljivosti na poti navzdol (ki jih ne more predvidet) dajejo stimulans in trening v hitrem razmišljanju in reagiranju (recimo, korenina čez spust, kako se je ognit - čas za premislek, odločitev in reakcijo, 5-8 sekund). tega pač ne more(š) gledat kot tvoj ritual kvačkanja ali pač


Razmišljaj - na abstraktnem nivoju ne razumeš, skozi genija kot je Tesla tudi ne, na materialnem skozi nekaj tako bazičnega kot je kvačkanje enako ne. Na katerem nivoju si torej sposobna razumeti?



IZVIRNO SPOROČILO: liliana
Jaz nimam pojma kaj delaš, kdo ali kaj si, razen, da živiš na Švedskem, in da je hčerka ilustrirala knjigo ene druge RRovke.....


pa saj sem že rekla - več kot 1x je bilo napisano kaj sem jaz pri knjigi delala. treba malo iskalnik uporabit. nočem pa glih na glas reklamirat svojega dela na RR, ker nočem končat kot rija. user posted image


To je to?
Sem imela v spominu, da si starejša, okrog 40, in da bo zdaj naredilo uauuu. Očitno sem si narobe zapomnila leta in si veliko mlajša.

< Sporočilo je popravil Stanislava_ -- 25.5.2014 22:30:30 >


_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 328
   RE: moj mož me j...
26.5.2014 5:53:46   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

pa saj sem že rekla - več kot 1x je bilo napisano kaj sem jaz pri knjigi delala. treba malo iskalnik uporabit. nočem pa glih na glas reklamirat svojega dela na RR, ker nočem končat kot rija. user posted image


Glej...odgovorila sem zgolj na to, da ni nobena skrivnost na RR, kaj ti delaš.......jaz pač ne vem in to mi ni za debato niti pomembno...zato pa mi ni v interesu, da bom šla zdaj googlat in raziskovat posamezne RRovke......fetiša, kdo se pa skriva za posameznim nikom pa tudi nimam.......tako pomembna, da bi me pa kdo preganjal po RR forumih pa sama tudi nisem, zato nikoli nisem raziskovala in iskala posmeznih RRovk.....nekatere so se pa same "izdale" kdo so in kaj delajo med pisanjem na RR, zato za tistih nekaj to pač vem......

p.s. čeprav sem precej na RRu, pa mi kak droben podatek tudi uide......še posebno tisti, ki me ne ineteresira preveč.......user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 329
   RE: moj mož me j...
26.5.2014 9:55:20   
alda
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*

Mateja, sprijazni se, si nekreativna lena zakajena oseba user posted image .



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 330
   RE: moj mož me j...
26.5.2014 20:46:37   
skuštrana
IZVIRNO SPOROČILO: liliana
Jaz recimo ne razumem, kaj bi nam rada povedala.......user posted image
...

Da pod vplivom trave postaneš bolj kreativen, čustven, razumevajoč.....? Da pa se moraš kljub tem pozitivnim učinkov odvaditi odvisnosti od trave in se soočiti z vzrokom zakaj zakaj si jo začel kaditi.....?



jaz tega nikjer nisem zapisala. verjetno si zamešala mene in anonimno. jaz sem samo nekaj strani nazaj odgovarjala stani, da obstajajo bolj in manj kreativni poklici, kar je res. delo za tekočim trakom je manj kreativno od pisatelstva ali ilustratorja.. ipd. ne vem pa od kje ste zdaj vse to dodatno robo naložile user posted image


Ce jaz prav vem ni govor o tem kakšni poklici obstajajo. In, ja, seveda obstajajo bolj ali manj kreativni. in če si kreativen, si takšen tudi brez droge. če za svojo kreativo rabis drogo (pa ne mislim kafe) potem s teboj nekaj ne štima. Tu se naša mnenja razhajajo, ker ti si stopila v bran tej anonimnici, da je v nekaterih poklicih normalno in zaželjeno bit zadel...malo morgen, jaz za takšen poklic (še) nisem slišala. Povej mi enega pa bom mogoče spremenila mnenje...vsi ti "zadetki" so lahko tuper super ampak na dolgi rok pa na njih ne moreš računat. Jaz tudi ne vem točno kaj ti počnes v življenju, imam pa med dobrimi frendi kar dosti slikarjev, grafičnih dizajnerjev , itd...in vsi so eksperimentirali z drogo, ampak v mladih letih, ko so prišle obveze, otroci, druzina, resno delo so s tem končali oz. to počnejo zelo zelo redko. Vsi, razen enega - in z njim je res težko. Moj mož ima tak biznis da večkrat potrebuje takšne "umetniške" usluge in vem kako je težko delat z nekom ki ni pri sebi. Lahko mi govoriš kar hočeš, za mene takšno vedenje odraslega človeka ni normano. In izgovarjat se na neke probleme , pa na gene za odvisnost, itd to so otročarije. In vse to kar si napisala, o tem da vsak človek drugače reagira na drogo mi je kristalno jasno, pa da za jemanje neke droge obstaja ozadje, vse to vem, ampak govorit da je to v nekaterih poklicih normalno, to pa ne morem sprejet in basta.

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 331
   RE: moj mož me j...
26.5.2014 21:07:56   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

IZVIRNO SPOROČILO: liliana
Jaz recimo ne razumem, kaj bi nam rada povedala.......user posted image
...

Da pod vplivom trave postaneš bolj kreativen, čustven, razumevajoč.....? Da pa se moraš kljub tem pozitivnim učinkov odvaditi odvisnosti od trave in se soočiti z vzrokom zakaj zakaj si jo začel kaditi.....?



jaz tega nikjer nisem zapisala. verjetno si zamešala mene in anonimno. jaz sem samo nekaj strani nazaj odgovarjala stani, da obstajajo bolj in manj kreativni poklici, kar je res. delo za tekočim trakom je manj kreativno od pisatelstva ali ilustratorja.. ipd. ne vem pa od kje ste zdaj vse to dodatno robo naložile user posted image


Ce jaz prav vem ni govor o tem kakšni poklici obstajajo. In, ja, seveda obstajajo bolj ali manj kreativni. in če si kreativen, si takšen tudi brez droge. če za svojo kreativo rabis drogo (pa ne mislim kafe) potem s teboj nekaj ne štima. Tu se naša mnenja razhajajo, ker ti si stopila v bran tej anonimnici, da je v nekaterih poklicih normalno in zaželjeno bit zadel...malo morgen, jaz za takšen poklic (še) nisem slišala. Povej mi enega pa bom mogoče spremenila mnenje...vsi ti "zadetki" so lahko tuper super ampak na dolgi rok pa na njih ne moreš računat. Jaz tudi ne vem točno kaj ti počnes v življenju, imam pa med dobrimi frendi kar dosti slikarjev, grafičnih dizajnerjev , itd...in vsi so eksperimentirali z drogo, ampak v mladih letih, ko so prišle obveze, otroci, druzina, resno delo so s tem končali oz. to počnejo zelo zelo redko. Vsi, razen enega - in z njim je res težko. Moj mož ima tak biznis da večkrat potrebuje takšne "umetniške" usluge in vem kako je težko delat z nekom ki ni pri sebi. Lahko mi govoriš kar hočeš, za mene takšno vedenje odraslega človeka ni normano. In izgovarjat se na neke probleme , pa na gene za odvisnost, itd to so otročarije. In vse to kar si napisala, o tem da vsak človek drugače reagira na drogo mi je kristalno jasno, pa da za jemanje neke droge obstaja ozadje, vse to vem, ampak govorit da je to v nekaterih poklicih normalno, to pa ne morem sprejet in basta.

Ou je.Tudi jaz sem tega mnenja

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 332
   RE: moj mož me j...
27.5.2014 9:07:24   
ronja
pa saj sem že rekla - več kot 1x je bilo napisano kaj sem jaz pri knjigi delala. treba malo iskalnik uporabit. nočem pa glih na glas reklamirat svojega dela na RR, ker nočem končat kot rija. user posted image

Mateyka, a lahko jaz povem? Mene ne morej "zapret", če te oglašujemuser posted image .

Skuštrana, saj mislim, da mateyka ni hotela rečt, da je to nujno za kreativne poklice ali da drugače ne moreš bit kreativen, samo da si nekateri na tak način pomagajo. kot si drugi s kavo, da jih zjutraj zbudi in lažje razmišljajo (samo posledice rednega uživanja so precej drugačne, zato je pa kava dovoljena, trava pa nedovoljena). Mislim, da je hotela samo rečt, da nekateri pač zlorabljajo drogo in da brez nje mogoče ne bi naredili tega, kar naredijo - ker jim sprosti zavore. Če mene vprašaš, se mi smilijo praktično vsi veliki glasbeniki, ki jih tako zelo rada poslušam, ker mislim, da noben ni imel ravno zelo srečnega življenja in večina izkušnje z drogo (tako ali drugačno)... Zame je super, da so se drogirali in naredili to, kar je zdaj meni namesto droge in je zame neškodljivo, zanje je bilo to seveda pekel... Samo to je po moje hotela rečt, da nekateri pač izberejo napačno pot (za svojo srečo), vendar pri tem lahko naredijo tudi kaj velikega.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 333
   RE: moj mož me j...
27.5.2014 12:10:39   
jabuk
A se vi kregata med seboj??

RR je pa res eden redkih forumov, kjer so ljudje normalni in se ne kregajo, ne žalijo drug drugega, oziroma prepričujejo kdo ima prav. Prosim ne tega počet. Sprejmite vedenje in mišljenje drugih ljudi in se imejte radi. :)

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 334
Stran:   <<   < Prejšnja stran  10 11 12 13 [14]
Stran: <<   < Prejšnja stran  10 11 12 13 [14]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?