|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
6.3.2015 20:19:03   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_


Aja, potem je pa ravno obratno. Kdo ima zdaj prenizek honorar?



Patricia Arquette......user posted image

Ne vem pa kakšnega ima recimo njen brad David Arquette.....Kutcherjevega po moje tudi on ne doseže......

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 276
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
6.3.2015 20:20:34   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Leela

res niso. Drug svet. Ampak se dostikrat zgodi, da igralci na oskarjih, ki je zelo odmevena prireditev in ga gleda cel svet opozorijo na realne probleme. O vojnah v Bosni, Sudanu, o revščini itd.



Saj na izboru za mis sveta se tudi zavzemajo za mir po vsem svetu......

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 277
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
6.3.2015 20:23:03   
Leela
ok. Zdaj sem se nasmejala. Imaš prav.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 278
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
6.3.2015 20:24:03   
Leela
Je pa lepo, da si to želijo.

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 279
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
6.3.2015 20:27:06   
Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Leela

res niso. Drug svet. Ampak se dostikrat zgodi, da igralci na oskarjih, ki je zelo odmevena prireditev in ga gleda cel svet opozorijo na realne probleme. O vojnah v Bosni, Sudanu, o revščini itd.



Saj na izboru za mis sveta se tudi zavzemajo za mir po vsem svetu......



Dobra primerjava user posted image

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 280
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
6.3.2015 20:27:47   
Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: Leela

Je pa lepo, da si to želijo.


Saj ne veš, če si. Je lahko samo obvezen del šova.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 281
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
6.3.2015 20:37:49   
Leela
V bistvu ni važno. Važno je kar ti verjameš. Če verjameš, da si želijo si želijo. Kar je resnica pa midve težko dokaževe. Razen, če niso naredili znanstvenih raziskav o temu.
Ali pa če imajo žvižgača, ki bi to razkril.


< Sporočilo je popravil Leela -- 6.3.2015 20:40:46 >

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 282
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
6.3.2015 21:44:17   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Leela
Zakaj jaz ne bi mešala z ameriko, če ti lahko s švedsko. Švedska je enako različna od Slovenije kot je Amerika. Govorila sem o evropi in tudi o ameriki. Se pa strinjam, da v Sloveniji ni velikih razlik. Nakazala sem na možnost, da bi šlo za enakopravnost pri otrocih in tudi kasneje


nič ne mešam - sem rekla, "da me je spomnilo na" (ekstremizem, ki je bil ravnokar uveden tukaj iz razloga izenačevanja spolov - sem tudi potem opisala, da gre za poimenjavnje spolov itd.. in to v šole, ni to vrtec).
ti si dala aquettovo za primer enakopravnosti na splošno (na moj reply, ne vem sicer zakaj ampak pustimo to) - s primerjavami pa jaz nimam nič, nič nisem primerjala.


IZVIRNO SPOROČILO: Leela
Ampak se dostikrat zgodi, da igralci na oskarjih, ki je zelo odmevena prireditev in ga gleda cel svet opozorijo na realne probleme. O vojnah v Bosni, Sudanu, o revščini itd.


ne vem no, a ljudje res gledajo oskarje da se informirajo o realnih problemih sveta, ker dugače bi jih zaobišlo? diši mi po ameriki user posted image

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 283
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
6.3.2015 22:05:11   
Paštetka
Sem prišla s kokicami in vidim, da zastonj. user posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 284
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
7.3.2015 9:18:49   
patrino
Največji hec je, da to sliko o perfect patrino vid sam ona.

Pfff, to pa že ni resuser posted image

Da me ne bo kdo narobe razumel. Sem 100 % za to, da jim je priznana pravica do skupnega življenja, do dedovanja en po drugem, do prejemanja zdravstvenih informacij ali odločanja ko pride do zdravstvenih težav in dilem. Pa da lahko ta drugi naprej živi v stanovanju, če eden umre (in temu podobnih reči).
Absolutno pa sem proti uvajanju takele spolne vzgoje v vrtce in šole in v možnost posvajanja otrok.
To je vse.


Podpis.

Zelo preprosto, treba je urediti postopek, način, po katerem bodo lahko starši določili, kdo naj bo skrbnik otrok, če se njim kaj zgodi.

Nisem čisto 100% ampak ko smo se o tem nazadnje pogovarjali se po izkušnjah nekaterih ( mislim, da je nekaj v tej smeri raziskovala Ronja) ta zadeva ni dala kar tako enostavno urediti.



_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 285
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
7.3.2015 16:34:09   
patrino
No tale je tudi zanimiv. Že parkrat srečala in vedno preseneti s svojim direktnim odnosom. Zanj garantiram, da ni farškiuser posted image .

https://www.youtube.com/watch?v=-Geyx8CMNpI

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 286
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
7.3.2015 19:44:42   
Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

Sem prišla s kokicami in vidim, da zastonj. user posted image

Pomlad prihaja, konec basanja s kokicami.


_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 287
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
7.3.2015 20:13:55   
Stanislava_



https://www.youtube.com/watch?v=-Geyx8CMNpI


Tukaj pojasni tudi, zakaj ne prebavlja seksa z moškim in zakaj zato še ni homofob.

To sem želela povedati z izrazom, da istospolnih organsko ne prenesem.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 288
   [Brisano sporočilo]
7.3.2015 20:38:35   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Stanislava_)
  Neposredna povezava do sporočila: 289
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
7.3.2015 21:03:40   
patrino
V bistvu tu on navaja znanstvena dejstva kot strokovnjak. Nekako se ne gre tu za širino, temveč za strokovnost na tem znanstvenem področju. Ni si on tega izmislil in ni to le njegov " zožen"pogled . Tako kot smo nekateri zaradi takih znanj v nekaterih očeh homofobi in lovci na čarovnice, so prav isti v naših nepoučeni in neodgovorni do otrok. O tem sem tudi govorila v začetku, ko sem napisala , da je treba malo poznati tudi razvojno psihologijo.
Kakor že- najlažje je reči- imejmo se radi pa bo vse fajn- vendar žal ni to tako enostavno. Zadeva je veliko bolj transparentna, zgrešena in globlja, kot na prvi pogled zgleda. V prvi vrsti pa ima sprejetje tega zakona veliko višje politične namene zadaj kot sedajle deluje na prvi pogled. Zanimivo je , da se veliko istospolnih partnerjev tega zaveda in tale zakon sploh ne podpirajo.
Kakor že- zgoraj bodo naredili tako kot to delajo že dolgo in pride do sprejemanja takih zakonov, kjer ne poznaš nikogar, ki bi ga potrdil - tako, da bo za njih najbolje.




_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 290
   [Brisano sporočilo]
7.3.2015 21:20:54   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu patrino)
  Neposredna povezava do sporočila: 291
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
7.3.2015 21:29:59   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*

proces, ki rabi svoj čas, da dozori.


Ali zgnije.

Ni vsaka sprememba dobra sama po sebi.

Tudi permisivna vzgoja je bila zgolj in samo v dobro otroka...pa smo hvala bogu hitro prišli od ljubezni k nekaj pameti.

< Sporočilo je popravil Stanislava_ -- 7.3.2015 21:30:51 >


_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 292
   [Brisano sporočilo]
7.3.2015 21:45:59   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Stanislava_)
  Neposredna povezava do sporočila: 293
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
7.3.2015 22:04:30   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_
Jaz sem to prevedla v modern pederastično, najbrž sem tudi to kdaj slišala, že prej, preden je bil Magnifico peder v pesmi.


peder =/= pederast



(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 294
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
7.3.2015 22:17:42   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: petea
peder =/= pederast


ok, afaik to po slovarju sploh ni isto. pederastija je grška "ljubezen" med odraslim moškim mentorjem in učencem dečkom/mladostnikom.
http://en.wikipedia.org/wiki/Pederasty
http://bos.zrc-sazu.si/cgi/a03.exe?name=sskj_testa&expression=pederastija&hs=1

< Sporočilo je popravil mateyka -- 7.3.2015 22:18:11 >

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 295
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
7.3.2015 22:23:20   
Stanislava_
Kopiram kar SSKJ:

péder -dra m (ẹ́) pog. homoseksualec ♪
pederást -a m (ȃ) moški, ki čuti spolno nagnjenje do dečkov: biti pederast // knjiž. homoseksualec ♪
pederástičen -čna -o prid. (á) nanašajoč se na pederaste ali pederastijo: pederastično nagnjenje / pederastično dejanje ♪
pederastíja -e ž (ȋ) spolna nagnjenost moškega do dečkov: biti obremenjen s pederastijo // knjiž. homoseksualnost ♪

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 296
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
7.3.2015 22:27:06   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*

Mnenja strokovnjakov so zelo različna, njegovo je tako, od drugih drugačno, vsak izhaja tako iz svojih strokovnih kot tudi osebnih izkušenj. Recimo moja kolegica je psihoterapevtka, dela na podlagi Gestalt terapije, ima kontra mnenje g. Vodebu. Tak da, stvar debate, strokovne in laične.

Sicer sem zihr, da bo sprememba zakona padla na referendumu, pa mogoče je tako tudi prav, ker ljudje za take spremembe še niso zreli. Je le del procesa, sprememb, podobno je bilo z vsemi pravicami, ki so nam danes samoumevne, od volilne pravice dalje, pa pravice do dela, izobraževanja, verske svobode, ženskih pravic,... proces, ki rabi svoj čas, da dozori.

Nekaj so mnenja, nekaj so dejstva. Vsak ima svoje mnenje o določeni zadevi, vendar se preko dejstev, ki so tako ali drugače strokovno dokazana, pač ne da iti. Mnenja nastajajo na podlagi različnih osebnih izkušenj, dejstva ponavadi na podlagi suhoparnih strokovnih raziskovanj in statističnih analiz. Mnenja so bolj osebno in čustveno obarvana, dejstva so gola dognanja, na katere mnenje nima bistvenega vpliva.
Jaz sem nasprotno mnenja, da bo zadeva zdržala oz. bo zakon sprejet. Posebej zato, ker je bil dan v zagon z drugimi nameni kot biti človekoljub in naklonjen temu za kar se zavzema. Kot sem že rekla zadeva je veliko transparentnejša in ima višje leteče cilje, kot je to, da bi si homo pari natikali prstane in ujčkali dete.
Tudi zadeva ne sodi v isti rang kot človeške pravice, ki jih naštevaš zgoraj in so nam danes samoumevne. Vse to, kar si zgoraj naštela ni ravno zadevalo otroke -ne neposredno ne posredno. Šlo je za človeške osebne pravice, ki ob sprejetju niso dokazano škodovale drugemu človeku. Tu pa je zadeva v veliki meri pač takšna. S tem mislim seveda na otroke.
Zagotovo bo čas pokazal svoje.

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 297
   [Brisano sporočilo]
7.3.2015 22:32:37   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu patrino)
  Neposredna povezava do sporočila: 298
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
7.3.2015 22:35:52   
Stanislava_
Mnenje strokovnjaka, ki izvaja terapijo, bo točno tako, da si bo zagotovil dovolj dela za sebe v prihodnje.
Enako bo mnenje v naši državi poklicanih, ki si, tako mimogrede, "strokovne" raziskave naročajo kar sami sebi.

Kredibilno je lahko samo neodvisno mnenje, ali če hočeš, zaključek raziskave, ki temelji na statistično značilnih podatkih.

< Sporočilo je popravil Stanislava_ -- 7.3.2015 22:36:15 >


_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 299
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
8.3.2015 1:11:18   
mateyka
tudi statistiko se da priredit. user posted image

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 300
Stran:   <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




obdarovanje
googica

zanima me, če in kako obdarujete svoje otroke? samo za Miklavža, Božička ali Dedka Mraza, za dva od naštetih ali vse tri? zanima me tudi kako ste oziroma boste svojim otrokom razložili te tri osebe, prosim če malo opišete v komentarje.. lp ;)

Miklavž (25%)

Božiček (15%)

Dedek Mraz (9%)

M&B&DM (17%)

dva od treh (v komentarjih) (35%)


Število vseh glasov: 130

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!