|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  11 12 [13] 14 15   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo januarja 2015
17.1.2015 15:27:50   
Neza007
SU ja škoda pa tk sm upala,da ti pokaže plusek user posted image . Operacija bo pa hitr mim tko da čim manj negativno razmišljaj,bo vse ok boš vidla.

Pr men ni še nič ne M ne N,sm delala test pa ta baby check je čudn,al pr vseh pokaže to bledo črto al kaj,kr neki. Pomoje bo kr menstra pršla. Aja zgaga me pa nenormaln pece,kokr jst vem je to kasnejsi znak v nosecnosti. Pravjo da ce te pece pomen,da bo dojencek imel velik las :). Tko da zgaga pr men ni povezana z N.

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 301
   RE: II pričakujemo januarja 2015
17.1.2015 16:56:43   
Shana86
SU user posted image user posted image Bo ratalo po operaciji, boš videla, poznam par primerov. Ne vem, kaj je fora. A da mal misliš na nekaj drugega a ta šok za telo, da se mal reset_ira al kaj... Za narkozo se pa strinjam, ni bav bav. Meni se je samo prvič še kako uro po prebujenju ful zoprno vrtelo, takrat sem bila v narkozi 2 uri.

Neza kaj pa če probaš še CB digital? Da se ne ukvarjaš z raznimi sencami... Drugače meni je pri obeh nosečnostih FS narisal ful švoh črtico, CB digital je bil pa takoj pozitiven. Ko nisem bila noseča, pa ni bilo niti sledu o črtici, pa sem jo zelo iskala user posted image Pa tudi polulala ogroooomno testov user posted image Za zgago se strinjam, je bolj znaćilna za konec nosečnosti, ker maternica pritiska navzgor, hkrati pa hormoni oslabijo mišico v požiralniku.

< Sporočilo je popravil Shana86 -- 17.1.2015 16:58:56 >


_____________________________

Enjoy life now, this is not a rehearsal **

(odgovor članu Neza007)
Neposredna povezava do sporočila: 302
   RE: II pričakujemo januarja 2015
17.1.2015 17:11:11   
Neza007
Se bom jutri še enkrat testirala, al pa celo v ponedeljek. Sam moj šesti čut pravi, da bo menstruacija tudi ta mesec, čeprav si v svojih mislih to zanikam :)

(odgovor članu Shana86)
Neposredna povezava do sporočila: 303
   RE: II pričakujemo januarja 2015
17.1.2015 17:12:29   
MauMow
Neza007 počakaj vsaj še 5 dni in če tečke še ne bo res naredi CB digital. Tako boš ziher vedela na čem si. Da ne boš po nepotrebnem kupovala teste.

(odgovor članu Neza007)
Neposredna povezava do sporočila: 304
   RE: II pričakujemo januarja 2015
17.1.2015 17:24:46   
Neza007
Mam vse te teste že doma, sploh CB digital ampak ga mi je škoda porabt, dokler kakšen cenejši ne bi ornh črte pokazov, tko da ga bom porabila res šele ko bo 5 dni zamujala. Zej zamuja 2 dan, je pa možno da mam podaljšan ciklus in sm se uštela :)

< Sporočilo je popravil Neza007 -- 17.1.2015 17:27:33 >

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 305
   RE: II pričakujemo januarja 2015
17.1.2015 17:26:21   
MauMow

IZVIRNO SPOROČILO: Neza007

Mam vse te teste že doma, sploh CB digital ampak eg mi je škoda porabt, dokler kakšen cenejši ne bi ornh črte pokazov, tko da ga bom porabila res šele ko bo 5 dni zamujala. Zej zamuja 2 dan, je pa možno da mam podaljšan ciklus in sm se uštela :)


Mogoče res raje počakaj vsaj toliko da bo res ziher ziher. Ene 5 dni bo res ok. In boš skoraj 100% vedela kje si. Držim pesti!user posted image

(odgovor članu Neza007)
Neposredna povezava do sporočila: 306
   RE: II pričakujemo januarja 2015
17.1.2015 17:28:42   
Neza007
Hvala, tud sama zase držim pesti in za vse vas tuki gor, ki nestrpno pričakujete pluske.

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 307
   RE: II pričakujemo januarja 2015
17.1.2015 17:30:02   
MauMow
Pri meni bolj slabo kaže. Imam namreč že bel izcedek iz katerega pol preide v rjavega in na koncu v user posted image . Ampak ja do tja je še en teden user posted image

(odgovor članu Neza007)
Neposredna povezava do sporočila: 308
   RE: II pričakujemo januarja 2015
17.1.2015 17:40:06   
Neza007
Aja ja škoda...sam sj veš ni pa nujn, da se bo tokrat tudi končalo z user posted image . Pr seb nikoli nism bla tok pozorna glede teh izcedkov, danes mam tud jst bel izcedek, tko da možn da bo pr men tud tko.

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 309
   RE: II pričakujemo januarja 2015
17.1.2015 17:46:56   
She1
Pozdravljenje,

najprej čestitke vsem nosečkam:) ostalim pa želim, da čimprej zagledajo pluse! Jaz ne pričakujem M med 20. in 23. ... ta mesec sem bila na ginekološkem pregledu, sem si tudi plačala uz (3d) in je rekla, da je vse v najlepšem redu, da je tudi videla, da sem imela ovulacijo ampak ne vem točno kdaj je bila. Opazila sem namreč plodno sluz, ki je trajala nekje 4 dni oz je bila 4.dan že malo zgoščena, nato pa po tistem dva dni nič kaj izcedka, nato pa beli tok. Kaj menite, da je ovulacija zadnji dan plodne sluzi običajno? Joj, kako bi bilo lepo, če je ratalo. Mi je rekla ginekologinja, da je največji problem psiha in da moram odmisliti in si vzeti 12 mesecev odklopa, ampak to ne gre :((( nimam pa nekih znakov, razen, da me prsa malo bolijo na dotik ob strani (ena bolj kot druga) in malo špikanje v jajčnikih, predvsem levem, kjer je tudi bila ovulacija. Imam tudi zadebeljeno sluznico, je rekla dr da bi celo lahko bila noseča, ampak da se do 5 ali 6 tedna nič ne vidi.

(odgovor članu Neza007)
Neposredna povezava do sporočila: 310
   RE: II pričakujemo januarja 2015
17.1.2015 17:49:33   
MauMow
She1 O je bila takrat ko si imela največ sluzi, res ogromno in prozorne (skoraj tekoče). Ponavadi je tako, lahko ima pa vsaka tudi drugače. Jaz recimo po O tudi kak dan al pa dva sploh nimam sluzi.

Sej vem Neza007 ampak ponavadi je vedno tako. Tak sistem ma moja gospa predno pride na obisk!user posted image

< Sporočilo je popravil MauMow -- 17.1.2015 17:51:16 >

(odgovor članu She1)
Neposredna povezava do sporočila: 311
   RE: II pričakujemo januarja 2015
17.1.2015 17:54:53   
Neza007
MauMow tej tvoji gospe reč, naj gre na dopust za 9 mesecev ali celo več :D.

She1 držim pesti tudi zate, da ste pridelali en velik + :). Tud mene mal špika tam dol, mam polne boleče prsa, ampak ti znaki me spremljajo vsak mesec pred menstro tko da kot pravijo, N in M znaki, so si zelo podobni.


< Sporočilo je popravil Neza007 -- 17.1.2015 17:56:15 >

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 312
   RE: II pričakujemo januarja 2015
17.1.2015 18:05:23   
She1
Hvala, enako želim vama! Ja, samo ta bel izcedek lahko tudi nakazuje na nosečnost, vsaj pri moji sestrični je bilo tako. Res je, da ne moreš razlikovati teh znakov, ker so enaki. Jaz samo upam, da bo uspelo, samo kak se naj skulira človek pa ne misli na to :( niti ne upam delat testa ta mesec, če bi slučajno zamujala m

(odgovor članu Neza007)
Neposredna povezava do sporočila: 313
   RE: II pričakujemo januarja 2015
17.1.2015 18:13:33   
MauMow
Jaz sem prvi ko je bil + (čeprav se ni ok končalo) si skos govorila, ne ni in ni.... user posted image A ker sem 4 dni hodla z vložkom, ker sem skos mela občutek da M vn lije (pa seveda ni samo tok je bil) je pol tudi dragi rekel, da zdej pa dost pa gremo test nardit user posted image (in ja 13 dni po O je bila z popoldanskim urinom močna črtica, naslednje jutro pa po pol minute CB digital +. Ampak se ni ok končalo, tako da upam da bomo končno dočakali ok nosečnost ki bo vodila do zdravega bebija!

(odgovor članu She1)
Neposredna povezava do sporočila: 314
   RE: II pričakujemo januarja 2015
17.1.2015 18:31:15   
Neza007
She1 na vprašanje kako naj se človek skulira ti pa težko odgovorim, ker sem ena izmed unih k ji zjle že cel tedn v glavi špila user posted image ravnokar bom doktorirala iz vsega kar je v povezavi s tem.. :) Stric google dela na polno :). Ta popadek pa dobim vedno en teden pred prihajajočo menstro, pol sm 3 teden mirna in spet in spet... ;)

< Sporočilo je popravil Neza007 -- 17.1.2015 18:38:00 >

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 315
   RE: II pričakujemo januarja 2015
17.1.2015 20:28:25   
She1
Lol, jaz enako:))) tri tedne sem mirna, tedn pred menzo pa norim:) in se dolgo trudita?
Jaz ti tudi želim, da bo ta nosečnost zdrava in da boš čimprej spet zagledla plus!

(odgovor članu Neza007)
Neposredna povezava do sporočila: 316
   RE: II pričakujemo januarja 2015
18.1.2015 9:59:16   
Neza007
Midva delava pa šele pol leta na dojenčku. Meseci kar bežijo,pa tk sm bla prepričana,da nama bo hitr ratal. Mislim,da ta mesec ne bo nič,se je izcedek že obarvov.

(odgovor članu She1)
Neposredna povezava do sporočila: 317
   RE: II pričakujemo januarja 2015
18.1.2015 10:07:55   
She1
Ni nujno, mogoče pa sploh ne bo prave krvavitve ampak le izcedek, držim pesti vseeno!
Midva pa komaj drugi mesec pa sem vseeno neučakana :( Najbolj pa me skrbi, ker sem jaz že prej z enim partnerjem bila pa nisma pazla, šla sma se varne dneve in včasih je tudi not spustil pa ni bilo nič in me skrbi, da sem neplodna ... sam je res, da sma gledala da na sredini ciklusa nisma!

(odgovor članu Neza007)
Neposredna povezava do sporočila: 318
   RE: II pričakujemo januarja 2015
18.1.2015 10:22:39   
MauMow
She1 in Neza007 imata še dosti časa predno bo razlog za skrb. Vsaj eno leto mora miniti. Jaz sem v prvo zanosila skoraj po 8 mesecih (pa je bil potem splav). Pol sem mogla pa čakat in sedaj je že 2 mesec novega poskušanja, vse skupaj pa je preteklo že več kot eno leto.... Čas pa beži (ampak ne smemo se za to sekirat)... Jaz sem sama pri sebi pomirjena ravno zaradi dejstva ker mam tk super možauser posted image , ki bi če nebi nič blo možno šel v posvojitev, in zaradi tega se počutim veliko bolj umirjenouser posted image . O posvojitvi sva se namreč pogovarjala že čisto na začetku najinega skupnega življenja in on je takoj za, tako kot jaz (saj pravi da če ne moreš imeti svojega pa daj možnost družine drugemu - ni vse DNK) user posted image

Upam da ste ok spale, jaz namreč že dva dni spim pod čudnim kotom in me cel križ boli,.... Jao posla user posted image . Aja pa napihnjenosti skoraj ni več - That's life, so we must go on!user posted image

(odgovor članu She1)
Neposredna povezava do sporočila: 319
   RE: II pričakujemo januarja 2015
18.1.2015 13:11:36   
Pajama
Roca čestitam!!!

Drugač pa jaz sem tudi uradno najbolj plavomodra štrunfeta na seznamu. In glede ciklov mi je vse manj jasno. Decembrski je bil zamaknjen za 3 dni, ta januarski pa je prišel, kakor da bi bil prrejšnji normalen. Ahja, kdo bi razumel naravo. Ampak nisem preveč žalostna. Se zavedam, da imam z enim jajcevodom pač 1/2 šanse in pika. Bolje to, kot še kakšen dodaten SS.

SU
brez zamere, ampak jaz na tvojem mestu ne bi bila preveč žalostna. Najprej se porihtaj in potem lepo varno zanosi. A nosečnicam sploh dajejo anestezijo, če ni nujno, nujno?
Neza007 pa naredi ze ta CB!!! Ko enkrat tapoceni testerji pokažejo II pa CB res ni potrebno več delati user posted image Pa še za spomin ne ostanejo - elektronski po nekaj dneh mrkne user posted image

Tako, veselim se že vaših pluskastih in dvojno črtastih objav in navijam, navijam!!!

< Sporočilo je popravil Pajama -- 18.1.2015 13:13:04 >

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 320
   RE: II pričakujemo januarja 2015
18.1.2015 13:29:20   
MauMow
Pajama držim pesti za naprej, da ti res rata in da bo tokrat BP. Me s prednodnimi ss se ne damo ane?user posted image

(odgovor članu Pajama)
Neposredna povezava do sporočila: 321
   RE: II pričakujemo januarja 2015
18.1.2015 13:43:18   
Neza007
No pa je prišla menstruacija v vsej njeni veličini, a jbg :). Ne rečem lih ne skačem od veselja ampak me pa ni sploh tok potrlo. Mam tud tk super fanta, da me zna objet pa najdet dobre tolažilne besede. Sm se pa zej neki naučila, ne delaj testov predno ti ne zamuja vsaj par dni :). Tko da selim se v februar, pa upam,da pridelava enega na dopustu, mislem da se lih izide z mojo ovulacijo :).

Punce za vas vse pa še vedno močno držim pesti in upam na čimveč pluskov.

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 322
   RE: II pričakujemo januarja 2015
18.1.2015 16:27:51   
aspera
Meni ni uspelo počakat do 20. in sem prejle naredila test kar s popoldanskim urinom. Bolj za hec kot zares user posted image . .... Saj sta to 2 črtici ane? user posted image Sem še toliko bolj nestrpna in vesela, ker sva bila že v drugem IVF/ICSI postopku.

user posted image

(odgovor članu Neza007)
Neposredna povezava do sporočila: 323
   RE: II pričakujemo januarja 2015
18.1.2015 16:51:02   
Neza007
Aspera čestitam :) ja to sta dve črtici,wiiii.

(odgovor članu aspera)
Neposredna povezava do sporočila: 324
   RE: II pričakujemo januarja 2015
18.1.2015 16:54:43   
SU
Pajama ...nč zamere... ampak moja operacija itak nima veze z ginekol. rečmi... celo rekel mi je zdravnik, da tudi, če prej zanosim, da ni panike, da bi bilo mogoče bolje, da prej še enkrat rodim in potem grem na operacijo... Tko, da... še zarad tega me je bolj potrlo...
Ma sem danes že boljše volje...

Tko je kot je že ena napisala... se mi zdi, da nas je večina na enem takem vrtiljaku, ki je odvisen od našega cikla... Jaz sem, po M, čist optimistična, naspidirana, pred M vsa nervozna in neučakana, ko pa se ulije pa pesimizem ene 2 dni... Pa "jovo na novo"... user posted image

Eh... tko je... smo zapletene ženske... nič pr nas ni sam fizično... user posted image

Joj... aja... aspera ISKRENE ČESTITKE!!! ...bravo... res lepo za videt... za popoldanski urin je tole prou močna črtica!! user posted image
user posted image

< Sporočilo je popravil SU -- 18.1.2015 16:56:57 >

(odgovor članu Pajama)
Neposredna povezava do sporočila: 325
Stran:   <<   < Prejšnja stran  11 12 [13] 14 15   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  11 12 [13] 14 15   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V teh okoliščinah ne seksajte
Preverite, v katerih primerih in okoliščinah je po daoistični seksologiji seks odsvetovan oziroma celo prepovedan.
Ponovna zanositev: Idealen premor med nose...
Načrtujeta drugega oziroma naslednjega otroka, pa se sprašujeta, kakšen je idealen in najbolj zdrav premor med nosečnost...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?