|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  21 22 [23] 24 25   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zm...
15.10.2014 8:32:27   
jona klara
aleda- res ti privoščim družbo za punčko, moj je skoraj 4 leta in je že kdaj jokal za bratcem zakaj nima....res hudoooo, no v zadnjem postopku v januarju sem imela tudi jaz 4 menopurja pa dipherline pa na koncu 3 celice in 1 zarodek nč od nč no srečno držim pesti

_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu Aleda)
Neposredna povezava do sporočila: 551
   RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zm...
15.10.2014 11:37:08   
rebrebu
Aleda,a AMH so ti pregledal? pr men je to očitno razlog za slabe celice in tud za malo količino...

(odgovor članu jona klara)
Neposredna povezava do sporočila: 552
   RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zm...
15.10.2014 21:34:36   
Aleda
rebrebu- ne niso mi ga pregledal

(odgovor članu rebrebu)
Neposredna povezava do sporočila: 553
   RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zm...
16.10.2014 8:42:31   
SemSonce
Jutro punce moje.

Kako ste kaj?

Zdej bi bil pa že res čas za kakšno lepo pozitivno novičko.

Jay sem danes 13. dan po transferju in se še vedno nisem opogumila naredit testa. Menstruacije zaenkrat še ni, mal me zbada v hrbtu, malo v jajčnikih oziroma spodnjem delu trebuščka, ki je pomalem še napet. Neki me skoyi crvici kot kak dan pred menstruacijo, samo to traja zdej že ene 8 dni.

Jemljem Estimo in me skrbi, da menstruacije nimam ravno zaradi tega: Kakšne so vaše izkušnje?


Joj kok si želim en velik pluskuser posted image

_____________________________

Life is like a box of chocolate...you never know what you are going to get.

(odgovor članu Aleda)
Neposredna povezava do sporočila: 554
   RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zm...
16.10.2014 8:49:50   
sunprincess
Jaz sem pa ravno danes zjutraj razmišljala, da se že dolgo nisi javila..da imaš mogoče polne roke dela s fešto ob plusku...pa vidim,da še kar vztrajaš user posted image Boš počakala do krvnega? kdaj ga imaš?

(odgovor članu SemSonce)
Neposredna povezava do sporočila: 555
   RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zm...
16.10.2014 9:14:37   
SemSonce
Čau.

Ma sem se poskušala mal zamotit še kako drugače ker drugače skozi tule na forumih iščem znakce in izkušnje drugih in mam že res polno glavo vsega. Zdej mam skos v glavi da menstre ni samo zaradi Estime, srčno upam, da temu ni tako.

Test bom verjetno res delala v soboto zjutrej, krvnega imam pa potem v ponedeljek. Držim figice fullllll za plus:
Sunprincess kako si ti?



_____________________________

Life is like a box of chocolate...you never know what you are going to get.

(odgovor članu sunprincess)
Neposredna povezava do sporočila: 556
   RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zm...
16.10.2014 9:18:51   
sunprincess
Bom tudi jaz držala pesti za v soboto.user posted image user posted image

Jaz sem ok..še vedno nobenega pametnega znaka, tako da že berem kdaj grem lahko po zamrznjenčke user posted image . Edino čez vikend sem imela take močne krče, kot da bi maternica želela izpljunit zarodke user posted image user posted image

(odgovor članu SemSonce)
Neposredna povezava do sporočila: 557
   RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zm...
16.10.2014 9:30:37   
SemSonce
Ma ne, to jih je maternica vsrkala vsae in jih ne spusti večluser posted image .

Kaj tudi jemlješ Estimo?

Ja le drži pesti, bom potrebovala vse pestke in figice da se mi uresniči plusek. Kdaj maš pa ti test, al boš tudi kej prej delala?



_____________________________

Life is like a box of chocolate...you never know what you are going to get.

(odgovor članu sunprincess)
Neposredna povezava do sporočila: 558
   RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zm...
16.10.2014 9:33:35   
sunprincess
Tudi ja...3x na dan.

Pri dr. Rešu nimamo krvnega. Ko sem imela transfer, so mi rekli naj naredim test v sredo 22.10.,to je 14 dni po transferju. Po moje bom kar počakala. In če bo plus dobi moj v četrtek za rd copatke s pozitivnim testom :)

Dom držala pesti, obljubim...ni šans, da ne ratauser posted image

(odgovor članu SemSonce)
Neposredna povezava do sporočila: 559
   RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zm...
16.10.2014 9:43:07   
SemSonce
Tud js zate figice in pesti, bi ble res srečke nosečke. Če sam pomoslim, da res uspe se mi začne kr smejat.

Ja za tvojga bo res verjetno najlepše darilo, moj je ml tud RD par dni nazaj in upam da dobi še eno darilce z malce zamudeuser posted image . Jaz ga mam pa začetek novembra in si želim darilce že malo prejuser posted image



_____________________________

Life is like a box of chocolate...you never know what you are going to get.

(odgovor članu sunprincess)
Neposredna povezava do sporočila: 560
   RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zm...
16.10.2014 14:03:14   
Stars619
SemSonce, ti si prva, ki lahko poskrbiš za kakšno lepo novičko...in po moje ni treba čakat do sobote!!! Jutri je že tvoj 14.dan! Sigurno boš imela user posted image , saj vsi navijamo za to in ti držimo pestike, figice in vse potrebno. Daj nas zjutraj preseneti z novičko, da nam vsem polepšaš dan!;)

Sunprincess, ti pa lepo počakaj, potem pa v sredo javi svojo dobro novičko. Tudi zate navijamo!!!! In si kar predstavljam, kakšno lepo presenečenje bo to za tvojega dragega...jeeeeeej !!!!!user posted image

Jaz bom v soboto naredila test, to bo 12.dan! Sem se že fixno odločila...potem pa, če ne bo nič, pa bom počakala do torka, na krvnega! In upala do takrat...user posted image

Grem malo na sonček z mojo lepotičko...uživajte tudi ve!!!

(odgovor članu SemSonce)
Neposredna povezava do sporočila: 561
   RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zm...
16.10.2014 14:15:18   
Aleda
Hojla, danes sem imela et, dve blastocisti sem dobila. Od 4 so se tri oplodile, samo nimam zamrznjenčka ker je prešvoh. Ful vesela user posted image

(odgovor članu Stars619)
Neposredna povezava do sporočila: 562
   RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zm...
16.10.2014 14:19:54   
sunprincess
Bravo Aleda...dve blastocisti pa ni kar tako...veliko možnosti za user posted image user posted image Čestitke...zdaj pa najtežji del :)

Stars, uživaj na sončku (ne vem, si na Bahamih ali kje, ker pri nas je za popi***t turobno vremeuser posted image ), v soboto pa še zate držimo pestke....madonca nas bo veliko junijk/julijk :D :D

(odgovor članu Aleda)
Neposredna povezava do sporočila: 563
   RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zm...
16.10.2014 14:21:35   
SemSonce
Aleda ful vesela zate, zdej jih pa le pridno grejuser posted image .

Satrs, ma če sem zdržala do danes bom pa še do sobote, bova skupaj delali test in upam da obe dočakali pluskeuser posted image user posted image user posted image .

Je pa dans moj 13 dan ja in upam da mesntre res ni zaradi user posted image in ne zaradi estime.

Figice za vse nas, da bomo šle v novo leto že malce bolj okrogleuser posted image

_____________________________

Life is like a box of chocolate...you never know what you are going to get.

(odgovor članu Aleda)
Neposredna povezava do sporočila: 564
   RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zm...
16.10.2014 14:28:19   
SemSonce
Ma mislim, da smo našle taprav mesec. Junij bo prov lepo toplo, sonček bo, me bomo pa na veliko vozičkale.....uuuuu komi čakam. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Life is like a box of chocolate...you never know what you are going to get.

(odgovor članu SemSonce)
Neposredna povezava do sporočila: 565
   RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zm...
16.10.2014 16:57:09   
februar202
Pozdravljene vse skupaj :)

Vsem držim pestke in upam, da boste poročale samo o pluskih user posted image aliuser posted image Ko berem o uspešnih postopkih dobim voljo, da se lažje odločim za 9 postopekuser posted image


Ne obremenjujte se z znaki vsaka ima drugačne.
Osebno, ko sem bila jaz nosečka (zal je sledila abrazija), me je tudi vsake toliko nekaj špikalo, veliko sem spala in začela piti vodo z okusom, ki jo do takrat nisem nikoli pila. Test je bil pa 10 dan zelo lepo obarvan. In bravo, da zdržite tako dolgo. Jaz sem ga delala že 7 danuser posted image neučakana. bila je rahla črtica, deseti dan pa že bolj močna. Ampak se žal ni končalo kot sem želela.

lp, februar
Srečno punce

(odgovor članu SemSonce)
Neposredna povezava do sporočila: 566
   RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zm...
16.10.2014 17:18:08   
sunprincess
Joj februar, vsakič ko berem kaj moraš prestajati mi je hudo zate user posted image Pa boš kljub 8 postopkom vztrajala v Sloveniji ali te vleče kam v tujino?

(odgovor članu februar202)
Neposredna povezava do sporočila: 567
   RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zm...
16.10.2014 18:03:09   
Stars619
Joj, februar! Tebi bi pa res privoščila eno štručko, pa te sploh ne poznam. No, naj ti povem še eno vzpodbudno novičko: prijateljica je bila vztrajna, kot ti, in točno 9. jima je uspelo. Imata dve prelepi štručki!!! Verjamem, da bo tudi pri tebi tako!!!

A praviš, da si že tako hitro delala test? Pogumnica! user posted image
Me kar mika, da bi ga naredila že jutri...ne, bom počakala do sobote, pa bo kar bo...;)


(odgovor članu sunprincess)
Neposredna povezava do sporočila: 568
   RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zm...
16.10.2014 18:04:37   
Stars619
Aja, februar (in tudi ostale, ki malo več veste), koliko postopkov pa je zastonj? In koliko potem stane??

(odgovor članu Stars619)
Neposredna povezava do sporočila: 569
   RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zm...
16.10.2014 18:21:48   
sunprincess
Za prvega otroka 6, za drugega 4...postopki z zmrznjenčki se ne štejejo.

Ja, moji znanki je tudi v sedmo uspelo. S tem, da so ji rekli,da ima zelo male šanse.

< Sporočilo je popravil sunprincess -- 16.10.2014 18:23:08 >

(odgovor članu Stars619)
Neposredna povezava do sporočila: 570
   RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zm...
16.10.2014 19:29:41   
februar202
Hvala pupe za vaše želje :)

Sunprincess nekako še vedno upam, da bo uspelo v Slo. Sem tudi o tujini razmišljala,...ampak zaenkrat sem se odločila, da poskusiva še enkrat v Slo. Mi je tudi Reš priporočal Prago, glede na moj izvid AMH, ki je zelo nizek. Nekako upam, da mora uspeti, če je enkrat mora tudi drugič,....s srečnim koncem.

Stars619 nisem bila pogumna ampak neučakana mali ferbec semuser posted image ja takšna sem user posted image
Ti kar počakaj soboto, če si se tako odločila. Itak, da bo plus pri tebi in ostalih, ki čakajo test.

Čutim na vodi user posted image
Malo heca, da vam popestrim te dolge dneve. Punce čez vikend lepo prosim,.....želim brati samo vesele poste. Stiskam pesti
na roki in nogi.

Tko kot je Sunprincess napisala 6 postopkov, za drugega (po uspešnem porodi) pa 4 postopki, itak ti tega ne boš potrebovala edino, če želiš nogometno moštvo doma user posted image
Cena pri Rešu(najcenejši) tam okrog 2000€,.....amak vse je odvisno od postopka in terapije. Pa tudi tega ti ni treba vedeti, ker si že zdaj srečka nosečka.

lp, februar

(odgovor članu sunprincess)
Neposredna povezava do sporočila: 571
   RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zm...
16.10.2014 20:42:05   
SemSonce
Februar kapo dol za tvoji vztrajnost in voljo. Meni ste vse s takimi zgodbami za zgled in vam res srčno želim pluskov.

Stars bova poskrbeli za lep vikend ne, v soboto zjutri takoj vsaka svoj pluskuser posted image user posted image user posted image .

_____________________________

Life is like a box of chocolate...you never know what you are going to get.

(odgovor članu februar202)
Neposredna povezava do sporočila: 572
   RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zm...
16.10.2014 22:19:55   
jona klara
aleda-bravo, to je res lep rezultat.Koliko si pa imela v prejšnjih postopkih celic oz. zarodkov sem že pozabila.lepo grej in srečno
februar - a že greš v postopek'koliko pa imaš amh, srečno ti želim borka



_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu SemSonce)
Neposredna povezava do sporočila: 573
   RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zm...
17.10.2014 8:35:53   
Aleda
jona klara- več kot dva nisem nikoli imela za ustavit, zdaj se je prvič zgodilo da so me trije počakal. V zadnjih dveh postopkih sem imela le 1 zarodek.

(odgovor članu jona klara)
Neposredna povezava do sporočila: 574
   RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zm...
17.10.2014 10:07:18   
limonca*
Cena pri Rešu - IVF okoli 900, ICSI 1100. To je oboje samo postopek, brez zdravil. Potem pa zdravila: suprefact sprej cca. 40 eur, merional 30 ampul cca. 350 eur (jaz imam 3/dan, to je enako kot 1,5 menopurja oz. okoli 200 gonala/puregona)

(odgovor članu Aleda)
Neposredna povezava do sporočila: 575
Stran:   <<   < Prejšnja stran  21 22 [23] 24 25   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  21 22 [23] 24 25   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Neverjetno: Sestri sta isti dan rodili dvo...
Včasih so zgodbe, ki jih piše življenje tako nepričakovane, da jim je težko verjeti. Ta zgodba je prav neverjetno srečna...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?