|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
6.3.2015 14:58:26   
Leela

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana
Ma, ste se dvignali v luft kot da bo sedaj 1000 taksnih posvojitev na leto :-/..


preko medijev jih drugi tako pumpajo, ...da so hude nevarnosti, grozne katastrofe in ... konec družine! Če ti vsaj ti ne bi pretiravali...


Medtem ko imajo ti "drugi" v svojih vrstah tudi "grešnike". Zdaj pa razumi, če lahko.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 251
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
6.3.2015 16:10:40   
Vijoličarka
Zdaj, če se kdo boji, da bi njegove otroke, če se njemu kaj zgodi, potem kar dobili homoseksualci (ki bi jih najbrž potem z intenzivnim spiranjem možganov spremenili v homoseksualce) in če je to največji in najbolj zveličavni razlog, da ti ljudje ne bi smeli imeti pravice posvojiti otroka, potem se da to urediti tudi drugače.

Zelo preprosto, treba je urediti postopek, način, po katerem bodo lahko starši določili, kdo naj bo skrbnik otrok, če se njim kaj zgodi. V ZDA take stvari napišejo v oporoko in imenujejo skrbnike. Pri nas, ziher pa nisem, CSD upošteva napisano voljo staršev. Se pravi, med sorodniki in prijatelji najdeš par, za katerega bi še najraje videl, da prevzame tvoje otroke, če se vama s partnerjem kaj zgodi, jih vprašaš, če se strinjajo, napišeš svoje in oni lahko potem (in upam da se to nikoli ne zgodi) gredo s tem na CSD in ta te želje upošteva.

Ker 'za naše otroke gre', bi človek pričakoval, da bodo ultra zaskrbljeni to že zdavnaj storili, ker ne le, da lahko dobijo njihove otroke homoseksualci, lahko jih dobijo celo ateisti, pravoslavci, muslimani.... glede na to, (sarkazem on) da vsi ti čudaki kar v vrsti čakajo pred CSD, da bi se polastili ubogih, nemočnih krščanskih otrok (sakazem off).

Ali pa naj si izmislijo kakšne druge, manj prozorne parole.

Drugače pa, meni bi se zdelo prav, da se te stvari, torej imenovanje skrbnika otroka, v primeru da se staršem kaj zgodi, transparentno zakonsko uredijo. Ne vidim razloga, da bi kdo nasprotoval želji staršev, da v primeru svoje smrti, svojim otrokom zagotovijo primerno življenjsko okolje, še najbolj podobno tistemu, karkšnega jim dajejo sami.

_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 252
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
6.3.2015 16:58:58   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Ceprav, po mojih izkusnjah so zenski wc-ji bolj umazani od moskih ( ja, jbg vcasih grem tudi v moski wc, sploh ce je nuja ali pa ce moram s katerim od sinov ;-).



Normalno.....saj s sinom greš na wc s školjko verjetno.....moški tega redko uporabljajo.....potrebo običajno kar v pisoar opravijo.....ti pa tja noter toliko ne gledaš.......

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

ja, ima. povezano je z idejo, da otroci sami izbirajo spol in eno novo besedo, ki se je pojavila pri nekih ubrisanih ekstemistih - za "nedolocen spol" pri otrocih (to govorim za svedsko btw).
nekako takole: ona (hon), on(han), hen(nedolocni spol za otroke)

zacne se pa z nelocevanjem po spolih. prvo zgleda na wc-ju. in potem je samo korak do skupne telovadne garderobe, tusiranje...


Samo to je pa res že ekstremizem......samo čez par let pa ne bo zgolj ekstremizem......

IZVIRNO SPOROČILO: Leela


potem pa tudi enakopravnost pri plačah, za isto plačilo isti denar, enakost pri delu doma... po moje sem pes taco moli?? glede na to je švedska bolj napredna in hočejo začeti že pri otrocih. Garderobe in tuširanje so pa meni tudi samo ženske neprijetne, ker sem bolj privat oseba.


Pa dajte s to enakopravnostjo pri plačah....direktor ali direktorica imata isto plačo.....prav tako imata isto plačo učitelj ali učiteljica, sodnik ali sodnica, doktor ali doktorca, kelnar ali kelnarca, delavec ali delavka za tekočim trakom.....

Zdaj pa če se ženska sama ne odloči (zaradi tega, ker je pač ženska in materinski čut v njej premaga, za kariero) in izbere raje zaradi tega mesto referentke in ne direktorice pa to ni neenakopravnost pri plačah (če bi bil moški na njenem mestu referentke, bi dobil tudi isto plačo)....ampak odločitev ženske, da se ne bo šla karieoro, ampak ji je skrb za otroke večja prioriteta.....in noben "nedoločen spol" ne bo po moje tega odpravil......


< Sporočilo je popravil liliana -- 6.3.2015 16:59:50 >

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 253
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
6.3.2015 17:44:52   
Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

kot sem ze prej napisala se par deset let nazaj je bilo biti invalid nekaj zelo stigmatiziranega, da ne govorim o pisanju z levo roko, to je bilo fuj in fej,


V kakšnem okolju si to živela user posted image

Pri nas je bilo za invalide takrat celo bolje poskrbljeno kot je danes, imeli so službe če se le da primerne svojim intelektualnim spretnostim, tudi zaradi invalidnosti niso bili tako zelo učinkoviti. To je danes skoraj nemogoče, tudi če so družbeno bolje sprejeti (po tem, kar prebiram tukaj), ampak dejansko smo za njih kot družba pripravljeni narediti manj. Postali smo kobajagi zelo načelni, in praktično močno neučinkoviti, zato smo tudi kot družba veliko bolj frustrirani kot smo bili.



_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 254
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
6.3.2015 17:51:35   
Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: Vijoličarka

To nelagodje, se mi zdi, da je kar normalno. V končni fazi, mi, no, vsaj jaz, nismo bili tekom odraščanja prav nič seznanjeni z obstojem homoseksualcev.


Nisem 21, tako da predidevam, da nisva tri generacije narazen user posted image , ampak mi smi jih poznali. Na kmetih so jih ljubkovalno klicali toplovodarji (ne vem, od kje tak izraz), tako so znali pobarati tudi kakšnega predolgo samskega aanta...enako se je kakšno čudno poženščeno obnašanje moškega hitro poimenovalo ne toplovodarsko, ampak še nekaj drugega, kar se ne morem spomnit. Jaz sem to prevedla v modern pederastično, najbrž sem tudi to kdaj slišala, že prej, preden je bil Magnifico peder v pesmi.



_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 255
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
6.3.2015 18:03:13   
Leela
liliana tole z neenakostjo plač se nisem jaz spomnila.Na oskarjih je patricia arquette bila zelo zagreta v svojem govoru o tem, najbrž je začutila ta problem. Pa ploskal so ji, noben ni nakazal naj neha fantazirati. Sloveniji res ni takih anomalij, to pa še ne pomeni da jih ni v evropi. Jaz nisem feministka ali podobno ampak sem napisala, da oni mogoče o tem razmišljaju. Pravim samo, da je možnost zakaj bi sicer združevali wcje, če ni prostorske stiske. Mislim, da ravno na svedskem lahko oče koristi pol leta plačane porodniške. Te možnosti ne more prenesti na mamo ampak mu propade, če je ne izkoristi. To jaz vidim kot uveljavljanje enakosti.

< Sporočilo je popravil Leela -- 6.3.2015 18:13:54 >

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 256
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
6.3.2015 18:27:06   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

V kakšnem okolju si to živela user posted image

Pri nas je bilo za invalide takrat celo bolje poskrbljeno kot je danes, imeli so službe če se le da primerne svojim intelektualnim spretnostim, tudi zaradi invalidnosti niso bili tako zelo učinkoviti. To je danes skoraj nemogoče, tudi če so družbeno bolje sprejeti (po tem, kar prebiram tukaj), ampak dejansko smo za njih kot družba pripravljeni narediti manj. Postali smo kobajagi zelo načelni, in praktično močno neučinkoviti, zato smo tudi kot družba veliko bolj frustrirani kot smo bili.



To je relativno.......

bilo je poskrbljeno, da so imeli službe, to je res.....vendar so delali "ločeno" od ostalih, v t.i. invalidskih podjetjih......in še v invalidskih podjetjih se zaposleni, ki niso bili invalidi, niso družili z njimi.....jaz sem opravljala eno leto obvezno prakso v počitnicah v invalidskem podjetju.......zaposleni, ki niso bili invalidi, so invalide "ljubkovalno" klicali "mapetki"......

Takrat so imeli službe, niso pa bili tako družbeno sprejeti kot danes.....danes pa so bolje družbeno sprejeti, pa nimajo služb.....



(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 257
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
6.3.2015 18:36:25   
Stanislava_
V našem koncu so delali tudi v kar rednih tovarnah...slepi, brez roke, te poznam in so bili lepo vključeni v družbo tako ali drugače. Posebnega invalidskega podjetja se ne spomnim, lahko pa, da je obstajalo. Očitno je odvisno od okolja

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 258
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
6.3.2015 18:38:23   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Leela

liliana tole z neenakostjo plač se nisem jaz spomnila.Na oskarjih je patricia arquette bila zelo zagreta v svojem govoru o tem, najbrž je začutila ta problem. Pa ploskal so ji, noben ni nakazal naj neha fantazirati. Sloveniji res ni takih anomalij, to pa še ne pomeni da jih ni v evropi.


Nekaj prav tako svežega iz televizijskega sveta......

Dvainštirideset_letna Vergara, ki zgolj za eno epizodo serije Moderna družina zasluži 325.000 dolarjev (okrog 250.000 evrov), letno zasluži precej več kot najbolje plačan igralec Ashton Kutcher. Lanskoletni zaslužek zvezdnika, ki slovi po filmih Stari, kje je moj avto? iz leta 2000, Pravkar poročena iz leta 2003 in Ugani, kdo pride na večerjo iz leta 2005, se je namreč gibal okrog 26 milijonov dolarjev (19,9 milijona evrov).

http://www.delo.si/kultura/razno/sofia-vergara-znova-televizijska-igralka-z-najdebelejso-denarnico.html


(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 259
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
6.3.2015 18:43:21   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

V našem koncu so delali tudi v kar rednih tovarnah...slepi, brez roke, te poznam in so bili lepo vključeni v družbo tako ali drugače. Posebnega invalidskega podjetja se ne spomnim, lahko pa, da je obstajalo. Očitno je odvisno od okolja


Pri nas je bilo.....imenovalo se je Solidarnost.....

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 260
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
6.3.2015 18:46:01   
Stanislava_
Celo glavna tajnica v prvi službi je bila invalidka, delala je 4 ure, 4 ure bila invalidsko upokojena zaradi revme/artritisa, nekaj podobnega. Takrat mi je bilo to normalno, je bila daleč od invalida, ampak ko zdaj pomislim, da bi kakšen nadebuden direktor sploh pomislil na tajnico, ki komaj tipka, čeprav na računalnik in ki je s svojo fizično pojavo prej nerodni raček kot elegantna urejena tajnica...

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 261
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
6.3.2015 18:49:43   
Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

V našem koncu so delali tudi v kar rednih tovarnah...slepi, brez roke, te poznam in so bili lepo vključeni v družbo tako ali drugače. Posebnega invalidskega podjetja se ne spomnim, lahko pa, da je obstajalo. Očitno je odvisno od okolja


Pri nas je bilo.....imenovalo se je Solidarnost.....


Jaz se spomnim samo VDC-ja, mislim, da deluje še danes...mogoče je bilo tudi posebno podjetje, ne vem, samo vem, da so ljudje lahko delali v rednih tovarnah in službah, če so bili tudi razumsko pri stvari. Recimo tajnica, ona je bila itak biser kot človek, in večina ostalih..razen ene ženske, ki pri sebi ni znala sprejeti svoje invalidnosti, in je imela zato težave.


_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 262
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
6.3.2015 18:53:30   
Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: liliana


Pa dajte s to enakopravnostjo pri plačah....direktor ali direktorica imata isto plačo.....prav tako imata isto plačo učitelj ali učiteljica, sodnik ali sodnica, doktor ali doktorca, kelnar ali kelnarca, delavec ali delavka za tekočim trakom.....

Zdaj pa če se ženska sama ne odloči (zaradi tega, ker je pač ženska in materinski čut v njej premaga, za kariero) in izbere raje zaradi tega mesto referentke in ne direktorice pa to ni neenakopravnost pri plačah (če bi bil moški na njenem mestu referentke, bi dobil tudi isto plačo)....ampak odločitev ženske, da se ne bo šla karieoro, ampak ji je skrb za otroke večja prioriteta.....in noben "nedoločen spol" ne bo po moje tega odpravil......



To so dobre posledice socializma, enaka izhodišča za vse. Po mojem vedenju so pri enaki učinkovitosti place na primerljivem delovnem mestu bolj ali manj enake, in je razlika posledica drugih dejavnikov in ne spola.
V povprečju pa so nižje, ker smo ženske iz takih ali drugačnih razlogov manj ambiciozne pri horizontalnih napredovanjih in ker v službi večinoma več manjkamo zaradi porodniških in bolniških.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 263
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
6.3.2015 18:54:01   
Leela
Očitno se arquettova ni podučila o Vargari, če ne ne bi tega rekla.

Pustimo stat, vsak naj bere kakor želi. Mi je zanimivo, da je ta serija tako popularna, btw v tej seriji imata dva geja posvojeno punčko. Ocitno to gledalcev ne moti, ker drugače ne bi gledali, bi rekla.

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 264
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
6.3.2015 18:55:53   
Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: Leela

Očitno se arquettova ni podučila o Vargari, če ne ne bi tega rekla.

Pustimo stat, vsak naj bere kakor želi. Mi je zanimivo, da je ta serija tako popularna, btw v tej seriji imata dva geja posvojeno punčko. Ocitno to gledalcev ne moti, ker drugače ne bi gledali, bi rekla.


Očitno tematika ni tako zanimiva in serija ni pritegnila toliko gledalcev, da bi si omenjena igralka zaslužila višji honorar?

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 265
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
6.3.2015 19:29:54   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Leela
potem pa tudi enakopravnost pri plačah, za isto plačilo isti denar, enakost pri delu doma... po moje sem pes taco moli?? glede na to je švedska bolj napredna in hočejo začeti že pri otrocih.


na živce mi gre banaliziranje enakopravnosti. punce pač ne morejo stoje scat pa če bi še tako rade bile pri stoječem scanju enakopravne in isto scale - ne bodo. vse kar želim je zdrava kmečka pamet pri tem. mislim, da ne zahetevam preveč.

IZVIRNO SPOROČILO: Leela
liliana tole z neenakostjo plač se nisem jaz spomnila.Na oskarjih je patricia arquette bila zelo zagreta v svojem govoru o tem, najbrž je začutila ta problem.


ne mešaj zdaj amerike sem - je en drug svet. saj menda veš, da v ameriki kelnarce živijo od napitnin in ne od plače? da nima vsak soc. zavarovanje? itd. itd.

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 266
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
6.3.2015 19:32:34   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Leela
Očitno se arquettova ni podučila o Vargari, če ne ne bi tega rekla.

Pustimo stat, vsak naj bere kakor želi. Mi je zanimivo, da je ta serija tako popularna, btw v tej seriji imata dva geja posvojeno punčko. Ocitno to gledalcev ne moti, ker drugače ne bi gledali, bi rekla.


tedva sta pa taka parodija, da bi bla zelo zaskrbljena, če bi blo to resnično. user posted image

https://www.youtube.com/watch?v=foeAxAJkuRQ

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 267
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
6.3.2015 19:35:07   
Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: Leela
liliana tole z neenakostjo plač se nisem jaz spomnila.Na oskarjih je patricia arquette bila zelo zagreta v svojem govoru o tem, najbrž je začutila ta problem.


Oskarji kot merilo realnega sveta user posted image

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 268
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
6.3.2015 19:37:15   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: Leela
liliana tole z neenakostjo plač se nisem jaz spomnila.Na oskarjih je patricia arquette bila zelo zagreta v svojem govoru o tem, najbrž je začutila ta problem.


Oskarji kot merilo realnega sveta user posted image


ampak res! user posted image

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 269
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
6.3.2015 19:41:12   
Leela

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_


IZVIRNO SPOROČILO: Leela

Očitno se arquettova ni podučila o Vargari, če ne ne bi tega rekla.

Pustimo stat, vsak naj bere kakor želi. Mi je zanimivo, da je ta serija tako popularna, btw v tej seriji imata dva geja posvojeno punčko. Ocitno to gledalcev ne moti, ker drugače ne bi gledali, bi rekla.


Očitno tematika ni tako zanimiva in serija ni pritegnila toliko gledalcev, da bi si omenjena igralka zaslužila višji honorar?


Očitno je, ker ima najvišji honorar med vsemi igralci in igralkami

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 270
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
6.3.2015 19:43:07   
Leela

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: Leela
Očitno se arquettova ni podučila o Vargari, če ne ne bi tega rekla.

Pustimo stat, vsak naj bere kakor želi. Mi je zanimivo, da je ta serija tako popularna, btw v tej seriji imata dva geja posvojeno punčko. Ocitno to gledalcev ne moti, ker drugače ne bi gledali, bi rekla.


tedva sta pa taka parodija, da bi bla zelo zaskrbljena, če bi blo to resnično. user posted image

https://www.youtube.com/watch?v=foeAxAJkuRQ

Ja prikazana sta zelo stereotipno.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 271
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
6.3.2015 19:45:51   
Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: Leela


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_


IZVIRNO SPOROČILO: Leela

Očitno se arquettova ni podučila o Vargari, če ne ne bi tega rekla.

Pustimo stat, vsak naj bere kakor želi. Mi je zanimivo, da je ta serija tako popularna, btw v tej seriji imata dva geja posvojeno punčko. Ocitno to gledalcev ne moti, ker drugače ne bi gledali, bi rekla.


Očitno tematika ni tako zanimiva in serija ni pritegnila toliko gledalcev, da bi si omenjena igralka zaslužila višji honorar?


Očitno je, ker ima najvišji honorar med vsemi igralci in igralkami



Aja, potem je pa ravno obratno. Kdo ima zdaj prenizek honorar?


_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 272
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
6.3.2015 19:52:43   
Leela
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: Leela
potem pa tudi enakopravnost pri plačah, za isto plačilo isti denar, enakost pri delu doma... po moje sem pes taco moli?? glede na to je švedska bolj napredna in hočejo začeti že pri otrocih.


na živce mi gre banaliziranje enakopravnosti. punce pač ne morejo stoje scat pa če bi še tako rade bile pri stoječem scanju enakopravne in isto scale - ne bodo. vse kar želim je zdrava kmečka pamet pri tem. mislim, da ne zahetevam preveč.

IZVIRNO SPOROČILO: Leela
liliana tole z neenakostjo plač se nisem jaz spomnila.Na oskarjih je patricia arquette bila zelo zagreta v svojem govoru o tem, najbrž je začutila ta problem.


ne mešaj zdaj amerike sem - je en drug svet. saj menda veš, da v ameriki kelnarce živijo od napitnin in ne od plače? da nima vsak soc. zavarovanje? itd. itd.


Ok tebe motijo skupni wc-ji. Napisala si da te moti svinarija. Če bi fanti lulali v pisoarja in bi punce lulale v čist wc ne bi bilo problema. Pri nas v vrtcu imajo šestletniki skupen wc in nobenega ne moti in je čisto, ker fanti lulajo v pisoar.

Zakaj jaz ne bi mešala z ameriko, če ti lahko s švedsko. Švedska je enako različna od Slovenije kot je Amerika. Govorila sem o evropi in tudi o ameriki. Se pa strinjam, da v Sloveniji ni velikih razlik. Nakazala sem na možnost, da bi šlo za enakopravnost pri otrocih in tudi kasneje


< Sporočilo je popravil Leela -- 6.3.2015 20:04:46 >

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 273
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
6.3.2015 19:57:57   
Leela

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_


IZVIRNO SPOROČILO: Leela


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_


IZVIRNO SPOROČILO: Leela

Očitno se arquettova ni podučila o Vargari, če ne ne bi tega rekla.

Pustimo stat, vsak naj bere kakor želi. Mi je zanimivo, da je ta serija tako popularna, btw v tej seriji imata dva geja posvojeno punčko. Ocitno to gledalcev ne moti, ker drugače ne bi gledali, bi rekla.


Očitno tematika ni tako zanimiva in serija ni pritegnila toliko gledalcev, da bi si omenjena igralka zaslužila višji honorar?


Očitno je, ker ima najvišji honorar med vsemi igralci in igralkami



Aja, potem je pa ravno obratno. Kdo ima zdaj prenizek honorar?



očitno je tematika zanimiva

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 274
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
6.3.2015 20:01:39   
Leela
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: Leela
liliana tole z neenakostjo plač se nisem jaz spomnila.Na oskarjih je patricia arquette bila zelo zagreta v svojem govoru o tem, najbrž je začutila ta problem.


Oskarji kot merilo realnega sveta user posted image


ampak res! user posted image


res niso. Drug svet. Ampak se dostikrat zgodi, da igralci na oskarjih, ki je zelo odmevena prireditev in ga gleda cel svet opozorijo na realne probleme. O vojnah v Bosni, Sudanu, o revščini itd.


< Sporočilo je popravil Leela -- 6.3.2015 20:08:42 >

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 275
Stran:   <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?