|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  23 24 [25] 26 27   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zm...
19.10.2014 19:13:19   
februar202
Stars619 kaj naj rečem oz. napišem :( žal mi je
Mogoče pa kot si napisala 0,1 obstaja in se zgodi čudeš. Iskreno iz srca ti ga privoščim. Drži se. V nasprotnem pa pogumno naprej.
In kar prosi za klomifen,....poznam punco, ki je imela postopke neuspešne oz. enkrat uspešno sledil ss, nato pa doma uspelo in je danes mamica prekrasni punčki.

Sunprincess mislim, da bo to to, kar si želita. Ni važno debela ali tanka važno, da je črtica.
Ker sem osebno malo vraževerna vedno čestitam puncam po krvenem. Tebi bom v četretek :)

lp, februar

(odgovor članu coala)
Neposredna povezava do sporočila: 601
   RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zm...
19.10.2014 19:30:16   
Stars619
Februar, hvala!! Ja, saj tudi mene gor drži najina prekrasna punčka, ki nama je uspela brez težav (vsak drugi dan je bila akcija in plusek je bil takoj)...user posted image Mogoče pa se res vmes nasmehne sreča, ali pa bomo pač šli v nov boj drugo leto! Joj, kako se to daleč sliši...
Noro se bo slišalo, kar bom napisala, ampak včasih se mi zdi, kot da mi ves ta neuspeh za 2.otroka nekaj želi povedati...morda pa bi morala ostati pri enem??!??? Sedaj nam nič ne manjka, nimamo nobenih težav, tamala je skoraj preveč pridna in ubogljiva, z možem se super razumeva...kaj če bi mi to moralo biti dovolj?? user posted image
Uf, zdaj si mislite, da sem premaknjena ali pa da se pač s tem tolažim, ker mi ne uspe ali kaj??!!! Ne vem...no, sedaj bom imela čas 3 mesece o tem konkretno razmislit...

Lepo bodite vse, pridno grejte pikice in čim več pluskov!!!

(odgovor članu februar202)
Neposredna povezava do sporočila: 602
   RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zm...
19.10.2014 20:19:05   
februar202
Stars619 verjamem, da te gor drži vajina prekrasna punčka :) Imaš njo in prekrasnega partnerja.
Te razumem in si ne mislim, da si premaknjena,.....mogoče drži, da je to nek znak. Pa ne si zdaj o meni misliti, da koga napeljujej naj odneha ali da sem neka "čarovnica" hahaha...ampak tudi jaz včasih razmišljam kaj, če mi je to usojeno in da se bom morala nekoč sprijazniti, da je tako moralo biti. Čeprav ne bom odnehala en postopek bom še imela,....

Sledi tistemu, kar ti srce govori,.....

Ni čudež, če letaš po zraku ali hodiš po vodi. Čudež je, če hodiš po zemlji.

lp, februar


(odgovor članu Stars619)
Neposredna povezava do sporočila: 603
   RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zm...
20.10.2014 7:54:58   
sunprincess
SemSonce, navijam, da nam kmalu sporočiš lepo novičko user posted image user posted image


Jaz sem pa pol noči prebedela,sem imela take bolečine v trebuhu user posted image Prsi pa čisto neboleče in mehke...ne vem kako bi to res lahko bila nosečnost user posted image

(odgovor članu februar202)
Neposredna povezava do sporočila: 604
   RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zm...
20.10.2014 8:07:14   
SemSonce
Moj dan Duser posted image .

Kmal bo vse jasn. Dans celo noc nisem spala k me je skos neki bolel po trebuhu in zsem sam cakala da se ulije.

Joj rezs upam na pozitivno noovicke in da bom ena izmed sreck noseck.

Sunprincess sej vemo da smo vse tko razlicne, nekere imajo 1001 znak, nektere pa nobenga. Ti sam pocakaj do cetrtka da se s krvnim potrdis plusek.

Lep zacetek tedna vsem!

_____________________________

Life is like a box of chocolate...you never know what you are going to get.

(odgovor članu sunprincess)
Neposredna povezava do sporočila: 605
   RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zm...
20.10.2014 8:19:48   
sunprincess
Kdaj pa imaš? ob kateri uri?

Jaz v četrtek delam še enrkat urinski test,če bo črtica kaj močnejša. Pri dr. Rešu nimamo krvnega testa,imamo samo UZ 14 dni kasneje.

(odgovor članu SemSonce)
Neposredna povezava do sporočila: 606
   RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zm...
20.10.2014 8:59:32   
SemSonce
Zdej sem ravno Dala kri in moram cakat do 12 na reZultate. Drzte pesti pa figice....

_____________________________

Life is like a box of chocolate...you never know what you are going to get.

(odgovor članu sunprincess)
Neposredna povezava do sporočila: 607
   RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zm...
20.10.2014 9:11:34   
sunprincess
ojoj, to je pa dolga..po moje se ti bodo tele tri ure vlekle bolj,kot 14 dni prej :D :D navijamo user posted image

(odgovor članu SemSonce)
Neposredna povezava do sporočila: 608
   RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zm...
20.10.2014 9:14:07   
SemSonce
Veretn res, ampak Vsze potrpim, zsam da bi me pol cakala vesela novicka.

_____________________________

Life is like a box of chocolate...you never know what you are going to get.

(odgovor članu sunprincess)
Neposredna povezava do sporočila: 609
   RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zm...
20.10.2014 13:14:11   
sunprincess
SemSonce,kaj je bilo? Smo dovolj držali pesti? :)

(odgovor članu SemSonce)
Neposredna povezava do sporočila: 610
   RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zm...
20.10.2014 13:45:30   
Stars619
SemSonce že praznuje!!!!! Sigurno!!!;) Bravooooo! Komaj čakamo na potrditev!!!!

Lep dan vsem!!!

(odgovor članu sunprincess)
Neposredna povezava do sporočila: 611
   RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zm...
20.10.2014 15:29:56   
SemSonce
Pupe moje....dojencka bomo meluser posted image user posted image

Vezsela k radio, sploh ne dojamem, z zzmozjem szva sze tam k sva zvedla oba zjokala. Kr srecka nosecka sem.

Hormona imam 2150, to je precej visok ne?

Hvala vzsem za pestke in k ste misnle name.

_____________________________

Life is like a box of chocolate...you never know what you are going to get.

(odgovor članu Stars619)
Neposredna povezava do sporočila: 612
   RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zm...
20.10.2014 15:57:29   
sunprincess
Ja hudo...fuuuul vesela zate....končno spet en plus, po dolgem času user posted image user posted image Braaavo :)

Zdaj pa se pofočkaj še v temi junijke2015...mogoče se pa vidiva tam user posted image

< Sporočilo je popravil sunprincess -- 20.10.2014 15:58:55 >

(odgovor članu SemSonce)
Neposredna povezava do sporočila: 613
   RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zm...
20.10.2014 16:00:17   
SemSonce
Hvalalalalalalala, se Zmer ne morem verjet. Se mi smeji tko na srokouser posted image



_____________________________

Life is like a box of chocolate...you never know what you are going to get.

(odgovor članu sunprincess)
Neposredna povezava do sporočila: 614
   RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zm...
20.10.2014 16:30:47   
Corse
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image kako lepo, pa lepo nosečnost ti želim!

(odgovor članu SemSonce)
Neposredna povezava do sporočila: 615
   RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zm...
20.10.2014 18:31:19   
Stars619
Ja pa to smo čakali!!!!! Supeeeeeerrrrr!!user posted image user posted image user posted image user posted image Bravo, Semsonce! Vsem si nam polepšala dan!!!! Zdaj pa se le pazi še nekaj tednov, a vseeno maximalno uživaj! Pred teboj je najbolj čarobni čas...uživaj vsak dan posebej!!!

(odgovor članu Corse)
Neposredna povezava do sporočila: 616
   RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zm...
20.10.2014 18:51:19   
nunalie
Semsonce, iskrene iskrene čestitke!!!! user posted image user posted image To je spet nov sončni žarek za vse nas, ki čakamo na magični user posted image . Vse lepo še naprej! user posted image

(odgovor članu Stars619)
Neposredna povezava do sporočila: 617
   RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zm...
20.10.2014 19:44:15   
rebrebu
čestitam!!!!res je, z vsakim plusom, je tudi upanje se za nas!!!!

(odgovor članu nunalie)
Neposredna povezava do sporočila: 618
   RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zm...
20.10.2014 21:22:55   
SemSonce
Hvala vam vsem, tud jaz navijam za vse vas, naj bo moj plus lep uvod se v veliko drugih, ki bodo tudi vam polepsali življenje.

Se zmer ne dojemam, bom pa danes verjetno po parih neprespanih nočeh končno spala kot top ker sem psihično čist izčrpana.

Upam da se mi kmalu pridruzte, držim pesti za vse.

Nocka

_____________________________

Life is like a box of chocolate...you never know what you are going to get.

(odgovor članu rebrebu)
Neposredna povezava do sporočila: 619
   RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zm...
20.10.2014 21:26:53   
februar202
user posted image user posted image user posted image

Semsonce čestitke tudi iz moje strani. Želim ti lepo in predvsem mirno nosečnost.
Beta 2150 je ok ma kaj ok odlično. Zarodek lepo raste in tudi ti se zdaj lepo sprosti in uživaj user posted image

Nočko
lp, februar


(odgovor članu rebrebu)
Neposredna povezava do sporočila: 620
   RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zm...
20.10.2014 21:33:35   
Aleda
SemSonce čestitkeuser posted image user posted image

(odgovor članu februar202)
Neposredna povezava do sporočila: 621
   RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zm...
21.10.2014 7:33:39   
SemSonce
Jutro.

Jaz še vedno ne morem verjet da sem nosečka. Zjutri sem najprej rabla par minut, da sem vse predelala in ydej se mi že skoz tko smejiuser posted image user posted image

Kako je kaj z vami.

Katera sedaj čaka? Držim pesti za vse.

Ja hormon imam mnde kar visok glede na to da sem točno 5 tednov od zadnje menstruacije.Se katera kej bolj spozna na te vrednosti?

_____________________________

Life is like a box of chocolate...you never know what you are going to get.

(odgovor članu Aleda)
Neposredna povezava do sporočila: 622
   RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zm...
21.10.2014 7:51:17   
sunprincess
Jaz sem pa pa spet delala BC mini,in je še vedno čisto rahla črtica :( Še kontrolna je bila bolj rahla, kot nazadnje. Zdaj mi je jasno, zakaj je dr. rekla,da naj naredim ClearBlueuser posted image Samo namesto,da dam 8€ ali koliko je za ta test, bom raje šla jutri samoplačniško na krvni test....pa da vidimo...Jooj, kje je še jutri,..ne vem zakaj nisem prej vstala,da bi imela še danes čas user posted image

SemSonce, verjamem,da ne verjameš...Jaz bom pomoje dojela,šele ko bom brcike čutila user posted image Kateri dan od punkcije pa si delala krvni test? Jaz bom jutri 17.dan po punkciji (to naj bi bilo isto,kot 17 dan po ovulaciji baje, kar naj bi bilo že dovolj)

Stars, vseeno mislim nate, čeprav praviš, da ni nič možnosti. Če res misliš,da ni, pa držim pesti,da bi se mogoče lahko zmenila za klomifen?

(odgovor članu SemSonce)
Neposredna povezava do sporočila: 623
   RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zm...
21.10.2014 7:57:04   
SemSonce
Sunprincess, držim pesti zate, lej meni je učeraj CB pokazal tudi bolj rahlo črtico in krvni test 2150, tako da mislim da se je vseeno bolje zanest na krvnega. Boš videla da bo en lep pozitiven rezulčtat.

Punkcijo sem mela 28.9, transfer na 5. dan, 3.10., in test učeraj, 20.10. Vse skupaj torej 22 dni po punkciji.

Stars sporoči kaj kako si se dogovorila, kaj da bi menjala zdravnika si kaj raymišljala? Jaz moram še enkrat pohvalit DR. Požlep, sem jo učeraj srečala pred leoniščem in tekla do nje da ji povem veselo novico in je bla prov tko navdušena kot jaz. Men je res top zdravnica tako, da če imaš kakšno možnost pojdi mogoče k njej vsaj po drugo mnenje al pa kak nasvet. Si res vzame čas zate.

LP

_____________________________

Life is like a box of chocolate...you never know what you are going to get.

(odgovor članu sunprincess)
Neposredna povezava do sporočila: 624
   RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zm...
21.10.2014 10:03:48   
februar202

IZVIRNO SPOROČILO: SemSonce

Ja hormon imam mnde kar visok glede na to da sem točno 5 tednov od zadnje menstruacije.Se katera kej bolj spozna na te vrednosti?


Imela si dobro blastocisto. Hormon je odličen, večji je boljše je. Vsak drugi dan se podvaja. In, če lepo raste poteka vse tako kot mora. Čez 14 dni boš že slišala user posted image . Do takrat in naprej pa uživaj nosečka.

lp, februar


(odgovor članu SemSonce)
Neposredna povezava do sporočila: 625
Stran:   <<   < Prejšnja stran  23 24 [25] 26 27   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  23 24 [25] 26 27   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Ponovna zanositev: Idealen premor med nose...
Načrtujeta drugega oziroma naslednjega otroka, pa se sprašujeta, kakšen je idealen in najbolj zdrav premor med nosečnost...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?