|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo januarja 2015
15.1.2015 11:20:23   
MauMow
Su in Neza007 mislim da bo tudi pri vama test pokazal en velik +! Srečno

(odgovor članu ana_marija)
Neposredna povezava do sporočila: 251
   RE: II pričakujemo januarja 2015
15.1.2015 11:28:28   
Katte
Čestitam vsem rozikam v prvi polovici januarja! Kar tako naprej do konca meseca.

Kris26, ti bom jaz odgovorila glede spermiograma v NM. Tako, kot do rekle punce - napotnico dobi pri osebnem zdravniku. Potem ga pa lahko kar ti naročiš pri dr. Pišku v bolnici. Ni kake čakalne dobe. Mislim pa, da ne bo šlo prinesti od doma. Tam te pa dajo kar v eno od ambulant.

Shana86, objemček.

< Sporočilo je popravil Katte -- 15.1.2015 11:42:12 >


_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu ana_marija)
Neposredna povezava do sporočila: 252
   RE: II pričakujemo januarja 2015
15.1.2015 11:39:16   
Neza007
Punce pa mene je za tepst user posted image user posted image . zutri sm šla spet test delat, in zej sm zmedena...tam k more bit 2 črtica je nastal le obris, pač tko sivo, pa še to slabooo vidno. Zej pa nevem a je evapuracijska linija al kaj... Bojim se nardit še en test, no doma imam še CB, sam mogoče je še prezgodaj. Jooooj zakaj nism še mal počakala, ker zej sm pa polna upanja.

(odgovor članu ana_marija)
Neposredna povezava do sporočila: 253
   RE: II pričakujemo januarja 2015
15.1.2015 11:48:30   
Neza007
http://shrani.si/f/f/9N/2Dbei0EL/testn2.jpg

A kšna kej vidi? ker se res slabo vid. Če pomanjšaš sliko, je bolje viden obris črtice.

< Sporočilo je popravil Neza007 -- 15.1.2015 11:49:22 >

(odgovor članu Neza007)
Neposredna povezava do sporočila: 254
   RE: II pričakujemo januarja 2015
15.1.2015 11:52:20   
anjam
Jaz vidim ;) obris. Res pocakaj se kaksen dan.. Ampak je obetavno ;)

(odgovor članu Neza007)
Neposredna povezava do sporočila: 255
   RE: II pričakujemo januarja 2015
15.1.2015 11:53:05   
MauMow
Js bi rekla da se vidi obris črtice. Naredi nov test čez 2 do 3 dni. Držim pesti!

(odgovor članu Neza007)
Neposredna povezava do sporočila: 256
   RE: II pričakujemo januarja 2015
15.1.2015 11:57:37   
chocolatecake
Kris26 a si dobila moje sporočilo?
 
Katte po novem imajo v Nm tak sistem, da se vzorec prinese od doma, vsaj midva sva ga lahko 2 meseca nazaj in ga bova spet čez slab teden. Sva vprašala, če je to verodostojno, pa so nama rekli, da ga dr. itak pogleda šele čez 2 uri, tako, da ni razlike.
 
Neza007, jaz bi rekla, da je to to in da bo čez 2-3 dni črtica konkretno vidna.
Držim pesti!

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 257
   RE: II pričakujemo januarja 2015
15.1.2015 11:59:58   
Neza007
Iz vaših ust v božja ušesa al kk se že reče user posted image . Ampak sm pa trapa, zakaj sm šla delat, da mam zej neko upanje. user posted image . Pa še v službi me vsi sprašujejo zakaj se tok režim :)

(odgovor članu chocolatecake)
Neposredna povezava do sporočila: 258
   RE: II pričakujemo januarja 2015
15.1.2015 12:02:31   
anjam
Punce, vprasanje. Uceraj sem imela folikel velik 17 mm. Kaj mislit,kdaj bi mogla biti ovulacija? Bom probala s testi ampak jim ne zaupam prevec. Drugace pa sem se 17. dan ciklusa tko da se mi zdi precej pozno.

(odgovor članu Neza007)
Neposredna povezava do sporočila: 259
   RE: II pričakujemo januarja 2015
15.1.2015 12:04:33   
chocolatecake
Neza007 ne se sekirat, jst sem bila prve mesece čakanja na user posted image  ista, sem kr vrjela,da bo, čist prezgodaj delala teste, popoldne, zjutraj, zvečer... še zdej se me včasih loti ta nori optimizem, čeprav nimam več pravega razloga za to, pa če ne drugega, bi se že lahko malo naveličala.

Recimo ta mesec, ko sva oba hodila k bioenergetiku spet verjamem, da bo in sem že v nizkem štartu.
Enim nam ni pomoči user posted image .

(odgovor članu Neza007)
Neposredna povezava do sporočila: 260
   RE: II pričakujemo januarja 2015
15.1.2015 12:05:11   
Neza007
Anjam Tuki ena punca sprašuje isto...

http://med.over.net/forum5/read.php?19,965115

(odgovor članu anjam)
Neposredna povezava do sporočila: 261
   RE: II pričakujemo januarja 2015
15.1.2015 12:08:43   
anjam
Ja, sem vidla. Ne pove pa tocno kdaj naj bi se to zgodilo :) bom lulala na testke pa pester vikend in upamo na najboljs ;)

(odgovor članu Neza007)
Neposredna povezava do sporočila: 262
   RE: II pričakujemo januarja 2015
15.1.2015 12:08:44   
chocolatecake
anjam folikli zrastejo cca 1- max 2 mm na dan, za ovulacijo pa morajo biti veliki nekje med min.18 mm in nekje do 25 mm.
Tako, da ovulacija bo kmalu, pa spermiji tudi počakajo cca 3 dni na jajčece, tako, da bi šla jaz na tvojem mestu kar v akcijo in bila vsaj ene 3 dni zelo pridna, kakšen dan več pa tudi nebo škodilo user posted image .

(odgovor članu chocolatecake)
Neposredna povezava do sporočila: 263
   RE: II pričakujemo januarja 2015
15.1.2015 12:13:31   
aspera
V IVF postopku nam folikle punktirajo, ko so veliki tam okrog 20mm, takrat naj bi bli dovolj zreli. Sicer pa ni treba tolk natančno vedet, ker če imaš v tistih dneh, ko naj bi bla ovulacija, spolne odnose vsak drugi dan, je ne moreš zgrešit.

(odgovor članu chocolatecake)
Neposredna povezava do sporočila: 264
   RE: II pričakujemo januarja 2015
15.1.2015 12:28:44   
MauMow
anjam v roku 3-4 dni bi jaz rekla da boš imela O (nekje 2mm na dan rastejo, pa okoli 23-25 so zreli da sami poknejo). Pri meni ni nič nenavadnega da imam pozno O. Prejšni mesec bila 21 dan skoraj, ta mesec pa že 15. user posted image

Aspera pri IVF je potrebno folikle pobrati predno počijo, zato to delajo z okoli 20mm velikimi, kajti večji ko so večja je možnost da že sami počijo.

< Sporočilo je popravil MauMow -- 15.1.2015 12:29:08 >

(odgovor članu aspera)
Neposredna povezava do sporočila: 265
   RE: II pričakujemo januarja 2015
15.1.2015 12:29:57   
Anonimen
Neza, meni je test isto kazal v torek. V sredo je bila črtica že bolj vidna,danes pa je CB pokazal +. Drzim pesti,da bo pri tebi enako.

(odgovor članu aspera)
  Neposredna povezava do sporočila: 266
   RE: II pričakujemo januarja 2015
15.1.2015 12:30:53   
aspera
Ampak sej zato dobimo pa stop injekcijo, da ne popokajo sami. Ne vem pa, če v času od stop inkecije do punkcije (2 dni) še kaj rastejo user posted image . U glavnem, ko so okrog 20mm veliki, si daš stop inkecijo.

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 267
   RE: II pričakujemo januarja 2015
15.1.2015 12:34:33   
Neza007

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Neza, meni je test isto kazal v torek. V sredo je bila črtica že bolj vidna,danes pa je CB pokazal +. Drzim pesti,da bo pri tebi enako.



Čestitam :)

Potem bom jst naredila jutri, ko naj bi dobila M. user posted image čist sem nestrpna

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 268
   RE: II pričakujemo januarja 2015
15.1.2015 12:44:31   
SU
Neza007 držim pesti!! user posted image Tudi men se zdi, da je viden obris... Zdej pa globoko dihaj in jutri ali pojutrišnjem ZJUTRAJ hitro še en test!! user posted image
Se mi kr zdi, da sta user posted image pridelala! user posted image
anjam jaz sem mela ta cikel šele 25./26. dan O!! Tko, da... kar poskusi z O testi, če nisi sigurna... Je čist odvisno od dolžine cikla kdaj je O.
Jaz sem pa zdej, ob vsej poplavi pluskov postala kr mal nervozna...
Pa mojmu težim, da mora mal pazit na prehrano-na kakovost spermijev, pa glava me boli pa kr komi diham, ko pomislim na N test... user posted image user posted image ...grem že sama seb na živce!! Zadnji čas, da zagledam plusek! user posted image
Aja-pa Anonimna čestitke za "CB plusek"! user posted image

< Sporočilo je popravil SU -- 15.1.2015 12:45:50 >

(odgovor članu Neza007)
Neposredna povezava do sporočila: 269
   RE: II pričakujemo januarja 2015
15.1.2015 13:10:11   
kris26
chocolatecake
se ti opravičujem včeraj sem prebrala, res ti hvala za vse informacije res sem veselauser posted image . Zdaj pa čakam na 28, da se z ginekologom zmeniva kaj in kako.

Draga dekleta, ki ste ugledale ta magični +.user posted image Želim vam, veselih, radostnih, razigranih 9 mesecevuser posted image . Uživajte v vsakem trenutkuuser posted image user posted image user posted image user posted image

Se še kaj javim. AHA chocolatecake enkrat se morava dobit na kavi ali pa sokcu.user posted image

(odgovor članu SU)
Neposredna povezava do sporočila: 270
   RE: II pričakujemo januarja 2015
15.1.2015 13:14:46   
chocolatecake
kris26 ne rabiš se nič opravičevat, samo, da vem, da si dobila, ker občasno malo zašteka in kakšnega daljšega sporočila ne pošlje, jaz sem ti pa cel spis napisala user posted image .

Glede pijače pa, jaz sem vedno za user posted image . Sem si na račun mojih težav s plodnostjo že 2 super prijateljici dobila, pa bom vesela še kakšneuser posted image . Pravijo, da je v vsaki stvari nekaj dobrega user posted image

(odgovor članu kris26)
Neposredna povezava do sporočila: 271
   RE: II pričakujemo januarja 2015
15.1.2015 16:38:44   
Tikie
Hei punce.Še jst mal po dolgem času...skos vas berem,pišem pa ne prav dosti.Jaz ta mesec čakam tečko,da grem lahko takoj v začetku februarja na laparoskopijo.
kris26in katte tko kot je chocolatecake napisala.Jst sm tud iz Nm.Spermiogram doma ni problema.Lahko se prinese sabo.Midva sva ga opravla slab 1mesec nazaj-sva prinesla od doma k dr.Pišku,tko,da lahko ja.Pri njih oz.v lekarni kupiš sterilen lonček in prineseš sabo.
Aja.. pa jaz bi se tudi pridružla vama na pijači,če lahko :-) midve s chocolatecake se pa itak že poznava :-) tko,da bi lahk skupaj čvekale,ce me vzamete sabo... :-)
Sicer pa čestitke vsem za pluske.Ta mesec je prav nor.Za vse,ki pa tukaj vztrajamo že dlje casa,pa ekstra navijam!!user posted image

(odgovor članu chocolatecake)
Neposredna povezava do sporočila: 272
   RE: II pričakujemo januarja 2015
15.1.2015 18:16:05   
brunela
Neža tudi jaz sem prejšnji teden dobila takšen dvomljivi obris druge črtice, sem pa potem naslednji dan naredila CB in je nedvomljivo pokazal + user posted image . Tako da držim pesti, tudi midva sva se trudila 8 mesecev in nama je končno uspelo :)

(odgovor članu Tikie)
Neposredna povezava do sporočila: 273
   RE: II pričakujemo januarja 2015
15.1.2015 18:22:39   
*viva*
Neza je to FS? Ker je to še malo več kot je meni pokazalo poleti....čez nekaj dni je bil takojšnji + na navadnem Clerablu in na tistem z obarvano konico. Nočem ti dajat lažnega upanja ampak glede na moje izkušnje je to + user posted image

Jaz se nekam čudno počutim, pa še loteva se me nekaj user posted image In bom čakala do 27 s testom, če je prej ne bo.

(odgovor članu brunela)
Neposredna povezava do sporočila: 274
   [Brisano sporočilo]
15.1.2015 20:58:20   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu *viva*)
  Neposredna povezava do sporočila: 275
Stran:   <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?