|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  12 13 14 15 [16]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
15.3.2015 10:54:10   
Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: ronja

haha, mene so to otroški prijatelji strenirali: si sploh ne predstavljam - rečem, ne hvala in to je to. Na morju sem mela kolege, ki so imeli strašno veselje razglabljat o dreku med kosilom:D. In zdaj si ne predstavljam v živo več nič takega - mogoče so mi pomagali, da mi ni bil problem, če mi je kak ogaben dec težil:D.


Saj mene razglabljanje o bruhanju in dreku med kosilom tudi ne moti.......jedla pa vseeno tega ne bi....ravno zaradi ogabnega vonja in okusa........

Ravno tako me ne moti videti dve lezbijki, ki se poljubljata in držita za roke.......vseeno pa se lezbičnega spolnega odnosa ne bi šla.......ravno zaradi tega, ker se mi to gabi.....








Ajme bože, prdonja, glej drek v življenju, če ti je tako všeč - meni ni.


_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 376
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
15.3.2015 11:48:32   
mateyka
a vas ne moti, če vam "ogaben dec teži"? (ronja) mene moti recimo. moti me vsak, ki mi teži, ko mu rečem, naj "oladi".

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 377
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
15.3.2015 16:52:52   
liliana
Moti me ogaben dec, ki mi teži moti me pes, ki mi teži, moti me stara soseda, ki mi teži, moti me politik, ki krade......vendar ni poanta v tem.....

ker, Ronja mi skuša dopovedati, da me ženska in moški, ki me osvajata motita iz istega razloga oz. se mi gabita iz istega razloga ......jaz pa njej, da temu ni tako......user posted image da se mi recimo osvajanje ženske bolj gabi, kot osvajanje moškega......vendar temu baje ne bi smelo biti tako, verjetno unisex pa to.....user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 378
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
15.3.2015 18:53:20   
Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Moti me ogaben dec, ki mi teži moti me pes, ki mi teži, moti me stara soseda, ki mi teži, moti me politik, ki krade......vendar ni poanta v tem.....

ker, Ronja mi skuša dopovedati, da me ženska in moški, ki me osvajata motita iz istega razloga oz. se mi gabita iz istega razloga ......jaz pa njej, da temu ni tako......user posted image da se mi recimo osvajanje ženske bolj gabi, kot osvajanje moškega......vendar temu baje ne bi smelo biti tako, verjetno unisex pa to.....user posted image


Ali deklarirana toleranost, katere namen je zgolj lepo besedičenje, in katere hitra posledica je, da le ni tako dosledna kot bi se rada pokazala in je takoj reagirala na moje preimenovanje prdonje, čeprav bi tudi drek pojedla. Ronja, dihaj, pa kakšno punco poglej user posted image .


_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 379
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
15.3.2015 21:51:19   
mateyka
here we go; too funny - še geji med sabo se ne strinjajo o posvojitvi, IVF-ju (surogatke predvsem) in o "pravi" družini user posted image pa še po tviterju se javno pričkajo zdaj

http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-2995729/Elton-John-calls-fans-boycott-Dolce-Gabbana-designers-call-IVF-families-synthetic.html

Dolce explained that creating children 'must be an act of love', adding: 'You are born to a mother and a father – or at least that's how it should be. I call children of chemistry, synthetic children. Uteri [for] rent, semen chosen from a catalog. .... A child needs a mother and a father. I could not imagine my childhood without my mother. I also believe that it is cruel to take a baby away from its mother,' he explained.

Elton, father to Zachary, four, and Elijah, two hit back at the comments, writing (on Instagram): 'How dare you refer to my beautiful children as 'synthetic. Your archaic thinking is out of step with the times, just like your fashions. I shall never wear Dolce and Gabbana ever again,'



btw, tipični geji - užaljen sem, ker imaš tako mnenje in zato ne bom nosil tvojih oblekc. user posted image



(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 380
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
15.3.2015 23:31:22   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

a vas ne moti, če vam "ogaben dec teži"?


zelo.
kar je pa najhuje, pa je kak sicer uglajen dec, ki pregloboko pogleda v kozarec in v hipu postane mučo ogaben user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 381
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
16.3.2015 9:59:04   
Paštetka

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*


IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

a vas ne moti, če vam "ogaben dec teži"?


zelo.
kar je pa najhuje, pa je kak sicer uglajen dec, ki pregloboko pogleda v kozarec in v hipu postane mučo ogaben user posted image


Me ta zmoti do konca lajfa. user posted image Sploh se ne morem več normalno meniti z njim niti kasneje, ko je trezen.


_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 382
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
16.3.2015 19:53:41   
liliana
Je pa v bistvu potem za vaju družba homoseksualcev fajn......ker niti trezni ne žicajo.....

Problem bi znala biti le kaka možaška lezbijka.....taka bodybilderka s pivom in obrito glavo......

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 383
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
16.3.2015 20:04:01   
mateyka
ja, ful je takih v sloveniji user posted image
user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 384
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
16.3.2015 20:32:43   
liliana
Ne.....vse izgledajo kot Portia de Rossi.......

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 385
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
16.3.2015 21:18:13   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Ne.....vse izgledajo kot Portia de Rossi.......



mogoče se enim pol pecajoče lezbike ne bi tok gabile? user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 386
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
16.3.2015 21:26:33   
liliana
Samo Portia ne peca.....to dela Ellen.....user posted image



(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 387
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
19.3.2015 10:59:04   
ronja
Ronja.....a si prepričana, da te ni.....?

user posted image V bistvu imaš point - tudi pri fantih navadno ne pogruntamuser posted image . MOrajo met že prav konkretne predloge, da se mi posvetiuser posted image .
jedla pa vseeno tega ne bi....ravno zaradi ogabnega vonja in okusa...

Jaz tudi ne:). Samo si ne predstavljam tega, kako to jem, ko govorijo o tem.
Ravno tako me ne moti videti dve lezbijki, ki se poljubljata in držita za roke.......vseeno pa se lezbičnega spolnega odnosa ne bi šla.......ravno zaradi tega, ker se mi to gabi.....

Aha, nesporazum - zame to ni, da se ti gabi. To bi zame pomenilo, če bi ti šlo na bruhanje, ko bi to videla. Jasno, da ti ne paše in se tega ne boš šla. Nimaš pa problemov, če jih vidiš, kar se mi zdi vse super. Lili, mene ne moti, če ti ni všeč, če te peca ženska. Samo pravim, daje meni pa enako ogabno, če me peca ogaben tip. Če neha, ko rečeš, ok, gremo dalje. Če ne neha, mi gre na živce, ne glede na spol, kot tebi, ki ti grejo vse tiste stvari na živce, meni bi šle tudi.

Ronja bi, pa si ne upa povedati na glas.

Nope, jaz sem to že večkrat povedala na glas, samo da si trenutno pa tega čist nič ne želim. In če bi si želela, bi verjetno tudi kje kako našla;).

moti me vsak, ki mi teži, ko mu rečem, naj "oladi".

Se strinjam, to sem tudi napisala. Ne moti me, pa če vpraša in da mir, ko rečem, da ne bi. Še bolj bi bila vesela, če ne bi rekel nič, samo ajde, pač vsak ma pravico probat.

je takoj reagirala na moje preimenovanje prdonje

Kdaj? Saj me že nekaj časa tako kličeš. In ne, dreka ne bi jedla, nikoli nisem tega napisala. Lili sem rekla,da si ne predstavljam, kako bi se z nekom recimo poljubljala ali spala, če me nekdo osvaja. Enako kot si ne predstavljam, da bi jedla drek, če nekdo govori o tem.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 388
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
19.3.2015 19:27:37   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Ronja.....a si prepričana, da te ni.....?

user posted image V bistvu imaš point - tudi pri fantih navadno ne pogruntamuser posted image . MOrajo met že prav konkretne predloge, da se mi posvetiuser posted image .



In potem ti meni o tem kako bi jaz morala reagirati in kako bi se morala počutiti, ko me je baba pecala......user posted image


(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 389
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
19.3.2015 20:07:21   
Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

In ne, dreka ne bi jedla, nikoli nisem tega napisala. Lili sem rekla,da si ne predstavljam, kako bi se z nekom recimo poljubljala ali spala, če me nekdo osvaja. Enako kot si ne predstavljam, da bi jedla drek, če nekdo govori o tem.


Metafore, pa to.


_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 390
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
19.3.2015 21:14:16   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: ronja
Ronja bi, pa si ne upa povedati na glas.

Nope, jaz sem to že večkrat povedala na glas, samo da si trenutno pa tega čist nič ne želim. In če bi si želela, bi verjetno tudi kje kako našla;).


http://www.ljudmila.org/lesbo/lesbo_1516jugo7.htm ;
"Dokazano je, da so najbolj ekstremne homofobne zločine na svetu storili latentni homoseksualci, ki niso mogli realizirati svoje seksualnosti. "

http://www.rtvslo.si/blog/ladko-gaj-ek/aleksander-zorn-smesna-zalost-preobrazbe/3342 :
»Mačizem, ki je klena lastnost razredne revolucije, je po psihoanalitičnih raziskavah zatrti, če ne celo latentni homoseksualizem, zato bodimo raje tiho in fantom ne pokvarimo legendarne preteklosti.«

Dovolj zgovorno user posted image

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 391
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
20.3.2015 14:00:06   
ronja
In potem ti meni o tem kako bi jaz morala reagirati in kako bi se morala počutiti, ko me je baba pecala...

Ne, nisem rekla, kako bi se ti morala počutiti. Pravim, da se lahko tako počutiš tudi, če ti teži ogaben moški, da to ni vezano na spol - če ti je človek ogaben, ti ni fajn, vsaj meni. Ne bom pa trpela, če proba, pa rečem ne, pa da mir. Če bo težil (kdorkoli), mi bo šlo pa vedno na živce.

Frodo, to sem že večkrat videla, isto smo se učili pri psihologiji v srednji šoli, od heteroseksualnih učiteljev. In je logično. Zakaj bi sicer nekoga motilo, kaj dva delata, če je to obema všeč?

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 392
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
20.3.2015 14:34:26   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

In potem ti meni o tem kako bi jaz morala reagirati in kako bi se morala počutiti, ko me je baba pecala...

Ne, nisem rekla, kako bi se ti morala počutiti. Pravim, da se lahko tako počutiš tudi, če ti teži ogaben moški, da to ni vezano na spol - če ti je človek ogaben, ti ni fajn, vsaj meni. Ne bom pa trpela, če proba, pa rečem ne, pa da mir. Če bo težil (kdorkoli), mi bo šlo pa vedno na živce.




Ali pa pes....ali pa muha.....user posted image

Mimogrede.....moj prejšnji post je bil zapisan bolj v smislu humorja......

Frodo, to sem že večkrat videla, isto smo se učili pri psihologiji v srednji šoli, od heteroseksualnih učiteljev. In je logično. Zakaj bi sicer nekoga motilo, kaj dva delata, če je to obema všeč?


Torej tebe v resnici vzburjajo ogabni moški.....jaz sem pa prikrita lezbijka......





< Sporočilo je popravil liliana -- 20.3.2015 14:37:31 >

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 393
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
20.3.2015 14:48:00   
ronja
Torej tebe v resnici vzburjajo ogabni moški.....jaz sem pa prikrita lezbijka...

user posted image
Sicer pa ne, saj nobena od naju ni proti njim. Samo mava rajši, če naju pustijo pri miru, sploh po tem, ko rečeva ne;). Nisi pa ti homofobna, če te ne motijo, če se na cesti za roke držijo;). In meni je tudi čisto ok videt ogabnega moškega s kako drugo žensko ali moškim. Kam bi pa prišli, če bi se lahko (ne)razmnoževali samo tisti, ki so nama všeč?user posted image

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 394
Stran:   <<   < Prejšnja stran  12 13 14 15 [16]
Stran: <<   < Prejšnja stran  12 13 14 15 [16]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?