|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Le seksa in marihuane ne
3.3.2015 20:17:02   
Kerensa
IZVIRNO SPOROČILO: alda
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa
Vem, da nismo v Bosni.

Ampak ko potrebuješ kaj, česar v Sloveniji ne moreš dobiti (brez dobrega razloga), četudi bi bil za to pripravljen plačati, se pač zapelješ do Bosne. Pokažeš € in problem rešen. user posted image

A tudi sl. diplome in doktorate ? user posted image user posted image

Ha, ha, ha...

Tudi, glede na to, da je direktor Elektra na Rijeki (al'' je b''lo v Opatiji? - saj nisem več ziher) svojo diplomo kupil v Bosni.

Ampak se nisem nikoli zanimala za to "področje nakupov", tako, da ti žal ne morem dati nobenih osebno preverjenih dejstev.

< Sporočilo je popravil Kerensa -- 3.3.2015 20:19:32 >


_____________________________

I am not what happened to me.

I am what I choose to become.

I lost my mind, but I found my soul.

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 226
   RE: Le seksa in marihuane ne
3.3.2015 20:28:38   
Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa

IZVIRNO SPOROČILO: alda
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa
Vem, da nismo v Bosni.

Ampak ko potrebuješ kaj, česar v Sloveniji ne moreš dobiti (brez dobrega razloga), četudi bi bil za to pripravljen plačati, se pač zapelješ do Bosne. Pokažeš € in problem rešen. user posted image

A tudi sl. diplome in doktorate ? user posted image user posted image

Ha, ha, ha...

Tudi, glede na to, da je direktor Elektra na Rijeki (al'' je b''lo v Opatiji? - saj nisem več ziher) svojo diplomo kupil v Bosni.

Ampak se nisem nikoli zanimala za to "področje nakupov", tako, da ti žal ne morem dati nobenih osebno preverjenih dejstev.

Včasih sta bila najbolj in Priština in Skopje, kako je danes, ne vem, baje se celo v Sloveniji kupi kakšna matura, tako se govori, žal.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu Kerensa)
Neposredna povezava do sporočila: 227
   RE: Le seksa in marihuane ne
3.3.2015 20:39:08   
petea

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_
baje se celo v Sloveniji kupi kakšna matura, tako se govori,



Kaj ti Kerenso na kaj napeljuješ?
user posted image

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 228
   RE: Le seksa in marihuane ne
3.3.2015 20:40:54   
Kerensa
Ne samo, da se govori, ampak je to dejstvo.

Osebno poznam osebo, ki je kupila srednješolsko (poklicno) spričevalo.

Pa poudarjam... če bi se kdo spomnil kaj vohljat, potem je moja zgornja izjava laž. user posted image

_____________________________

I am not what happened to me.

I am what I choose to become.

I lost my mind, but I found my soul.

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 229
   RE: Le seksa in marihuane ne
3.3.2015 20:45:34   
Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: petea


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_
baje se celo v Sloveniji kupi kakšna matura, tako se govori,



Kaj ti Kerenso na kaj napeljuješ?
user posted image


Misliš na to, da kupi maturo?

Tudi če je ćefurka, bi se to spomnila sama brez brižnih botrov.


_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 230
   RE: Le seksa in marihuane ne
3.3.2015 20:49:24   
Kerensa
Kerensa bi lahko že zdavnaj kupila 5. stopnjo izobrazbe, če bi hotela.

Tudi 90€, da maturiram po legalni poti, bi z lahkoto plačala.

Ampak zaenkrat ni ne želje, ne potrebe po tem.

_____________________________

I am not what happened to me.

I am what I choose to become.

I lost my mind, but I found my soul.

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 231
   RE: Le seksa in marihuane ne
3.3.2015 20:53:57   
Stanislava_
Kakšne želje in načrte pa imaš?

In ne provociram, samo vprašam user posted image .

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu Kerensa)
Neposredna povezava do sporočila: 232
   RE: Le seksa in marihuane ne
3.3.2015 20:57:46   
alda
Kerensa a še obstajajo une tržnice,ki so jih Slovenci tako masovno oblegali?

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu Kerensa)
Neposredna povezava do sporočila: 233
   RE: Le seksa in marihuane ne
3.3.2015 21:07:18   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Če smo pa že pri marihuani, potem jo s komoto izenačmo z alkoholom. Tok o tem.


Komot....samo potem bi lahko tudi alkohol prepovedali in bi tako izenačiliuser posted image .....glede na to, da smo baje Slovenci izredno dovzvetni za omamljajoče substance in se legalno masovno zadevamo....zakaj potem legalizirati še dodatno nekaj, kar nas bo še bolj omamljaljo in zadevalo.....?

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 234
   RE: Le seksa in marihuane ne
3.3.2015 21:19:22   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: alda


IZVIRNO SPOROČILO: patrino


IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: patrino


IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: patrino
Ne vleče me vedno v negativo- rada pogledam na zadeve tudi iz druge perspektive, kot ljudje podobni tebi .


sej vsi vemo kam te vleče - vedno v manjšino. še v vsaki temi. vedno drugačna kot večina; kronično bati se, da ja ne boš ovca - tle tud ni hrbtenica dost v uporabi... poguma ownat svojo povprečnost nimaš glih, raje si psihokamikaza......

Tvojemu skrivanju za fotke in nebuloze ti praviš ownanje povprečnosti?


sploh se ne skrivam. če bi res rada vedela kdo sem, imaš vse možnosti. sploh ni da skrivam kdo sem, linki so skoz na voljo.

.... temu lahko rečeš preprosto nedoraslost konkretni debati, pri katerih ownaš edino dolgo surlo user posted image
Sem pa že raje psihokamikazauser posted image


ja, sem vidla tvojo resno debato brez surle, kako Lulu govoriš da je ovca. ful rabim doktorat za tvoj nivo. mogoče ga bom šla pa delat. user posted image

Kakšni linki no.Ravno o tem govorim. Ko je na tebi, da kaj pametnega napišeš, butneš gor eno izvenkontekstno fotko ali pa - v tem primeru link. Povej kaj konkretnega ženska. Saj debatiramo. Za to ne rabiš doktorata in zato že nehaj enkrat biti zakompleksana v tej smeri oz. nehaj pihati na vse tiste, ki so ga pač poštimali. Hja, zavist je pa res ena taka hudo grda mrcina, a ne?user posted image



Joj Patrino za tvoj doktorat pa res nima kaj biti človek zavisten.

Danes papir ne pomaga nič- žal ali k sreči, kakor pač bzameš.
Človek lahko ima 100 al pa noben naziv , pa ni sposoben kulturne , konstruktivne komunikacije, zmožen je
le dokazovanja in bildanje lastnega ega na račun poniževanja sogovornika.
in seveda obratno


Aldica, čeprav si padla kar tako sred najine debate, se moram strinjati s tabo. Res, nekatere tudi doktorat ne bi rešil, da bi znali kaj prida sodelovati v kakšni debati. Kaj češ. Vsak da pač od sebe samo toliko kot je sposoben , kaj ne?user posted image
Drugače, pa - kot sem že rekla- user posted image je. če se človek takole na sred vtakne v debato. Potem se nekako zgodi, da pol dejstev ne pozna- baj de vej- nimam doktorata. Iz preprostega razloga, ker se ga v moji stroki ne da napisati oz. priti do njega user posted image Kar pa ne pomeni, da se ne zavedam, koliko truda so v doktorat vložili tisti, ki so ga napisali. Zato jim naziv resnično privoščim- nasprotno od določenih srot tukajle gor, ki jih grize huda zavist, ki jim bo prežrla podplateuser posted image Ja, hudo je, če čutiš potrebo po tem, da si bildaš ego na račun izobrazbe, pa si žal na tem področju prekratek. Potem pa silijo kompleksi v takih debatah na plan.

Čisto prav imaš Aldicauser posted image

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 235
   RE: Le seksa in marihuane ne
3.3.2015 21:29:21   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: patrino

baj de vej- nimam doktorata. Iz preprostega razloga, ker se ga v moji stroki ne da napisati oz. priti do njega user posted image


A da si zgolj pri visokošolskem študijskem programu tako garala in se tako odrekala svojemu prostemu času v času študija......user posted image

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 236
   [Brisano sporočilo]
3.3.2015 21:34:59   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu liliana)
  Neposredna povezava do sporočila: 237
   RE: Le seksa in marihuane ne
3.3.2015 21:44:09   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: patrino
nimam doktorata. Iz preprostega razloga, ker se ga v moji stroki ne da napisati oz. priti do njega user posted image


Nisem še slišala, da kateri izmed visokošolskih študijev ne bi imel možnosti podiplomskega študija.

Moram RRaziskati ...

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 238
   RE: Le seksa in marihuane ne
3.3.2015 21:45:29   
Stanislava_
V večini držav je posedovanje, prodaja in gojenje konoplje ilegalno, vsaj tako je najti na Wikipediji: http://en.wikipedia.org/wiki/Legality_of_cannabis_by_country.

Različne so stopnje tolerance do osebne uporabe, kjer se ponekod pogleda čez prste tudi če je posedovanje ilegalno, ponekod pa greš še vedno v zapor, recimo tudi v sosednji Avstriji.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 239
   RE: Le seksa in marihuane ne
3.3.2015 21:47:48   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: patrino

baj de vej- nimam doktorata. Iz preprostega razloga, ker se ga v moji stroki ne da napisati oz. priti do njega user posted image


A da si zgolj pri visokošolskem študijskem programu tako garala in se tako odrekala svojemu prostemu času v času študija......user posted image

Ne ljuba Lili, je pa vseeno višje ko to . Pa nima veze. Ja garala sem . Poleg dece in službe ni simpl študirat. Če si to kdaj poskusila, bi morala vedeti o čem govorim. Ravno zato, mi je grdo, ko nekateri pritlehno izobraženi grdo pljuvajo po prigaranih diplomah, magisterijih in doktoratih. Seveda je jasno, da vsi tile nazivi, še ne naredijo dobrega človeka. V večini pa so vseeno znak delavne in prizadevne osebnosti.Kajti, kljub temu, da se določeni veselo norčujejo da se dr-ji in mag.-eci vsakodnevno kupujejo, kot poli salama, jaz nikogar ne poznam , ki bi na tak način prišel do njega. Tako, da upravičeno iz tega sklepam, da so se v večini skozi študij pregrizli po večini z odrekanjem in garanjem, tako kot jaz.

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 240
   [Brisano sporočilo]
3.3.2015 21:49:22   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu patrino)
  Neposredna povezava do sporočila: 241
   RE: Le seksa in marihuane ne
3.3.2015 21:50:10   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

V večini držav je posedovanje, prodaja in gojenje konoplje ilegalno, vsaj tako je najti na Wikipediji: http://en.wikipedia.org/wiki/Legality_of_cannabis_by_country.

Različne so stopnje tolerance do osebne uporabe, kjer se ponekod pogleda čez prste tudi če je posedovanje ilegalno, ponekod pa greš še vedno v zapor, recimo tudi v sosednji Avstriji.


Mislim, da je ankica mislila industrijsko konopljo......pa se je zapisala.....

Ni mi pa znano, kako je z dovoljenji glede industrijske konoplje drugod......zdi se mi le, da je nikjer po Evropi ravno masovno ne gojijo......

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 242
   RE: Le seksa in marihuane ne
3.3.2015 21:52:03   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: petea

IZVIRNO SPOROČILO: patrino
nimam doktorata. Iz preprostega razloga, ker se ga v moji stroki ne da napisati oz. priti do njega user posted image


Nisem še slišala, da kateri izmed visokošolskih študijev ne bi imel možnosti podiplomskega študija.

Moram RRaziskati ...

Podiplomski študij ni le dr. Dr. na tem področju kjer sem jaz ni mogoč. Mogoče čez leta, ko bodo kaj spremenili. Do tedaj pa bomo morali doktorirati iz sorodne stroke, če bomo imeli takšne ambicije. Jaz jih po sosedovih še nimam zaenkratuser posted image Bom počakala, če se pri nas kaj spomnijo.

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 243
   [Brisano sporočilo]
3.3.2015 21:53:42   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu liliana)
  Neposredna povezava do sporočila: 244
   RE: Le seksa in marihuane ne
3.3.2015 21:55:05   
Paštetka
Dr. medicinske nege oz. v tej smeri ziher ni.


_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 245
   RE: Le seksa in marihuane ne
3.3.2015 21:56:03   
Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: petea

Nisem še slišala, da kateri izmed visokošolskih študijev ne bi imel možnosti podiplomskega študija.

Moram RRaziskati ...


Ipak smo socialna država, še vedno, in če je že sam dodiplomski študij tako garaški, se o študiju potem v dobro državljanov ne razmišlja.

Samo kje vam je bila pamet, da ste študirali nekaj, kjer ste garali user posted image . Študiraš ja nekaj, kar te zanima in veseli, ne pa da garaš? Garali smo mi na njivi, ko smo kopali krompir, v šoli smo se pa učili.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 246
   RE: Le seksa in marihuane ne
3.3.2015 21:57:07   
Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*


IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

V večini držav je posedovanje, prodaja in gojenje konoplje ilegalno, vsaj tako je najti na Wikipediji: http://en.wikipedia.org/wiki/Legality_of_cannabis_by_country.

Različne so stopnje tolerance do osebne uporabe, kjer se ponekod pogleda čez prste tudi če je posedovanje ilegalno, ponekod pa greš še vedno v zapor, recimo tudi v sosednji Avstriji.


Mislim, da je ankica mislila industrijsko konopljo......pa se je zapisala.....

Ni mi pa znano, kako je z dovoljenji glede industrijske konoplje drugod......zdi se mi le, da je nikjer po Evropi ravno masovno ne gojijo......


ja, tako ja, hvala. Sem potem popravila.

Grem brskat po stricu guglu, da se do izobrazim o industrijski konoplji user posted image .


Si popravila, ne? Ker sem prebrala samo konoplja...

No, pa ti povej kaj o industrijski user posted image .


_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 247
   RE: Le seksa in marihuane ne
3.3.2015 21:57:55   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*

Pritlehno izobraženo?

To naj bi pomenilo kaj?

Točno to kar sem napisalauser posted image

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 248
   [Brisano sporočilo]
3.3.2015 21:59:17   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Stanislava_)
  Neposredna povezava do sporočila: 249
   RE: Le seksa in marihuane ne
3.3.2015 21:59:27   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: patrino

Ne ljuba Lili, je pa vseeno višje ko to . Pa nima veze. Ja garala sem . Poleg dece in službe ni simpl študirat. Če si to kdaj poskusila, bi morala vedeti o čem govorim. Ravno zato, mi je grdo, ko nekateri pritlehno izobraženi grdo pljuvajo po prigaranih diplomah, magisterijih in doktoratih. Seveda je jasno, da vsi tile nazivi, še ne naredijo dobrega človeka. V večini pa so vseeno znak delavne in prizadevne osebnosti.Kajti, kljub temu, da se določeni veselo norčujejo da se dr-ji in mag.-eci vsakodnevno kupujejo, kot poli salama, jaz nikogar ne poznam , ki bi na tak način prišel do njega. Tako, da upravičeno iz tega sklepam, da so se v večini skozi študij pregrizli po večini z odrekanjem in garanjem, tako kot jaz.


Ne vem zakaj te to tako boli, če nekdo ne časti diplome, doktorata, naziva......v bistvu zakaj pa bi to častili drugače, kot neizobrazbo nekoga, ki se za to ni odločil.....človek se je sam odločil za študij......sam se je odločil, da se bo učil, namesto tega, da bo fizično delal.....sam se je odločil, da bo vrsrkaval znanje.....zakaj bi ga potem nekdo moral skoraj po božje častiti zaradi tega....oni drugi pa se je pač odločil, da se ne bo formalno izobraževal.....se je pač, po tvoje odločil, da bo životaril na stare dni.....ti pa boš, po tvoje, na stare dni uživala finančne sadove svoje izobrazbe in svojega odrekanja in garanja......zakaj te potem moram častiti....ker si se v mladosti odrekala materialnim stvarem, da jih boš na stare dni uživala.....oni drugi pa obratno....? Sebe zaradi tega ne častim, ne vem zakaj bi morala tebe....user posted image

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 250
Stran:   <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?