|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
5.3.2015 18:20:35   
Stanislava_
Kalbo, sem že odgovorila.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 201
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
5.3.2015 18:21:45   
kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: patrino




IZVIRNO SPOROČILO: kalbo


IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*


IZVIRNO SPOROČILO: patrino


IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*


IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*

Patrino, kaj pa potem Lukka in njegova družina? Razvoja psihologija pa to?



Da ne bo spregledano vprašanje, kopiram in čakam na odgovor.

Joj Ankica- ne vem kako bi ti tole povedala, da ne bi preživela prehudega šoka. user posted image Pa ravno jaz moram biti tisti sakramenski nosilec slabih novic. Bom poskusila povedati čim bolj narahlo- Anči- Lukkec je bil izmišljen veš. K sreči jaz pravim, kajti po neprijaznih komentarjih nekaterih zakompleksanih žensk tule gor bi bil po mojem tako ali tako v komiuser posted image




Ne se zdaj izmikat, to si zvedela šele na koncu, prej je bil pa povsem realen oziroma si se še razburjala, kako smo lahko tako grdi, da nekomu mečemo pod nos, da je izmišljen.


Sej ne dojame, da se da mal pobrskat, pa ji nametat njene nebuloze, ki jih je pisala. Zdaj se vidi, kdo je res homofob in kdo nima nobenih težav s tistima dvema besedicama v družinskem zakonu.


Anica- Ne vidim bistva v tem, kar praviš- ne nisem vedela da je izmišljen, In tudi če bi vedela, ga ne bi nič drugače obravnavala. V virtuali je tako logično, da imamo takšne in drugačne maske in krinke. To mi v bistvu ni bistveno. Bistveno je to, da nikoli nisi 100% kaj je nekdo v resnici, dokler ga v reali ne spoznaš. Kaj si torej hotela od mene izvedeti? Povedala sem ti že, da bi ga tretirala enako. Kaj bi še rada. Vprašaj, pa ti povem. Nikoli se ne izmikam- to je tvoj stil, ki je meni izpod časti.


Lukec - Patrino dojame, vendar se glede tega ne sekira vešuser posted image In tudi ti se ne sekirat zame- nisem homofob ( če bi bila, bi to tudi povedala- mislim, da sem dostikrat povedala že kaj hujšega, tako, da bi tudi to) , zato, ni treba skrivat svojih nagnjenj. Bodi to kar si- nič se ni treba nazaj držat user posted image
Drugače pa - vidim, da si ljubitelj tujk, pa jih žal pol ne razumeš ( če nimaš nič proti homoseksualcem, ne podpiraš pa posvajanja otrok iz strani istospolcev nisi homofob temveč pač realist in se ne delaš kulskega na račun otrok ). Kaj če bi se ti pogovarjal kar tako po domače. Nekoliko sitno zna biti včasih to, da ti mora človek razlagati besede, ki jih ti navajaš mimo kontekstauser posted image



Lukec? Se midva poznava? Ker če se, potem sva si očitno blizu, ker me tako kličejo samo ljudje, ki so mi blizu. Tako da dokler si patrino sem zate kalbo, razumeš?

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 202
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
5.3.2015 18:23:11   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

recimo med tem, da dopuščajo prikrito nasilje med vrstniki v šolah in med posvajanjem... kar dopuščajo nekje drugje, nima veze s samim posvajanjem.


ja, povsod, kjer otrok trpi...

nit ne pišem o samem posvajanju otrok, pišem o teh ljudeh, ki se te dni zbirajo in delajo akcijo Za otroka gre! Ja, v politiki so leta in leta, lahko bi že kaj naredili. Zdaj so glasni, ko se je ta zakon sprejel...


Večinoma gre predvsem za nabiranje političnih tock.


da, politika je to.. briga njih za sosedovega otroka...


ok, thnx; štekam zdaj mal bolj kaj je zadaj.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 203
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
5.3.2015 18:25:02   
kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

Kalbo, sem že odgovorila.

Mi lahko še enkrat? Se mi ne bere komplet jare kače.

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 204
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
5.3.2015 18:26:06   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

recimo med tem, da dopuščajo prikrito nasilje med vrstniki v šolah in med posvajanjem... kar dopuščajo nekje drugje, nima veze s samim posvajanjem.


ja, povsod, kjer otrok trpi...

nit ne pišem o samem posvajanju otrok, pišem o teh ljudeh, ki se te dni zbirajo in delajo akcijo Za otroka gre! Ja, v politiki so leta in leta, lahko bi že kaj naredili. Zdaj so glasni, ko se je ta zakon sprejel...


Večinoma gre predvsem za nabiranje političnih tock.


da, politika je to.. briga njih za sosedovega otroka...


ok, thnx; štekam zdaj mal bolj kaj je zadaj.


upam user posted image
drugače pa sem odprta za vrašanja, če kaj ni še jasno... user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 205
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
5.3.2015 18:28:28   
Stanislava_
Če te zanima, boš že našel user posted image . Sicer pa, ne bi mi bilo prav, ne tako ne drugače, ker bi to pomenilo, da smo kompletno falili. Kaj točno bi naredila, ne vem, ker še to ne vem, če bom jutri žva,kaj šele, kaj bo čez pet ali deset let.

Kako se boš pa ti počutil, če bodo vsi trije vajini otroci homoseksualci? Boš super vessel?

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 206
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
5.3.2015 18:32:14   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_


Ker sem edina, ki jih ne maram (ali pa sem edina, ki nisem obična pederčina in si upam to povedati na glas), bom odgovorila, tokrat z vprašanjem.

Na faksu nas je žal že pokojni profesor vprašal, če smo rasno nestrpni, in smo, kako predvidljivo, skoraj v en glas odgovorili, da seveda, nismo (saj se to ne spodobi). Ko je vprašal prvo sošolko, če bi se poročila s črncem, je, kako nepredvidljivo, tako odločno rekla NE. Pred kratkim sem brala knjigo (avtor Todd), kjer med drugim navaja, da se več kot 95% črncev v ZDA še vedno poroča - s črnci. Kljub vsej tolerance, strpnosti, in vsem ostalem blablablaju. Organsko belci ne gredo skupaj z njimi, in enako organsko jaz ne prenesenem ne pedrov ne lezbijk, pri čemer je peder skladno s SSKJ pogovorni jezik (in ne vulgaren), lezbijka pa je standardna beseda v našem jeziku. Pederčina je izpeljanka in se ne nanaša na padre. Toliko v pojasnilo.

In če me zaradi svoje spolne usmerjenosti odbijajo, se zato jaz ne bom obnašala hinavsko. Pač me in s tem nikogar ne ogrožam..mogoče kdo izstopi kakšno nadstropje prej iz dvigala, ali pa komaj čaka, da gre ven, ne vem, in mi je vseeno. Z nekatrimi ljudmi se privlačiš, z nekaterimi odbijaš, in ne vem, zakaj bi bilo v primeru istospolnih drugače.


Samo vseh ljudi pa vseeno ne odbijajo v taki meri kot tebe mogoče.......mene recimo debeli ljudje tudi ne odbijajo, tebe pa.......




(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 207
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
5.3.2015 18:34:48   
kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

Če te zanima, boš že našel user posted image . Sicer pa, ne bi mi bilo prav, ne tako ne drugače, ker bi to pomenilo, da smo kompletno falili. Kaj točno bi naredila, ne vem, ker še to ne vem, če bom jutri žva,kaj šele, kaj bo čez pet ali deset let.

Kako se boš pa ti počutil, če bodo vsi trije vajini otroci homoseksualci? Boš super vessel?

Vidiš, tu imaš težavo, homoseksualnost ni privzgojena.

Seveda ne bom vesel in seveda bi si želel, da nebi bilo temu tako, samo bi bili to še vedno moji otroci in nič manj vredni.

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 208
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
5.3.2015 18:40:04   
Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

Če te zanima, boš že našel user posted image . Sicer pa, ne bi mi bilo prav, ne tako ne drugače, ker bi to pomenilo, da smo kompletno falili. Kaj točno bi naredila, ne vem, ker še to ne vem, če bom jutri žva,kaj šele, kaj bo čez pet ali deset let.

Kako se boš pa ti počutil, če bodo vsi trije vajini otroci homoseksualci? Boš super vessel?

Vidiš, tu imaš težavo, homoseksualnost ni privzgojena.

Seveda ne bom vesel in seveda bi si želel, da nebi bilo temu tako, samo bi bili to še vedno moji otroci in nič manj vredni.



Nimam težave, samo vem da nič ne vem, ne da je privzgojena, ne da je prirojena. In če je prirojena, potem pa sploh nimam težave.

Aha, da ne bi bil vesel.


_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 209
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
5.3.2015 18:46:36   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

Kako se boš pa ti počutil, če bodo vsi trije vajini otroci homoseksualci? Boš super vessel?


Jaz vesela sigurno ne bom......vendar vesela tudi ne bom, če se bo hčerka poškodovala in bo invalid, prav tako ne bom vesela, če se bo poročila in odšla živet v sožitju z naravo v Ande, pa naj bo to z žensko ali moškim (v tem primeru bi mogoče bila celo bolj vesela, da z žensko živi doma, kot pa z moškim Andih in nabirata zdravilna zelišča tam in meditirata in se mi 1 krat na dve leti javitauser posted image ).....

Vendar a si zaradi tega hinavski in dvoličen (oz. obična pederčina), ker te homoseksualci, "čuri muri naravne variante" ljudi ne motijo, dokler tebi dovolijo živeti po svoje in se ne vtikajo v tvoje življenje......?

Mene recimo sami homoseksualci ne motijo.....motijo me pa recimo njihove parade......ker se mi zdi to vsiljevanje......prav tako, kot me vegetarijanci ne motijo, dokler mi ne gledajo v krožnik in mi ne začnejo o tem, kako ne more gledati živali na mojem krožniku in zahtevati od mene, da si naj naročim vege pico, ker je njim slabo, če vidijo meso......

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 210
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
5.3.2015 18:47:02   
Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_


Ker sem edina, ki jih ne maram (ali pa sem edina, ki nisem obična pederčina in si upam to povedati na glas), bom odgovorila, tokrat z vprašanjem.

Na faksu nas je žal že pokojni profesor vprašal, če smo rasno nestrpni, in smo, kako predvidljivo, skoraj v en glas odgovorili, da seveda, nismo (saj se to ne spodobi). Ko je vprašal prvo sošolko, če bi se poročila s črncem, je, kako nepredvidljivo, tako odločno rekla NE. Pred kratkim sem brala knjigo (avtor Todd), kjer med drugim navaja, da se več kot 95% črncev v ZDA še vedno poroča - s črnci. Kljub vsej tolerance, strpnosti, in vsem ostalem blablablaju. Organsko belci ne gredo skupaj z njimi, in enako organsko jaz ne prenesenem ne pedrov ne lezbijk, pri čemer je peder skladno s SSKJ pogovorni jezik (in ne vulgaren), lezbijka pa je standardna beseda v našem jeziku. Pederčina je izpeljanka in se ne nanaša na padre. Toliko v pojasnilo.

In če me zaradi svoje spolne usmerjenosti odbijajo, se zato jaz ne bom obnašala hinavsko. Pač me in s tem nikogar ne ogrožam..mogoče kdo izstopi kakšno nadstropje prej iz dvigala, ali pa komaj čaka, da gre ven, ne vem, in mi je vseeno. Z nekatrimi ljudmi se privlačiš, z nekaterimi odbijaš, in ne vem, zakaj bi bilo v primeru istospolnih drugače.


Samo vseh ljudi pa vseeno ne odbijajo v taki meri kot tebe mogoče.......mene recimo debeli ljudje tudi ne odbijajo, tebe pa.......






Ne govorim o vseh ljudeh, niti ne posplošujem.
Nekateri se ne bi družili s cigani, drugi z narkomani,tretji z debelehi, četrti s pijanci. Jaz se ne s homoseksualci, ker se odbijamo, enako ne z debeluhi, iz drugačnih razlogov. Vsak ima svoje meje tolerance, in kdor pravi, da je toleranten do vseh in da so vsi super in da ima vse rad, je po moje ne tak človekoljub, ampak večinoma hinavec.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 211
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
5.3.2015 18:50:01   
Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

Kako se boš pa ti počutil, če bodo vsi trije vajini otroci homoseksualci? Boš super vessel?


Jaz vesela sigurno ne bom......vendar vesela tudi ne bom, če se bo hčerka poškodovala in bo invalid, prav tako ne bom vesela, če se bo poročila in odšla živet v sožitju z naravo v Ande, pa naj bo to z žensko ali moškim (v tem primeru bi mogoče bila celo bolj vesela, da z žensko živi doma, kot pa z moškim Andih in nabirata zdravilna zelišča tam in meditirata in se mi 1 krat na dve leti javitauser posted image ).....

Vendar a si zaradi tega hinavski in dvoličen (oz. obična pederčina), ker te homoseksualci, "čuri muri naravne variante" ljudi ne motijo, dokler tebi dovolijo živeti po svoje in se ne vtikajo v tvoje življenje......?

Mene recimo sami homoseksualci ne motijo.....motijo me pa recimo njihove parade......ker se mi zdi to vsiljevanje......prav tako, kot me vegetarijanci ne motijo, dokler mi ne gledajo v krožnik in mi ne začnejo o tem, kako ne more gledati živali na mojem krožniku in zahtevati od mene, da si naj naročim vege pico, ker je njim slabo, če vidijo meso......




A sem kje rekla, da me motijo? Razen v mojem intimnem prostoru, recimo meter od mene?

Ljudje smo zelo tolerantni, tako, na splošno, za dober vtis user posted image , ko pride do realnih situacij, pa malo manj. Recimo da so vsi učitelji v šoli pedri, zna biti, da bi nas kljub vsespološni kobajagi tolerance, to začelo motiti, ko bi naši fantje prišli v puberteto. Pa sole v naravi in to.


_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 212
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
5.3.2015 18:54:28   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_
Vsak ima svoje meje tolerance, in kdor pravi, da je toleranten do vseh in da so vsi super in da ima vse rad, je po moje ne tak človekoljub, ampak večinoma hinavec.


verjetno res.

razen ronje. user posted image

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 213
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
5.3.2015 18:55:20   
alda

IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO:




Mene recimo sami homoseksualci ne motijo.....motijo me pa recimo njihove parade......ker se mi zdi to vsiljevanje......prav tako, kot me vegetarijanci ne motijo, dokler mi ne gledajo v krožnik in mi ne začnejo o tem, kako ne more gledati živali na mojem krožniku in zahtevati od mene, da si naj naročim vege pico, ker je njim slabo, če vidijo meso......




Podpis pod povdarjeno!"

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 214
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
5.3.2015 18:57:44   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_


A sem kje rekla, da me motijo? Razen v mojem intimnem prostoru, recimo meter od mene?




Rekla si, da te odbijajo.....

Ljudje smo zelo tolerantni, tako, na splošno, za dober vtis user posted image , ko pride do realnih situacij, pa malo manj. Recimo da so vsi učitelji v šoli pedri, zna biti, da bi nas kljub vsespološni kobajagi tolerance, to začelo motiti, ko bi naši fantje prišli v puberteto. Pa sole v naravi in to.


Tu se strinjam.....mene v šolah moti že to, da so večinoma učiteljice.....in doma primat "mama vzgoje".....


(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 215
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
5.3.2015 19:25:22   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

mene pa neki zanima. zakaj vse date za primerjavo tistim, ki so proti posvajanju v istospolnih družinah, neke alkoholike?


poskušajo dobiti vsaj nek argumentuser posted image

če je starš alkoholik, mu po moje center tudi ne dovoli posvojitve...razen, če ga cuka na skrivaj in noben za to ne ve....sicer pa, kje piše, da gej ne more biti alkoholik?

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 216
   [Brisano sporočilo]
5.3.2015 20:28:14   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 217
   [Brisano sporočilo]
5.3.2015 20:32:46   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Stanislava_)
  Neposredna povezava do sporočila: 218
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
5.3.2015 20:43:31   
chezAnA

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Mene recimo sami homoseksualci ne motijo.....motijo me pa recimo njihove parade......ker se mi zdi to vsiljevanje......prav tako, kot me vegetarijanci ne motijo, dokler mi ne gledajo v krožnik in mi ne začnejo o tem, kako ne more gledati živali na mojem krožniku in zahtevati od mene, da si naj naročim vege pico, ker je njim slabo, če vidijo meso......



Nisem mislila komentirati, so zadeve preblizu in preveč boleče, pa me toliko žuli, da moram vseeno tole povedati (vem, da mi bo že čez 10 min žal, pa vseeno).

Tisti homoseksualci, ki jih jaz poznam (zelo zelo od blizu), precej spominjajo na zgoraj omenjen tip vegetarijancev. Jih jaz s svojim konzervativnim mišljenjem ne motim, dokler ga obdržim za sebe. Ko pa samo omenim kakšno stvar, ki me moti, navalijo. In to ne samo malo, nežno. Ampak z vsemi topovi.

In še ena stvar se je zdaj spremenil v primerjavi s prej. Če se slučajno zgodi, da oba z možem umreva, obstaja dejanska možnost, da moje otroke posvoji homoseksualni par. In to JE stvar, ki je zame moteča. Pa če izpadem še tak homofob. Pa da se vsakič v vrtcu in v šoli, ko je na programu družina, vsiljuje nekdo, ki ima diametralno nasprotne vrednote mojim (in verjemite mi, 100 % bodo LGTB otrokom prijazni programi, učbeniki in podobna literatura v zelo kratkem času povsod prisotni), TO me tudi MOTI. To pa že ni več samo živi in pusti živeti. Ampak je že grobo vtikovanje v moj način vzgoje in moje vrednote. Da o teoriji spolov sploh ne bom začela. Tako. Pa popljuvajte.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 219
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
5.3.2015 20:45:28   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: patrino


In po tvojem, bo to, da se vsi strinjamo s tem, da istospolniki posvajajo otroke, tistim revčkom v pijanskih in nasilnih družinah kaj lažje in bolje?


ne, sploh ne razumeš kaj sem napisala

Kar razloži,Lulu. Jaz sem se potrudila in sem ti že.

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 220
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
5.3.2015 20:49:17   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: chezAnA


IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Mene recimo sami homoseksualci ne motijo.....motijo me pa recimo njihove parade......ker se mi zdi to vsiljevanje......prav tako, kot me vegetarijanci ne motijo, dokler mi ne gledajo v krožnik in mi ne začnejo o tem, kako ne more gledati živali na mojem krožniku in zahtevati od mene, da si naj naročim vege pico, ker je njim slabo, če vidijo meso......



Nisem mislila komentirati, so zadeve preblizu in preveč boleče, pa me toliko žuli, da moram vseeno tole povedati (vem, da mi bo že čez 10 min žal, pa vseeno).

Tisti homoseksualci, ki jih jaz poznam (zelo zelo od blizu), precej spominjajo na zgoraj omenjen tip vegetarijancev. Jih jaz s svojim konzervativnim mišljenjem ne motim, dokler ga obdržim za sebe. Ko pa samo omenim kakšno stvar, ki me moti, navalijo. In to ne samo malo, nežno. Ampak z vsemi topovi.

In še ena stvar se je zdaj spremenil v primerjavi s prej. Če se slučajno zgodi, da oba z možem umreva, obstaja dejanska možnost, da moje otroke posvoji homoseksualni par. In to JE stvar, ki je zame moteča. Pa če izpadem še tak homofob. Pa da se vsakič v vrtcu in v šoli, ko je na programu družina, vsiljuje nekdo, ki ima diametralno nasprotne vrednote mojim (in verjemite mi, 100 % bodo LGTB otrokom prijazni programi, učbeniki in podobna literatura v zelo kratkem času povsod prisotni), TO me tudi MOTI. To pa že ni več samo živi in pusti živeti. Ampak je že grobo vtikovanje v moj način vzgoje in moje vrednote. Da o teoriji spolov sploh ne bom začela. Tako. Pa popljuvajte.

Preden začnejo leteti pljunkiuser posted image
Podpis. Tudi moje mnenje je dokaj podobno temu.

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu chezAnA)
Neposredna povezava do sporočila: 221
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
5.3.2015 20:52:36   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_


A sem kje rekla, da me motijo? Razen v mojem intimnem prostoru, recimo meter od mene?




Rekla si, da te odbijajo.....

Ljudje smo zelo tolerantni, tako, na splošno, za dober vtis user posted image , ko pride do realnih situacij, pa malo manj. Recimo da so vsi učitelji v šoli pedri, zna biti, da bi nas kljub vsespološni kobajagi tolerance, to začelo motiti, ko bi naši fantje prišli v puberteto. Pa sole v naravi in to.


Tu se strinjam.....mene v šolah moti že to, da so večinoma učiteljice.....in doma primat "mama vzgoje".....




Motijo, odbijajo, ne maram jih zraven sebe, kakor obrneš. Ampak medsebojna ne/privlačnost je k sreči obojestranska in se redko srečujemo.

Motijo pa ne na splošno, dokler niso v mojem osebnem prostoru in dokler se ne izpostavljajo javnem prostoru. Tukaj me ne motijo, mi pa niso neke face kot bi najbrž radi bili. Nikoli nisem bila na lezba partyju kot so nekateri hodili, ne hodim na parade, tudi iz firbca ne (pa da bi se potem lahko doma zgražala), ipd., najbrž je še kaj, ampak toliko me ne zanima.

Definitivno si pa ne želim in mi ne bo prav, če se bo hčerka na družinskem pikniku namesto s fantom na deki, valjala s punco. To se mi pa zna kakšen čevapčič v nasprotno smer obrnit.


< Sporočilo je popravil Stanislava_ -- 5.3.2015 20:53:24 >


_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 222
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
5.3.2015 20:56:28   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*
Mateyka, po moje to izhaja iz apriori vnaprejšnje sodbe, da homoseksualci niso primerni za starše in obratno, poveličevanje heteroseksualne družine v smislu mama in oče, kot čudovite, najboljše, edine prave, skratka pravljično. Torej izrazit črno-belo. Pa menda je vsem jasno, da je med heteroseksualnimi starši možno najti vse možno, od ene do druge skrajnosti. Torej cela paleta barv, in enako velja tudi za homoseksualne pare, imaš svega i svašta, od zelo fajn ljudi kot tudi totalno zblojenih.


glej, men samo ni bla jasna primerjava med sirotami in starši, ki imajo težave v družini, in nimajo namena posvajat.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 223
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
5.3.2015 20:57:31   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*


IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

mene pa neki zanima. zakaj vse date za primerjavo tistim, ki so proti posvajanju v istospolnih družinah, neke alkoholike? otroci se v takih razmerah rodijo, ni pa to tako, da bi jih sedaj dajali v posvajanje alkoholikom - zakaj torej taka primerjava? a zdaj jih posvajajo neprimerni starši al kako se je ta navezava z alkoholiki ustvarila?



Mateyka, po moje to izhaja iz apriori vnaprejšnje sodbe, da homoseksualci niso primerni za starše in obratno, poveličevanje heteroseksualne družine v smislu mama in oče, kot čudovite, najboljše, edine prave, skratka pravljično. Torej izrazit črno-belo. Pa menda je vsem jasno, da je med heteroseksualnimi starši možno najti vse možno, od ene do druge skrajnosti. Torej cela paleta barv, in enako velja tudi za homoseksualne pare, imaš svega i svašta, od zelo fajn ljudi kot tudi totalno zblojenih.


ajde, če ne bi bila polna luna bi tako napisala tudi jaz user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 224
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
5.3.2015 20:58:59   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: patrino


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: patrino


In po tvojem, bo to, da se vsi strinjamo s tem, da istospolniki posvajajo otroke, tistim revčkom v pijanskih in nasilnih družinah kaj lažje in bolje?


ne, sploh ne razumeš kaj sem napisala

Kar razloži,Lulu. Jaz sem se potrudila in sem ti že.


jaz bom tvoje pisanje komentirala, s tabo pa ne bom debatirala
lep pozdrav

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?