|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Le seksa in marihuane ne
2.3.2015 23:14:58   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*


IZVIRNO SPOROČILO: liliana


, kljub temu, da pa kakih ekstra dokazov kako, zakaj in kaj naj bi to zdravilo ravno ni......




meni je dovolj dober dokaz ozdravel človek. pa ne eden, kar nekaj njih.
zakaj pa ni extra dokazov? ker nekomu to ni v interesu oz. se trudi, da bi jih ne bilo. in v končni fazi tudi za to, ker en dedek ne bo šel okrog razlagat, da se je pozdravil s hašišem....user posted image



seveda... saj ne moreš okoli govorit, da si se pozdravil s prepovedano substanco. Še to manjka ubogemu človeku, da ga sosed zatoži, da ima marihuano doma. Kar je pri nas velika verjetnost, da se to zgodi... Pa čeprav se zdravi za hudo boleznijo, ker mu v lekarni nič pametnega več ne dajo... Je tiho in pove le bližnjim. Tudi osebno poznam en primer. Več jih pa ne pride do mene, razen preko interneta (Slovenija in tujina) in zgodbe od drugih.

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 201
   RE: Le seksa in marihuane ne
2.3.2015 23:18:21   
Kerensa
IZVIRNO SPOROČILO: LuLu
saj ne moreš okoli govorit, da si se pozdravil s prepovedano substanco

Seveda lahko. In ljudje to dejansko tudi počnejo.

Dokler ti sodno ne dokažejo, da so tvoje besede resnične... dokler ti ne dokažejo, kje si prepovedano substanco dobil in kako... ti ne morejo nič.

_____________________________

I am not what happened to me.

I am what I choose to become.

I lost my mind, but I found my soul.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 202
   RE: Le seksa in marihuane ne
2.3.2015 23:21:15   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu
saj ne moreš okoli govorit, da si se pozdravil s prepovedano substanco

Seveda lahko. In ljudje to dejansko tudi počnejo.

Dokler ti sodno ne dokažejo, da so tvoje besede resnične... dokler ti ne dokažejo, kje si prepovedano substanco dobil in kako... ti ne morejo nič.


nimava istega kroga ljudi, to ziher user posted image
tebi mogoče povejo ... berem pa te zgodbe in jih slišim. Osebno jih pa ne poznam.
Ne pričakujem, da bo nekdo prišel na RR in zapisal, da ima doma konpljo in se zdravi z njo. user posted image

(odgovor članu Kerensa)
Neposredna povezava do sporočila: 203
   RE: Le seksa in marihuane ne
2.3.2015 23:22:30   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: patrino
Ne vleče me vedno v negativo- rada pogledam na zadeve tudi iz druge perspektive, kot ljudje podobni tebi .


sej vsi vemo kam te vleče - vedno v manjšino. še v vsaki temi. vedno drugačna kot večina; kronično bati se, da ja ne boš ovca - tle tud ni hrbtenica dost v uporabi... poguma ownat svojo povprečnost nimaš glih, raje si psihokamikaza......

Tvojemu skrivanju za fotke in nebuloze ti praviš ownanje povprečnosti? Če se tako nosiš vedno, ko ti kdo servira par resnih in konkretnih protiargumentov ob katerih zlezeš vase in se ti zavozlajo kolen tako kot tebi- temu lahko rečeš preprosto nedoraslost konkretni debati, pri katerih ownaš edino dolgo surlo user posted image
Sem pa že raje psihokamikazauser posted image

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 204
   RE: Le seksa in marihuane ne
2.3.2015 23:23:14   
Kerensa
Se strinjam.

Ni ceneje, je pa definitivno bolj varno kupovati, kakor pa gojiti doma.

Samo hudič je, če človek nima denarja za to.

Potem pa goji in riskira.

Če riskira za zdravje, je vsaj vredno rizika. Če pa riskira samo zato, da bi bil zadet...

_____________________________

I am not what happened to me.

I am what I choose to become.

I lost my mind, but I found my soul.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 205
   RE: Le seksa in marihuane ne
3.3.2015 6:04:45   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*


meni je dovolj dober dokaz ozdravel človek. pa ne eden, kar nekaj njih.
zakaj pa ni extra dokazov? ker nekomu to ni v interesu oz. se trudi, da bi jih ne bilo. in v končni fazi tudi za to, ker en dedek ne bo šel okrog razlagat, da se je pozdravil s hašišem....user posted image
ko si omenjala, da bi se dalo zaslužiti s semeni? niti 10 % tega, kar se zasluži z zdravili....to je tak biznis, da se večini ljudi niti sanja ne...




Jaz se ob tem čudežnem zdravilnem učinku rastlin vedno spomnim na predsednika Drnovška......sprobal je vse kar je možno naravnega in zdravilnega.....mogoče pa ni ravno okrog razlagal, da se je probal zdraviti tudi s hašišem......

Glej, ne rečem, da ne pomaga kdaj in komu......ampak da bi pa tako čudežno to bilo, kot se opeva, pa tudi dvomim.....

In stranski produkt te konoplje je poleg čudežnega zdravilnega učinka pač zadetost......

In tudi semena so biznis.....samo to se res skroraj nikomur ne sanja, ker nikoli nihče ne pomisli na to (ker vsi pomislimo samo na lasten bio vrt in tegelce).......nikoli se ne prodaja zgolj seme.....user posted image


< Sporočilo je popravil liliana -- 3.3.2015 6:10:18 >

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 206
   RE: Le seksa in marihuane ne
3.3.2015 6:16:44   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


seveda... saj ne moreš okoli govorit, da si se pozdravil s prepovedano substanco. Še to manjka ubogemu človeku, da ga sosed zatoži, da ima marihuano doma. Kar je pri nas velika verjetnost, da se to zgodi... Pa čeprav se zdravi za hudo boleznijo, ker mu v lekarni nič pametnega več ne dajo... Je tiho in pove le bližnjim. Tudi osebno poznam en primer. Več jih pa ne pride do mene, razen preko interneta (Slovenija in tujina) in zgodbe od drugih.


Kdo te je pa sedaj utišal, da nič več ne govoriš o izkoriščanju in gospodarskemu potencialu rabe industrijske konoplje in si zašla spet v medicinske vode izrabe konoplje........?user posted image


(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 207
   RE: Le seksa in marihuane ne
3.3.2015 7:52:47   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: patrino


IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: patrino
Ne vleče me vedno v negativo- rada pogledam na zadeve tudi iz druge perspektive, kot ljudje podobni tebi .


sej vsi vemo kam te vleče - vedno v manjšino. še v vsaki temi. vedno drugačna kot večina; kronično bati se, da ja ne boš ovca - tle tud ni hrbtenica dost v uporabi... poguma ownat svojo povprečnost nimaš glih, raje si psihokamikaza......

Tvojemu skrivanju za fotke in nebuloze ti praviš ownanje povprečnosti?


sploh se ne skrivam. če bi res rada vedela kdo sem, imaš vse možnosti. sploh ni da skrivam kdo sem, linki so skoz na voljo.

.... temu lahko rečeš preprosto nedoraslost konkretni debati, pri katerih ownaš edino dolgo surlo user posted image
Sem pa že raje psihokamikazauser posted image


ja, sem vidla tvojo resno debato brez surle, kako Lulu govoriš da je ovca. ful rabim doktorat za tvoj nivo. mogoče ga bom šla pa delat. user posted image

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 208
   RE: Le seksa in marihuane ne
3.3.2015 8:13:21   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


seveda... saj ne moreš okoli govorit, da si se pozdravil s prepovedano substanco. Še to manjka ubogemu človeku, da ga sosed zatoži, da ima marihuano doma. Kar je pri nas velika verjetnost, da se to zgodi... Pa čeprav se zdravi za hudo boleznijo, ker mu v lekarni nič pametnega več ne dajo... Je tiho in pove le bližnjim. Tudi osebno poznam en primer. Več jih pa ne pride do mene, razen preko interneta (Slovenija in tujina) in zgodbe od drugih.


Kdo te je pa sedaj utišal, da nič več ne govoriš o izkoriščanju in gospodarskemu potencialu rabe industrijske konoplje in si zašla spet v medicinske vode izrabe konoplje........?user posted image




ha? utišal? zašla? jaz pa se res nimam za nekega aktivista pri legalizaciji konoplje...

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 209
   RE: Le seksa in marihuane ne
3.3.2015 8:26:19   
Luns
Ja konoplja spada med mehke droge ampak bodimo realni večina močnih zdravil ima prav tako učinek "zadetosti". Kaj je bolj zdravo, lekarna ali konoplja bi se dalo na dolgo razgljabljati.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 210
   RE: Le seksa in marihuane ne
3.3.2015 8:29:37   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Luns

Ja konoplja spada med mehke droge ampak bodimo realni večina močnih zdravil ima prav tako učinek "zadetosti". Kaj je bolj zdravo, lekarna ali konoplja bi se dalo na dolgo razgljabljati.


se je že parkrat razpravljalo na RR, ni konca tej debati... upam le, da nobena od nasprotnic konoplje ne bo imela v družini hud zdr. primer ali sama zbolela in se bo na koncu le odločila, da malo raziskuje še zadnjo možnost naravnega zdravljenja in takrat spremenila mnenje.... no, če pride do tega, bognedaj, naj se le spomnijo, da še nekje obstaja travca, ki bi lahko pomagala

(odgovor članu Luns)
Neposredna povezava do sporočila: 211
   RE: Le seksa in marihuane ne
3.3.2015 8:33:39   
Luns
Saj temu ne prideš do konca, dokler ne rabiš je lahko bit pameten. Potem si pa pomaga vsak po svoje in niti ne razglaša tega okrog.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 212
   RE: Le seksa in marihuane ne
3.3.2015 8:39:25   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Luns

Saj temu ne prideš do konca, dokler ne rabiš je lahko bit pameten. Potem si pa pomaga vsak po svoje in niti ne razglaša tega okrog.


da

(odgovor članu Luns)
Neposredna povezava do sporočila: 213
   RE: Le seksa in marihuane ne
3.3.2015 15:35:23   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: patrino


IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: patrino
Ne vleče me vedno v negativo- rada pogledam na zadeve tudi iz druge perspektive, kot ljudje podobni tebi .


sej vsi vemo kam te vleče - vedno v manjšino. še v vsaki temi. vedno drugačna kot večina; kronično bati se, da ja ne boš ovca - tle tud ni hrbtenica dost v uporabi... poguma ownat svojo povprečnost nimaš glih, raje si psihokamikaza......

Tvojemu skrivanju za fotke in nebuloze ti praviš ownanje povprečnosti?


sploh se ne skrivam. če bi res rada vedela kdo sem, imaš vse možnosti. sploh ni da skrivam kdo sem, linki so skoz na voljo.

.... temu lahko rečeš preprosto nedoraslost konkretni debati, pri katerih ownaš edino dolgo surlo user posted image
Sem pa že raje psihokamikazauser posted image


ja, sem vidla tvojo resno debato brez surle, kako Lulu govoriš da je ovca. ful rabim doktorat za tvoj nivo. mogoče ga bom šla pa delat. user posted image

Kakšni linki no.Ravno o tem govorim. Ko je na tebi, da kaj pametnega napišeš, butneš gor eno izvenkontekstno fotko ali pa - v tem primeru link. Povej kaj konkretnega ženska. Saj debatiramo. Za to ne rabiš doktorata in zato že nehaj enkrat biti zakompleksana v tej smeri oz. nehaj pihati na vse tiste, ki so ga pač poštimali. Hja, zavist je pa res ena taka hudo grda mrcina, a ne?user posted image

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 214
   [Brisano sporočilo]
3.3.2015 16:37:21   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu LuLu)
  Neposredna povezava do sporočila: 215
   RE: Le seksa in marihuane ne
3.3.2015 17:57:50   
Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: Luns

Ja konoplja spada med mehke droge ampak bodimo realni večina močnih zdravil ima prav tako učinek "zadetosti". Kaj je bolj zdravo, lekarna ali konoplja bi se dalo na dolgo razgljabljati.


Močnih zdravil ne moreš kupiti spotoma v drive inu. Enako kot jih ne moreš pridobiti v količinah, večjih od normalno potrebnih.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu Luns)
Neposredna povezava do sporočila: 216
   RE: Le seksa in marihuane ne
3.3.2015 18:16:59   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*

Industrijska konoplja nimam pojma, zakaj je tako stigmatizirana, mogoče ravno zaradi konotacije na drogo?, bi se jo pa lahko vsestransko uporabljalo, izgubljena priložnost.



Mogoče zato, ker je stališče kmetijskih ministrstev, da se na poljih naj seje zgolj to, kar gre za krmo oz. za hrano.....ker rodovitna zemlja ni od boga dana......samooskrba s hrano pa to......

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 217
   RE: Le seksa in marihuane ne
3.3.2015 18:27:34   
kalbo
Če smo pa že pri marihuani, potem jo s komoto izenačmo z alkoholom. Tok o tem.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 218
   RE: Le seksa in marihuane ne
3.3.2015 18:51:51   
alda

IZVIRNO SPOROČILO: patrino


IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: patrino


IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: patrino
Ne vleče me vedno v negativo- rada pogledam na zadeve tudi iz druge perspektive, kot ljudje podobni tebi .


sej vsi vemo kam te vleče - vedno v manjšino. še v vsaki temi. vedno drugačna kot večina; kronično bati se, da ja ne boš ovca - tle tud ni hrbtenica dost v uporabi... poguma ownat svojo povprečnost nimaš glih, raje si psihokamikaza......

Tvojemu skrivanju za fotke in nebuloze ti praviš ownanje povprečnosti?


sploh se ne skrivam. če bi res rada vedela kdo sem, imaš vse možnosti. sploh ni da skrivam kdo sem, linki so skoz na voljo.

.... temu lahko rečeš preprosto nedoraslost konkretni debati, pri katerih ownaš edino dolgo surlo user posted image
Sem pa že raje psihokamikazauser posted image


ja, sem vidla tvojo resno debato brez surle, kako Lulu govoriš da je ovca. ful rabim doktorat za tvoj nivo. mogoče ga bom šla pa delat. user posted image

Kakšni linki no.Ravno o tem govorim. Ko je na tebi, da kaj pametnega napišeš, butneš gor eno izvenkontekstno fotko ali pa - v tem primeru link. Povej kaj konkretnega ženska. Saj debatiramo. Za to ne rabiš doktorata in zato že nehaj enkrat biti zakompleksana v tej smeri oz. nehaj pihati na vse tiste, ki so ga pač poštimali. Hja, zavist je pa res ena taka hudo grda mrcina, a ne?user posted image



Joj Patrino za tvoj doktorat pa res nima kaj biti človek zavisten.

Danes papir ne pomaga nič- žal ali k sreči, kakor pač bzameš.
Človek lahko ima 100 al pa noben naziv , pa ni sposoben kulturne , konstruktivne komunikacije, zmožen je
le dokazovanja in bildanje lastnega ega na račun poniževanja sogovornika.
in seveda obratno

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 219
   RE: Le seksa in marihuane ne
3.3.2015 19:42:11   
Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Če smo pa že pri marihuani, potem jo s komoto izenačmo z alkoholom. Tok o tem.


Ali obratno, večkrat ne bi škodilo.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 220
   RE: Le seksa in marihuane ne
3.3.2015 19:57:37   
Kerensa

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Če smo pa že pri marihuani, potem jo s komoto izenačmo z alkoholom. Tok o tem.

A ti še proizvajaš pivo, Kalbić?

Kajti še vedno nam ga nisi dostavil... za degustacijo. user posted image

_____________________________

I am not what happened to me.

I am what I choose to become.

I lost my mind, but I found my soul.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 221
   RE: Le seksa in marihuane ne
3.3.2015 19:58:26   
Kerensa

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_


IZVIRNO SPOROČILO: Luns

Ja konoplja spada med mehke droge ampak bodimo realni večina močnih zdravil ima prav tako učinek "zadetosti". Kaj je bolj zdravo, lekarna ali konoplja bi se dalo na dolgo razgljabljati.


Močnih zdravil ne moreš kupiti spotoma v drive inu. Enako kot jih ne moreš pridobiti v količinah, večjih od normalno potrebnih.

Samo do Bosne se zapelješ, pa vse omenjeno ne drži. user posted image

_____________________________

I am not what happened to me.

I am what I choose to become.

I lost my mind, but I found my soul.

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 222
   RE: Le seksa in marihuane ne
3.3.2015 20:04:33   
Stanislava_
Nismo v Bosni.

Bosna, še vedno sod smodnika. Tam dobiš vse, vključno s prometnim znakom prepovedano nositi orožje.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu Kerensa)
Neposredna povezava do sporočila: 223
   RE: Le seksa in marihuane ne
3.3.2015 20:08:36   
Kerensa
Vem, da nismo v Bosni.

Ampak ko potrebuješ kaj, česar v Sloveniji ne moreš dobiti (brez dobrega razloga), četudi bi bil za to pripravljen plačati, se pač zapelješ do Bosne. Pokažeš € in problem rešen. user posted image

_____________________________

I am not what happened to me.

I am what I choose to become.

I lost my mind, but I found my soul.

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 224
   RE: Le seksa in marihuane ne
3.3.2015 20:13:21   
alda

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa

Vem, da nismo v Bosni.

Ampak ko potrebuješ kaj, česar v Sloveniji ne moreš dobiti (brez dobrega razloga), četudi bi bil za to pripravljen plačati, se pač zapelješ do Bosne. Pokažeš € in problem rešen. user posted image



A tudi sl. diplome in doktorate ? user posted image user posted image

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu Kerensa)
Neposredna povezava do sporočila: 225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?