|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  12 13 14 [15] 16   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
12.3.2015 16:32:57   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana


IZVIRNO SPOROČILO: patrino


IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Ko čistam tole temo se mi zdi da nekateri od vas malo preveč poslušajo strokovnjake in premalo mislijo s svojo glavo.



Mogoče. Nekateri pa gledajo preveč španskih nadaljevank, pa je situacija takšna kot je. Včasih je pač težko misliti s svojo glavo, če je v njej bolj malo kvalitetne vsebine s katero bi lahko mislil.user posted image


No, ja, saj veš - ko stopiš mački na rep zacvili.


A tole bo to? No glej ga zlomka, jaz sem se pa že spraševala zakaj kar naenkrat tole cviljenje iz tvoje strani user posted image

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 351
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
12.3.2015 18:12:58   
petea
Ne da se mi iskat vaših citatov, zato samo na kratko povzamem današnji Vroči mikrofon Vala 202:

Če se slučajno zgodi, da oba starša otroka umreta, CSD skušajo obdržati otroka v družini tako, da ali stari starši ali tete/strici postanejo rejniki teh otrok. Na takšen način izdajo največ izrednih odločb za rejništvo, ravno z namenom, da otrok ostane v domačem okolju. Posledično seveda tak otrok ostane dolgotrajno v rejništvu, saj ga dedek/teta ... ne posvojita kot svojega otroka, ampak sta samo njegova skrbnika-rejnika.

Bilo je tudi zastavljeno vprašanje, ali lahko starš za primer svoje smrti v svoji oporoki napiše, h komu želi, da bi bili dani otroci. Uradno, zakonsko to ni nikjer zapisano, a če se ve, kakšna je volja staršev, CSD to skuša upoštevati. To pomeni, da otroci, če imajo sorodnike, ki lahko skrbijo zanje, ne gredo v rejo/posvojitev k tujcem, ampak skrbijo zanje domači.

Tako bi vsaj naj veljalo dandanes, v preteklosti so se seveda dogajale raznorazne anomalije.

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 352
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
12.3.2015 18:32:33   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

pri nobenem moškem žicanju ne prej in ne pozneje nisem imela takega občutka...

Jaz pa. Nekateri so ogabni, čeprav so drugega spola;). Ne vem, če je to odvisno od spola... Pač z nekom nočeš bit, ker ti je totalno negravžen, pa iz bilokojega razloga.




Itak da ni nič odvisno od spola......samo rojevanje in dojenje ter lulanje v pisoar.....drugo pa je vse plod tradicionalne vzgoje......user posted image in verjetno bi, če bi se vse ženske, če bi se sprostile z vajeti in svobodno zaživele sprostile ob oralnem zadovoljevanju z drugo žensko, moški bi pa uživali ob moškem spolnem udu v svoji riti......

Tako kot je enemu ogaben BDSM odnos ali swinganje, je drugemu lahko ogabno spolno občevanje z istim spolom......in v tem zadnjem primeru, je vseeno odvisno od spola, ker se ta ogabnost nanaša na to, da si sebe ne predstavljaš v tem, da po francosko poljubiš drugo žensko, pa naj je še tako lepa......


(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 353
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
12.3.2015 20:44:28   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: petea

Ne da se mi iskat vaših citatov, zato samo na kratko povzamem današnji Vroči mikrofon Vala 202:

Če se slučajno zgodi, da oba starša otroka umreta, CSD skušajo obdržati otroka v družini tako, da ali stari starši ali tete/strici postanejo rejniki teh otrok. Na takšen način izdajo največ izrednih odločb za rejništvo, ravno z namenom, da otrok ostane v domačem okolju. Posledično seveda tak otrok ostane dolgotrajno v rejništvu, saj ga dedek/teta ... ne posvojita kot svojega otroka, ampak sta samo njegova skrbnika-rejnika.

Bilo je tudi zastavljeno vprašanje, ali lahko starš za primer svoje smrti v svoji oporoki napiše, h komu želi, da bi bili dani otroci. Uradno, zakonsko to ni nikjer zapisano, a če se ve, kakšna je volja staršev, CSD to skuša upoštevati. To pomeni, da otroci, če imajo sorodnike, ki lahko skrbijo zanje, ne gredo v rejo/posvojitev k tujcem, ampak skrbijo zanje domači.

Tako bi vsaj naj veljalo dandanes, v preteklosti so se seveda dogajale raznorazne anomalije.

No, nekaj takega smo dognali že takrat v eni drugi debati, ko smo se dotaknili teme. Že takrat smo prišli tudi do dileme, kaj se zgodi, če starša v svoji želji- ki nikjer ni zakonsko opredeljena, napišeta, da želita, da po njuni smrti za otroka skrbijo njuni dobri prijatelji, ki niso sorodniki, njuni sorodniki, pa to neuradno željo spodbijajo in želijo oni skrbeti za otroka. Koliko je v tem primeru ta starševska zakonsko ne podprta želja relavantna. Res je, da otrok baje po 13 letu o tem lahko tudi sam izrazi željo, vendar smo se takrat vseeno spraševali katera želja v takem primeru " zmaga". Nekako imaš namreč občutek, da imajo sorodstvene vezi vseeno pri takih zadevah večjo veljavo, čeprav ni nujno, da je takšna rešitev za otroka res najboljša in je v takem primeru v nasprotju z interesi staršev otrok.

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 354
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
12.3.2015 21:09:08   
Vijoličarka

IZVIRNO SPOROČILO: petea

Ne da se mi iskat vaših citatov, zato samo na kratko povzamem današnji Vroči mikrofon Vala 202:

Če se slučajno zgodi, da oba starša otroka umreta, CSD skušajo obdržati otroka v družini tako, da ali stari starši ali tete/strici postanejo rejniki teh otrok. Na takšen način izdajo največ izrednih odločb za rejništvo, ravno z namenom, da otrok ostane v domačem okolju. Posledično seveda tak otrok ostane dolgotrajno v rejništvu, saj ga dedek/teta ... ne posvojita kot svojega otroka, ampak sta samo njegova skrbnika-rejnika.

Bilo je tudi zastavljeno vprašanje, ali lahko starš za primer svoje smrti v svoji oporoki napiše, h komu želi, da bi bili dani otroci. Uradno, zakonsko to ni nikjer zapisano, a če se ve, kakšna je volja staršev, CSD to skuša upoštevati. To pomeni, da otroci, če imajo sorodnike, ki lahko skrbijo zanje, ne gredo v rejo/posvojitev k tujcem, ampak skrbijo zanje domači.

Tako bi vsaj naj veljalo dandanes, v preteklosti so se seveda dogajale raznorazne anomalije.


Hvala. Se mi je zdelo, da bo nekaj takega, ko je Satanislava dala podatke, da je v 'družinskem rejništvu ' (ali nekaj podobnega) nekaj čez 200 otrok.

Sicer vem, da to ni prijetno razmišljati, a se mi zdi, da je dobro, da se o tem več govori. Mnogo lažje je, če starši vsaj nekaj zapišejo, da ni potem prepira (mogoče hočeta obe sestri otroke in podobno). Predvsem pa, da se prej s 'kandidati' o tem pomenijo.


_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 355
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
12.3.2015 21:12:44   
Vijoličarka
Ja, drži, da niso vedno sorodniki tisti, ki so najbolj primerni skrbniki in je možno, da bi si starše dosti raje izbrali dobre prijatelje. Zato se tudi meni zdi, da bi bilo dobo, da bi lahko starši uradno zapisali svojo voljo (seveda, pa se morajo potencialni skrbniki strinjati).

Družinski člani niso vedno najprimernejši, pa čeprav so v sorodu.

_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 356
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
12.3.2015 21:37:22   
Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: Vijoličarka


IZVIRNO SPOROČILO: petea

Ne da se mi iskat vaših citatov, zato samo na kratko povzamem današnji Vroči mikrofon Vala 202:

Če se slučajno zgodi, da oba starša otroka umreta, CSD skušajo obdržati otroka v družini tako, da ali stari starši ali tete/strici postanejo rejniki teh otrok. Na takšen način izdajo največ izrednih odločb za rejništvo, ravno z namenom, da otrok ostane v domačem okolju. Posledično seveda tak otrok ostane dolgotrajno v rejništvu, saj ga dedek/teta ... ne posvojita kot svojega otroka, ampak sta samo njegova skrbnika-rejnika.

Bilo je tudi zastavljeno vprašanje, ali lahko starš za primer svoje smrti v svoji oporoki napiše, h komu želi, da bi bili dani otroci. Uradno, zakonsko to ni nikjer zapisano, a če se ve, kakšna je volja staršev, CSD to skuša upoštevati. To pomeni, da otroci, če imajo sorodnike, ki lahko skrbijo zanje, ne gredo v rejo/posvojitev k tujcem, ampak skrbijo zanje domači.

Tako bi vsaj naj veljalo dandanes, v preteklosti so se seveda dogajale raznorazne anomalije.


Hvala. Se mi je zdelo, da bo nekaj takega, ko je Satanislava dala podatke, da je v 'družinskem rejništvu ' (ali nekaj podobnega) nekaj čez 200 otrok.

Sicer vem, da to ni prijetno razmišljati, a se mi zdi, da je dobro, da se o tem več govori. Mnogo lažje je, če starši vsaj nekaj zapišejo, da ni potem prepira (mogoče hočeta obe sestri otroke in podobno). Predvsem pa, da se prej s 'kandidati' o tem pomenijo.



Potem se podatki takole na pamet lahko poklopijo. 200 otrok brez staršev (kar pomeni v povprečju 100 družin, ki so ostale brez staršev), bi nekako šlo. Ker toliko otrok, ki imajo toliko smole, da kot mladoletni ostanejo brez obeh staršev, spet ni.


_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 357
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
12.3.2015 21:49:53   
Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

in dokler se ne izpostavljajo javnem prostoru.

Stana, ampak v tem primeru bi se oni morali skrivat...


Ne! Ne rabi se skrivat, od kje ti ta ideja?

Lahko se izpostavlja, enako kot lahko jaz izpostavim svoje mnenje.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 358
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
13.3.2015 12:49:40   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: patrino
Odgovor imaš že zgoraj. V primeru vez in poznanstev istospolni par postavlja pred hetero. Ne vem sicer, kje živiš. Morda pod staklenim zvonom, vendar večina ljudi ve, da so v to smer obrnjeni mnogi ljudje na zelo visokih položajih. Mnogi ljudje, ki imajo veliko denarja, vpliva in politične moči. Med njimi je cel lobij znanih slovencev in ljudi po svetu,vendar se ne bi želela spuščati v detajle.Ni to neka rekla kazala, zato ti lahko le priporočam, da malo odstreš svoje tančice in boš mogoče videla kaj, kar bi bilo dobro da bi. No ali, pa je mogoče lepše ostati nekje tam v kokonu user posted image


Ce clovek dejansko malo bolj odstre svoje tancice bo ugotovil, da homoseksualni pari niso neplodni in imajo lahko sovjega otroka. Ob ceni, ki je manjsa kot je strosek posvojitve ima lahko lezbijski par otroka z neznanim darovalcem iz banke sperme nekje v Svici. Za nekaj vecji znesek ima lahko gejevski par najeto nadomestno mati in imajo svojega otroka- biolosko svojega. Glede na trajanje posvojitve in trajanje zanositve je hitrejse, dalec manj stresno in vcasih cenejse - imeti kar sovjega otroka kot posvojiti. Navsezadnje ni vzroka, da homoseksualen par ne bi zelel svojega otroka. Tudi povprecni neplodni pari prvo poskusijo dobiti svojega otroka, pa se sele potem odlocijo za posvojitev.

Tako imamo otroka , ki zivi z bioloskim starsem in njegovim/njenim "novim" partnerjem - nic kaj novega, niti pri nas.


< Sporočilo je popravil Frodo Bisagin -- 13.3.2015 12:50:29 >


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 359
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
13.3.2015 17:22:08   
skuštrana

IZVIRNO SPOROČILO: patrino


IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana


IZVIRNO SPOROČILO: patrino


IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Ko čistam tole temo se mi zdi da nekateri od vas malo preveč poslušajo strokovnjake in premalo mislijo s svojo glavo.



Mogoče. Nekateri pa gledajo preveč španskih nadaljevank, pa je situacija takšna kot je. Včasih je pač težko misliti s svojo glavo, če je v njej bolj malo kvalitetne vsebine s katero bi lahko mislil.user posted image


No, ja, saj veš - ko stopiš mački na rep zacvili.


A tole bo to? No glej ga zlomka, jaz sem se pa že spraševala zakaj kar naenkrat tole cviljenje iz tvoje strani user posted image


Draga moja, nikjer nisem napisala da napisano leti nate. Ampak ce ti tako cutis potem pa ze :-).




_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 360
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
13.3.2015 19:05:43   
LuLu
iz nekega fb-ja citiram:
“Po kakšni logiki dva očeta nista družina, 10 lovcev pa so!?” user posted image


(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 361
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
14.3.2015 0:21:58   
ronja
patrino, na dolgi post odgovorim jutri, da ga v miru preberem in pogledam tvoje reference. Ne bi rada na blef pisala.

ne, lili, pravim, da ogabnost nima veze s spolom. Tebi so ogabne ženske, meni pa marsikateri moški. Ne bom pa jokala zato, ker bi me nek ogaben moški osvajal, če bi mi dal mir, ko mu povem, da iz te moke ne bo kruha. Pač vsak ma pravico probat, ne sme mi pa težit. velja tudi za ženske, ki bi tebe osvajale;). Kar se mene tiče, če me je kdo osvajal, si nisem predstavaljala, kako se poljubljam z njim, razen če mi je bil res všeč, v tem primeru se je pa to tudi zgodilo;). Tako da - če me nekdo osvajal, mi s tem še ne vsadi misli na to, kako bom karkoli počela z njim. Povem, da ne bom in to jeto.

Podpis pod patrino in vijoličarko glede tega, da niso vedno sorodniki najprimernejši in bi si starši dostikrat rajši izbrali dobre prijatelje... In da bi bilo to fajn uredit...

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: ronja
in dokler se ne izpostavljajo javnem prostoru.

Stana, ampak v tem primeru bi se oni morali skrivat...

Ne! Ne rabi se skrivat, od kje ti ta ideja?
Lahko se izpostavlja, enako kot lahko jaz izpostavim svoje mnenje.


Če se ne izpostavljajo javnemu prostoru... potem se morajo skrivat, se ti ne zdi? Potem se lahko poljubljajo samo doma, za 4imi stenami...

skuštrana, tudi jaz upam, da ne boš nikoli rabila - predvsem za tvoje dobro. Sebe si pa v tej situaciji rajši ne predstavljam, ampak obljubim, da bi se potrudila naredit najboljše kot bi znala.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 362
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
14.3.2015 8:14:39   
Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: ronja
in dokler se ne izpostavljajo javnem prostoru.

Stana, ampak v tem primeru bi se oni morali skrivat...

Ne! Ne rabi se skrivat, od kje ti ta ideja?
Lahko se izpostavlja, enako kot lahko jaz izpostavim svoje mnenje.


Če se ne izpostavljajo javnemu prostoru... potem se morajo skrivat, se ti ne zdi? Potem se lahko poljubljajo samo doma, za 4imi stenami....


Ne razumem, kaj bi rada povedala user posted image .

Lahko se izpostavljalo.
In lahko me s tem motijo, to je moja pravica, enako kot je njhova pravica izpostaviti se.

Lahko se pri -15 sprehajam v kopalkah, in če me kdo čudno pogleda, je to stvar mojega obnašanja, ne njegovega pogleda.


_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 363
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
14.3.2015 8:25:05   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

ne, lili, pravim, da ogabnost nima veze s spolom. Tebi so ogabne ženske, meni pa marsikateri moški. Ne bom pa jokala zato, ker bi me nek ogaben moški osvajal, če bi mi dal mir, ko mu povem, da iz te moke ne bo kruha. Pač vsak ma pravico probat, ne sme mi pa težit. velja tudi za ženske, ki bi tebe osvajale;).




V mojem primeru ima......če pa mi je ogabno jesti drek, pa ima ogabnost veze z drekom.......meni je čisto jasno, da so mi lahko ogabne tudi stvari, ki nimajo veze s spolom.....samo kot sem razložila, mi je osvajanje ženske bilo ogabno zato, ker me je osvajala ženska in ne moški, ki mi ni bil všeč......ne vem kaj je tu tako težko razumeti, da mi je bilo zgolj zato ogabno......

Kar se mene tiče, če me je kdo osvajal, si nisem predstavaljala, kako se poljubljam z njim, razen če mi je bil res všeč, v tem primeru se je pa to tudi zgodilo;). Tako da - če me nekdo osvajal, mi s tem še ne vsadi misli na to, kako bom karkoli počela z njim. Povem, da ne bom in to jeto.


Jaz si pa pri t.i. žicanju in osvajanju vedno to povezujem.......ker itak tega ne delamo zgolj s tem namenom, da bi na kavice hodili in si izmenjevali poglede na svetovno gospodarsko krizo in krizo vrednot in zgolj iskali dobroto v srcu eden pri drugem......ampak zato, da bi "karkoli spolni počeli" z njim....

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 364
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
14.3.2015 8:31:14   
Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: ronja

ne, lili, pravim, da ogabnost nima veze s spolom
Tebi so ogabne ženske, meni pa marsikateri moški. Ne bom pa jokala zato, ker bi me nek ogaben moški osvajal, če bi mi dal mir, ko mu povem, da iz te moke ne bo kruha. Pač vsak ma pravico probat, ne sme mi pa težit. velja tudi za ženske, ki bi tebe osvajale;).




Ronja fizično tega ne more razumeti.


_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 365
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
14.3.2015 20:25:16   
ronja
Stana, lili, razumem, da so vama ogabne ženske, samo pravim, da je vseeno, ali te osvaja nekdo, ki ti je ogaben, ti pač ni všeč. Ni pa to nobena tragedija - poveš, da ne bi nič in to je to. Zakaj bi si predstavljala karkoli z nekom, ki mi je ogaben, saj se ne bo to nikoli zgodilo?

Stana, seveda te lahko motijo, samo prepovedat jim pa ne smeš.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 366
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
14.3.2015 20:36:35   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Stana, lili, razumem, da so vama ogabne ženske, samo pravim, da je vseeno, ali te osvaja nekdo, ki ti je ogaben, ti pač ni všeč. Ni pa to nobena tragedija - poveš, da ne bi nič in to je to. Zakaj bi si predstavljala karkoli z nekom, ki mi je ogaben, saj se ne bo to nikoli zgodilo?

Stana, seveda te lahko motijo, samo prepovedat jim pa ne smeš.


Ronja, saj jaz to ne jemljem kot tragedijo.....in tudi zatravmirana nisem zaradi tega......ogabno mi je pa vseeno......user posted image

Če mi nekdo recimo ponudi jesti drek ali piti urin si tudi predstavljam ogaben vonj in okus dreka in urina, zato ne posežem po njem.......

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 367
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
14.3.2015 20:51:21   
ronja
haha, mene so to otroški prijatelji strenirali: si sploh ne predstavljam - rečem, ne hvala in to je to. Na morju sem mela kolege, ki so imeli strašno veselje razglabljat o dreku med kosilom:D. In zdaj si ne predstavljam v živo več nič takega - mogoče so mi pomagali, da mi ni bil problem, če mi je kak ogaben dec težil:D.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 368
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
14.3.2015 21:09:58   
ronja
Če bi dobro poslušala,bi opazila, da določene bistvene zadeve tudi Vodeb navaja popolnoma isto kot Godina in Lunaček.

Saj sem napisala, da ima gotovo kje tudi prav. Nihče se povsod ne moti. Vseeno mi pa zaradi tistega zlatega zrna to ni referenčna kura oz. petelin;). Ne pravim, da nima smisla, kar vsi trije pravijo, mislim pa, da je teorija o manjku spolnega organa (ki ga mimogrede imamo;) in človeka, ki to na vse pretege razglaša pač ne jemljem za referenco.

odine nikoli nisem slišala reči, da svoji hčeri ne bo mogla dati normalne vzgoje , ker je samohranilka.

Napisala je v kolumni, mislim, da v Oni, pred leti. Da se zaveda, da to, da nimaš očeta v družini, pač ni to, je pa boljše kot imet slabega očeta.

Patrino, ampak a se ti ne zdi, da če bi bilo toliko vplivnih ljudi homo, da bi si svoj status že zdavnaj boljše uredili?

Glede vlog v istospolnih vezah, sem ti tudi že povedala. Tudi če ena teta v partnerstvu prevzame vlogo očeta ( kar se ponavadi med istospolci dogaja), je to še vedno teta. Razumeš?

Čakaj, ali ti misliš, da se homoseksualci družijo samo in izključno s svojim spolom? Mislim, da ne, imajo prijatelje in sorodnike obeh spolov in lahko vlogo očeta prevzame ravno tako dedek, brat od mame, torej otrokov stric, ali kak prijatelj...

Ja verjamem, da se podobni napadi s strani moških predpostavljenih v službah dogajajo tudi ženskam. To ni nihče rekel. Vendar se ti tisto verjetno ne zdi smešno. To, da pa nekega fanta osvaja dedec, se ti pa je zdelo.

Ne, narobe bereš, preberi še enkrat! Napisala sem, da mi je smešno, da se ljudje BOJIJO, da jih bojo osvajali homoseksualci. Kot bi se jaz bala, da me bo osvajal kak ogaben moški (ali ženska). Mislim, saj me ne bo posilil, ne? Zoprno je vedno, kadar rine vate nekdo, s katerim si ne želiš imet nič, ne glede na spol. Ampak homoseksualci niso nič bolj vsiljivi kot hetero (verjetno celo manj, ker se bojijo priznat, da so homo). Čisto nič bolj niso napadalni, poglej statistike. In lubi recimo je rekel, da ne in mu ni nihče težil naprej.

In lahko verjameš, da je nekoga sila neprijetno zavrniti že deset_ič.

Vem, da je, vendar to ni vezano na spol. Obstaja tudi precej hetero moških, ki ne dojamejo besede ne. Ne vem, zakaj bi me moralo bit sram, če bi me osvajala punca? Ali fanta, če ga osvaja fant. Poveš, da nisi za in to je to. Če je človek blesav in ti lahko škodi, ti bo, ne glede na svojo usmerjenost. Na srečo niso vsi homo. blesavi in na srečo je tako tudi pri hetero:). To sploh ni povezano s spolno usmerjenostjo. To je tako, kot če bi rekel, da je to povezano barvo las.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 369
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
14.3.2015 21:58:31   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Ne, narobe bereš, preberi še enkrat! Napisala sem, da mi je smešno, da se ljudje BOJIJO, da jih bojo osvajali homoseksualci..


Prdonja, ali pa TI narobe bereš.

Z liliano sva napisali, da nama je ogabno, da bi naju osvajala ženska. Saj mene ne, ker oddajam tako energijo. Bodo pa tebe lažje, ker ti to paše.

< Sporočilo je popravil Stanislava_ -- 14.3.2015 21:59:01 >


_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 370
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
14.3.2015 23:41:54   
ronja
Srana, odgovor je bil patrino, ki je napisala, da mi je smešno, če geji nadlegujejo hetero fante. NI mi smešno, če kdorkoli kogarkoli nadleguje, ne glede na spole in usmerjenost. Mi je pa hecno, da se hetero ljudje BOJIJO, da bi jih nekdo homo osvajal. Saj mu lahko rečeš, he, hvala, nisem za to, pa je. Isto kot če bi se bal, da te bo osvajal nek ogaben moški (ali ženska za moške). Ja, če ti lahko zato škodi, je smotano, ampak to ni vezano na usmejenost.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 371
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
14.3.2015 23:43:29   
ronja
Saj mene ne, ker oddajam tako energijo. Bodo pa tebe lažje, ker ti to paše.

Očitno jo tudi jaz, ker me še nobena ni:D. Jaz pa tudi nobene še nisem;). V obilju fajn fantov, nimam problemov bit hetero, ker mi to bolj paše. Če pa bi morala izbirat samo med določenimi primerki... pa bi se znala odločit drugače.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 372
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
15.3.2015 8:39:38   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Saj mene ne, ker oddajam tako energijo. Bodo pa tebe lažje, ker ti to paše.

Očitno jo tudi jaz, ker me še nobena ni:D. Jaz pa tudi nobene še nisem;). V obilju fajn fantov, nimam problemov bit hetero, ker mi tako bolj paše. Če pa bi morala izbirat samo med določenimi primerki... pa bi se znala odločit drugače.


Ronja.....a si prepričana, da te ni.....?user posted image

Od tistega časa, ko si prostitutki ob cesti ti jakno dajala, da se revica ne prezebe, nisi ravno objektivna oseba za "osvajalske taktike"user posted image .......ker pri tebi izgleda dokler (nekdo, pa naj bo ženska alil moški) direktno ne reče: "Ronja, a bi ti imela spolni odnos z mano" in ti nato odgovoriš "Ne, hvala, imam že svojega lubija in tri otroke in sem srečno izpopolnjena v vezi " ti tako dolgo itak ne ugotoviš, da te nekdo žica ali ne.....ker ni direktno in dobesedno izrazil želje.....



(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 373
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
15.3.2015 8:49:14   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

haha, mene so to otroški prijatelji strenirali: si sploh ne predstavljam - rečem, ne hvala in to je to. Na morju sem mela kolege, ki so imeli strašno veselje razglabljat o dreku med kosilom:D. In zdaj si ne predstavljam v živo več nič takega - mogoče so mi pomagali, da mi ni bil problem, če mi je kak ogaben dec težil:D.


Saj mene razglabljanje o bruhanju in dreku med kosilom tudi ne moti.......jedla pa vseeno tega ne bi....ravno zaradi ogabnega vonja in okusa........

Ravno tako me ne moti videti dve lezbijki, ki se poljubljata in držita za roke.......vseeno pa se lezbičnega spolnega odnosa ne bi šla.......ravno zaradi tega, ker se mi to gabi.....






(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 374
   RE: Evo, Sprememba zakonske zveze je potrjena
15.3.2015 10:53:18   
Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Saj mene ne, ker oddajam tako energijo. Bodo pa tebe lažje, ker ti to paše.

Očitno jo tudi jaz, ker me še nobena ni:D. Jaz pa tudi nobene še nisem;). V obilju fajn fantov, nimam problemov bit hetero, ker mi tako bolj paše. Če pa bi morala izbirat samo med določenimi primerki... pa bi se znala odločit drugače.


Ronja.....a si prepričana, da te ni.....?user posted image

Od tistega časa, ko si prostitutki ob cesti ti jakno dajala, da se revica ne prezebe, nisi ravno objektivna oseba za "osvajalske taktike"user posted image .......ker pri tebi izgleda dokler (nekdo, pa naj bo ženska alil moški) direktno ne reče: "Ronja, a bi ti imela spolni odnos z mano" in ti nato odgovoriš "Ne, hvala, imam že svojega lubija in tri otroke in sem srečno izpopolnjena v vezi " ti tako dolgo itak ne ugotoviš, da te nekdo žica ali ne.....ker ni direktno in dobesedno izrazil želje.....





Ronja bi, pa si ne upa povedati na glas.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 375
Stran:   <<   < Prejšnja stran  12 13 14 [15] 16   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  12 13 14 [15] 16   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?