|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Novembrke 2015
2.3.2015 13:29:20   
tia12
Evo user posted image :)

Pridružite se mi :)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Novembrke 2015
2.3.2015 14:49:41   
Melanie1
A tukaj te bomo torej spremljale? Še enkrat iskrene čestitke. user posted image user posted image user posted image

Hitro povej, kdaj imaš PDP. user posted image

(odgovor članu tia12)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Novembrke 2015
2.3.2015 18:36:40   
maladeklica
Živjo!


No tudi midva sva v soboto zagledala magični dve črtici po 7 mesecih :) Kar nisva mogla verjeti in sva v nedeljo ponovila :). Po izračunih naj bi imela pdp 5.11 no točno moram počakati na pregled pri gin. sem pa danes klicala da sem se naročila. Tako da moram sedaj samo še tri tedne počakati da potrdi :)

(odgovor članu Melanie1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Novembrke 2015
2.3.2015 19:26:12   
tia12
Maladeklica cestitke za user posted image

Moj izracun za PDP pa 8.11. :)

_____________________________

TAJ - 10.4.2009

(odgovor članu maladeklica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Novembrke 2015
3.3.2015 12:59:02   
indy84
helllo punce,...no jaz vam še potrdit ne morem še, ker čakam na tetko user posted image to bom pa videla v roku dveh dneh,..saj bi jo kmalu morala dobiti,..res pa je, da se z partnerjem nič ne mirkava in kaj bo pa bo,...za sabo imam že dva user posted image ki pa sta malo starejša, hči 5 let,..sine pa 3,...želim vsem user posted image lepo nosečnost in drugim da zagledajo user posted image ali user posted image pa upam, da se vam pridružim še jaz. LP INDY

(odgovor članu tia12)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Novembrke 2015
3.3.2015 15:26:39   
NeziPezi
Hej hoj!

Tudi jaz bi se vam pridružila user posted image . Moj user posted image sem zagledala prejšnji teden in smo nepopisno veseli. Doma imam že enega knedla, zdej bomo imeli pa še enega tako da se že veselim ponovne nosečnosti. Kdaj imam PDP ne bi vedla ampak predvidevam da enkrat sredi novembra. Moj prvi pregled je 18. 3. tako da že komaj čakam da vidimo če je vse kjer bi moralo biti user posted image .
V prvi nosečnosti sem vse skupaj samo spremljala kot bralka, sedaj pa sem se odločila da še jaz delim svoje izkušnje. Upam da se nam kmalu še katera pridruži user posted image .
Do naslednjič pa lep pozdravček od mene...NeziPezi

(odgovor članu indy84)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Novembrke 2015
4.3.2015 15:55:48   
belja
oj bejbe živjo!

Tudi jest močno upam da se vam pridružim pri čveku. Sedmi čut mi pravi da sem noseča, morem pa počakat še nekaj dni da vidim kako je na stvari. Se pa (resno) počutim malo drugače. user posted image
Imava pa tudi midva doma že 2 malčka, stara 3 in 5 let.

(odgovor članu NeziPezi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Novembrke 2015
5.3.2015 16:01:50   
tia12
Pozdravljene...cestitke za user posted image
Drzim pesti za vse, ki user posted image se cakate.
Tudi jaz sem se narocila na pregled, ki ga imam 8.4., v 10t.
Ohhh kje je se to...
Imam pa danes srednje mocne krce...in upam, da je to le zaradi raztezanja maternice :/

Kako ste ve? Se dobro pocutite?

_____________________________

TAJ - 10.4.2009

(odgovor članu belja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Novembrke 2015
5.3.2015 16:38:36   
srečka89
Pozdravljene!

Tudi jaz se vam pridružujem ... pred 1 tednom sva po 17 mesecih truda vendarle zagledala user posted image in to ravno v mesecu, ko mi je G povedal, da nimam O in predpisal Klomifen za naslednje cikluse ... po pregledu sva se sprostila, opustila vsa pričakovanja in komaj čakala, da pride user posted image ... nato pa presenečenje in nepopisno veselje, solze sreče in seveda še 2 dodatno opravljena testka, da se prepričava, da je to res to user posted image - očitno je ratalo takoj dan po pregledu, tako da tudi G se lahko zmotijo z napovedjo user posted image

Danes sem se naročila na pregled in ga imam 18.3., takrat bom okoli 8. tedna ... komaj čakam, da vidiva, če je vse okuser posted image

Tia12 ... jaz se super počutim (upam, da tako ostane) - razen nekoliko povečanih in bolečih prsi, občasnih glavobolov in začetne zaprtosti nisem občutila nekih sprememb, sem se pa danes zjutraj zbudila v krčih, ki so me dajali kakšne pol ure in se nato počasi umirili ... najbrž bo to res od raztezanja maternice user posted image

Lep dan vam želim, user posted image

(odgovor članu tia12)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Novembrke 2015
6.3.2015 8:15:31   
maladeklica
uuhja tudi jaz že komaj čakam prvi pregled, ki bo pa po mojih izračunih v 8 tednu. Se pravi še točno 19 dni do pregleda, ta čas bom pa že vedela kaj pa kako je. Imam pa pregled že ob 7uri zjutraj. Ker moram biti tešča za v laboratorij je rekla sestra. Zanosila sem pa z pomočjo clomida v 3 ciklu. Imam pa vsakodnevne krče ki se ponavljajo čez celi dan že od dneva ko bi morala nastopiti men. Tako da se sprašujem če je to vse ok. Sem pa prvič nosečka :)

(odgovor članu srečka89)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Novembrke 2015
6.3.2015 13:04:06   
srečka89
Zanimivo... mene pa je naročila neki čez poldne, pa nič ni omenjala, da moram biti tešča - no sej, do take ure itak ne bi zdržala user posted image
Jaz sem tudi prvič user posted image in so vsi občutki novi, ampak če čutiš samo krče, pa da niso premočni in ne krvaviš, potem je verjetno vse ok user posted image

(odgovor članu maladeklica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Novembrke 2015
8.3.2015 12:23:19   
rdečebela
Zdravo,nisem sicer pričakovala da je že odprta skupina novemberk,zato sem bila kar malce presenečena,ko sem ugotovila,da že veselo čvekate user posted image tudi pri nas smonpo treh mesecih končno dočakali plusek.vesela do največje lune in nazaj user posted image . Doma imamo že eno 4letno zmajčico,tako da je že čas za drugo dete. Kolikor sem na metu računala pdp,mi je pokazalo 4.11. ampak to je računalo kar od prvega dneva zadnje menstruacije.pišuka,vidim da imata vse bolj pozno prvi pregled kot jaz,ko sem klicala ginekolog in jo in me je sestra vprašala po dzm-ju,sva se najbrž narobe razumeli,naročila me je namreč že drugi teden,12.3. ko bom komaj 7.teden.a mislite da bi jo poklicala in premaknila datum za kak teden,dva?

(odgovor članu srečka89)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Novembrke 2015
8.3.2015 13:29:58   
Anonimen
še ena souser posted image se javlja, pdp nekje 3.11
zaenkrat bom kar anonimna
user posted image

(odgovor članu rdečebela)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Novembrke 2015
8.3.2015 14:27:06   
srečka89
Pozdravljeni, rdečebela in anonimna ... čestitke za user posted image user posted image

Če te je takrat naročila verjetno predvideva, da bo že dovolj viden plodek ... sicer pa sem brala, da nekatere v 7. tednu že slišijo tudi srček?
Jaz bi pustila ta datum, če bo prezgodaj, pa te bo itak ponovno naročila čez kak teden ali dva.

A je katera že delala seznamček? Jaz sem tukaj prvič, tako da nisem še toliko spretna v tem ...user posted image


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Novembrke 2015
8.3.2015 19:53:07   
tia12
Punce meni žal ni uspelo...
Božajte svoje bušije in jih čuvajte.
Vas bom pa še vseeno brala.
Lp, Tia

_____________________________

TAJ - 10.4.2009

(odgovor članu srečka89)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Novembrke 2015
8.3.2015 20:40:21   
rdečebela
Žal mi je Tia12 da se vam ni izšlo. kaj pa je blo? Držim pesti, da kmalu spet zagledate plusek. Jst mam že cel popoldan en čuden filing, kakor nekakšni krči, se prav bojim... a ima še katera izcedke, takšne rjavkaste. Komaj čakam pregled, da bo že konec te negotovosti. Itak se mi mota po glavi miljavžnt misli...

(odgovor članu tia12)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Novembrke 2015
8.3.2015 21:09:56   
tia12
Imela krce, v petek zvecer rahla sled krvi.Sla na urg. Mi je zdr. naredila UZ, vendar v maternici ni videla nicesar, rekla mi je da tud krvavitve ni. Včerajvpa druga pesem. Zelo mocni krči in krvavitev. Izgleda, da je prislo do SS. Grem jutri do svoje g.

_____________________________

TAJ - 10.4.2009

(odgovor članu rdečebela)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Novembrke 2015
9.3.2015 6:36:23   
srečka89
Tia12 ... pošiljam ti user posted image in veliko optimizma - verjamem, da vama bo kmalu ponovno uspelo in, da bo takrat vse kot mora biti!user posted image Drži se!*

rdečebela jaz sem imela svetlo rjav izcedek dan po tem, ko sem zagledala user posted image - torej nekje v 4. tednu. Trajal je 3 dni, bilo ga je vedno manj, vmes so bile vidne rjave nitke. Glede na to, da vgnezditvene krvavitve prej nisem imela predvidevam, da se je pač takrat sčistilo od vgnezditve. Od takrat naprej imam le malček več belega toka ...
Jaz ostajam pozitivna - slabe misli škodijo našim pikicam, čeprav se kakšen dan vprašam, če sem sploh noseča, ker imam tako malo znakov (izostanek M, boleče/povečane prsi, občasna zaprtost in pozitivni testki) in še nobenih "jutranjih" slabosti ... zato tudi jaz komaj čakam pregled in potrditev, da je vse ok ... user posted image

Lep, sončen dan vam želim!


(odgovor članu tia12)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Novembrke 2015
9.3.2015 8:44:17   
maladeklica
Tia12 tudi jaz ti pošiljam en velik user posted image in upam da kmalu spet zagledaš magični dve črtici :)

(odgovor članu srečka89)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Novembrke 2015
9.3.2015 10:19:16   
sončica11
Pozdravljene, punce... Tudi jaz se vam pridružujem user posted image . Končno zagledala magični user posted image , pdp sem izračunala 10.11., na prvi pregled naročena šele 26.4. tako da sva se odločila, da greva prej samoplačniško user posted image
Res super začetek pomladi in lepega tedna user posted image Vse lepo vsem novemberkam!

(odgovor članu maladeklica)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Novembrke 2015
9.3.2015 12:26:11   
rdečebela
Mislim, da se tud za nas ne bo dobro končalo tole. danes zjutraj še vedno rjavkast izcedek, nakar pridem pred pol ure domov, grem na wc in zagledam v školjki rdečo sluz, kar velika je zgledala, seveda sem poklicala ginekologinjo in me je sestra naročila za ju3 zjutraj, rekla je da lahko ostanem doma, da bodo uredili bolovanje. jst pa seveda v jok, jasno mi je, da te krvavitve in krči ne pomenijo nič dobrega, za bolj natančno pa bom mogla počakat do ju3.

(odgovor članu sončica11)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Novembrke 2015
9.3.2015 13:19:39   
tia12
Rdečebela držim pesti, da bo s tabo vse ok!!

Jaz sem bila danes pri G. Sem dala kri,hormona je le se 1,9 enot.
Nosečnost je propadla, telo se čisti.

Življenje je kruto.

_____________________________

TAJ - 10.4.2009

(odgovor članu rdečebela)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Novembrke 2015
9.3.2015 21:03:27   
muca333
Pozdravljene. Sem nova na tem forumu. Jaz imam PDP 8.11.2015 :). user posted image Se zelooo veselim, čeprav tega nisva načrtovala. Moj namreč še ni pripravljen na otroka čeprav je že krepko čez trideset_a, vendar ga ne mislim upoštevati in narediti kakšno traparijo samo zaradi njegove želje.

< Sporočilo je popravil muca333 -- 9.3.2015 21:12:27 >

(odgovor članu tia12)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Novembrke 2015
10.3.2015 8:28:20   
srečka89
Čestitke za plusek, sončica11 in muca333!user posted image

Rdečebela, tudi jaz držim pesti, da krvavitev in krči prenehajo ... in da boš vendarle v redu! Javi, ko izveš kaj več ...user posted image

(odgovor članu muca333)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Novembrke 2015
10.3.2015 11:22:33   
NeziPezi
Hojla!

Da se še jst malo javim ker samo pridem prebrati če je kaj novega. Torej jst sm v redu, sploh ne vem da sm noseča pa sej je blo tko tudi prvič tko da se nič ne pritožujem. Če bo šlo tko naprej bom zelo zadovoljna. Sem vesela da se nas je že toliko nabralo pa upam da se nam še kasna pridruži. Zelo mi je žal Tia12 da se ti ni izšlo ampak tako kot si napisala je življenje včasih zares preveč kruto. Rdečebela za tebe pa stiskam peti da bo vse v redu in pa da se bo porihtalo tako kot je treba.
Komaj že čakam moj prvi pregled da se potrdi če je vse na svojem mestu potem pa naprej v nove zmage. Upam da ste tudi vse ostale dobrega počutja?
Do naslednjič bodite pridne pa si še kaj tipkamo user posted image .
Lep sončen dan vsem zelim...NeziPezi

(odgovor članu srečka89)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Druga nosečnost in rojstvo: dejstva in nas...
Se opogumljate, da bi se ponovno podali na pot? Za vas imamo nekaj koristnih nasvetov.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?