|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 11 12 [13]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Le seksa in marihuane ne
4.3.2015 21:40:38   
LuLu
lili je liliana... če kdo ne ve user posted image

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 301
   RE: Le seksa in marihuane ne
4.3.2015 21:43:03   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

lili je liliana... če kdo ne ve user posted image


si ziher user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 302
   RE: Le seksa in marihuane ne
4.3.2015 21:43:27   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: petea

IZVIRNO SPOROČILO: patrino
IZVIRNO SPOROČILO: petea
IZVIRNO SPOROČILO: patrino
IZVIRNO SPOROČILO: petea
IZVIRNO SPOROČILO: patrino
nimam doktorata. Iz preprostega razloga, ker se ga v moji stroki ne da napisati oz. priti do njega user posted image


Nisem še slišala, da kateri izmed visokošolskih študijev ne bi imel možnosti podiplomskega študija.

Moram RRaziskati ...

Podiplomski študij ni le dr. Dr. na tem področju kjer sem jaz ni mogoč. Mogoče čez leta, ko bodo kaj spremenili. Do tedaj pa bomo morali doktorirati iz sorodne stroke, če bomo imeli takšne ambicije. Jaz jih po sosedovih še nimam zaenkratuser posted image Bom počakala, če se pri nas kaj spomnijo.


Patrino, jaz kot (pravi) podiplomski študij štejem samo sedanjo 3. bolonjsko stopnjo. Glede na to, da je v mnogih poklicih 2. b. stopnja praktično izenačena z nekdanjim nazivom univ. dipl., je okarakteriziranje 2. b. stopnje kot podiplomskega študija samo uporaba lepših besed za nekdanji običajni (enovit) dodiplomski študij.

Ker če misliš sedaj delati magisterij po sedanjem sistemu, si verjetno glede na stopnjo izobrazbe na istem kot prej. Torej brez veze delati to, če lahko v istem času in podobnem vložku pridobiš eno stopnjo več.

Podiplomski študij je tudi magisterij seveda. In ne govorim o tem ki se ga dela po boloncu. Temveč o tistem klasičnem pred bolonskim. Bolonski sistem je bil vpeljan precej let kasneje, ko sem sama zaključila podiplomca.


Patrino, pisala si v sedanjiku, odgovorila sem ti glede na sedanji potek pridobivanja nazivov.
Če torej pišeš o doktoratu, ti odgovarjam o 3. bolonjski stopnji, ki se (uspešno) zaključi z doktoratom. Sedanji magistrski študij je (praktično) nekdanji univerzitetni.
In to, da si pred leti diplomirala, samo po sebi ni ovira, da ne bi sedaj mogla po sedanjem načinu vpisati doktorskega študija. Kot že napisano, tudi na pedagoških smereh, iz katerih - po tvojih zapisih sodeč - izhajaš, je kar nekaj doktorskih študijev različnih smeri.

Lahko pa so ovire drugje ... user posted image

Petea, kot sem že napisala- moja sedanja izobrazba ni ovira za doktorski študij( kot ga ti imenuješ). Ovira je to, da se ga na mojem področju ( še) ne da vpisati, ker ga ni. Lahko bi šla malo k sosedom- v drugo smer, vendar me to ne zanima. Če bi se dalo, bi rada doktorirala s tega področja kjer sem sedaj, zato bom pač še malo počakala, da vidim, če se bo v tej smeri kaj spremenilo. Nikoli ne veš- mogoče se bo dalo pa doktorirati tudi tu.
Ovire so v bistvu le v tem, da se v mojem fahu ne da doktorirati. Drugače pa mislim, da drugih ovir ni.

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 303
   RE: Le seksa in marihuane ne
4.3.2015 21:44:13   
Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

lili je liliana... če kdo ne ve user posted image


Ja ne vem, katera je pa lulika? Kar pedra sama?

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 304
   RE: Le seksa in marihuane ne
4.3.2015 21:46:56   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa

A beseda lulika zdaj spada pod zmerjanje tule na RR?

Samo toliko, da vem... za prihodnjič, ko bo chicken fight. user posted image

Ne Kerensa, nobene lulike ni bilo tule gor. Mateyka ima spet težave- saj veš- kompleksi, emšo itd.Potem pa narobe bereš in narobe pišeš user posted image

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu Kerensa)
Neposredna povezava do sporočila: 305
   RE: Le seksa in marihuane ne
4.3.2015 21:47:29   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

lili je liliana... če kdo ne ve user posted image


si ziher user posted image


je***tiš... je kar blizu luli...

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 306
   RE: Le seksa in marihuane ne
4.3.2015 21:50:02   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: patrino

ima spet težave- saj veš- kompleksi, emšo itd.Potem pa narobe bereš in narobe pišeš user posted image


KDO ima težave? Kdo narobe bere in narobe napiše? Saj veš, da si ravnokar sebe opisala? Imena in to...

Ej, punca... danes bom še lulala od smeha user posted image

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 307
   RE: Le seksa in marihuane ne
4.3.2015 21:58:41   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: patrino


DragaLili-


Razumela sem DragaLili....ostalo pa več ne....

Mogoče je emšo, mogoče večer, mogoče lakota......kaj te jaz vem.....

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 308
   RE: Le seksa in marihuane ne
4.3.2015 21:59:55   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

lili je liliana... če kdo ne ve user posted image


jaz lili....ti luli.....user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 309
   RE: Le seksa in marihuane ne
4.3.2015 22:00:14   
alda

IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: patrino


DragaLili-


Razumela sem DragaLili....ostalo pa več ne....

Mogoče je emšo, mogoče večer, mogoče lakota......kaj te jaz vem.....


al pa pozabljena terapija


_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 310
   RE: Le seksa in marihuane ne
4.3.2015 22:06:39   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

lili je liliana... če kdo ne ve user posted image


jaz lili....ti luli.....user posted image



ona ima še en virtualni svet v virtuali user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 311
   RE: Le seksa in marihuane ne
4.3.2015 22:11:19   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: patrino

ima spet težave- saj veš- kompleksi, emšo itd.Potem pa narobe bereš in narobe pišeš user posted image


KDO ima težave? Kdo narobe bere in narobe napiše? Saj veš, da si ravnokar sebe opisala? Imena in to...

Ej, punca... danes bom še lulala od smeha user posted image

Na moj račun od sedajle naprej bolj malo...Luli Šibam spat. Mi je zmanjkalo energije za konstruktivno debato- ostale so pa dolgočasne in brez šarma.user posted image

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 312
   RE: Le seksa in marihuane ne
4.3.2015 22:19:42   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: patrino


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: patrino

ima spet težave- saj veš- kompleksi, emšo itd.Potem pa narobe bereš in narobe pišeš user posted image


KDO ima težave? Kdo narobe bere in narobe napiše? Saj veš, da si ravnokar sebe opisala? Imena in to...

Ej, punca... danes bom še lulala od smeha user posted image

Na moj račun od sedajle naprej bolj malo...Luli Šibam spat. Mi je zmanjkalo energije za konstruktivno debato- ostale so pa dolgočasne in brez šarma.user posted image


idi kam češ, kaj me pa briga ... pohiti v glavnem user posted image

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 313
   RE: Le seksa in marihuane ne
4.3.2015 22:22:02   
Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

lili je liliana... če kdo ne ve user posted image


jaz lili....ti luli.....user posted image



ona ima še en virtualni svet v virtuali user posted image


To je že nadstandardni nivo uporabe.


_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 314
   RE: Le seksa in marihuane ne
9.3.2015 13:22:15   
ronja
Ja zarad takega prepotentnega norca kot je Merc, bi lahko zarad tega, ker ti je otrok uletel v spalnico sredi zanimivega položaja, imela za vratom socialno še lep čas. Tale Merc ima včasih prav, velikokrat se mu pa vidi, da je z leti zgubil kompas in da je čisto preveč prepričan v svojo nezmotljivost.

kalbo, če bi se to zgodilo, upam, da bi naletela na normalne soc. delavke, ki tudi same kdaj seksajo in vejo, da če nočeš otrok zaklepat nekam, se to lahko zgodi. NIhče si tega verjetno ne želi, ampak ni pa to kriminalno dejanje.

Kar se pa Merca tiče, ti pa zagotavljam, da je z leti postal bolj normalen - vem, kakšen je bil pred uh, 30imi leti, ko sem šla v OŠ (je bil namreč moj ravnateljuser posted image ). Takrat je prišel iz policijske in je imel nekaj časa probleme razumet, da nismo čisto isto kot policijski psi, pa da se nas in učiteljic ne da trenirat na enak način. Se je unesel, res;). Meni je včasih čisto ok, včasih se mi zdi, da orto pretirava, ampak v praksi je pa tak kot ostali - čeprav je strašno proti temu, da bi otroci ne hodili v šolo vsak dan, ko je to treba, sem sama vsakega prvega maja potegnila in včasih prišla šele 3. septembra, če je ravno tako prišel urnik, itd... Nikoli mi zato ni težil, ker mu verjetno niti učiteljice niso povedale - mela sem opravičene ure, starši so povedali po pravici in če se on razpoči tam gor, dokler mam same 5ke, mi nima kaj. Tudi ni delal problemov, ko bi morala ponavljat 1. razred, ker sem več kot pol časa bila bolna in po zakonu moraš potem ponavljat. Ampak ker sem mela vse 5, so me spustili naprej, tako da nisem niti vedela, da je bilo karkoli treba oddajat zato - pa je bilo to celo prvo leto njegovega ravnateljevanja:). Tako da ni tako hud v praksi;).

Industrijske konoplje ne smeš kar tako gojit in če so jo imeli, potem je bila prijava upravičena. In meni se zdi prav, da policija to preišče. Nimam nič strašno proti travi, bi jo pustila za zdravstvene namene in bi jo dala v isti koš z alkoholom, samo da to ne bi bilo ravno enako kot čokolada... Ker pač ni ravno enako nevarno, čeprav si lahko od vsega odvisen...

mateyka, ne pozabi, da ind. konoplja zgleda precej podobno - in je fajn, da nekdo usposobljen pogleda, katera je;). Na splošno sicer ne bi kaznovala ljudi, če majo tisto sadiko zase, saj škodijo samo sebi in nikomur drugemu. nisem proti travi na splošno, se pa absolutno ne strinjam, da je to čisto nedolžna droga, ker to pa ni res. Tako da sem tu vesela, da odločajo drugi, ker sama ne bi vedela točno kje potegnit črto.

Lili, vem, da lab. ni isto kot klet, samo pravim, da se da brez naravne svetlobe gojit rastline. Nekdo je pred leti gojil ganđo v stebrih od avtoceste! Se spomnim, ker sva z lubijem crkavala od smeha, ko sva slišala - da človeška domišljija res ne pozna meja...

Lulu, saj jih mogoče sploh niso kaznovali za ind. konopljo. Da pa preiščejo, se mi ne zdi pa absolutno nič narobe. Če se bojo moji otroci grozno drli, potem si tudi želim, da nekdo pride pogledat, kaj za vraga se dogaja. In če bomo sredi prepira in ne bo nikokur nič, mi bo mogoče nerodno, ampak to ni nič strašnega. Če pa bom recimo zaradi kake blesarije dobila napad, pa skup padla, pa se bjo zato drli, bom pa vesela, da je nekdo "poslal policaje na vrat" ali vdrl v stanovanje, da pogleda, kaj je narobe.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 315
Stran:   <<   < Prejšnja stran  9 10 11 12 [13]
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 11 12 [13]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?