|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  13 14 [15] 16 17   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo januarja 2015
19.1.2015 12:14:04   
polhek2
Tako je imela sem samo vakumski poseg in po tem naj bi bilo dovolj 1 M ker ni bilo drugega posega v maternico. Bo pa seveda vse povedala še moja G, ki bo0 delala UZ po prvi M. Nikakor nimam namena nič prehitevat, imam eno zdravo pupo že doma.

So pa povsod različne informacije kdaj in koliko M je potrebno počakati. Pri vakumu naj bi bila 1 dovolj, enako so mi rekli v KC tudi za tabletke, za klasično abrazijo pa so rekli 2M... vsak po svoje zgleda.


lp

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 351
   RE: II pričakujemo januarja 2015
19.1.2015 12:23:25   
lillith82
a delajo krvne vsepovsod? razmišljam da bi šla jutri zjutraj...

_____________________________

I don`t know where i`m going...but i sure know where i`ve been

(odgovor članu polhek2)
Neposredna povezava do sporočila: 352
   RE: II pričakujemo januarja 2015
19.1.2015 12:25:02   
MauMow
V vseh ZD delajo, če pa si iz okolice Celja ali Ljubljane pa se do AdriaLaba zapelji. Tam je 10€ in v roku 2-3 ur dobiš rezultat!

(odgovor članu lillith82)
Neposredna povezava do sporočila: 353
   RE: II pričakujemo januarja 2015
19.1.2015 12:38:07   
lillith82
hvala :)

_____________________________

I don`t know where i`m going...but i sure know where i`ve been

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 354
   RE: II pričakujemo januarja 2015
19.1.2015 16:34:05   
Tikie
Hei punce.Čestitke vsem novim user posted image ,še posebej tebi aspera,ker si to tako dolgo čakala,se na slikci prav lepo vidi,da si nedvomno user posted image .Zdaj pa full držim pesti,da bo vse ok in ti želim prečudovitih 9 mesecev in zdravega user posted image
Neza007 tudi mene so tako kot tebe zafrkavali ti ta poceni test,so bili tudi tako pozitivni,kot pri tebe,pol se je pa čez par dni prikazala user posted image ,enkrat celo po 11h dneh zamude.Sem se tudi jaz naučila,da testov ne delam več pred izostankom,pa še to,k bo fajn zamujala.Ker lahko,da gre za kakšne biokemične nosečnosti in gredo same naprej,sem brala in mislm,da je tud ena na tem forumu že pisala,da je to full pogost pojav.Ali pa mogoče pri meni,ko imam pco ,da so hormoni mal zmešani in kažejo rahlo pozitivno,ker reagirajo na kšn drug hormon,ker so ti testi tako občutljivi.Ne vem...v glavnem vsakič je bla v men cela živčna vojna,dokler nisem prišla k pameti in si rekla,da se tega ne grem več.
Drugače pa tudi jaz še kr vztrajno čakamuser posted image -ja tokrat prav čakam,ker grem kmalu na laparoskopijouser posted image in se sevda kar noče vlit.Upam,da pride kmalu,da mi ne bo slučajno treba še kje operacije prestavljat.Joj,kaj to dela psiha-ko je nočemo,vsakič pride,zdej,ko jo pa prav čakam,se pa kar ne prikažeuser posted image grr
Ta mesec je bil pa full ploden,naj se nadaljuje v tem slogu!

(odgovor članu lillith82)
Neposredna povezava do sporočila: 355
   RE: II pričakujemo januarja 2015
20.1.2015 9:13:38   
She1
Čestitke vsem, ki ste zagledale plusek:) Ostalim pa vso srečo v naslednjem krogu, kateremu se pridružujem tudi sama:( Danes sem že zagledala obarvan izcedek, tako da ... pa tudi temperatura je padla zjutraj, ni več 37 ... včeri sem imela migreno po dolgem času, sem že mislila, da je mogoče znak nosečnosti ampak očitno ni bil.

(odgovor članu Tikie)
Neposredna povezava do sporočila: 356
   RE: II pričakujemo januarja 2015
20.1.2015 9:25:22   
MauMow
She1 user posted image user posted image

(odgovor članu She1)
Neposredna povezava do sporočila: 357
   RE: II pričakujemo januarja 2015
20.1.2015 12:06:15   
lillith82
Sem kar malo razočarana nad našim ZD. Namreč rekli so mi da ne delajo krvnih testov nosečnosti. Ne vem v čem je fora...al rabijo kakšne posebne aparature za to, al se jim ni dalo :/

_____________________________

I don`t know where i`m going...but i sure know where i`ve been

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 358
   RE: II pričakujemo januarja 2015
20.1.2015 12:09:37   
kindersurprise
Vsem, ki ste že dočakale plusek v januarju, čestitke user posted image user posted image user posted image .
Tistim, ki jih je že presenetila tečka, pa želim več sreče v februarju.

in še za seznamček - ne pričakujem tečke oz. pričakujem plusek tam nekje med 29-31. januarjem.

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 359
   RE: II pričakujemo januarja 2015
20.1.2015 13:18:58   
*viva*
Malo šeee...še je čas za nekaj novih nosečk ;)

Jaz pa se selim v februar ;) ;)

(odgovor članu kindersurprise)
Neposredna povezava do sporočila: 360
   RE: II pričakujemo januarja 2015
20.1.2015 13:26:25   
MauMow
user posted image J A N U A R user posted image

user posted image NE PRIČAKUJEMO, SAJ ČAKAMO NA user posted image

01.1.2015

user posted image user posted image azaleauser posted image user posted image


03.01.2014

user posted image user posted image Anonimnauser posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image Zewauser posted image user posted image


04.01.2015

user posted image Marčevka2010user posted image
user posted image obupanka_user posted image

06.01.2014

user posted image user posted image karinnauser posted image user posted image

07.01.2014

chebula

user posted image user posted image Maja1990user posted image user posted image

12.01.2015

user posted image user posted image ana_marijauser posted image user posted image


13.01.2015

user posted image user posted image rocauser posted image user posted image


14.01.2015

user posted image Pajamauser posted image


17.01.2015

egleria

18.01.2015

user posted image user posted image asperauser posted image user posted image

19.01.2015

user posted image Neza007user posted image

20.01.2015

user posted image *viva*user posted image

22.01.2015

mony213

23.01.2015

user posted image She1user posted image

25.01.2015

niinii

26.01.2014

MauMow

29.01.2014

anjam
kindersurprise



Januar

SU
user posted image witchuser posted image
Tikie
user posted image ~pikapoka~user posted image

user posted image NAVIJAČICEuser posted image
niinii, Katte, Marčevka2010, Pajama, witch, Žabinčica, chocolatecake, _pika_, mamica deklicam, chandablue, LadyJen, telly,~pikapoka~


(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 361
   RE: II pričakujemo januarja 2015
20.1.2015 13:27:40   
MauMow

IZVIRNO SPOROČILO: lillith82

Sem kar malo razočarana nad našim ZD. Namreč rekli so mi da ne delajo krvnih testov nosečnosti. Ne vem v čem je fora...al rabijo kakšne posebne aparature za to, al se jim ni dalo :/


Ponavadi vedno delajo, sej majo laboratorij ko ma vse aparature... No ja... Mogoče edino če je kak manjši ZD... Če maš možnost pa pojdi do svojega Dr. pa ga prosi da ti napiše preiskavo krvi za nosečnost. In pojdi po tem v laboratorij. Držim pesti!!!!

(odgovor članu lillith82)
Neposredna povezava do sporočila: 362
   RE: II pričakujemo januarja 2015
20.1.2015 23:06:23   
Anonimen
Drage ne-čakajoče.
Se javim še vam, da me lahko odstranite s seznama srečk nosečk, saj sem danes, v 8. tednu, izgubila svojo pikico..user posted image
Se pridružujem navijačicam, morda bova konec leta spet poskusila... Do tedaj pa z vsemi pestmi navijam za user posted image !!
Anonimna user posted image

(odgovor članu MauMow)
  Neposredna povezava do sporočila: 363
   RE: II pričakujemo januarja 2015
21.1.2015 8:12:31   
Neza007
O Anonimen user posted image to pa res ni dobra novica... Drži se, pa s pozitivnimi mislimi naprej user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 364
   RE: II pričakujemo januarja 2015
21.1.2015 8:16:37   
~pikapoka~
Anonimna user posted image user posted image vem, da ni tolažbe, ampak meni bi bilo lažje ob misli, da pikica ni bila dovolj močna za preživetje in je tako boljše za njo user posted image zjokaj se, vzemi si pavzo in čas, potem pa s pozitivnimi mislimi naprejuser posted image

(odgovor članu Neza007)
Neposredna povezava do sporočila: 365
   RE: II pričakujemo januarja 2015
21.1.2015 8:26:40   
Marčevka2010
Anonimna user posted image . Drži se.

(odgovor članu ~pikapoka~)
Neposredna povezava do sporočila: 366
   [Brisano sporočilo]
21.1.2015 8:44:14   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Marčevka2010)
  Neposredna povezava do sporočila: 367
   RE: II pričakujemo januarja 2015
21.1.2015 8:54:22   
MauMow
Anonimnauser posted image en velik user posted image . Upam da si ok.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 368
   RE: II pričakujemo januarja 2015
21.1.2015 11:01:55   
SU
Anonimna user posted image upam, da je vse uredu s tabo... fizično... psihično, vem, da bo še trajalo... drži se in en velik objem in veliko pozitivnih misli...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 369
   RE: II pričakujemo januarja 2015
21.1.2015 11:12:39   
polhek2
Anonimna user posted image  en velikanski objem... vem kako se počutiš....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu SU)
Neposredna povezava do sporočila: 370
   RE: II pričakujemo januarja 2015
21.1.2015 11:46:11   
Shana86
Anonimna žal mi je... user posted image user posted image user posted image user posted image Zjoči se, sovraži cel svet, potem pa se počasi sestavi in z glavo pokonci optimistično v nove boje...

Nas je pa ogromno na tej temi z izkušnjo ss user posted image Bo že držalo tisto o 30%...

_____________________________

Enjoy life now, this is not a rehearsal **

(odgovor članu polhek2)
Neposredna povezava do sporočila: 371
   RE: II pričakujemo januarja 2015
21.1.2015 15:08:36   
aspera
Anonimna, žal mi je user posted image . Točno vem kako ti je, sam tudi sama to dala skozi user posted image .
Samo jaz imam še ta problem, da imava možnost zanositve samo z IVF postopkom in sem vedela, da bom morala spet v postopek, če bom hotela zanosit. Vem, da je slaba tolažba, ampak naj te mogoče čisto malo potolaži, da boš lahko kmalu spet probala in boš spet user posted image .

Res je veliko teh zgodnjih SS, pa nima veze na kakšen način smo zanosile, naravno ali z umetno user posted image . Jaz se tega ful bojim in se kar ne morem sprostiti in se veseliti.

(odgovor članu Shana86)
Neposredna povezava do sporočila: 372
   RE: II pričakujemo januarja 2015
21.1.2015 15:22:11   
Shana86
aspera res je, to je najbolj grozno... da ne moreš zanositi, potem končno uspe in se konča s ss... user posted image Tudi jaz se naslednjič ne bom mogla sprostiti... Ampak poskusi razmišljati tako - s slabimi mislimi nikomur ne koristiš, še najmanj pikici. Placebo efekt je pomemben pri mnogih boleznih, ni vrag, da ne bi imel vpliva tudi pri teh zadevah. Saj poznaš tisto foro s slastno kislo limono, ki jo oblizuješ, tako osvežilna je... in dobiš polna usta sline user posted image

_____________________________

Enjoy life now, this is not a rehearsal **

(odgovor članu aspera)
Neposredna povezava do sporočila: 373
   RE: II pričakujemo januarja 2015
21.1.2015 15:51:59   
aspera
Hvala za tolažbo Shana86 in se sicer popolnoma strinjam, sam v praksi je to malo težje izpeljat user posted image . No, saj ne, da sem zdaj vsa napsihirana in da samo razmišljam, če bom imela spet SS, ampak pomisliš pa že na to možnost in se ne upaš prehitro veseliti.

(odgovor članu Shana86)
Neposredna povezava do sporočila: 374
   RE: II pričakujemo januarja 2015
21.1.2015 17:50:43   
Shana86

IZVIRNO SPOROČILO: aspera

Hvala za tolažbo Shana86 in se sicer popolnoma strinjam, sam v praksi je to malo težje izpeljat user posted image . No, saj ne, da sem zdaj vsa napsihirana in da samo razmišljam, če bom imela spet SS, ampak pomisliš pa že na to možnost in se ne upaš prehitro veseliti.


Ej zdaj sem lahko pametna, potem bom pa jaz ista user posted image Pomaga že to, da vsakič, ko začneš psihirati, zabremzaš in poskusiš pozitivno razmišljat. Naslednjič (če mi sploh uspe zanositi user posted image ) se sigurno ne bom sprostila najmanj do nuhalne.

_____________________________

Enjoy life now, this is not a rehearsal **

(odgovor članu aspera)
Neposredna povezava do sporočila: 375
Stran:   <<   < Prejšnja stran  13 14 [15] 16 17   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  13 14 [15] 16 17   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





8 slabosti vsakodnevnega seksa, za katere ...
Kakšne so slabosti vsakodnevnega seksa? Ali nam lahko preveč seksa res škodi? To je vprašanje, ki si ga zastavlja veliko...
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?