|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  12 13 [14] 15 16   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo januarja 2015
18.1.2015 17:07:06   
She1
Čestitke!!:)

(odgovor članu SU)
Neposredna povezava do sporočila: 326
   RE: II pričakujemo januarja 2015
18.1.2015 17:08:10   
MauMow
Aspera ČESTITKEEEEEEE

(odgovor članu SU)
Neposredna povezava do sporočila: 327
   RE: II pričakujemo januarja 2015
18.1.2015 17:10:49   
MauMow

user posted image J A N U A R user posted image

user posted image NE PRIČAKUJEMO, SAJ ČAKAMO NA user posted image

01.1.2015

user posted image user posted image azaleauser posted image user posted image


03.01.2014

user posted image user posted image Anonimnauser posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image Zewauser posted image user posted image


04.01.2015

user posted image Marčevka2010user posted image
user posted image obupanka_user posted image

06.01.2014

user posted image user posted image karinnauser posted image user posted image

07.01.2014

chebula

user posted image user posted image Maja1990user posted image user posted image

12.01.2015

user posted image user posted image ana_marijauser posted image user posted image


13.01.2015

user posted image user posted image rocauser posted image user posted image


14.01.2015

user posted image Pajamauser posted image


17.01.2015

egleria

18.01.2015

user posted image user posted image asperauser posted image user posted image

19.01.2015

user posted image Neza007user posted image

20.01.2015

*viva*

22.01.2015

mony213

23.01.2015

She1

25.01.2015

niinii

26.01.2014

MauMow

29.01.2014

anjam



Januar

SU
user posted image witchuser posted image
Tikie
user posted image ~pikapoka~user posted image

user posted image NAVIJAČICEuser posted image
niinii, Katte, Marčevka2010, Pajama, witch, Žabinčica, chocolatecake, _pika_, mamica deklicam, chandablue, LadyJen, telly,~pikapoka~


(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 328
   RE: II pričakujemo januarja 2015
18.1.2015 17:20:03   
SU
Neza007 sem pozabila napisat... škoda... tudi jaz sem mislila zate, da bo plusek... No, bo pa potovanje še bolj vznemirljivo... Mogoče pa, če se ti poklopi, prešvercata eno malo bibo v bušiju nazaj... user posted image
Pa mene tut kr modro obarvat na seznamu. Žal...

(odgovor članu Neza007)
Neposredna povezava do sporočila: 329
   RE: II pričakujemo januarja 2015
18.1.2015 17:21:55   
MauMow

IZVIRNO SPOROČILO: SU

Neza007 sem pozabila napisat... škoda... tudi jaz sem mislila zate, da bo plusek... No, bo pa potovanje še bolj vznemirljivo... Mogoče pa, če se ti poklopi, prešvercata eno malo bibo v bušiju nazaj... user posted image
Pa mene tut kr modro obarvat na seznamu. Žal...


Sam res Neza, ti maš lahko slepega potnika, tako je bilo pri meni nazadnje ko sem iz RUS prešvercala malega v SLO user posted image . Tokrat pa zgleda da ni blo to to, bo kr M prišla v kakem tednu dni.

(odgovor članu SU)
Neposredna povezava do sporočila: 330
   RE: II pričakujemo januarja 2015
18.1.2015 17:56:35   
Shana86
Neza 007 user posted image user posted image user posted image user posted image Ma jaz na tisti fotki še vedno vidim user posted image ...

Aspera super suuuuper user posted image user posted image user posted image user posted image

Tale mesec je res fajn, to bo otročkov začetek jeseni user posted image

_____________________________

Enjoy life now, this is not a rehearsal **

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 331
   RE: II pričakujemo januarja 2015
18.1.2015 18:10:19   
polhek2
Neza007 objemčki...

Aspera definitivno sta tle dve črtici, čestitaaaamuser posted image user posted image

Jaz se počasi sestavljam po abraziji, krči so še kar prisotni, danes in včeraj zelo močni. Jutri grem pa na šiht, letos sem bila v pisarni cele 3 ure, tako da po eni strani komaj čakam da začnem, rabm malo zaposlitve za mojo glavo, da čas do user posted image čimhitreje mine user posted image

Seveda navijam za vse vas da zagledate tako težko pričakovane črtice user posted image user posted image

(odgovor članu Shana86)
Neposredna povezava do sporočila: 332
   RE: II pričakujemo januarja 2015
18.1.2015 18:11:22   
Neza007
Ja sva z mojim rekla,da bova mela kr španca :). Pa da bova zadn tedn na dopustu ekstra pridna ;).
Tud jst se kr vidm dve črtici ampak tole izlivanje iz mene potrjuje nasprotno. Jutr bom že kot nova,kot da se nic ni zgodilo ;)

(odgovor članu Shana86)
Neposredna povezava do sporočila: 333
   RE: II pričakujemo januarja 2015
18.1.2015 18:29:50   
aspera
Punce, hvala vsem za čestitke in enako tistim, ki vam je uspelo user posted image . Bomo skupaj klepetale v Septemberkah 2015 user posted image . Tiste, ki vam pa ta mesec ni ratalo, pa kar chin up in pogumno v nove boje user posted image . Midva sva na to čakala 4 leta, tako da se meni recimo 3 mesece zdi res malenkost user posted image .

Jaz sem sicer tegale user posted image fuuuul vesela, še sploh zato, ker je to rezultat umetne oploditve, ampak upam, da se mi ne ponovi zgodba iz 1.postopka, ko sem ravno tako zanosila, potem pa v 10.tednu SS user posted image . Ampak ne smem zdaj o tem razmišljat, ane user posted image .

(odgovor članu Neza007)
Neposredna povezava do sporočila: 334
   RE: II pričakujemo januarja 2015
18.1.2015 18:36:54   
MauMow

IZVIRNO SPOROČILO: aspera

Jaz sem sicer tegale user posted image fuuuul vesela, še sploh zato, ker je to rezultat umetne oploditve, ampak upam, da se mi ne ponovi zgodba iz 1.postopka, ko sem ravno tako zanosila, potem pa v 10.tednu SS user posted image . Ampak ne smem zdaj o tem razmišljat, ane user posted image .


Aspera meni ko bo enkrat v prihodnosti spet ratal mi bo šlo samo to po glavi ali bomo videli plod ali ne. Ali bo utrip ali ne.... Samo zaradi take neprijetne izkušnje.... Tako da kar vem kako se počustiš. Mislim da se boš najbolje sprostila ko boš mimo 10 tedna.user posted image Lepo nosečnost

Neza007 ti pa le enega španca pripelji nazaj!

(odgovor članu aspera)
Neposredna povezava do sporočila: 335
   [Brisano sporočilo]
18.1.2015 21:15:15   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu MauMow)
  Neposredna povezava do sporočila: 336
   RE: II pričakujemo januarja 2015
18.1.2015 21:24:12   
Shana86
IZVIRNO SPOROČILO: polhek2

Neza007 objemčki...

Aspera definitivno sta tle dve črtici, čestitaaaamuser posted image user posted image

Jaz se počasi sestavljam po abraziji, krči so še kar prisotni, danes in včeraj zelo močni. Jutri grem pa na šiht, letos sem bila v pisarni cele 3 ure, tako da po eni strani komaj čakam da začnem, rabm malo zaposlitve za mojo glavo, da čas do user posted image čimhitreje mine user posted image

Seveda navijam za vse vas da zagledate tako težko pričakovane črtice user posted image user posted image



Polhek, so-nesojena avgustovka moja user posted image user posted image user posted image Naj krči čim prej minejo. Tudi čakaš 3 M in greš v nove boje? Mogoče se pa seliva skupaj v januarke 2015 user posted image In tam tudi ostaneva!

Neza007, Španec naj bo user posted image

Aspera in Maumow ah ja, tale 10.teden smotan... Mene bo tudi najprej strah, da sploh ne bom mogla zanosit -spet, potem pa ne bo srčka - spet. Ampak se je treba prisilit in čim bolj pozitivno razmišljat, ni druge.

Dete je zaspalo, moža sem poslala na hokej, jaz pa uživam s sladoledom in tramincem user posted image Kaj češ boljšega... Ne morem verjet, da se mi je iztekla porodniška. Še dva tedna dopusta in nazaj delat...

< Sporočilo je popravil Shana86 -- 18.1.2015 21:26:29 >


_____________________________

Enjoy life now, this is not a rehearsal **

(odgovor članu polhek2)
Neposredna povezava do sporočila: 337
   RE: II pričakujemo januarja 2015
18.1.2015 21:26:29   
MauMow

IZVIRNO SPOROČILO: Shana86

Aspera in Maumow ah ja, tale 10.teden smotan... Mene bo tudi najprej strah, da sploh ne bom mogla zanosit -spet, potem pa ne bo srčka - spet. Ampak se je treba prisilit in čim bolj pozitivno razmišljat, ni druge.


Ja res je.... Nič govorile bomo da bo VSE OK user posted image

(odgovor članu Shana86)
Neposredna povezava do sporočila: 338
   RE: II pričakujemo januarja 2015
18.1.2015 21:29:02   
Shana86

IZVIRNO SPOROČILO: MauMow


IZVIRNO SPOROČILO: Shana86

Aspera in Maumow ah ja, tale 10.teden smotan... Mene bo tudi najprej strah, da sploh ne bom mogla zanosit -spet, potem pa ne bo srčka - spet. Ampak se je treba prisilit in čim bolj pozitivno razmišljat, ni druge.


Ja res je.... Nič govorile bomo da bo VSE OK user posted image


JA! user posted image Jaz sem prvič rekla: toliko sem dala skozi, da sem zanosila, da MoRA biti vse okej. In je bilo. Zdaj bom pa rekla: tudi splav sem dala skozi, dovolj je. Samo še uživat in delat zdrave otročke...

_____________________________

Enjoy life now, this is not a rehearsal **

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 339
   RE: II pričakujemo januarja 2015
18.1.2015 22:50:38   
aspera
Jaz tudi upam, da sem že dala skozi tisto statistiko, da se skoraj 20% zanositev z IVF postopkom konča s splavom. Sem že padla v ta procent, zdaj pa lepo prosim, da ostanem v tistih drugih 80% user posted image . Ah, moramo verjet, da bo vse ok user posted image .

(odgovor članu Shana86)
Neposredna povezava do sporočila: 340
   RE: II pričakujemo januarja 2015
19.1.2015 8:48:05   
Marta72
Živijo punce, rada bi se vam pridružila v tej skupini, ker je res veliiiiikoooo pozitivne energije tukaj med vami.

Moram priznat, da na nobenemu drugemu forumu nisem v eni temi zasledila toliko user posted image . Čestitke vsem, ki vam je uspelo.

No, midva pa delava na user posted image že 4.leto. Ta mesec sva imela zadnji ciklus, ko bi nama lahko uspelo po naravni poti. Močno upam, da se prime, saj me v nasprotnem primeru z naslednjim ciklusom čaka IVF.

(odgovor članu aspera)
Neposredna povezava do sporočila: 341
   RE: II pričakujemo januarja 2015
19.1.2015 9:14:44   
MauMow
Marta dobrodošla, držimo pesti za vaju da vama uspe po naravni poti

(odgovor članu Marta72)
Neposredna povezava do sporočila: 342
   [Brisano sporočilo]
19.1.2015 9:27:01   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu She1)
  Neposredna povezava do sporočila: 343
   RE: II pričakujemo januarja 2015
19.1.2015 10:01:51   
polhek2
zaspalo, moža sem poslala na hokej, jaz pa uživam s sladoledom in tramincem Kaj češ boljšega... Ne morem verjet, da se mi je iztekla porodniška. Še dva tedna dopusta in nazaj delat...
IZVIRNO SPOROČILO: Shana86

IZVIRNO SPOROČILO: polhek2

Neza007 objemčki...

Aspera definitivno sta tle dve črtici, čestitaaaamuser posted image user posted image

Jaz se počasi sestavljam po abraziji, krči so še kar prisotni, danes in včeraj zelo močni. Jutri grem pa na šiht, letos sem bila v pisarni cele 3 ure, tako da po eni strani komaj čakam da začnem, rabm malo zaposlitve za mojo glavo, da čas do user posted image čimhitreje mine user posted image

Seveda navijam za vse vas da zagledate tako težko pričakovane črtice user posted image user posted image



Polhek, so-nesojena avgustovka moja user posted image user posted image user posted image Naj krči čim prej minejo. Tudi čakaš 3 M in greš v nove boje? Mogoče se pa seliva skupaj v januarke 2015 user posted image In tam tudi ostaneva!

Neza007, Španec naj bo user posted image

Aspera in Maumow ah ja, tale 10.teden smotan... Mene bo tudi najprej strah, da sploh ne bom mogla zanosit -spet, potem pa ne bo srčka - spet. Ampak se je treba prisilit in čim bolj pozitivno razmišljat, ni druge.

Dete je zaspalo, moža sem poslala na hokej, jaz pa uživam s sladoledom in tramincem user posted image Kaj češ boljšega... Ne morem verjet, da se mi je iztekla porodniška. Še dva tedna dopusta in nazaj delat...


Shana bejbika moja, jz čakam en ciklus baje user posted image  mogoče pa res januarke 2016... krči so še vedno...

Bo pa mene naslednjič tudi zelo strah da se SS ponovi... ampak to je življenje, glavo gor dekleta, tudi za nas bo pošijalo sončeceuser posted image

Jz se danes končno spet na šihtu, prvi cel dan v tem letu, zaenkrat vse mirno, upam da tako tudi ostaneuser posted image

(odgovor članu Shana86)
Neposredna povezava do sporočila: 344
   RE: II pričakujemo januarja 2015
19.1.2015 10:36:13   
aspera
Ne da se vtikam, ker ne vem točno za kaj se je šlo, ampak po abraziji je skoraj nujno, da počakaš najmanj 3 mesece, ker če takoj spet zanosiš imaš veliko verjetnost, da bo spet SS. Lahko se celo zgodi, da zanosiš in se ti posteljica začne vraščati v mišično tkivo, ker je sluznica stanjšana na minimum in potem se to lahko zelo nesrečno konča vse skupaj, da še celo brez maternice ostaneš.
To pišem na splošno, za vse, ki ste imele abrazijo in nimate namena resno jemat tega koliko ciklusov je treba počakat potem.

(odgovor članu polhek2)
Neposredna povezava do sporočila: 345
   RE: II pričakujemo januarja 2015
19.1.2015 10:56:27   
Marčevka2010
Se povsem strinjam. Zato je bolje počakat vsaj 2 ali 3 M.

(odgovor članu aspera)
Neposredna povezava do sporočila: 346
   RE: II pričakujemo januarja 2015
19.1.2015 11:12:40   
MauMow
Če je bila navadna abrazija in pa splav s tabletami je pri prvem potrebno 3 M pri drugem 2M, če pa je šlo za tretjo varianto ko samo posesajo pa je mnda 1M dovolj. V vsakem primeru mogoče bolje dve vsaj počakati da se ziher hormoni in vse pogliha tako kot je treba!

(odgovor članu Marčevka2010)
Neposredna povezava do sporočila: 347
   RE: II pričakujemo januarja 2015
19.1.2015 11:41:08   
Shana86
Po Pušenjaku: kar se ima za zacelit, se bo v dveh mesecih (torej 2 M), potem je, kar je. Zaceljeno ali zarastline.

Polhek pa res, sem se zmotila, januarke 2016... Pa ne me čakat, smotka, ti kar naredi enega letošnjega user posted image A si potem imela samo vakuumski poseg, ne abrazije?

_____________________________

Enjoy life now, this is not a rehearsal **

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 348
   RE: II pričakujemo januarja 2015
19.1.2015 11:58:46   
lillith82
Čestitke vsem nosečkam in tistim ki to še boste user posted image
Jaz je nisem pričakovala 9.1. in je do danes še ni. BC rahlo pozitiven, ostali testi negativni; tako da še ne vem pri čem sem :P

_____________________________

I don`t know where i`m going...but i sure know where i`ve been

(odgovor članu Shana86)
Neposredna povezava do sporočila: 349
   RE: II pričakujemo januarja 2015
19.1.2015 12:02:32   
MauMow
lillith pojdi na krvnega. To bo najbolj ziher!

(odgovor članu lillith82)
Neposredna povezava do sporočila: 350
Stran:   <<   < Prejšnja stran  12 13 [14] 15 16   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  12 13 [14] 15 16   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?