|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
4.3.2015 7:40:29   
mateyka
let''s go nakked user posted image

user posted image
user posted image
user posted image

šeprav moram pa rečt, da materiala za kake spektakularno odbite in zanimive fotke je ogromno na takih eventih user posted image

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
4.3.2015 7:42:05   
astrid1
Pa kje vi živite? Koliko parov pa bo posvojilo otroka? Niti ne toliko, ve pa se obnašate, kot da bo ena oreng revolucija. Geji imajo večinoma takšen življenjski slog, ki otroka ne vključuje. Pri lezbijkah je malo drugače, ker imajo svoje otroke, ne more pa partnerica, ki ga ni rodila, otroka posvojiti po sedanji zakonodaji. Kar pomeni, da če biološka mati umre, gre otrok kam?

Patrino nekaj flanca o razvojni psihologiji. Države, v katerih so tovrstne posvojitve že dolgoletna praksa, so izvedle raziskave. In so ugotovili, da otroci niso za nič prikrajšani, celo večjo empatijo imajo kot ostali otroci. Tudi niso prisilno homoseksualno usmerjeni. Homoseksualnost je nekaj s čimer se človek rodi.

http://www.aamft.org/imis15/aamft/Content/Consumer_Updates/Same-sex_Parents_and_Their_Children.aspx

Malo poglejte čez plot, nestrpnice. Teh raziskav je ogromno objavljenih.

Sicer pa življenje marsikaj prinese. A ste 100%, da vaši otroci niso istospolno usmerjeni? Glede na statistiko je to zelo možno. Se jim boste odrekle? Bo Stanislava klicala svojo hči lezbača ali pa sina peder? Ne, njeni otroci pa že niso istospolno usmerjeni. In če bi slučajno bili? Delež najstniških samomorov zaradi tega ker družina ne sprejme otroka za to kar pač je, je tudi zelo visok. Zlasti pri fantih. Seveda je boljše, da se ti otrok fenta, kot da bi bil peder, a ne!

Sicer pa, koliko gejev ali pa lezbijk poznate osebno in ne s televizije?

V sorodstvu imamo dva istospolno usmerjena. In nikakor ne padeta v te stereotipe, ki se jih tako blazno bojite. Oba v desetletje resnih vezah, nobene želje po posvojitvi otroka. Ni vse TV show. Celo afektirano se nikakor ne obnašajo. Blazno čudno, a ne?

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
4.3.2015 8:01:20   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: astrid1
Homoseksualnost je nekaj s čimer se človek rodi.
Sicer pa, koliko gejev ali pa lezbijk poznate osebno in ne s televizije?


no viš, s tem se pa ne strinjam. poznam en kup lezbik, s katerimi sem sodelovala, ko sem še bila s v sloveniji (prostovoljno društvo) in ti lahko povem, da gre pri njih večinoma za nezaupanje do moških (slabe izkušnje). s tem pa se niso rodile. ena (iz anglije, na obisku), me je direkt vprašala - kako lahko zaupam moškemu? (ko je zvedela da nisem lezbika)
toliko o tem kako spolno usmerjeni se rodimo.. o tem vemo bore malo.

(odgovor članu astrid1)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
4.3.2015 8:18:33   
kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

A bi rada, da spet kdo dela nočne user posted image .


Hujše od tistega zmazka, ki so si ga privoščili pri NSi ne more napisat nihče.

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
4.3.2015 9:19:16   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: astrid1

Pa kje vi živite? Koliko parov pa bo posvojilo otroka? Niti ne toliko, ve pa se obnašate, kot da bo ena oreng revolucija. Geji imajo večinoma takšen življenjski slog, ki otroka ne vključuje. Pri lezbijkah je malo drugače, ker imajo svoje otroke, ne more pa partnerica, ki ga ni rodila, otroka posvojiti po sedanji zakonodaji. Kar pomeni, da če biološka mati umre, gre otrok kam?

Patrino nekaj flanca o razvojni psihologiji. Države, v katerih so tovrstne posvojitve že dolgoletna praksa, so izvedle raziskave. In so ugotovili, da otroci niso za nič prikrajšani, celo večjo empatijo imajo kot ostali otroci. Tudi niso prisilno homoseksualno usmerjeni. Homoseksualnost je nekaj s čimer se človek rodi.

http://www.aamft.org/imis15/aamft/Content/Consumer_Updates/Same-sex_Parents_and_Their_Children.aspx

Malo poglejte čez plot, nestrpnice. Teh raziskav je ogromno objavljenih.

Sicer pa življenje marsikaj prinese. A ste 100%, da vaši otroci niso istospolno usmerjeni? Glede na statistiko je to zelo možno. Se jim boste odrekle? Bo Stanislava klicala svojo hči lezbača ali pa sina peder? Ne, njeni otroci pa že niso istospolno usmerjeni. In če bi slučajno bili? Delež najstniških samomorov zaradi tega ker družina ne sprejme otroka za to kar pač je, je tudi zelo visok. Zlasti pri fantih. Seveda je boljše, da se ti otrok fenta, kot da bi bil peder, a ne!

Sicer pa, koliko gejev ali pa lezbijk poznate osebno in ne s televizije?

V sorodstvu imamo dva istospolno usmerjena. In nikakor ne padeta v te stereotipe, ki se jih tako blazno bojite. Oba v desetletje resnih vezah, nobene želje po posvojitvi otroka. Ni vse TV show. Celo afektirano se nikakor ne obnašajo. Blazno čudno, a ne?


astrid....je,sem protin temu, da posvajajo otroke...
če noben od njiju ni biološki star dotičnega otroka.
če pa je en od njiju starš, pa se naj otrok obravnava po istem zakonu, kot za hetero zakone.

mislim, da bi zadeve ne smele biti zgolj črno bele.

in ja, tudi v moževem sorodstvu sta dva geja....in se z obema fino razumemo...in če bo moj otrok gej, bo pač gej. ne glede na vse bo za zmeraj moj ljubi sin.

(odgovor članu astrid1)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
4.3.2015 9:20:31   
bskrle
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mama štirih deklic in 5ra

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
4.3.2015 9:27:31   
RIJA*
komu ti to?

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
4.3.2015 11:07:56   
Kerensa
IZVIRNO SPOROČILO: astrid1
Sicer pa, koliko gejev ali pa lezbijk poznate osebno in ne s televizije?

Cel kup.

Nikakor pa ne uspem spoznati gaya, ki bi bil tisti pravi, filmski gay, kakor tisti prijatelj od Carrie iz Seks v mestu. Da bi z mano opravljal ob kofetkanju, da bi hodila skupaj v shopping za cunjice in podobno. user posted image

Zamenjam vse kolegice, vključno s Shorty, za enega takega pedra.

_____________________________

I am not what happened to me.

I am what I choose to become.

I lost my mind, but I found my soul.

(odgovor članu astrid1)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
4.3.2015 12:41:03   
kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

let''s go nakked user posted image

user posted image
user posted image
user posted image

šeprav moram pa rečt, da materiala za kake spektakularno odbite in zanimive fotke je ogromno na takih eventih user posted image


Prvi prizor vidiš poleti v nešteto variantah v vseh nudl kampih, sicer ni transparentov v rokah podobnih atov praviloma nemške narodnosti, so pa nakupovalne vrečke.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
4.3.2015 13:15:09   
Kerensa
Kalbić... intermezzo.

Za štrom bi te verjetno spet rabila.

Tri metre štrom kabla v steno spravit... od ene že obstoječe vtičnice 3m v desno in potem tam montaža še ene vtičnice.

Se ne mudi, ker pri adaptaciji še nisem prišla do kopalnice, ampak me pa firbec matra, če imaš čas, kdaj ga imaš in koliko bi me to koštalo.

Material kupim jaz, pivo pa ti prineseš. user posted image

_____________________________

I am not what happened to me.

I am what I choose to become.

I lost my mind, but I found my soul.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
4.3.2015 13:19:31   
kalbo
No go. se s tem ne ukvarjam več :)

(odgovor članu Kerensa)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
4.3.2015 13:20:06   
Kerensa
S štromom ali s pivom? user posted image

_____________________________

I am not what happened to me.

I am what I choose to become.

I lost my mind, but I found my soul.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
4.3.2015 13:24:14   
kalbo
S pivom se seveda vedno ukvarjam, če ne drugega ga pijem :)

< Sporočilo je popravil kalbo -- 4.3.2015 13:26:28 >

(odgovor članu Kerensa)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
4.3.2015 13:25:18   
Kerensa
Ha, ha, ha... user posted image

Pa dajmo se za eno degustacijo zmenit že, no.

_____________________________

I am not what happened to me.

I am what I choose to become.

I lost my mind, but I found my soul.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
4.3.2015 13:27:54   
kalbo
Degustacije so pri meni doma :)

(odgovor članu Kerensa)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
4.3.2015 13:31:00   
Kerensa
Potem bi bila pa res samo degustacija... ker midva imava zdaj avto in je treba potem še domov pridt, veš? user posted image

Taksi do tebe in nazaj je 40€, porkaduš... če si še tam, kjer si bil, no.

_____________________________

I am not what happened to me.

I am what I choose to become.

I lost my mind, but I found my soul.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
4.3.2015 15:05:39   
Leela
Ali je to prirojeno, dedno, hormonsko, pridobljeno, naravno, nenaravno, ne vem. v bistvu niti ni važno, ker to pač obstaja, je in bo. In to secirat v nedogled ne vidim smisla. V kolikor nobenemu ne škodi me ne moti in marsikoga tudi ne. zdaj če se dva tipa poljubljat ene fino moti ampak moti jih tudi toples na plaži itd. Jaz nisem za pretirano izkazovanje ljubezni na javnih krajih ne glede na spol in usmerjenost.

Kar se tiče posvojitev. To je kar težko ja. Otrok preden ga posvojijo je sam. Nima staršev oz. ga ne marajo. Ponavadi si jih podajajo levo, desno ali pa živijo v sirotišnicah, kjer za njih skrbijo toliko da zadostijo njihovim fiziološkim potrebam vsem ostalim pa ne ali pa malo. In zato ne vidim takega greha oz. primankljaja v vzgoji, če otrok živi pri dveh moških ali ženskah, ki ga bosta imela rada.ne bo idealno in perfektno ampak otrok bo imel nekoga, ki ga bo imel rad. Ker čisto vsi otroci niso posvojeni. Logično je da imajo prednost pri posvajanju moški - ženski pari,ker je to bolj idealno. V prvi vrsti je treba gledat dobrobit tega otroka.Ali bo otrok na boljšem, če je posvojen od dveh gejev? Ali je bolje, da ostane kjer je.
Od otrok so prikrajšani pri vzgoji tudi otroci samohranilk/cev, otroci ločenih staršev. Vsaj s tega vidika kot ga furajo tile "ljubitelji družine in otrok". Gre jim itak za ideologijo, ki nima veze s stvarnostjo. da ne govorimo o otrocih, ki živijo v revščini, v Sloveniji. Lačni, njihovi starši so obupani, polni stisk in pod pritiskom. Kje so tukaj ljubitelji otrok. Bolj jih skrbi dobrobit dveh otrok, ki bi jih posvojil gejevski par v Sloveniji (kot je napisal Radmilovič na Valu202)

(odgovor članu Kerensa)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
4.3.2015 15:09:59   
Leela

IZVIRNO SPOROČILO: astrid1

Države, v katerih so tovrstne posvojitve že dolgoletna praksa, so izvedle raziskave. In so ugotovili, da otroci niso za nič prikrajšani, celo večjo empatijo imajo kot ostali otroci. Tudi niso prisilno homoseksualno usmerjeni.


Mislim, da bi se morali opirati predvsem na te raziskave, ČE bi že prišlo do vprašanja posvojitev in ne nekih ideologij. V kolikor se izkaže, da to ni dobro se tega ne naredi.

(odgovor članu astrid1)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
4.3.2015 16:05:40   
patrino
2x...

< Sporočilo je popravil patrino -- 4.3.2015 16:15:43 >


_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu astrid1)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
4.3.2015 16:11:33   
patrino



IZVIRNO SPOROČILO: astrid1

Pa kje vi živite? Koliko parov pa bo posvojilo otroka? Niti ne toliko, ve pa se obnašate, kot da bo ena oreng revolucija. Geji imajo večinoma takšen življenjski slog, ki otroka ne vključuje. Pri lezbijkah je malo drugače, ker imajo svoje otroke, ne more pa partnerica, ki ga ni rodila, otroka posvojiti po sedanji zakonodaji. Kar pomeni, da če biološka mati umre, gre otrok kam?

Patrino nekaj flanca o razvojni psihologiji. Države, v katerih so tovrstne posvojitve že dolgoletna praksa, so izvedle raziskave. In so ugotovili, da otroci niso za nič prikrajšani, celo večjo empatijo imajo kot ostali otroci. Tudi niso prisilno homoseksualno usmerjeni. Homoseksualnost je nekaj s čimer se človek rodi.

http://www.aamft.org/imis15/aamft/Content/Consumer_Updates/Same-sex_Parents_and_Their_Children.aspx

Malo poglejte čez plot, nestrpnice. Teh raziskav je ogromno objavljenih.

Sicer pa življenje marsikaj prinese. A ste 100%, da vaši otroci niso istospolno usmerjeni? Glede na statistiko je to zelo možno. Se jim boste odrekle? Bo Stanislava klicala svojo hči lezbača ali pa sina peder? Ne, njeni otroci pa že niso istospolno usmerjeni. In če bi slučajno bili? Delež najstniških samomorov zaradi tega ker družina ne sprejme otroka za to kar pač je, je tudi zelo visok. Zlasti pri fantih. Seveda je boljše, da se ti otrok fenta, kot da bi bil peder, a ne!

Sicer pa, koliko gejev ali pa lezbijk poznate osebno in ne s televizije?

V sorodstvu imamo dva istospolno usmerjena. In nikakor ne padeta v te stereotipe, ki se jih tako blazno bojite. Oba v deset___letje resnih vezah, nobene želje po posvojitvi otroka. Ni vse TV show. Celo afektirano se nikakor ne obnašajo. Blazno čudno, a ne?

Astrid, o razvojni filozofiji ne flancam, temveč navajam le dejstva. Če je to zate prezahtevna zadeva in se rada opiraš na različne raziskave, potem si preberi tole.
http://24kul.si/strokovnjaki-podili-vec-custvenih-tezav-pri-otrocih-istospolnih-partnerjev

Nehaj pa flancati ti glede istospolnih partnerjev in mešati zadeve ter obdolževat vse počez.. Kot sem že napisala, me le ti ne motijo, zavedam se, da ne morejo vplivati na svoja nagnjenja. Zato se ohladi in ne pametuj v tri krasne ter ne označuj vseh, ki ne podpiramo posvajanja otrok iz strani istospolnih partnerjev, kot bi bili zahojeni nestrpneži. Če je kdo nestrpnež si to ti, ker rineš z glavo skozi zid, samo, da bi izpadla sto na uro kulska in razgledana. Tudi na škodo otrok.
Poznam dosti istospolno usmerjenih ljudi. Z nekaterimi se družimo že iz otroštva. Pa vseeno ne enačim spolno usmerjenost in pravico do posvajanja otroka. To sta dve čisto različni zadevi. To, da nam nabijaš na glavo, kaj bomo storili, če bomo imeli istospolno usmerjene otroke je čisto izven konteksta in čisti poden. Kaj misliš, kaj bomo storili, če bo otrok istospolno usmerjen?? Verjetno isto, kot če ne bi bil. Imeli ga bomo radi še naprej in mu želeli čim lepše življenje.
Kaj boš pa tis storila, če ne bo pasal v tvoj kalup, ki si ga boš zanj zamislila? Če ga boš takole , vsa slepa napadla, kot si nekatere tule gor, mu boš dala lepo popotnico. Prav takšno, ki si jo hotela naprtiti nam.




< Sporočilo je popravil patrino -- 4.3.2015 16:15:16 >


_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
4.3.2015 16:16:53   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*


IZVIRNO SPOROČILO: astrid1

Pa kje vi živite? Koliko parov pa bo posvojilo otroka? Niti ne toliko, ve pa se obnašate, kot da bo ena oreng revolucija. Geji imajo večinoma takšen življenjski slog, ki otroka ne vključuje. Pri lezbijkah je malo drugače, ker imajo svoje otroke, ne more pa partnerica, ki ga ni rodila, otroka posvojiti po sedanji zakonodaji. Kar pomeni, da če biološka mati umre, gre otrok kam?

Patrino nekaj flanca o razvojni psihologiji. Države, v katerih so tovrstne posvojitve že dolgoletna praksa, so izvedle raziskave. In so ugotovili, da otroci niso za nič prikrajšani, celo večjo empatijo imajo kot ostali otroci. Tudi niso prisilno homoseksualno usmerjeni. Homoseksualnost je nekaj s čimer se človek rodi.

http://www.aamft.org/imis15/aamft/Content/Consumer_Updates/Same-sex_Parents_and_Their_Children.aspx

Malo poglejte čez plot, nestrpnice. Teh raziskav je ogromno objavljenih.

Sicer pa življenje marsikaj prinese. A ste 100%, da vaši otroci niso istospolno usmerjeni? Glede na statistiko je to zelo možno. Se jim boste odrekle? Bo Stanislava klicala svojo hči lezbača ali pa sina peder? Ne, njeni otroci pa že niso istospolno usmerjeni. In če bi slučajno bili? Delež najstniških samomorov zaradi tega ker družina ne sprejme otroka za to kar pač je, je tudi zelo visok. Zlasti pri fantih. Seveda je boljše, da se ti otrok fenta, kot da bi bil peder, a ne!

Sicer pa, koliko gejev ali pa lezbijk poznate osebno in ne s televizije?

V sorodstvu imamo dva istospolno usmerjena. In nikakor ne padeta v te stereotipe, ki se jih tako blazno bojite. Oba v desetletje resnih vezah, nobene želje po posvojitvi otroka. Ni vse TV show. Celo afektirano se nikakor ne obnašajo. Blazno čudno, a ne?


astrid....je,sem protin temu, da posvajajo otroke...
če noben od njiju ni biološki star dotičnega otroka.
če pa je en od njiju starš, pa se naj otrok obravnava po istem zakonu, kot za hetero zakone.

mislim, da bi zadeve ne smele biti zgolj črno bele.

in ja, tudi v moževem sorodstvu sta dva geja....in se z obema fino razumemo...in če bo moj otrok gej, bo pač gej. ne glede na vse bo za zmeraj moj ljubi sin.


podpis.

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
4.3.2015 16:30:21   
malaMravljica
uff.. Slovenija more bit pa ze 3/4 istospolno usmerjena, glede na to, da prakticno vsak drugi pozna celo gruco le teh. Jaz poznam samo enega in ta je prav tak tip za nakupovanje in te objame in rece joj kaj si lepa. Ze tok casa se meniva za eno sopingiranje.

Meni mi drgac dol visi kdo s kom, dokler se vpleteni strinjajo, bog pozegnaj.

samo to zdej na velik zvon obesat, meni je tega ze malo prevec. Ravno par dni nazaj so na TV pokazal nek intervju z unim avstricem Gospodic Wurst. In mali zacne kazat v TV in se smejat, da to je zenska in si je pustila brado rast in jaz njemu, ne to je v bistvu tip, ki se v zensko oblac in mali, da ne, je zenska. Mislem, a je treba no.

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
4.3.2015 17:00:23   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: patrino

Astrid, o razvojni filozofiji ne flancam, temveč navajam le dejstva. Če je to zate prezahtevna zadeva in se rada opiraš na različne raziskave, potem si preberi tole.
http://24kul.si/strokovnjaki-podili-vec-custvenih-tezav-pri-otrocih-istospolnih-partnerjev



to je čklanek na strani, ki ponuja navodila za referendum "za otroka gre" in podobne... daj nekaj bolj strokovnega in verodostojnega, kot pa spletno stran stranke, ki je proti temu zakonu ... res no... potrudi se... za otroka se gre! user posted image

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
4.3.2015 17:05:10   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica

uff.. Slovenija more bit pa ze 3/4 istospolno usmerjena, glede na to, da prakticno vsak drugi pozna celo gruco le teh.


user posted image
jaz jih tudi par poznam... je pa res, da pa noben od njih ni izrazil želje po neki družini in otroku. Se strinjam, ko je ena napisala, da imajo svoj stil življenja in v veliki večini ta način ne vključuje otroka

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
4.3.2015 17:12:11   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: patrino

Astrid, o razvojni filozofiji ne flancam, temveč navajam le dejstva. Če je to zate prezahtevna zadeva in se rada opiraš na različne raziskave, potem si preberi tole.
http://24kul.si/strokovnjaki-podili-vec-custvenih-tezav-pri-otrocih-istospolnih-partnerjev



to je čklanek na strani, ki ponuja navodila za referendum "za otroka gre" in podobne... daj nekaj bolj strokovnega in verodostojnega, kot pa spletno stran stranke, ki je proti temu zakonu ... res no... potrudi se... za otroka se gre! user posted image

Lulu- od koga je tale stran mi dol maha. Dala sem povezavo gor, ker je bolj razumljiva Astrid ( in po njenem so članki pač bolj verodostojni in v kamen vklesani), ki strokovne literature z razvojno psihologijo ne razume.
Če si opazila, je članek v originalu v angleščini in je v bistvu povzetek resnih raziskav in ne le neke strankarske ankete.
Pa si preberi original v angleščini. Pa 16 slovarjev si vzemi zraven. Nekako imam občutek, da jih boš rabila. user posted image

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?