|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
5.3.2015 14:05:01   
skuštrana

IZVIRNO SPOROČILO: picola1


IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: Vijoličarka


Obratno pa je pri homoseksualcih. So ljudje, ki bodo avtomatsko mislili, da če je nekdo homoseksualec, potem je avtomatsko slab, nevaren ali vsaj nekaj neprijetnega. In so tudi ljudje, katerim bodo predočeni popolnoma jasni dokazi o dobrih lastnostih in dejanjih tega človeka, bo še vedno ostal samo homoseksualec in kot tak slab in nevaren ali vsaj nekaj neprijetnega.

Mogoče je pravi izraz predalčkanje?

V bistvu mislim enako kot Martin Luther King, ki je upal, da bodo nekoč njegovi otroci živeli v svetu, kjer jih ne bodo presojali po barvi njihove kože, ampak po njihovem značaju. Samo namesto 'barvi kože' vstavi 'spolni usmeritvi'. Sicer ne vem, če bi se on strinjal z mano, ampak tudi takrat so obstajale hude 'znanstvene razprave', kako so črnci biološko in umsko manjvredna in nevarna bitja, tako da upam, da bi se strinjal.

Pišuka, tisti šal z luknjicami bo postal počasi mala malca. user posted image



Jaz mislim, da ne gre toliko pri ljudeh, da ne marajo homoseksualcev, ampak gre bolj za to, da jim je ob homeseksualcih neprijetno, se ne znajo "obnašati" ob njih, ne znajo kako bi "pravilno reagirali" ob njih......da jim je recimo neprijetno, ker se dva moška ali dve ženski držita za roke in poljubljata.......si tega ne znajo in ne morejo predstavljati, kako je to.....recimo podobno kot pri invalidnih ali tako ali drugače prizadetih osebah......"ne marajo" jih, ker jim je ob njih neprijetno, ne znajo se obnašati ob njih, ne znajo kako naj pravilno reagirajo ob njih, jih naj tretirajo kot invalidne oseba ali jih morajo tretirati kot sebi enake.....zato se jih raje izogibajo in jih ne iščejo v svoji bližini.....načeloma pa proti njim nimajo nič......






Se strinjam samo do zadnjega stavka...Verjamem, da je del problema tudi to, da ne vemo, kako se do njih obnašati. Mislim pa, da je problem še malce globji. O invalidih namreč ni nikjer nobenih hujših polemik, posmehljivih komentarjev, zgražanj, napadov gnusa, itd. (govorim predvsem o gejih, lezbijke so bolj splošno sprejemljive). Zato menim, da je problem predvsem pri našem dojemanju spolnosti. Ko se govori o gejih, se vedno govori o spolnosti (vsaj v moji družbi). Gnusijo se jim, ker seksajo v rit, pa to ni naravno, bljak, itd. Kot da geji samo seksajo, nič drugega. Oni ne hodijo v trgovino, oni nimajo čustev, oni nimajo radi, oni se ne bojijo, oni ne sovražijo, oni niso prijazni, oni ne delajo nič drugega kot to, da seksajo. In to v rit. O moj bog, kakšna gnusnost!!! Istočasno se mimogrede ne vprašajo, ali je kakšen problem pri analnem seksu, ki ga izvajata doma z ženo (čeprav, če ga vprašaš to on itak ne počne, ker je bljak-analni seks pri heteroseksualnih parih je tudi tabu).
In kot sem že omenila, problema ni pri lezbijkah (Oz. vsaj ne takšnega kot pri gejih). Veliko moških lezbijke celo vzburjajo pa gledano z vidika homoseksualnosti ni nobene razlike med njimi. Torej večinoma ni problem v homoseksualnosti kot takšni. Tukaj pa verskim gorečnežem vsaj dvoličnosti ne moremo očitati...


Picola, glede invalidov - trenutno je to v druzbi sprejemljivo, ce pa pogledas par deset let nauaj je pa to tudi vil tabu. In so druzine, ki so imele invalida bile zelo stigmatizirane. Ampak takrat pac ni bilo tako kolektivnih izlivov besa, gnusa itd, ker ni bilo toliko medijev skozi kater bi ljudje ta gnus izlivali.


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
5.3.2015 14:09:53   
skuštrana
MalaMravljica, jaz tudi zivim v taksnem mehurcku kot ti, ampak ko ga pa malo predres in pogledas iz njega potem pa vidis da je homofobije full... Samo malo preberi komentarje po netu( ze na rr, kar boli me kaksne besede nekateri uporabljajo - pedercine , lezbace, wtf?? Kot da smo v srednjem veku :-/)... Vse te lezbace, pedercine so nekomu hcere, sinovi, necaki, sestre...)

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   [Brisano sporočilo]
5.3.2015 14:20:43   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu malaMravljica)
  Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
5.3.2015 16:17:17   
Tippi
Jaz sem vesela,da se je tko koncalo oz.zacelo.nimam problemov ne s homoseksualci,ne z njimi povezano moznostjo posvojitve otrok.s slednjim se pred par leti nisem mogla sprijaznit,zdaj pa sem dojela,da je problem v druzbi.in zacne se pri posamezniku,da zacne sprejemat drugacnost.me pa res zanima tiste ki ste proti....a vas to kj boli ce bo en homoseksualni par posvojil otroka? Mislim ce boli vas osebno?

Drugace se pa podpisem pod astrid!


< Sporočilo je popravil Tippi -- 5.3.2015 16:20:19 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
5.3.2015 16:29:26   
RIJA*
če me boli? načeloma ne...

menim pa, da je dovolj parov, hetero, ki čakajo na posvojitve...otrok pa premalo....in dokler bo družba takšna kot je, je bolje za te otroke, ki ne pridejo iz odličnih razmer kar nekam, da niso še dodatno izpostavljeni postranskemu gledanju iz okolice, kakšnemu zbadanju....samo tak, po kmečki pameti razmišljam...če pa bo zmanjkalo hetero, ki bi želeli povojiti otroka, pa nimam nič proti temu.

absolutno pa sem za, če recimo ena ženska otroka ima, vmes spozna, da je pač homo in se poroči z drugo žensko in potem tista posvoji njenega otroka.

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
5.3.2015 17:10:24   
Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: liliana


Jaz mislim, da ne gre toliko pri ljudeh, da ne marajo homoseksualcev, ampak gre bolj za to, da jim je ob homeseksualcih neprijetno, se ne znajo "obnašati" ob njih, ne znajo kako bi "pravilno reagirali" ob njih......da jim je recimo neprijetno, ker se dva moška ali dve ženski držita za roke in poljubljata.......



Ker sem edina, ki jih ne maram (ali pa sem edina, ki nisem obična pederčina in si upam to povedati na glas), bom odgovorila, tokrat z vprašanjem.

Na faksu nas je žal že pokojni profesor vprašal, če smo rasno nestrpni, in smo, kako predvidljivo, skoraj v en glas odgovorili, da seveda, nismo (saj se to ne spodobi). Ko je vprašal prvo sošolko, če bi se poročila s črncem, je, kako nepredvidljivo, tako odločno rekla NE. Pred kratkim sem brala knjigo (avtor Todd), kjer med drugim navaja, da se več kot 95% črncev v ZDA še vedno poroča - s črnci. Kljub vsej tolerance, strpnosti, in vsem ostalem blablablaju. Organsko belci ne gredo skupaj z njimi, in enako organsko jaz ne prenesenem ne pedrov ne lezbijk, pri čemer je peder skladno s SSKJ pogovorni jezik (in ne vulgaren), lezbijka pa je standardna beseda v našem jeziku. Pederčina je izpeljanka in se ne nanaša na padre. Toliko v pojasnilo.

In če me zaradi svoje spolne usmerjenosti odbijajo, se zato jaz ne bom obnašala hinavsko. Pač me in s tem nikogar ne ogrožam..mogoče kdo izstopi kakšno nadstropje prej iz dvigala, ali pa komaj čaka, da gre ven, ne vem, in mi je vseeno. Z nekatrimi ljudmi se privlačiš, z nekaterimi odbijaš, in ne vem, zakaj bi bilo v primeru istospolnih drugače.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
5.3.2015 17:10:29   
Tippi
IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

če me boli? načeloma ne...

menim pa, da je dovolj parov, hetero, ki čakajo na posvojitve...otrok pa premalo....in dokler bo družba takšna kot je, je bolje za te otroke, ki ne pridejo iz odličnih razmer kar nekam, da niso še dodatno izpostavljeni postranskemu gledanju iz okolice, kakšnemu zbadanju....samo tak, po kmečki pameti razmišljam...če pa bo zmanjkalo hetero, ki bi želeli povojiti otroka, pa nimam nič proti temu.

absolutno pa sem za, če recimo ena ženska otroka ima, vmes spozna, da je pač homo in se poroči z drugo žensko in potem tista posvoji njenega otroka.


Eeeeej zadela si! Govoris o zbadanju??? Spremenit misljenje. Zbadanje bo,dokler bo druzba prepricana da je to nekaj slabega.pa ni.otrok potrebuje ljubezen.pa naj bo v enostarsevski druzini,v druzini brez starsev,v druzini z ocetom in mamo ali pa v druzini npr.dveh mam.

Glede cakalne vrste za posvojitev....nic daljsa ne bo,kot je zdaj.in pogoji bodo se zmeraj isti oz.se strozji za homoseksualce.in teh posvojitev ce bo,ne bo tisoc na let.in prepricana sem,da bodo morali taki pari skohi gosto trnje,da jim bo uspelo.ce sploh. Sicer pa raje dvema moskima,kot mami alkoholicarki ;)


< Sporočilo je popravil Tippi -- 5.3.2015 17:14:07 >

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
5.3.2015 17:15:31   
Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: picola1


ato menim, da je problem predvsem pri našem dojemanju spolnosti. Ko se govori o gejih, se vedno govori o spolnosti (vsaj v moji družbi). Gnusijo se jim, ker seksajo v rit, pa to ni naravno, bljak, itd. Kot da geji samo seksajo, nič drugega. Oni ne hodijo v trgovino, oni nimajo čustev, oni nimajo radi, oni se ne bojijo, oni ne sovražijo, oni niso prijazni, oni ne delajo nič drugega kot to, da seksajo.


Ne vem, kaj naj rečem. Mogoče čudna družba, ki se v tem primeru vrti samo okrog seksa user posted image .

Mene odbjajo, enako kot me organsko odbija zapit moški ali ženska.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
5.3.2015 17:19:32   
patrino

sori...2x

< Sporočilo je popravil patrino -- 5.3.2015 17:31:28 >


_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
5.3.2015 17:21:15   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Tippi

otrok potrebuje ljubezen.pa naj bo v enostarsevski druzini,v druzini brez starsev,v druzini z ocetom in mamo ali pa v druzini npr.dveh mam.



veliko nasprotnikov pozablja, da obstajajo enostarševske družine, kjer marsikje ni koristi od enega starša ali je celo slab vpliv. Marsikateri od teh glasnih nasprotnikov je lahko bil del take družine. Ali, da je nekdo od njegovih pil, ga pretepal... iz takih družin je prišel marsikateri odrasel. Niti slučajno niso vsi slabi... Vse te nasprotnike bi pa po spisku preverila in pri večini bi kaj našla. Ziher sem.
Taki mi ne bodo govorili Za otroka gre! Ego prašiči... za njih se gre. To delajo za svoj ego, briga njih za otroke. Ravno pri njih je bilo verjetno veliko premalo ljubezni v družini. Takih ljudi si želim čim manj okoli sebe in okoli mojih otrok.

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
5.3.2015 17:25:11   
malaMravljica
glede porocit se s crncem, ce jaz ne bi bila porocena in bi prisel Lewis Hamilton in bi me zasnubil bi takoj rekla ja user posted image user posted image zdej pa ne vem, sem jaz tako strpna do vseh ali je Hamilton tolk lep user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
5.3.2015 17:30:01   
patrino



IZVIRNO SPOROČILO: kalbo


IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*


IZVIRNO SPOROČILO: patrino


IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*


IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*

Patrino, kaj pa potem Lukka in njegova družina? Razvoja psihologija pa to?



Da ne bo spregledano vprašanje, kopiram in čakam na odgovor.

Joj Ankica- ne vem kako bi ti tole povedala, da ne bi preživela prehudega šoka. user posted image Pa ravno jaz moram biti tisti sakramenski nosilec slabih novic. Bom poskusila povedati čim bolj narahlo- Anči- Lukkec je bil izmišljen veš. K sreči jaz pravim, kajti po neprijaznih komentarjih nekaterih zakompleksanih žensk tule gor bi bil po mojem tako ali tako v komiuser posted image




Ne se zdaj izmikat, to si zvedela šele na koncu, prej je bil pa povsem realen oziroma si se še razburjala, kako smo lahko tako grdi, da nekomu mečemo pod nos, da je izmišljen.


Sej ne dojame, da se da mal pobrskat, pa ji nametat njene nebuloze, ki jih je pisala. Zdaj se vidi, kdo je res homofob in kdo nima nobenih težav s tistima dvema besedicama v družinskem zakonu.


Anica- Ne vidim bistva v tem, kar praviš- ne nisem vedela da je izmišljen, In tudi če bi vedela, ga ne bi nič drugače obravnavala. V virtuali je tako logično, da imamo takšne in drugačne maske in krinke. To mi v bistvu ni bistveno. Bistveno je to, da nikoli nisi 100% kaj je nekdo v resnici, dokler ga v reali ne spoznaš. Kaj si torej hotela od mene izvedeti? Povedala sem ti že, da bi ga tretirala enako. Kaj bi še rada. Vprašaj, pa ti povem. Nikoli se ne izmikam- to je tvoj stil, ki je meni izpod časti.


Lukec - Patrino dojame, vendar se glede tega ne sekira vešuser posted image In tudi ti se ne sekirat zame- nisem homofob ( če bi bila, bi to tudi povedala- mislim, da sem dostikrat povedala že kaj hujšega, tako, da bi tudi to) , zato, ni treba skrivat svojih nagnjenj. Bodi to kar si- nič se ni treba nazaj držat user posted image
Drugače pa - vidim, da si ljubitelj tujk, pa jih žal pol ne razumeš ( če nimaš nič proti homoseksualcem, ne podpiraš pa posvajanja otrok iz strani istospolcev nisi homofob temveč pač realist in se ne delaš kulskega na račun otrok ). Kaj če bi se ti pogovarjal kar tako po domače. Nekoliko sitno zna biti včasih to, da ti mora človek razlagati besede, ki jih ti navajaš mimo kontekstauser posted image


_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
5.3.2015 17:45:51   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: Tippi

otrok potrebuje ljubezen.pa naj bo v enostarsevski druzini,v druzini brez starsev,v druzini z ocetom in mamo ali pa v druzini npr.dveh mam.



veliko nasprotnikov pozablja, da obstajajo enostarševske družine, kjer marsikje ni koristi od enega starša ali je celo slab vpliv. Marsikateri od teh glasnih nasprotnikov je lahko bil del take družine. Ali, da je nekdo od njegovih pil, ga pretepal... iz takih družin je prišel marsikateri odrasel. Niti slučajno niso vsi slabi... Vse te nasprotnike bi pa po spisku preverila in pri večini bi kaj našla. Ziher sem.
Taki mi ne bodo govorili Za otroka gre! Ego prašiči... za njih se gre. To delajo za svoj ego, briga njih za otroke. Ravno pri njih je bilo verjetno veliko premalo ljubezni v družini. Takih ljudi si želim čim manj okoli sebe in okoli mojih otrok.


Osebno tega ne pozabljam. Ne vem kako je z drugimi in verjetno tudi taki obstajajo, vendar sama dobro vem, da tudi v klasični družini ni vse sanjsko. Takoj sem zato, da se takšne zadeve bolj preverjajo in primerno sankcionirajo. Ne vidim pa smisla podpirati neke zadeve, pri katerih je že naprej in že mnogokrat povedano, dokazano in obravnavano, da na razvoj otroka ne vplivajo dobro. To je podobno, kot če bi vedeli, da v družini, vlada nasilje in alkohol, pa bi vseeno na vse mile viže spodbujali, da si takšna dva starša umislita in naredita čim več otrok.
Ponavljam- kar se mene tiče,naj se ženijo, možijo itd, saj so odrasli in so odgovorni sami zase in lahko nosijo pač posledice svojih dejanj , sami.. Pri otrocih pa je stvar drugačna.

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
5.3.2015 17:47:18   
mateyka
mene pa neki zanima. zakaj vse date za primerjavo tistim, ki so proti posvajanju v istospolnih družinah, neke alkoholike? otroci se v takih razmerah rodijo, ni pa to tako, da bi jih sedaj dajali v posvajanje alkoholikom - zakaj torej taka primerjava? a zdaj jih posvajajo neprimerni starši al kako se je ta navezava z alkoholiki ustvarila?

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
5.3.2015 17:54:07   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

mene pa neki zanima. zakaj vse date za primerjavo tistim, ki so proti posvajanju v istospolnih družinah, neke alkoholike? otroci se v takih razmerah rodijo, ni pa to tako, da bi jih sedaj dajali v posvajanje alkoholikom - zakaj torej taka primerjava? a zdaj jih posvajajo neprimerni starši al kako se je ta navezava z alkoholiki ustvarila?


ker poudarjajo, da gre za otroke... med njimi so ziher tudi alkoholiki, ki to prikrivajo...
če se tako gre za otroke, naj nekaj naredijo z nasilnimi in alkoholiziranimi starši. Naj jim določijo obvezno zdravljenje. Naj tu začnejo reševati otroke... imajo to moč, ampak se raje ukvarjajo kako bo dete trpelo v hom. družini, kot pa dejansko reševalo otroke, ki že trpijo danes... tu vidim jaz povezavo in to me dvigne

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
5.3.2015 18:00:21   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

mene pa neki zanima. zakaj vse date za primerjavo tistim, ki so proti posvajanju v istospolnih družinah, neke alkoholike? otroci se v takih razmerah rodijo, ni pa to tako, da bi jih sedaj dajali v posvajanje alkoholikom - zakaj torej taka primerjava? a zdaj jih posvajajo neprimerni starši al kako se je ta navezava z alkoholiki ustvarila?


ker poudarjajo, da gre za otroke... med njimi so ziher tudi alkoholiki, ki to prikrivajo...
če se tako gre za otroke, naj nekaj naredijo z nasilnimi in alkoholiziranimi starši. Naj jim določijo obvezno zdravljenje. Naj tu začnejo reševati otroke... imajo to moč, ampak se raje ukvarjajo kako bo dete trpelo v hom. družini, kot pa dejansko reševalo otroke, ki že trpijo danes... tu vidim jaz povezavo in to me dvigne

In po tvojem, bo to, da se vsi strinjamo s tem, da istospolniki posvajajo otroke, tistim revčkom v pijanskih in nasilnih družinah kaj lažje in bolje? Jaz sem mnenja, da se namesto, da se otroke rine v vedno nove zadeve, ki niso najbolj pozitivne zanje, raje skoncentrira na te reveže in se na tem področju kaj premakne. Nespodbudno okolje za otrokov razvoj ne bo postalo spodbudno, če ga bomo primerjali z drugim nespodbudnim. Oba sta nespodbudna. Žal.

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
5.3.2015 18:05:56   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: patrino


In po tvojem, bo to, da se vsi strinjamo s tem, da istospolniki posvajajo otroke, tistim revčkom v pijanskih in nasilnih družinah kaj lažje in bolje?


ne, sploh ne razumeš kaj sem napisala

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
5.3.2015 18:05:56   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: LuLu
ker poudarjajo, da gre za otroke... med njimi so ziher tudi alkoholiki, ki to prikrivajo...


po tej logiki, vsi pedri nekaj prikrivajo in mi tega ne vemo. najboljš da ne posvajamo spljoh - da smo ziher....

če se tako gre za otroke, naj nekaj naredijo z nasilnimi in alkoholiziranimi starši. Naj jim določijo obvezno zdravljenje.


se strinjam. ampak spet ne vem zakaj to mešaš s posvajanjem.

tu vidim jaz povezavo in to me dvigne


ne vem no, potem lahko jaz vidim povezao glih kjer si zmislim. recimo med tem, da dopuščajo prikrito nasilje med vrstniki v šolah in med posvajanjem... kar dopuščajo nekje drugje, nima veze s samim posvajanjem. kak je kriterij posvajanja, to bi te kvečjemu lahko skrbelo ali bi lahko imela pritožbo. zdaj pa se obrneš za 90 topinj, pokažeš neki druzga (nasilje bioloških staršev v družini) in bentiš nad kriterijem posvajanja. makes no sense to me.

< Sporočilo je popravil mateyka -- 5.3.2015 18:07:42 >

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
5.3.2015 18:07:01   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu
ker poudarjajo, da gre za otroke... med njimi so ziher tudi alkoholiki, ki to prikrivajo...


po tej logiki, vsi perdi nekaj pririvajo in mi tega ne vemo. najboljš da ne posvajamo spljoh - da smo ziher....



ni mi zdaj ta logika jasna

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
5.3.2015 18:08:25   
mateyka
ja vsak nekaj prikriva in ne vemo kdo prikriva kaj. najboljš da smo ziher in ne posvajamo, da ne bo krivice nad otroki.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
5.3.2015 18:09:44   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

recimo med tem, da dopuščajo prikrito nasilje med vrstniki v šolah in med posvajanjem... kar dopuščajo nekje drugje, nima veze s samim posvajanjem.


ja, povsod, kjer otrok trpi...

nit ne pišem o samem posvajanju otrok, pišem o teh ljudeh, ki se te dni zbirajo in delajo akcijo Za otroka gre! Ja, v politiki so leta in leta, lahko bi že kaj naredili. Zdaj so glasni, ko se je ta zakon sprejel...

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
5.3.2015 18:12:07   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

ja vsak nekaj prikriva in ne vemo kdo prikriva kaj. najboljš da smo ziher in ne posvajamo, da ne bo krivice nad otroki.


ta, ki se kaže kot čistun in je glasen za pravice otrok in to le zadnji teden ali ko so dogodki v zvezi s homoseksualci... ti me motijo, ker niso brezmadežni.... Ne govorim o drugih.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
5.3.2015 18:13:22   
Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

recimo med tem, da dopuščajo prikrito nasilje med vrstniki v šolah in med posvajanjem... kar dopuščajo nekje drugje, nima veze s samim posvajanjem.


ja, povsod, kjer otrok trpi...

nit ne pišem o samem posvajanju otrok, pišem o teh ljudeh, ki se te dni zbirajo in delajo akcijo Za otroka gre! Ja, v politiki so leta in leta, lahko bi že kaj naredili. Zdaj so glasni, ko se je ta zakon sprejel...


Večinoma gre predvsem za nabiranje političnih tock.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
5.3.2015 18:14:55   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

recimo med tem, da dopuščajo prikrito nasilje med vrstniki v šolah in med posvajanjem... kar dopuščajo nekje drugje, nima veze s samim posvajanjem.


ja, povsod, kjer otrok trpi...

nit ne pišem o samem posvajanju otrok, pišem o teh ljudeh, ki se te dni zbirajo in delajo akcijo Za otroka gre! Ja, v politiki so leta in leta, lahko bi že kaj naredili. Zdaj so glasni, ko se je ta zakon sprejel...


Večinoma gre predvsem za nabiranje političnih tock.


da, politika je to.. briga njih za sosedovega otroka...

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
5.3.2015 18:16:39   
kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_


IZVIRNO SPOROČILO: liliana


Jaz mislim, da ne gre toliko pri ljudeh, da ne marajo homoseksualcev, ampak gre bolj za to, da jim je ob homeseksualcih neprijetno, se ne znajo "obnašati" ob njih, ne znajo kako bi "pravilno reagirali" ob njih......da jim je recimo neprijetno, ker se dva moška ali dve ženski držita za roke in poljubljata.......



Ker sem edina, ki jih ne maram (ali pa sem edina, ki nisem obična pederčina in si upam to povedati na glas), bom odgovorila, tokrat z vprašanjem.

Na faksu nas je žal že pokojni profesor vprašal, če smo rasno nestrpni, in smo, kako predvidljivo, skoraj v en glas odgovorili, da seveda, nismo (saj se to ne spodobi). Ko je vprašal prvo sošolko, če bi se poročila s črncem, je, kako nepredvidljivo, tako odločno rekla NE. Pred kratkim sem brala knjigo (avtor Todd), kjer med drugim navaja, da se več kot 95% črncev v ZDA še vedno poroča - s črnci. Kljub vsej tolerance, strpnosti, in vsem ostalem blablablaju. Organsko belci ne gredo skupaj z njimi, in enako organsko jaz ne prenesenem ne pedrov ne lezbijk, pri čemer je peder skladno s SSKJ pogovorni jezik (in ne vulgaren), lezbijka pa je standardna beseda v našem jeziku. Pederčina je izpeljanka in se ne nanaša na padre. Toliko v pojasnilo.

In če me zaradi svoje spolne usmerjenosti odbijajo, se zato jaz ne bom obnašala hinavsko. Pač me in s tem nikogar ne ogrožam..mogoče kdo izstopi kakšno nadstropje prej iz dvigala, ali pa komaj čaka, da gre ven, ne vem, in mi je vseeno. Z nekatrimi ljudmi se privlačiš, z nekaterimi odbijaš, in ne vem, zakaj bi bilo v primeru istospolnih drugače.

Kaj boš pa naredila, če ti tvoj otrok enkrat pove, kar ti ne prenašaš.

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?