|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  13 14 15 [16] 17   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo januarja 2015
21.1.2015 17:53:29   
aspera
Itak, da ti bo uspelo, prej al slej user posted image .

Drugače je pa zame nuhalna tudi en tak "mejnik", ko se bom malo sprostila, čeprav vem, da gre lahko tudi kasneje kaj narobe.

(odgovor članu Shana86)
Neposredna povezava do sporočila: 376
   RE: II pričakujemo januarja 2015
24.1.2015 8:02:49   
MauMow
Moja gospa tardeča še uradno prišla. Tako da cilamo na novemberčka user posted image

(odgovor članu aspera)
Neposredna povezava do sporočila: 377
   RE: II pričakujemo januarja 2015
24.1.2015 18:04:14   
niinii
Jaz čakam da se ulije, ker pomoje ni bilo ta mesec spet nič. sva ful mal slončkala. :(

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 378
   RE: II pričakujemo januarja 2015
25.1.2015 15:05:02   
Pajama
aspera in roca: čestitke za pluske in ne vračajta se na ta seznam, no vsaj kakšno leto ;)

anonimna, user posted image uf glavo gor punca. Se zgodi tudi najboljšim. Malo si daj duška, pošlihtaj psiho in telo, pa v nove boje!!!

Vsem, ki ste se obarvale modro pa držim pesti, da boste rozasterozike v februarju!!!

(odgovor članu niinii)
Neposredna povezava do sporočila: 379
   RE: II pričakujemo januarja 2015
27.1.2015 8:50:07   
Marta72
Ojla punce. Ta mesec je pa tudi pri meni spet neka nenavadna situacija.

Namreč nepričakujem je 30. oz. 31.1. Sem imela pa v nedeljo in včeraj svetlo rjav izcedek. Največ sem ga opazila včeraj po telovadbi, zvečer se je pa spet umiril. To so bili dnevi 9 in 10 dni po O oz. 22 in 23. dne ciklusa.
Danes izcedka še nisem zasledila.

Močno si želim, da bi bila to vgnezditvena krvavitev, vendar si sploh ne upam mislit na to, da na koncu ne bom spet razočarana. So me pa začela ta dva dni tudi bolet prsa.

(odgovor članu Pajama)
Neposredna povezava do sporočila: 380
   RE: II pričakujemo januarja 2015
27.1.2015 8:59:49   
MauMow
Marta upam da je to to. Čeprav so znaki zelo podobni pri M in N. Javi ko narediš test.

(odgovor članu Marta72)
Neposredna povezava do sporočila: 381
   RE: II pričakujemo januarja 2015
27.1.2015 9:33:07   
chocolatecake
Marta držim pesti! Meni se je tut neki tako čudnega zgodilo, da si niti ne upam pomisliti...
Drugače obožujem junk food, vseh vrst, še posebej kakšne kebabe in podobne nezdrave zadeve. V nedeljo, sem si ga grozno zaželela in več kot pol vrgla stran, ker mi je imel okus in vonj po pasji konzervi in mi je kar obračalo želodec. Vsi ostali pa so rekli, da ni bil nič drugačen kot ponavadi.
Zdej mi pa spet psiha laufa na polno, zarad tega kebaba. user posted image Pa grozno sem utrujena, prov izmučena brez pravega razloga.
Če sem slučajno prav predvidela in so mi terapije pri bioenergetiku sprožil O, kot prejšnji mesec, potem je od takrat cca 14 dni.
Jst sem tako trapasta, nevem kdaj me bo izučilo, da bom nehala psihirat sebe in vse ostale user posted image .

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 382
   RE: II pričakujemo januarja 2015
27.1.2015 9:39:52   
Marčevka2010
Ah, kar daj. Zakaj pa ne? Če je le kaj upanja... Mogoče pa je kaj na tem. user posted image

Jaz sem ta teden kot en pujs, samo jedla bi. Je pa to znak za N ali M, tako, da ne morem nič. Utrujena sem pa obupno, včeraj me je na kavču zmanjkalo, pa me ni že dolgo. Moram do nedelje počakat, že vidim kako se mi bo vleklo do takrat.user posted image

(odgovor članu chocolatecake)
Neposredna povezava do sporočila: 383
   RE: II pričakujemo januarja 2015
27.1.2015 9:42:34   
MauMow
No potem pa punce, hitro teste na plano. HOČEMO PLUSEKEuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Marčevka2010)
Neposredna povezava do sporočila: 384
   RE: II pričakujemo januarja 2015
27.1.2015 9:44:28   
Marčevka2010
Jaz sem prva na vrsti februarja. Upam, da bo seznam tako poln kot januarski. user posted image

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 385
   RE: II pričakujemo januarja 2015
27.1.2015 13:26:09   
Marta72
Evo, izcedek je tudi danes in moram priznat, da imam tak občutek, kot da bo ta mesec prišla nekaj dni prej.

Običajno imam izcedek dan ali dva prej, vendar v večji obliki. Nisem pa še imela izcedka cel teden prej in ravno to mi je full čudno user posted image
Aja,..izcedek je viden samo na dnevnem vložku.
Koliko časa pa traja približno vgnezditvena krvavitev? Vem samo za tiste, ki so imele samo malo, en dan,..

Mi je pa tudi malo smešno, da pa bi se ravno sedaj prijelo, ko so že ginekologi obupal in imam v naslednjem ciklusu IVF.

(odgovor članu Marčevka2010)
Neposredna povezava do sporočila: 386
   [Brisano sporočilo]
27.1.2015 16:15:49   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Marčevka2010)
  Neposredna povezava do sporočila: 387
   RE: II pričakujemo januarja 2015
27.1.2015 16:47:56   
chocolatecake
Marta72 Vse je mogoče ! Nebi bila ne prva ne zadnja. Baje se kar pogosto dogaja. Sem zasledila kar lepo število pozitivnih zgodb, odkar se borim s problemom neplodnosti.
LadyJen in Marčevka 2010 Jaaaa!
Pa da tudi me končno nehamo smetit po tem forumu in gremo skupaj kam drugam user posted image .

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 388
   RE: II pričakujemo januarja 2015
27.1.2015 21:48:56   
niinii
Moje user posted image še ni, danes mi zamuja že drugi dan. Test danes zjutraj negativen. Me pa že 3 dni kar naprej peče zgaga, pa tekom dneva mi je ful slabo, pa joški me bolijo, ampak test negativen. Nič mi ni jasno :(

(odgovor članu chocolatecake)
Neposredna povezava do sporočila: 389
   RE: II pričakujemo januarja 2015
27.1.2015 22:02:05   
cacaca
Punce pozdravljene
Zelim vsem plusek...vzpodbuda pa marti 72 tocn to se je men zgodl...po 3negativnih mi je sele po mesecu dni zaostanka pokazal plus...mal stresa za zacetek da otrok ni od muh 😉...tako da vse je mozno 😊srecno

(odgovor članu niinii)
Neposredna povezava do sporočila: 390
   RE: II pričakujemo januarja 2015
27.1.2015 22:42:16   
Marta72
No,..izcedek se je spet umiril,..poskušam čim manj mislit na to. Nekaj se dogaja, kaj točno, bo pa čez nekaj dni vse jasno :)
Testa prej ne bom delala, ker je to samo še hujše za psiho.

(odgovor članu cacaca)
Neposredna povezava do sporočila: 391
   RE: II pričakujemo januarja 2015
29.1.2015 7:16:20   
Tikie
Mojauser posted image je včeraj prišlauser posted image vesela,ker grem sedaj lahko na laparo in mi ne bo treba prestavljat.V febrarju bom po vsej verjetnosti samo navijala za vas,ker ne vem še,kaj pričakovati po operaciji.Držim pesti tudi za vse tiste,ki še upate ta mesec...user posted image

(odgovor članu Marta72)
Neposredna povezava do sporočila: 392
   [Brisano sporočilo]
29.1.2015 9:58:06   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Tikie)
  Neposredna povezava do sporočila: 393
   RE: II pričakujemo januarja 2015
29.1.2015 10:00:39   
MauMow
LadyJen en velik user posted image user posted image user posted image

Boš videla enkrat bo ratalo. Boš videla. Sicer izgubljeno še nič ni. Dokler se ne ulije.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 394
   RE: II pričakujemo januarja 2015
29.1.2015 10:20:53   
niinii
Moje user posted image še vedno ni. Kar nekaj. Zamuja mi že 4. dan, a ni sledu ne o tečki ne o plusku. Nič mi ni jasno. Zmeraj je bila tečka točna ali celo kak dan prej. Zdej pa kar nekaj.

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 395
   [Brisano sporočilo]
29.1.2015 10:40:20   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu MauMow)
  Neposredna povezava do sporočila: 396
   RE: II pričakujemo januarja 2015
29.1.2015 16:31:45   
niinii
No pa sem tudi jaz dočakala svojo tečko, tako da se selim v februar.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 397
   RE: II pričakujemo januarja 2015
29.1.2015 19:58:46   
Marta72
Pri meni pa izcedka ni več, jutri je načeloma dan D, vendar bom čist iz firbca delala test, pa da vidim kaj bo.
Punce,..držite pestiiii :)

(odgovor članu niinii)
Neposredna povezava do sporočila: 398
   RE: II pričakujemo januarja 2015
29.1.2015 20:05:22   
~pikapoka~
Marta72 držimo pesti! Nalulaj en vellik plusek user posted image
Punce eno vprašanje-kolko dni po ovulaciji je smiselno delati test, da bi že pokazal? Če se je sploh prijelo user posted image 14 dni po ovulaciji?user posted image Nisem čisto na tekočem... Pa saj je zabavno tudi 'delati na plusku'
Katero še sedaj čakamo, da sporoči? Kindersurprise?? Držim pesti za vse, ki še čakate v januarjuuser posted image

(odgovor članu Marta72)
Neposredna povezava do sporočila: 399
   RE: II pričakujemo januarja 2015
29.1.2015 20:13:16   
anjam
Naj bi 14ti dan po ovulaciji ze lahko delal test. Danes bi morala priti moja tecka, ampak je se ni :) v soboto bo 2 tedna po ovulaciji ( se je na uz vidlo in na ovulacijskih testih), takrat bom tudi jaz lulala :) ceprov imam ze en teden obcutek,da se mi bo ulilo :\ bi bil pa cudez res, da nama uspe prvi cikel po neuspelem ivf... Drzte pestii

(odgovor članu ~pikapoka~)
Neposredna povezava do sporočila: 400
Stran:   <<   < Prejšnja stran  13 14 15 [16] 17   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  13 14 15 [16] 17   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Bolečine - znak, da je treba prisluhniti t...
Prisluhnite svojemu telesu, ko vas z bolečino opozarja, da je nekaj narobe.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?