|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  22 23 [24] 25 26   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zm...
17.10.2014 12:57:57   
SemSonce
Čau pupe.

Kako ste na tak deževen dan? Jay sem sam ya v deke pa kak dober filmčekuser posted image . Super, da je petek in bo prov fino pršlo mal časa za lenarjenje.

Sicer sem pa danes 14 dan, vse bolj razmišljam, da bi počakala kr do ponedeljka na krvnega. Menstruacije ni, mal me špika v spodnjem delu trebuha, prsi so boleče že skos ampak prov nič večje, predvsem me bolijo bradavice. Me pa samo skrbi, da ni to vse zaradi Estime in da ne bo jutri, ko jo preneham jemati vse poustilo in se ulilo.

Lep vikend vsem

_____________________________

Life is like a box of chocolate...you never know what you are going to get.

(odgovor članu limonca*)
Neposredna povezava do sporočila: 576
   RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zm...
17.10.2014 14:26:55   
Stars619
Hej, očitno sem res na Bahamih ali?? Pri nas je sončno, vroče, lepo...zdaj grem avto umit in posesat, potem pa uživat...;)

Pa daj, ne moreš zdaj zatajit, če sva rekle jutri!!! Obe narediva zjutraj test, pa bo kar bo!!!! Jaz pa nimam nobenih znakov, le tu in tam me špikne levo ali desno. To je vse. Pa včasih se mi malo ven ulije (ta estima ali tol ali kaj...brez barve, brez vonja...). Zakaj jutri nehaš z estimo? A je nimaš do krvnega? In potem kar naprej, če si noseča??? No, jaz jo jemljem do torka, potem bomo videli, kaj bo pokazalo. Me je imelo danes zjutraj, da bi naredila test, pa sem se vzdržala...;))) Jutri pa takoj zjutraj...tudi mož je v pripravljenosti...;)))

Kako ste ostale? Je kaj novega pri kateri??? Ste ok??

(odgovor članu SemSonce)
Neposredna povezava do sporočila: 577
   RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zm...
17.10.2014 15:39:35   
sunprincess
Meni se pa zdi,da imam glivično vnetje od Estime. Ga nisem imela že sigurno 17 let, zdaj pa tole :(( Mislite, da si lahko kake tri ure po Estimi dam tampon z jogurtom?

(odgovor članu Stars619)
Neposredna povezava do sporočila: 578
   RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zm...
17.10.2014 17:23:48   
SemSonce
Stare ti sam uživajo na bahamih ker tule pri nas je res prov morece vreme. Ma nevem več kdaj naj nardim, se mi zdi da bo tko en velik minus. Estimo jemlemm ze 15 dni in bi mogla met jutri test sam ker je sobota ga imam v ponedeljek.mogoče pa ne bi blo slabo če jo kr jemljemo do ponedeljka, kaj misls?

Joj držim pesti zare fulllll, naj ti jutri pokaže en velik plus, navijam zateuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Life is like a box of chocolate...you never know what you are going to get.

(odgovor članu sunprincess)
Neposredna povezava do sporočila: 579
   RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zm...
17.10.2014 17:58:01   
februar202

IZVIRNO SPOROČILO: jona klara

februar - a že greš v postopek'koliko pa imaš amh, srečno ti želim borka



Jona klara
sva mislila v postopek pa je imel moj pred mesecem plučnico, ter visoko vročino to pa vem, da vpliva na plavalčke. Tudi on nima seme za 5 tko, da bova malo počakala. Zato bo akcija šele naslednje leto januar ali februar bom videla. Amh imam 0,25 :(

lp

(odgovor članu jona klara)
Neposredna povezava do sporočila: 580
   RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zm...
17.10.2014 17:58:23   
Stars619
Ja, po moje ni nič narobe, če bi ti estimo jemala do krvnega, če pa jo baje potem, če si noseča, jemlješ do 12.tedna....torej, še full več! Nam vsem so rekli, da jemljemo do krvnega, potem pa se dalje dogovorimo, odvisno od rezultata. Veš, tudi jaz na trenutke malo negativno razmišljam, sploh, ko sem si računala, koliko dni je od zadnje menstruacije, mi v bistvu sploh še ne zamuja (imam daljše cikluse), pa nobenih posebnih znakov nosečnosti. Po drugi pa si mislim, glej, bo kar bo, zakaj pa se ne bi sreča obrnila k meni, pri prvi nosečnosti tudi nisem imela nobenih znakov tam do 7.tedna nosečnosti. In ko sem delala test, sem bila 100%, da nisem noseča, res nisem imela občutka, da sem, mi je pa menstruacija zamujala 10 dni in sem samo zaradi tega naredila test...

Lepo, pozitivno v današnjo nočko, jutri zjutraj pa se pustiva presenetit....in bo kar bo...še vedno pa nama ostane krvni test!


(odgovor članu SemSonce)
Neposredna povezava do sporočila: 581
   RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zm...
17.10.2014 19:18:29   
SemSonce
Sej js sm na trenutke ful poZitivna in se s pikcem menim in ga spodbujam da naj se drziuser posted image . Na trenutke me pa ciszt stre in si ne upam pomizslt da nebi ratal.

Vse dam za plusek.

Za menstruacijo pa nit nevem kdaj bi jo mogla dobit k sem zadnje leto k sm precej shujsala mela redne cikluzse Le sz pomocjo hzormonske terapije, na 28 dni. Zadno sem mela 8.9 in Zdej res ne vem zakaj je ni ampak upam da je ne bo sze naslednjih 9 mescevuser posted image

Starsz lep, zs pluskom obarvan vikend ti zelim. Sporocim kako je z mano, ce zse bom opogumlauser posted image

_____________________________

Life is like a box of chocolate...you never know what you are going to get.

(odgovor članu Stars619)
Neposredna povezava do sporočila: 582
   RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zm...
18.10.2014 7:09:39   
SemSonce
Stars Drzim pesti fullllllllll za en lep user posted image .

Navijam Zate user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Life is like a box of chocolate...you never know what you are going to get.

(odgovor članu SemSonce)
Neposredna povezava do sporočila: 583
   RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zm...
18.10.2014 7:09:39   
sunprincess
Dajmo stars and soncek...navijamo za dva pluskaaauser posted image user posted image

(odgovor članu SemSonce)
Neposredna povezava do sporočila: 584
   RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zm...
18.10.2014 8:05:43   
SemSonce
Sunprincess jsz se zse nisem opogumla, bom kr do pondelk pocakala. Dansz pa vzse druZnzoZ pestke za starsuser posted image

_____________________________

Life is like a box of chocolate...you never know what you are going to get.

(odgovor članu sunprincess)
Neposredna povezava do sporočila: 585
   RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zm...
18.10.2014 8:20:55   
sunprincess
Mene pa mika, da bi jutri delala test. Bom 11.dan po ET, in se mi zdi,da bi že lahko pokazal. Nekako imam občutek,da bo minus, in bi rada čimprej vedela,da lahko začnem spet telovadit in se pripravljat na zamrznjenčka...Saj,če bo jutri minus bo že realen,ne?

(odgovor članu SemSonce)
Neposredna povezava do sporočila: 586
   RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zm...
18.10.2014 9:02:52   
Stars619
Dobro jutro vsem!! Hvala za vse pestike in lepe misli, a žal ni bilo user posted image user posted image
Test je negativen in očitno ne bo nič...

Sicer bom šla v torek še na krvnega, ampak bo treba v nov boj čez tri mesece...user posted image

Držim pesti za vse ostale, ki še čakate in upate!

Lep vikend vsem!

(odgovor članu sunprincess)
Neposredna povezava do sporočila: 587
   RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zm...
18.10.2014 9:37:00   
sunprincess
Ojej stars, pa tako smo navijali....bo pa začetek leta tvoj user posted image

(odgovor članu Stars619)
Neposredna povezava do sporočila: 588
   RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zm...
18.10.2014 9:49:54   
SemSonce
Stars jaz sem res upala da ti uspe, ampak zej si borka, bo pa naslednjih resz en velik plus.
Mislim nate.

Sunprincess, Mislim da ce je hormon dost visok bi ti ze lahk pokazal, tko da ce zsis eodlocla kr probaj.

Js sm mal vrazeverna in bom pocakala do pondelk k bo sedemnajsti dan on et, mogoc je to moja srecna cifra, sem se 17 dni szpikala, mela 17 foliklov izn na 17 dan test.

(odgovor članu sunprincess)
Neposredna povezava do sporočila: 589
   RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zm...
18.10.2014 10:54:30   
Stars619
SemSonce, držim pesti zate! Jaz sem tudi malo na številke, sem imela na našo družinsko cifro et, pa sem upala, da bo to to, ampak žal, tokrat ni delovalo! ;( Ja, bo pa drugič!!

Sunprincess, ti pa kar pogumno. Naredi test, pa te morda že preseneti, če ne pa imaš še itak čas.

Držim pestike za vse vas in še enkrat hvala, da ste mislile name!

Če bi se v torek zgodil čudež, pa javim...hahaha...


(odgovor članu SemSonce)
Neposredna povezava do sporočila: 590
   RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zm...
18.10.2014 11:34:52   
rebrebu
stars ni se izgubljeno!!si sele 11 dan po et, počak se kak dan!!1če ne grema pa janurja skup v nove boje!!!!Pa z februar!!!!

(odgovor članu Stars619)
Neposredna povezava do sporočila: 591
   RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zm...
18.10.2014 12:33:53   
SemSonce
Stars, nikolii ne veš, mogoče je bil pa 11. dan zate še vseeno prehiter in te torek preseneti.

Sunprincess jutri držium pesti zate, že res rabimo kak pliusek za malo pozitive.

Jaz pa sporočim v ponedeljek kako je z mano, še zmer upam na najboljše čeprav se pripravljam na najslabše, neki me sicer žuli po spodnjem delu trebuščka ampak se počutim tko prazno user posted image . Bomo vidli kaj bo.


Lep sončen dan vsem, danes je tudi v naših koncih sonček tko, da grem mal uživat in se martinčkat.

lp

_____________________________

Life is like a box of chocolate...you never know what you are going to get.

(odgovor članu rebrebu)
Neposredna povezava do sporočila: 592
   RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zm...
18.10.2014 21:04:58   
Stars619
SemSonce, danes je 12.dan, tako da vsaj rahla črtica bi morala biti, če bi bila noseča! No, nikoli se ne ve, 0,1% je še vedno možno, da ne pokaže...zato pač grem še na krvnega v torek. In to je to...

Me pa res zanima, kaj bodo sedaj rekli glede novega postopka. Ali bodo poskusili še s katerimi drugimi zdravili, ali kar direktno s spontanim ivf?! Ampak to je po eni strani zelo slabo, ker imam potem vsakič samo eno bogo celico...in nič več...

Jah, bomo že. Če ne pa ostanemo pri eni bebi pa je tudi to ok...

Pridno grejte pikice in upam, da vam vsem uspe!!!

(odgovor članu SemSonce)
Neposredna povezava do sporočila: 593
   RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zm...
19.10.2014 10:05:47   
SemSonce
Jutro.

Starsz, mogoce bo pa tista ena celica v spontanem Tvoja zmagovalna. Sej rezs ne ves ali je bolje imeti vec celic al pa res sam tisto eno. V vsakem primer ti res zelim da ti naslednjih uspe in da tvoj malcek dobi druZbo.

Sunprincess kako je zs tabo? Se ze veselis? Drzim pestiuser posted image

Lepo soncno nedeljo vsem

_____________________________

Life is like a box of chocolate...you never know what you are going to get.

(odgovor članu Stars619)
Neposredna povezava do sporočila: 594
   RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zm...
19.10.2014 10:39:41   
sunprincess
Jah midva sva delala test ze vceraj zvecer, 10.dan. oba sva videla neko tanko drugo crtico,samo res ne ravno omembe vredno. Na naslednji test bom pocakala kar do cetrtka,da si ne bom spet vida kvarila :)

(odgovor članu SemSonce)
Neposredna povezava do sporočila: 595
   RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zm...
19.10.2014 10:49:35   
SemSonce
Ooooooo cestitam, ena rahla czrtica in to Zvecer ze mora bit dober znak ne.user posted image

No pa mamo prvo szrecko nosecko po dolgem casu.

Zdej sam uzivaj.

_____________________________

Life is like a box of chocolate...you never know what you are going to get.

(odgovor članu sunprincess)
Neposredna povezava do sporočila: 596
   RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zm...
19.10.2014 11:25:07   
sunprincess
Joj,jaz ne bi prehitevala...dokler ni vidna orenk crtica se nic ne pomeni..tako,da kar pocasi..mislim,da bos ti prej na vrsti,, v torek pa se za stars stiskamo pesti...

(odgovor članu SemSonce)
Neposredna povezava do sporočila: 597
   RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zm...
19.10.2014 13:16:48   
Stars619
Ja, super sunprincess!!!! Veliko več upanja je, tudi če je čisto rahla črtica!!! Čestitke!!!! user posted image

No, jutri nam lepo novičko sporoči še SemSonce in bo fantastično...user posted image

Jaz pa čakam, da pride M in upam, da bo čas hitro minil, da bom v novem postopku. Glede na to, pa da se čaka 3 mesece pa me nekaj zanima; a mislite, da bi lahko prosila za klomifen, pa da te tri mesece poskušava sama?? Saj vem, da so male možnosti, ampak poznam primere, ki jim je vmes uspelo!!! Kaj pravite ve?? Pa da mi pač čakanje prej mine...user posted image

Uživajte danes in jutri, potem nas čaka grdo vreme...

(odgovor članu sunprincess)
Neposredna povezava do sporočila: 598
   RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zm...
19.10.2014 13:19:08   
SemSonce
Joj Stars da bi res lahko jutri sporočilo lepo novičko, bom vesela k radiouser posted image .

Za klomigene pa kr vprašaj, pa boš vidla kaj bojo rekli. Mogoče bo pa res narava z malo pomoči nardila svoje.



_____________________________

Life is like a box of chocolate...you never know what you are going to get.

(odgovor članu Stars619)
Neposredna povezava do sporočila: 599
   RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zm...
19.10.2014 18:56:47   
coala
Tele črtice na teh poceni testih so itak vse rahle.Tud meni je 10 in 12 dan pokazalo rahlo črtico pol sn pa clear blu kupla je bla pa vredi črtica.Držim pesti za vse vas da se vam izpolni želja.

_____________________________

Naredimo mojstrovino iz našega življenja

(odgovor članu SemSonce)
Neposredna povezava do sporočila: 600
Stran:   <<   < Prejšnja stran  22 23 [24] 25 26   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  22 23 [24] 25 26   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Ponovna zanositev: Idealen premor med nose...
Načrtujeta drugega oziroma naslednjega otroka, pa se sprašujeta, kakšen je idealen in najbolj zdrav premor med nosečnost...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?