|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  19 20 [21] 22 23   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zm...
9.10.2014 14:20:08   
sunprincess
Rebrbru,sem šla gledat nazaj..če sem prav preštela si 12 dan, po ET...Gled na to,da si imela ET tretji dan jaz še ne bi obupala....Še vedno držim pestiuser posted image

< Sporočilo je popravil sunprincess -- 9.10.2014 14:23:01 >

(odgovor članu Stars619)
Neposredna povezava do sporočila: 501
   RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zm...
9.10.2014 14:22:19   
rebrebu
dones je 13 dan, jutr naj bi delal test. sem pa tko slabe celice mela, da niti za kao drugi dan niso bile...če me razumes....une slike ko so, kao za drugi dan, no moja je bla pol tisga, ne na polovici, tko ko da bi blo 100 milnih mehurckov skupi...

(odgovor članu sunprincess)
Neposredna povezava do sporočila: 502
   RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zm...
9.10.2014 14:27:16   
sunprincess
Ojej no..sem ravno popravila zgornji post. Samo,če je šlood krvi na rjavo,pomeni,da se je krvavitev ustavila..Res ti želim,da to še ni to...

(odgovor članu rebrebu)
Neposredna povezava do sporočila: 503
   RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zm...
10.10.2014 20:51:10   
SemSonce
Čau.

Zadnje dni pa vidim, da nismo kej preveč zgovoren tule...js vsak dan bolj nestrpno čakam, da bom lahko naredila test, v trebuhu me vsak dan bolj spika, čez dan sem napihnjena,sem pa sedem dni po et. Mislite , da je v nedeljo prehitro za test, deveti dan? Nevem kolk dolgo bom se zzdržala

Kako ste ostale, ki čakate, kako je počutje?

Lep vikend

_____________________________

Life is like a box of chocolate...you never know what you are going to get.

(odgovor članu sunprincess)
Neposredna povezava do sporočila: 504
   RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zm...
10.10.2014 21:10:09   
sunprincess
Jaz sem ok...sploh ne razmišljam o tem :D Vsake toliko preletim forum, ko dobim sporočilo na email,to je pa to :D

9.dan naj bi že bilo ok,glede na to,da si imela 5.dan ET..Še malo,še malouser posted image

(odgovor članu SemSonce)
Neposredna povezava do sporočila: 505
   RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zm...
10.10.2014 21:24:10   
SemSonce
Sej nevem al bi se raje kakšen dan počakala al kako? Ma jutri bom kupila test in potem bom videla koliko dolgo bom se zdrzalauser posted image .

V nedeljo ima moj RD in en plusek bi bil najlepše darilo.

_____________________________

Life is like a box of chocolate...you never know what you are going to get.

(odgovor članu sunprincess)
Neposredna povezava do sporočila: 506
   RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zm...
10.10.2014 21:30:18   
sunprincess
Iiii,midva bova tudi delala na njegov rd..ce bom zdrzala toliko casa :)

Jaz bi naredila test na tvojem mestu, mogoce ze pokaze plus,in bo lepo darilo...ce pa ne je pa samo kak dan prezgodaj

(odgovor članu SemSonce)
Neposredna povezava do sporočila: 507
   RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zm...
10.10.2014 21:35:09   
SemSonce
Joj sej nevem kaj narest, če bo user posted image Bova sskakala od veselja, če slučajno ne, pa vem da ne bom ravno nek soncek in se bom težko pripravka do nekega praznovanja.

Mogoč bo res bolje da se kak dan pocakam, bo pač darilce z malo zamudeuser posted image

_____________________________

Life is like a box of chocolate...you never know what you are going to get.

(odgovor članu sunprincess)
Neposredna povezava do sporočila: 508
   RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zm...
11.10.2014 8:55:43   
Stars619
SemSonce, jaz tud mislim tako, kot je napisala Sunprincess; ti lepo na njegov rd naredi test, če pa bo negativen pa veš, da si bila prehitra. Meni je prvič full pozno pokazalo nosečnost, tak da se lepo v to prepričaj in bo...user posted image

Lepo praznujte!!!

Aja, kako dolgo moramo jemat to Estimo?? Do krvnega testa??

Kaj bomo si še vedno tu pisale ali gremo odpret "oktober-november"?user posted image

Nič...lep vikend vsem. Izkoristite sonček maximalno!!!user posted image

(odgovor članu SemSonce)
Neposredna povezava do sporočila: 509
   RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zm...
11.10.2014 9:56:45   
sunprincess
Oktober-november je že odprt :D

Ne vam kako so tebi naročili,samo meni so rekli jemati do negativnega testa oz. če bo pozitiven do 12.tedna,

(odgovor članu Stars619)
Neposredna povezava do sporočila: 510
   RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zm...
11.10.2014 10:16:23   
SemSonce
Jutro.

Ja sej verjetno res ne bom zdržala. Moram it danes po test, predlagate clear blu?

Nevem kaj se dogaja z mano, mam mal napet trebuscek, ze ene pet dni me SkoS neki zvija, pred menstruacijo me ponavadi sam kaki dan, sam ne upam preveč upat ker je lahko od vseh teh hormonov samo telo čist zmesano.

Kako ste ve?

Lepo sončno soboto

_____________________________

Life is like a box of chocolate...you never know what you are going to get.

(odgovor članu sunprincess)
Neposredna povezava do sporočila: 511
   RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zm...
11.10.2014 11:32:02   
sunprincess
Jaz sem vzela kar Baby check mini, ko sem šla po Estimo. Clear Blue je najbrž tudi ok.

(odgovor članu SemSonce)
Neposredna povezava do sporočila: 512
   RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zm...
11.10.2014 19:34:06   
SemSonce
Čau, spet jst.

Sem se odločila da jutri se ne bom delala testa, bom se počakala kak dan. Sem pa kupila CB. Mal vrazevernosti mogoče, prej sem parkrat kupila FS in BC in so bili zmeraj negativni. Mogoč bom mela pa s CB več sreče.

Kaj ma se katera nenehnega bolečine v spodnjem delu trebuha in napet trebuscek, sploh po tem ko kaj pojem.

Joj to cakanje...

_____________________________

Life is like a box of chocolate...you never know what you are going to get.

(odgovor članu sunprincess)
Neposredna povezava do sporočila: 513
   RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zm...
12.10.2014 20:01:53   
SemSonce
Cau punce.

Kaj ma katera tule kakszne izkusnje s hiperco? Mene zew par dni boli v spodnjem delu trebuha, dans deveti dan po ET je pa bolecina se hujsa. Sploh od kosila naprej mam tko napet cel trebuh in bolecine v desnem jajcniku, ze ce bolj na trdo stopim me precej zaboli. Mi kr ne da dihat, kot bi bla cela v krcu.

Nevem, najbol da pocakam do jutr in vidim kaj bo.

Lp

_____________________________

Life is like a box of chocolate...you never know what you are going to get.

(odgovor članu SemSonce)
Neposredna povezava do sporočila: 514
   RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zm...
12.10.2014 20:24:15   
sunprincess
Žal/na srečo ne. Imam pa spet precejšnje probleme s prebavo, in sem samo na hitro pogooglala, in je tudi to lahko eden od znakov hiperstimulacije. Imaš tudi s tem kaj problemov? Špika in boli pa tudi mene cel čas nekaj,samo to se mi dogaja že od začetka pikanja, tako da sploh ne vem več kako je živeti brez tega :)

(odgovor članu SemSonce)
Neposredna povezava do sporočila: 515
   RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zm...
12.10.2014 20:30:54   
SemSonce
Cau.

Težav s prebavo nimam, bolečine pa so se pojavile tudi sele zdej, zadnjih par dni, najhuje včeraj in danes.če jutri ne bo bolje bom šla v torek zjutraj kr na uz na ginekolosko, da vidim kaj je na stvari. Glede na to, da mam visok prag bolečine, punkcijo sem zdržala brez problema, me zdej v spodnjem delu trebuha in na desni strani kr precej boli.

_____________________________

Life is like a box of chocolate...you never know what you are going to get.

(odgovor članu sunprincess)
Neposredna povezava do sporočila: 516
   RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zm...
12.10.2014 20:36:00   
sunprincess
Pa si kaj napihnjena? Kolikor sem zasledila je fino,da se meri obseg trebuha še? Drugače pa,če te skrbi, bi se jaz šla vseeno pokazat...če ne drugega zato,da boš bolj mirna potem. Držim pesti,da bo vse ok.

(odgovor članu SemSonce)
Neposredna povezava do sporočila: 517
   RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zm...
12.10.2014 20:42:18   
SemSonce
Napet trebuscek maj že ar dni, čez dan bol kot z jutri. Ampak danes po kosilu, pa se nisem prenazrla ali pa jedla kej tazga, kar bi me napihnlo, sem pa takšna k bi bila v ene 4 mesecu. Bom res vidla kaj bo čez noč in jutri? Bom spet Pozlepovo klicala, na GK me že kr poznajo po tem, da mam tisoč in eno vprašanje ampak so ksreči vsi precej potrpežljivi in pol iščejo Pozlepovo po celi kliniki.

Kako se ti pocutis, kakšne tezave s prebavo mas?

_____________________________

Life is like a box of chocolate...you never know what you are going to get.

(odgovor članu sunprincess)
Neposredna povezava do sporočila: 518
   RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zm...
12.10.2014 21:04:49   
Stars619
Hej, jaz sem imela zdaj cel teden napet trebuh, pa tak čuden pritisk, danes pa ne!
Moram pa vam povedat, kaj se mi je zgodilo včeraj / med.sestra nam je na transferju rekla, da lahko eno rundo na dan pojemo tabletki Estimo in jaz sem to naredila včeraj, ker smo bili na obisku. Ampak: meni se je taaaaaaakkkk vrtelo, da me je moj mislil že na urgenco peljat!!! user posted image user posted image No, po 40minutnem groznem počutju je bilo vse ok, seveda. Ko sem šla brati navodila za uporabo, je omotica seveda takoj omenjena!!! Katastrofaaaaa!!!! No, tega več ne ponovim, pa naj bo dovoljeno...ne ne!!!!

S prebavo pa jaz zaenkrat nimam težav!!! Hvala bogu!

Upam, da boste vse ok!!!

(odgovor članu SemSonce)
Neposredna povezava do sporočila: 519
   RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zm...
12.10.2014 21:55:37   
coala
SemSonce,jaz sem imela takšne bolečine kot da me boli jajčnik,to ni bil jajčnik,to je črevo boli malo više od pregiba noge,jaz sem tudi mislilaa,da je jajčnik.Me je tudi kasneje še v nosečnosti večkrat bolelo,mi je pa ginekologinja to povedala ko sem šla k njej na prvi pregled po postopku in mi je točno pokazala kje,oz se dotaknila tistega mesta.Je rekla da večina nosečnic tam boli.Poskusi z donatom,tud če greš na blato se verjetno še kaj zaustavi tam ,kjer boli.Želim vam,da ugledate svoje pluske in držim pesti za vas.

_____________________________

Naredimo mojstrovino iz našega življenja

(odgovor članu Stars619)
Neposredna povezava do sporočila: 520
   RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zm...
13.10.2014 7:33:02   
SemSonce
Jutro.

Coala, kaj bi dala, da bi blo to res črevo in bi bla nosečka, iz tvojih ust v ušesa nekoga tam zgorajuser posted image . Tudi će me špika in zvija celo nosečnost, bom vse pretrpela, sam da bi uspelo. Je potem možno da me skos neki tišči, in sploh po jedi sem mela res takšen trebuh, čez noč je potem splahnel in dans zjutraj je bil sam še malo napet spodnji del. Me je pa učeraj res kr precej špikalo na desni strani in tudi na sprehodu oziroma ob vsakem mal prehitrem ginu, niti vzravnat se na trenutke nisem mogla.

No danes je že deseti dan po et, testa še nisem delala, se bojim razočaranja čeprav je moj prepričan , da je uspelo, mogoče sklepa po mojem razdražljivem razpoloženju.

Želim vam čim bolj uspešen teden in pluske, veliko pluskov.

Stars, si že kej nestrpna? Krvnega mamva na isti dan, 20.10., boš delala test kej prej?


lp



_____________________________

Life is like a box of chocolate...you never know what you are going to get.

(odgovor članu coala)
Neposredna povezava do sporočila: 521
   RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zm...
13.10.2014 9:39:58   
perla*
IZVIRNO SPOROČILO: Stars619

Hej, jaz sem imela zdaj cel teden napet trebuh, pa tak čuden pritisk, danes pa ne!
Moram pa vam povedat, kaj se mi je zgodilo včeraj / med.sestra nam je na transferju rekla, da lahko eno rundo na dan pojemo tabletki Estimo in jaz sem to naredila včeraj, ker smo bili na obisku. Ampak: meni se je taaaaaaakkkk vrtelo, da me je moj mislil že na urgenco peljat!!! user posted image user posted image No, po 40minutnem groznem počutju je bilo vse ok, seveda. Ko sem šla brati navodila za uporabo, je omotica seveda takoj omenjena!!! Katastrofaaaaa!!!! No, tega več ne ponovim, pa naj bo dovoljeno...ne ne!!!!

S prebavo pa jaz zaenkrat nimam težav!!! Hvala bogu!

Upam, da boste vse ok!!!


Pojeste tabletko Estima?! Kaj a ni to za vaginalno uporabo? user posted image

user posted image

< Sporočilo je popravil perla* -- 13.10.2014 9:41:14 >

(odgovor članu Stars619)
Neposredna povezava do sporočila: 522
   RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zm...
13.10.2014 9:59:33   
sunprincess
Oboje je...in za oralno,in vaginalno uporabo :)

SemSonce, is ti kaj bolje danes?

(odgovor članu perla*)
Neposredna povezava do sporočila: 523
   RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zm...
13.10.2014 10:27:08   
sunprincess
V petek je bilo 5 dni od transferja. Danes nisem prejela pošte,kaj to pomeni,da ni user posted image ? Če prav vem s forumov pošljejo isti dan,ne?

(odgovor članu sunprincess)
Neposredna povezava do sporočila: 524
   RE: IVF / ICSI - avgust - september 2014 + zm...
13.10.2014 10:30:06   
SemSonce
Čau.

Sunprincess, sej sem napisala, vse me neki matra in nevem več na čem sem, čist sem že zmedena. Ponoč so se yadeve umirile, spodnji del trebuha je po zajtrku spet bolj napet, in vse me tišči in na trenutke špika, ni pa tko boleče kot včeraj.

Kličem dr. Požlep ampak je ne dobim.

Kako si ti?

_____________________________

Life is like a box of chocolate...you never know what you are going to get.

(odgovor članu sunprincess)
Neposredna povezava do sporočila: 525
Stran:   <<   < Prejšnja stran  19 20 [21] 22 23   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  19 20 [21] 22 23   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?