|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Se vam zdi twerkanje seksi?
12.2.2015 10:29:15   
ronja
A ni tvoj lubi totalni antiromantik.....? A to se potem ob polni luni prelevi iz prvinskega seksualnega žrebca v romantičnega valentinčka.....?

Totalni antiromantik je, ja:D. To je bil hec, lili;). Romantični valentinček, haha, si ga res ne predstavljamuser posted image . Čeprav je res rak in ima rad dom in družino, itd..., ampak kake strašne romantike pa res še nisem zasledila:D. Res pa je, da če bi zdaj kaj poizkušal, bi se verjetno začela režat, ker bi mislila, da se zeza:D.

Zgleda, da bom res morala prebrat to čudo, ko ga skoz omenjate... Da bom vsaj kaj razmela:D.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Se vam zdi twerkanje seksi?
12.2.2015 17:15:36   
liliana
V bistvu je oni v knjigi kot tvoj lubi....totalni antiromantik in ful dober v seksu......s to razliko, da je malo bolj bogat kot tvoj lubi......user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Se vam zdi twerkanje seksi?
12.2.2015 20:47:34   
ronja
haha, no, bom morala pa res prebratuser posted image . A to majo v knjižnicah? Ker kupovat tega res ne bi šla, glede na to, da dvomim, da jo bom še kdaj prebrala...

< Sporočilo je popravil ronja -- 12.2.2015 20:48:28 >


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Se vam zdi twerkanje seksi?
12.2.2015 21:54:00   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

haha, no, bom morala pa res prebratuser posted image . A to majo v knjižnicah? Ker kupovat tega res ne bi šla, glede na to, da dvomim, da jo bom še kdaj prebrala...


Majo, majo.....user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Se vam zdi twerkanje seksi?
12.2.2015 22:16:46   
ronja
Zakaj se pa ti meni režiš? A sem neko traparijo vprašala zgleda...

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Se vam zdi twerkanje seksi?
13.2.2015 7:23:38   
mateyka
a to ji priporočate 50 odtenkov? ronja, neeeeeeeeeeeeeee! it's a trap!!

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Se vam zdi twerkanje seksi?
13.2.2015 9:33:22   
Jabček
Joj, ne tega brat. Nivo pisanja je na ravni srednješolca. Tistega iz prvega letnika. Več od enostavčnih povedi ne pričakuj. Vse skupaj je pač še en preveč opevan ''šund roman'' s tipičnim ameriškim koncem. Prvi del (vsako 10 stran) sem brala v prevodu, zato sem šla drugi del brat v angleščini. No, ni bil kriv prevajalec user posted image
Če hočeš knjigo z zgodbo in erotičnim pridihom, najdi Sanjsko ptico, nek nemški pisatelj. Sam je pa res, da ni tko fajn, ker razbije celotno družino, pa cel ujet krog teh erotičnih igric, pač taka...kaj ti lahko take stvari tudi naredijo user posted image . Sam vsi so spet fenomenalno bogati. Samo ne tako bogati kot ta v 50 SOG.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Se vam zdi twerkanje seksi?
13.2.2015 9:57:17   
petea
Rija*,
a veš, da bolj kot berem naslov te teme, bolj me mika, da odgovorim 'Ja', četudi še vedno nisem uspela videti posnetka ... user posted image

(odgovor članu Jabček)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Se vam zdi twerkanje seksi?
13.2.2015 10:26:28   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

a to ji priporočate 50 odtenkov? ronja, neeeeeeeeeeeeeee! it's a trap!!


prvo sem prebrala v šusu....drugo sem se že matrala...pri tretji pa spuščala po 20 listov....no, tretje vsekakor ni bilo potrebno napisati user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Se vam zdi twerkanje seksi?
13.2.2015 10:27:06   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: petea

Rija*,
a veš, da bolj kot berem naslov te teme, bolj me mika, da odgovorim 'Ja', četudi še vedno nisem uspela videti posnetka ... user posted image


hahahaha, a še malo, pa boš lahko video pogledala?user posted image user posted image

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Se vam zdi twerkanje seksi?
13.2.2015 10:33:43   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: petea
Rija*,
a veš, da bolj kot berem naslov te teme, bolj me mika, da odgovorim 'Ja', četudi še vedno nisem uspela videti posnetka ... user posted image


hahahaha, a še malo, pa boš lahko video pogledala?user posted image user posted image


user posted image
samo danes ne
me že brez gledanja migajoči riti dovolj glava boli ...user posted image

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Se vam zdi twerkanje seksi?
13.2.2015 11:03:45   
ronja
Še dobro, da ne twerkajo moški, bi ti še pritisk naraseluser posted image

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Se vam zdi twerkanje seksi?
13.2.2015 11:05:43   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: ronja
Še dobro, da ne twerkajo moški, bi ti še pritisk naraseluser posted image


ali pa bi se razpočila od smeha ...
user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Se vam zdi twerkanje seksi?
13.2.2015 11:07:48   
ronja
Če bi plesal kak z leopardjimi tangicami v riti, recimo...user posted image

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Se vam zdi twerkanje seksi?
13.2.2015 11:28:24   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Če bi plesal kak z leopardjimi tangicami v riti, recimo...user posted image


nepredstavljivo ...
user posted image

nedoumljivo ...
user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Se vam zdi twerkanje seksi?
13.2.2015 12:49:51   
*Goričanka*

IZVIRNO SPOROČILO: petea

IZVIRNO SPOROČILO: ronja
Še dobro, da ne twerkajo moški, bi ti še pritisk naraseluser posted image


ali pa bi se razpočila od smeha ...
user posted image



https://www.youtube.com/watch?v=Zs6A5J2hWZE&feature=youtu.be

Po ogledu se javi, da bomo vedele, da je s tabo vse v redu user posted image

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Se vam zdi twerkanje seksi?
13.2.2015 17:33:05   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Jabček

Joj, ne tega brat. Nivo pisanja je na ravni srednješolca. Tistega iz prvega letnika. Več od enostavčnih povedi ne pričakuj. Vse skupaj je pač še en preveč opevan ''šund roman'' s tipičnim ameriškim koncem. Prvi del (vsako 10 stran) sem brala v prevodu, zato sem šla drugi del brat v angleščini. No, ni bil kriv prevajalec user posted image
Če hočeš knjigo z zgodbo in erotičnim pridihom, najdi Sanjsko ptico, nek nemški pisatelj. Sam je pa res, da ni tko fajn, ker razbije celotno družino, pa cel ujet krog teh erotičnih igric, pač taka...kaj ti lahko take stvari tudi naredijo user posted image . Sam vsi so spet fenomenalno bogati. Samo ne tako bogati kot ta v 50 SOG.


A to se ti potem možgani skisajo, če ta šund prebereš oz. podrobnejši opis spolnega odnosa ali kako.......?

A to misliš roman Willija Heinricha, Sanjska ptica.....iz 80 let prejšnjega stoletja.....? Kolikor imam v spominu, ker je že sigurno enih 20 ali 25 let, kar sem jo brala je res le pridih erotike.....se spomnim, da so bile, ko sem bila v osnovni šoli Čipke višek erotične knjige, pa mogoče še Judith Krantz (samo ona je bila že totalni šund, ker je v enem romanu celo bičanje in BDSM omenjen)......


(odgovor članu Jabček)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Se vam zdi twerkanje seksi?
13.2.2015 17:35:36   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*


IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

a to ji priporočate 50 odtenkov? ronja, neeeeeeeeeeeeeee! it's a trap!!


prvo sem prebrala v šusu....drugo sem se že matrala...pri tretji pa spuščala po 20 listov....no, tretje vsekakor ni bilo potrebno napisati user posted image


Nekako tako je bilo pri meni......jaz sem jih celo eno za drugo brala......saj mogoče, če bi imela vmes nekaj mesecev predaha, bi šlo......

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Se vam zdi twerkanje seksi?
13.2.2015 23:52:02   
Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: Jabček

Joj, ne tega brat. Nivo pisanja je na ravni srednješolca. Tistega iz prvega letnika. Več od enostavčnih povedi ne pričakuj. Vse skupaj je pač še en preveč opevan ''šund roman'' s tipičnim ameriškim koncem. Prvi del (vsako 10 stran) sem brala v prevodu, zato sem šla drugi del brat v angleščini. No, ni bil kriv prevajalec user posted image


Kako pa to, da si brala tudi drugi del, če je bil že prvi vreden samo vsako deseto stran? Kaj te je pritegnilo?

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu Jabček)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Se vam zdi twerkanje seksi?
13.2.2015 23:53:17   
Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*


IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

a to ji priporočate 50 odtenkov? ronja, neeeeeeeeeeeeeee! it's a trap!!


prvo sem prebrala v šusu....drugo sem se že matrala...


Kaj te je pritegnilo?

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Se vam zdi twerkanje seksi?
14.2.2015 10:34:33   
petea

IZVIRNO SPOROČILO: *Goričanka*


IZVIRNO SPOROČILO: petea

IZVIRNO SPOROČILO: ronja
Še dobro, da ne twerkajo moški, bi ti še pritisk naraseluser posted image


ali pa bi se razpočila od smeha ...
user posted image



https://www.youtube.com/watch?v=Zs6A5J2hWZE&feature=youtu.be

Po ogledu se javi, da bomo vedele, da je s tabo vse v redu user posted image


Goričanka,
sem v redu brez ogleda - še vedno sem premlada za to, da bi me YT spustil naprej ... user posted image

(odgovor članu *Goričanka*)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Se vam zdi twerkanje seksi?
14.2.2015 12:47:04   
petea
Goričanka,
sem sedaj preko maminega uporabniškega imena vseeno zagnala posnetek, a glej ga zlomka - tudi tako mi ga noče predvajati - samo črno odzadje in siv vrteč se krogec vidim ... user posted image

user posted image

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Se vam zdi twerkanje seksi?
14.2.2015 12:47:52   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

https://www.youtube.com/watch?v=RmZTY7DKAHI

no, meni ne...user posted image


No, tega pa sem lahko videla.
Kaj naj rečem - moja je lepša ...
user posted image

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Se vam zdi twerkanje seksi?
14.2.2015 12:50:11   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_


IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*


IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

a to ji priporočate 50 odtenkov? ronja, neeeeeeeeeeeeeee! it's a trap!!


prvo sem prebrala v šusu....drugo sem se že matrala...


Kaj te je pritegnilo?


Mene je predvsem drugačnost.....ker je bilo čisto nekaj drugega kot ostala lahkotna branja za poleti ali za pred spanje......podrobni opisi spolnosti.......in to, da je bila zgodba, precej tragična z njegove strani, zapisana med temi opisi spolnosti in med izgrajevanjem njunega odnosa.....

Ko je prišla knjiga ven sem sicer pričakovala, glede na odzive (verjetno predvsem tistih, ki knjige sploh niso prebrali) hard BDSM sceno......pa je bilo vse prej kot to.....v bistvu je bil Grey opisan skozi celo knjigo kot zelo pozoren in uvideven moški do ženske, čeprav je imel pri spolnosti določena posebna nagnjenja, ki so mogoče za določene ljudi povsem nesprejemljiva......

Ne spadam pa v skupino ljudi, ki lahkotno branje primerjajo z Tolstojem in Homerjem......in zame je prej omenjena Sanjska ptica in Petdeset odtenkov sive en in isti šmorn in povsem neprimerljiv s klasiki.......

Ker knjige beremo tudi za sprostitev.....in takrat preberemo kaj lahkotnega.....in 50 odtenkov sive pač spada v ta rang.....in ne v rang Iliade......

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Se vam zdi twerkanje seksi?
14.2.2015 12:59:46   
Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: liliana


Ko je prišla knjiga ven sem sicer pričakovala, glede na odzive (verjetno predvsem tistih, ki knjige sploh niso prebrali) hard BDSM sceno......pa je bilo vse prej kot to.....v bistvu je bil Grey opisan skozi celo knjigo kot zelo pozoren in uvideven moški do ženske, čeprav je imel pri spolnosti določena posebna nagnjenja, ki so mogoče za določene ljudi povsem nesprejemljiva......


Torej uteleša dve osnovni potrebi - pozornost moškega do ženske in izživete spolne sanje?

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?