|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  20 21 [22] 23 24   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zm...
13.10.2014 10:35:46   
sunprincess
Ojej, sploh nisem videla,da si danes že pisala user posted image

Jaz sem ok,...ne razmišljam nič o tem,ali je ratalo, ali ni, sem pa vseeno upala na kakšnega zamrznjenčka, glede na to,da naj bi bile oh in sploh dobre celice...pa nič user posted image Oplodilo se je že, če se je, tako da ne ostane nič drugega, kot čakanje user posted image

(odgovor članu SemSonce)
Neposredna povezava do sporočila: 526
   RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zm...
13.10.2014 11:16:36   
SemSonce
Čau.

Ja sem zadnje čase kr precej aktivna tule. Ma lej js sem prov vesela, da si tko optimistična, js se tud trudim biti in na trenutke mi uspe, na trenutke pa ne ravno. Boš vidla da bo plus tko da zamrznjenčkov niti ne boš potrebovala, držim pesti.

Meni so jih sicer zamrznli 7, ampak tud res upam da grem po kakega mogoče šeleko se odločiva za drugega otroka.

Kako pa je sicer s počutjem, maš kakšne znake da se kej dogaja. Sej vem, vsaka je drugačna in vsaka doživlja drugače sam js sm res že nestrpna in bi rada vedela pri čem semuser posted image

_____________________________

Life is like a box of chocolate...you never know what you are going to get.

(odgovor članu sunprincess)
Neposredna povezava do sporočila: 527
   RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zm...
13.10.2014 11:39:25   
sunprincess
7 zamrznjenčkov user posted image Ma, čist fouš user posted image user posted image Ja, super je imeti kakšnega, da ti ni treba iti več čez cel postopek z injekcijami. Po moje, glede na to,da si imela takšno kvaliteteto imaš veliko šans,da ti je uspelo ...

Joj,če pričakuješ, da ti bom povedala kakšne znake imam,te moram razočarati :D nimam jih..vsake toliko me kaj špikne, če je pa karkoli drugega, pa ignoriram. Ne vem,nisem pozorna nanje, niti se ne obremenjujem z njimi...Kar bo,bo :) Pa to ni pozitivnost, to je samo zavedanje, da ne morem nič več narediti.

(odgovor članu SemSonce)
Neposredna povezava do sporočila: 528
   RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zm...
13.10.2014 11:55:02   
Stars619
SemSonce, narobe sem napisala, krvnega imam v torek, 21.10.user posted image ...torej se boš ti prej rešila...ne vem ali naj delam test ali naj počakam...verjetno bom ja, ampak nič prej kot v soboto ali nedeljo. Pa ti? Kako si se odločila???
Res si srečnica, da imaš 7 zamrznjenčkov. Bravo!!! Meni pa po moje sploh ne bodo dali več terapije, če ne uspe sedaj. Ker nisem odreagirala na največjo dozo in je bila le ena sama celica. Zgleda mi bodo delali le še spontani ivf, ker menstruacije imam zaenkrat redne in vedno en folikel. Ampak to pomeni, da bo možnost vendo full majhna...user posted image Res bi bila srečna, da mi kar v prvo uspe... Ker potem več ne bi šla, imamo dva otroka dovolj!

(odgovor članu sunprincess)
Neposredna povezava do sporočila: 529
   RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zm...
13.10.2014 12:31:48   
SemSonce
Ja sej vem da smo vse različne in vse doživljamo drugače. Sunprincess tud js res upam da je uspelo že zdej, vsem nam. Meni to špikanje in vsa terapija ni problem, nisem imela nobenih težav, kar me najbolj ubija je tole čakanje in nevedenje pri čem si.

Potrpežljivost res ni moja vrlina.

Stars, jst sem pa v postopku ravno zaradi izostajanja menstruacij, mam čist porušeno hormonsko ravnovesje in le s terapijo imam šanske, da mi uspe in zagledam plusek.

Ma sej bomo zmagale, naj bo oktober naš mesecuser posted image

_____________________________

Life is like a box of chocolate...you never know what you are going to get.

(odgovor članu Stars619)
Neposredna povezava do sporočila: 530
   RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zm...
13.10.2014 12:50:16   
rebrebu
punce, jz sem glih dones dobla izvid AMH! 0,14, sam nisem ziher al je vec kot to al majn kot to :( v hoče pojest 0,14 :) to je slab rezultat ne?

(odgovor članu SemSonce)
Neposredna povezava do sporočila: 531
   RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zm...
13.10.2014 12:58:45   
SemSonce
Rebrebu, tu ti pa ne znam pomagat. Mogoče pokličeš na kliniko al pa laboratorij pa povpraašaj. Ti bojo znali najbolj razjasnit stvari. Upam da je rezultat OK.

LP

_____________________________

Life is like a box of chocolate...you never know what you are going to get.

(odgovor članu rebrebu)
Neposredna povezava do sporočila: 532
   RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zm...
13.10.2014 12:59:13   
sunprincess
Ja, ni najboljši,ne user posted image Vse, kar je manj od 0.34 naj bi kazalo na izčrpanost ovarija (to sem prepisala z mojega izvida). Da hoče v pojest 0.14 pomeni,da je manj kot to. Kaj ti je pa zdravnik rekel?

(odgovor članu rebrebu)
Neposredna povezava do sporočila: 533
   RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zm...
14.10.2014 6:10:44   
Tammyv
Jaz sem imela ponovno ss, vceraj sem bila na abraziji.G je rekel, da je neki narobe, ker je bil to ze moj tretji ss in nama je dal napotnice za genetske preiskave.Sedaj delajo te preiskave sele po petih ss, ampak je hvalabogu rekel da.bo uredil da lahko grem zdaj.Prej so jih delali po treh ss, ampak itak sparajo tam kjer ne rabi.
Jaz sem resnicno upala da nam bo uspelo koncno.

(odgovor članu sunprincess)
Neposredna povezava do sporočila: 534
   RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zm...
14.10.2014 7:31:12   
SemSonce
Jutro.

Tammy res mi je hudo zate da moraš ponovno skos to. Si sploh ne morem mislit kok je težko, ampak je pozitivno vsaj to, da bodo zdej vsaj naredil preiskave in upam, da najdejo rešitev in ti naslednjič uspe. Mislim nate....

Jaz sem danes 11 dni po ET, špika me še malo na desni pa malo na levi strani, trebušček je konstantno mal napet, drugih znakov pa skoraj nimam, malo boleče prsi in križ. Sej nevem mogoče je tudi vse v psihi user posted image . Zadnje dni mi gre kr na jok, moj pravi da naj bom pozitivna js pa kr ne najdem poti iz moje melanholije.

Tammy, kakšne znake si imela pa ti?


Lep uspešen dan vsem in da bi bil oktober res naš mesec z veliko pluski,..... dejmo punce, rabimo mal pozitive.

_____________________________

Life is like a box of chocolate...you never know what you are going to get.

(odgovor članu Tammyv)
Neposredna povezava do sporočila: 535
   RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zm...
14.10.2014 7:41:49   
Tammyv
Jaz swm imela ful napihnjen trebuh, pa rahle krce in obcasno me je malo bolelo v spodnjem delu trebuha.

(odgovor članu SemSonce)
Neposredna povezava do sporočila: 536
   RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zm...
14.10.2014 8:16:18   
Aleda
Tammyv-žal mi je user posted image je pa res da šparajo tam kjer ni treba, sem tudi jaz opazila.

SemSonce- ne se matrat, naredi test da vidiš pri čem si. Jaz bi po teh znakih rekla da si user posted image , bodi pozitivna user posted image

Jaz pa čakam na četrtek da greva tja in vidiva če se je kaj oplodilo. Še nikoli nisem imela et-ja 5. dan, in če so se slučajno vse 4 celice oplodile in bojo blastociste je to čudež. Tako da, dve možnosti so, je ali ni user posted image prej ko so me klicali 3. dan sem vsaj vedela da nekaj je, zdaj pa čakanje user posted image

(odgovor članu Tammyv)
Neposredna povezava do sporočila: 537
   RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zm...
14.10.2014 8:29:03   
jona klara
aleda- bravo to je super, a nisi ti imela ponavadi samo po 1 celico?kaj si imela sedaj močno dozo?evo sedaj pa naj res uspe.Kateri dr pa se je odločil za 5 dan? meni je uspelo samo prvič ko sem imela 5 dan, pol pa vedno 3dan in ni nikoli več uspelo, pa je vedno rekel Tomaževič da je 3 dan kot maček v žaklju, pa je imel prav.
kot maček v žaklju, ne veš kaj dobiš.Koliko je že star tvoj prvi otroček?srečččččnnnnoooo

glede amh moj je 0.52 in je slab, je pa ravno sedaj rodila ena pri 40 ih z amh 0,15 ko prej ni po parih obmp, nikoli ne veš, možnosti so manjše.

_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu Aleda)
Neposredna povezava do sporočila: 538
   RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zm...
14.10.2014 9:15:27   
SemSonce
Tammy ja sej js mam podobne znake, sam sem že res čist zmedena. Aleda sem fullllllll vesela zate, upam da se vse oplodijo. Če čakajo na peti dan je to super, pravijo da boljš kot 3 dan,...boš mela lepo oplojene blastocisteuser posted image

Sej bi delala test sam se tako bojim razočaranjauser posted image .

_____________________________

Life is like a box of chocolate...you never know what you are going to get.

(odgovor članu jona klara)
Neposredna povezava do sporočila: 539
   RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zm...
14.10.2014 9:46:11   
sunprincess
SemSonce...pa saj,če je negativen test, lahko še vedno rečeš, da si ga delala prehitro, če je pa pozitiven,boš pa že praznovala...Kateri dan si zdaj? Pa ne se obremenjevat z znaki...vsaka ženska je drugačna, in če ti nimaš istih znakov, še ne pomeni,da ni uspelo. Jaz nimam nobenega znaka, pa še vedno upam :P

Aleda, super...tudi jaz držim pesti :D Se mi pa zdi,da ima človek s transferjem peti dan veliko večje možnosti, da kaj rata, kot pri transferju tretji dan. Če bi imela možnost, bi tudi jaz tvegala,in prosila transfer peti dan, samo nisem imela besede :D

Tammyv, žal mi je za vse ss :( Bom držala pesti,da odkrijejo kje je vzrok,in da ti bo v naslednjem poizkusu uspelo iti do konca..

(odgovor članu SemSonce)
Neposredna povezava do sporočila: 540
   RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zm...
14.10.2014 10:49:06   
sunprincess
aaaaa, dobila pošto user posted image user posted image 4 od 5 so mi zamrznili user posted image

(odgovor članu sunprincess)
Neposredna povezava do sporočila: 541
   RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zm...
14.10.2014 11:16:29   
SemSonce
Čau.

OOOOOOOOO fulllll vesela zate Sunprincesss, recmo zdej da jih boš potrebovala šele čez 2 leti ko boš šla po tadrugegauser posted image .

Sej vem, da smo si vse različne in da bi s testom vedla pri čem sem, dans je 11 dan. Na to, da ni menstre se ne morem zanašat, ker sem v postopku prov zato ker nisem imerla rednih.

Še zmer upam na najboljše in za vsako špikanje v trebuhu upam da se mali gnezdiuser posted image

(odgovor članu sunprincess)
Neposredna povezava do sporočila: 542
   RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zm...
14.10.2014 16:15:15   
Stars619
Tammyv, groza glede šparanja in res škoda, da vama v tretje ni uspelo!!user posted image Ampak, glavo gor in s pozitivnimi mislimi naprej...

Bravo, sunprincess!!! Kake srečnice ste, s temi zamrznjenčki. user posted image Superca!!!!

SemSonce, to čakanje je največja katastrofa v tem postopku...jooooj, mene ubija!! Tudi jaz se nenehno sprašujem ali naj čez vikend naredim test ali ne...danes je moj 8.dan po et. In še en ceeeeeel teden je pred mano...user posted image

O teh znakih sploh več nočem razmišljati, ker se mi vse skupaj zdi čisto poigravanje s psiho!!! Sicer pa se ne sekiram, da nimam posebnih znakov, ker jih tudi pri 1.nosečnosti nisem imela - NIČ!!! Dobre tri tedne sem bila noseča, ko mi je test pokazal user posted image ...torej, ni razloga za negativizem.

Rebrebu, ti si mi napisala, da ti je prvič uspelo z eno samo celico. A so ti jo takrat vstavili 3.dan, glede na to, da je bila le ena ali so počakali na 5.dan??

(odgovor članu SemSonce)
Neposredna povezava do sporočila: 543
   RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zm...
14.10.2014 17:32:06   
sunprincess
Jah, jaz sem vedno govorila, da bi takoj po transferju morala iti na morje...tako bi se mi edinokrat v življenju dnevi na morju vlekli - kar po svoje ne bi bilo slabo user posted image

(odgovor članu Stars619)
Neposredna povezava do sporočila: 544
   RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zm...
14.10.2014 17:45:30   
SemSonce
Stars tud js razmislam da bi test kr jutri naredila, 12 dan bi moral že kej pokazati ne? Sam po drugi stran bi pa raj počakala na soboto, da imam potem vikend, da se ob morebitnem minusu sestavin nazaj.

Sej gled e znakov pa res nevem več, al so v glavi al so pristni. Ma tri dni bom se prodala zdržati.

Očala, kdaj so se pa tebi pojavilete bolečine v spodnjem delu trebuha, ker mene zadnje dni ko grem na veliko potrebo vedno malo boli in tisci.

Kje ste ostale punce, sam ene par nas je tule. No tud za nas upam da bomo kmalu odprle kako novo temo, mogosce oktobrske pluskeuser posted image

_____________________________

Life is like a box of chocolate...you never know what you are going to get.

(odgovor članu sunprincess)
Neposredna povezava do sporočila: 545
   RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zm...
14.10.2014 17:51:42   
rebrebu
Tammyv glavo gor in s pozitivnimi mislimi naprej...vem da je hudo, ampak poskusi verjet,da narava ze ve kaj dela...

Bravo, sunprincess!!!

SemSonce, test bi ti ze moral prav pokazati:) tko da mislim da si srecka nosecka!


Stars ja 1 ivf je bila ena sama celica, vstavljena 2 dan! je reku Res da se vidmo decembra, pa smo se vidl prej, ko smo poslusal srcek:) doza je bila minimalna,bla sem pa tko razočarana, ena sama celica, in če se bo al ne bo oplodila...sej same vete kolko čejev je....2 ivf je blo 8 celic in 5 oplojenih in 2 vstavli in bla pikica z mano 25t. To je bil najboljsi rezultat, mogoče zato, ker sma šla čist tko na postopek, brez psihe itd...ker zj 3ivf je bil pa porazn, 3 folikli, 2 celice pa tko slabe, da ni za govort.....

kaj se sploh se da nardit pr tko slabem AMH?sej kolegica je mela tud 0,16 in sele v 5 ivf ji je ratalo, s tem da je blo kao spontani postopek?

Jona klara, mas kakšen nasvet glede AMH?hrana?dopolnila????? Sem prej Rešu povedla, pa je reku da to je res slabo, tko da nevem kaj bo. Vem da se on ful nerad ukvarja z nami-teskimi problemi:) sam kaj ko u MB je pa taka čakalan doba.....kriza

(odgovor članu sunprincess)
Neposredna povezava do sporočila: 546
   RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zm...
14.10.2014 18:06:07   
SemSonce
Joj da bi bila nosecka bi bila res sreckauser posted image

Rebrebu tebi sam kapo dol za vse kar si že dala skozi pa se zmer tko pozitivno bodris nas vse ostale. Upam da tud tebi uspe, mmogoče bi vseeno šla kam drugam in bi mogoče dobila kako drugo terapijo ki bi ti bolj odgovarjal. Meni osebno je dr. Pozlep 1A. Se mi zmeraj posveti, je pozitivna in pove naravnost kaj je na stvari in kaj bi blo najboljše za narest.

Mogoče se sam oglasi s se h komu drugemu po mnenje.

_____________________________

Life is like a box of chocolate...you never know what you are going to get.

(odgovor članu rebrebu)
Neposredna povezava do sporočila: 547
   RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zm...
14.10.2014 18:10:02   
sunprincess
Rebrebu, jaz sem brala,da se za nižanje FHMja v tujini poslužujejo akupunktire..in imajo kar precej uspeha. mogoče bi se pozanimala še kaj v tej smeri? Drugače pa glede dodatkov vem edino za matični mleček,da izboljša celice, ne vem pa če pomaga tudi v primeru slabega AMH :(

V zadnjem delu članka imaš nekaj predlogov, ki naj bi pomagali...Če boš iskala išči po tujih straneh in forumih, so veliko bolj napredni od naših. Če pa imaš problem z Angleščino, pa lahko jaz pogooglam namesto tebe.

http://drewnesbitt.ca/amh-test-fertility/-2012-08-01/

(odgovor članu rebrebu)
Neposredna povezava do sporočila: 548
   RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zm...
14.10.2014 19:27:00   
rebrebu
sunprinces hvala ti, upam da mi uspe čimprej to predelat, ma cez dan ni casa, ker david zapolni urnik za 24ur...in tista ura ko spi, je milost za kuhanje:))))

(odgovor članu sunprincess)
Neposredna povezava do sporočila: 549
   RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zm...
14.10.2014 22:17:51   
Aleda
Jonaklara-hvala user posted image v zadnjih dveh postopkih sem imela sam po 2 celice in od tega je potem sam ena ostala, pa čisto prvič sem tudi imela eno, ki se pa sploh ni oplodila. Sem imela v dveh postopkih pa tudi 6 in 8 celic, samo so ble slabe kvalitete, ker sta nazadnje spet samo dva zarodka ostala. Sedaj sem imela prvič menopur in to 4 ampule, pa vseeno ni blo kakšnega efekta. Meni je sestra v sprejemni rekla da pridem peti dan in ko sem bila vsa presenečena zakaj, je rekla da so 4, zgleda da če je več kot 3 celice, dajo kar peti dan et. Sej pol te itak lahko pokličejo, če vidijo če se slabše razvija, da prideš 3 dan. Tako da... lahko se tudi nobena ni oplodila, ker me niso nič klicali. Jaz sem pa za mojo punčko zanosila s transferjem na 3. dan in naslednjič tudi, samo potem nekaj ni blo vredu. Moja punčka je zdaj stara že 2,5 leti...fajn bi blo če bi imela kakšno družbouser posted image

(odgovor članu rebrebu)
Neposredna povezava do sporočila: 550
Stran:   <<   < Prejšnja stran  20 21 [22] 23 24   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  20 21 [22] 23 24   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?