|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Moške hlače
21.3.2015 20:03:01   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica
in se nekaj, katero stevilko pa rabis oz rabi? Za ene dvoje vem, ima moj v omari in so taki manjsi modeli in so mu premajhne, lepe, nenosene in cakajo na boljse case zgleda.



u, tole bi blo neki za ronjo, ziher. samo do četrtka pa ne vem, če bi dobila..

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Moške hlače
21.3.2015 20:10:32   
malaMravljica
mateyka, ne podcenjuj nase poste user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Moške hlače
21.3.2015 20:19:39   
mateyka
mislim vse skup, da ona pove če je prava cifra in naslov itd.
btw - kok rabi paket od vas do slo?

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Moške hlače
21.3.2015 20:44:48   
malaMravljica
vcasih dam v pon na posto in je v sredo dol, v vsakem primeru pa v cetrtek. Mo se pa vsake kvatre zgodi, da cist zahinavjo in hodi celo vecnost.

Aja, sem vidla kaksna huda debata se je razvnela. Jaz sem sam prebrala vprasanje in sem dala predlog. Saj je sprasevala za nekaj ne cisto strogo poslovno, obleka in kravata, ne hlace na crto, pac sprosceno poslovno. Pri nas kar vidim take bolj mlade poslovneze iz privat podrocja, jeans in srajca, pulover, reklc, samo pac se vidi, da ni to kupil v Kiku za 20 eur ali pa chino hlace in srajca, pulover.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Moške hlače
21.3.2015 20:49:23   
mateyka
ok, jo bom žoknila, da pove velikost nemoževe riti.

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Moške hlače
21.3.2015 21:16:58   
malaMravljica
pa ji povej, da rabim sirino v pasu in dolzino hlacnc, une dvojne cifre, al pa naj pove cm in kg nemoza, ker ce hodi tolk po nakupih oblacil, da ne ve kam it po ene bolj poslovne hlace, pol verjetno tudi teh stevilk ne ve user posted image user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Moške hlače
21.3.2015 21:45:19   
ronja
če so kake črne, sive, bež kavbojke bi lahko bile ok.

Haha, ima "črne" kavbojke, ki so zdaj že sive, ja - a to šteje? Zato pa sprašujem, ker mi je jasno, da tisto ni več glih nobel in večina ne bi niti v službo oblekla... On ima srečo, da ima tako službo, da lahko nosi glih kar če tja (ker šefi niso nič lepše oblečeni;), samo ne more pa s tem na tak sestanek...
Je imel že to varianto, da je imel ene kao nobel kavbojke, samo potem znuca (strga) une navadne, pa valjda začne te nosit kot normalno - in potem ni več nobenih lepih, ko jih rabi:D. Zato bi rašji našla ene hlače zanj, ker teh pa ziher ne bo nosil vsak dan v službo, tudi, ko bi mu druge razpadle in si bo šel mogoče pač mal prej kupit nove kavbojke in ne preden totalno razpadejo in jih tudi jaz ne morem več zakrpat:D.

tu imaš še več hlač, da vsaj pribl. vidiš, kaj lahko dobiš v trgovinah, če si slučajno pozabila

Ne da sem pozabila... Hujše, sploh nikoli nisem vedela!user posted image

aja, pa kak reklc zgori zna narest čuda.
Reklca ne bo oblekel, let's take that as a fact;). Če ga prepričam, da ne superg in zguncanih kavbojk, sem naredila največ, kar se da;). Se zelo strinjam, da zgleda reklc pa kavbojke čist fensi, samo ravno zato se v reklcu ne počuti dobro... In ipak je važno, da se fajn počuti, da lahko dobro predstavi:).

Lulu, lubi je v JU in če bi videla njegove kavbojke, bi se strinjala s Stano - niso primerne;). Za njihove interne sestanke je čisto vseeno, kaj obleče, ker so itak tudi na terenu skup enako oblečeni in ker šefi niso nič bolj zrihtani. Za tele z več udeleženimi pa se mi zdi škoda, da bi obleka pokvarila vtis ali da bi deloval neresno, ker se je kar potrudil za to delo in bi bilo škoda. Tudi sama na simpozij ne bi šla v znucanih kavbojkah in razvlečeni majci, v čemer sem komot delala poskuse, saj me nihče cel dan ni videl in jih ni bilo škoda, da mi jih živalce uničijo. Pač različne situacije zahtevajo različne stile.

ja stana, vemo, samo njen nemož ni bankir.

Nope, to pa res niuser posted image . Daaaaleč od tega:D.

raje bi od ronje dobila kak fitbek

Evo me. Sem barvala bodočo otroško hišico doli:).

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Moške hlače
21.3.2015 21:49:30   
ronja
.večinoma ( če izvzamem kakšne stare profesorje)srečuješ dedce oblečene v športno elegantne zadeve v stilu ozkih hlač , srajčka, pulover na v.Kavbojk oz. jeansa večinoma nimajo, so pa hlače, ki jih nosijo večinoma istega kroja , le drugega materiala.
Široke mahedrače in robovi na njih so definitivno out.Če ni drugega, potem raje kavbojke.

Aha, hvala, to je dobro vedet. Lubi je bolj na široke hlače usekan, noče, da ga kjerkoli kaj veže, še čevlje bi najrajši mel večje, samo jih ne dobi:D.

Ronja išče tisto, kar bo primerno iskanim pravilom oblačenja, vsaj tako piše v prvem postu.

Tako je, zato sprašujem. NI treba, da je fensi, ker ni tako fensi sestanek, ni ala nek hud simpozij, kjer je treba bit v obleki, ampak je pa vseeno malo bolj uradno.

Ja, res bi rajši hlače, ker te bojo ostale lepe, kavbojke bo pa spet zgonil in spet ne bo mel več nič lepega. Kavbojke bi mu kupila kar tako (samo moram najprej cifro poštudirat - delam na tem;).

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Moške hlače
21.3.2015 21:49:46   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: ronja


Evo me. Sem barvala bodočo otroško hišico doli:).


če bi bila bolj prisotna na družbenih omrežjih bi videla polno nasvetov kako do dobrih hlač user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   [Brisano sporočilo]
21.3.2015 21:51:08   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Moške hlače
21.3.2015 22:07:49   
mateyka
pa gledam tele C&A pa so dost poliester mešance.. user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Moške hlače
21.3.2015 22:16:03   
ronja
pa saj tvoje hlače iz linka so iz bombažnega platna, kot kavbojke

Ja, nekaj takega bi bilo super - da bi se počutil not kot v kavbojkah, vendar ne bi izgledale kavbojke.

Aja, svila in volna, ziher bo za ronjin budget .

user posted image Ja, to pa res, jauser posted image . Saj ima ene volnene, iz časov fensi (in dobro plačane) službe, samo kot rečeno, to obleče samo, če res zelo mora. Na bratovo poroko recimo ne (ker brat ni imel takih želja, sicer bi seveda oblekel).

Tekstura tkanine je enaka kot pri jeansu.....vsaj jaz sem tako razumela in to je izgleda problem......zakaj svetlo moder jeans ne, črne bombažne hlače z isto teksturo tkanine kot jeans pa ja.....jaz sicer razumem zakaj ja, samo Lulu ne razume...

Jaz pa o tem nimam pojma in se mi zdi super, če obstaja nekaj takega, ker je to točno to, kar bi bilo pravo:). Se mi je zdelo, da je še kaj vmes, ampak me je tako čukasto gledal, da nisem bila več ziher...

rija, ta posel je že davno sklenjen, zdaj bo vsak samo svoj del predstavil. In meni se zdi dobro, da bi ga resno jemali.

nekaj ne cisto strogo poslovno, obleka in kravata, ne hlace na crto, pac sprosceno poslovno.

Tako ja:).

Mala mravljica, hvala za to, da si se hotela pomagat, pa drugič, če se kje najdejo:).

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Moške hlače
21.3.2015 22:25:10   
ronja
Velikost rabiš ene 32/34

Ja, kolikor se spomnim, ima toliko, ja, nisem pa 100%. Kako pa ti to veš?user posted image A si ga merla?user posted image

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   [Brisano sporočilo]
21.3.2015 22:27:27   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Moške hlače
21.3.2015 22:32:50   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

mogoče, da bi se lažje razumeli, bi bilo dobro, da se napiše, kaj so za tebe kavbojke.. a so to le tiste klasične "delavske" modre hlače, brušen jeans? Ker zame so kavbojke in jeans vse to, kar je iz tega istega materiala. Razlikujem jih po barvi, debelini in vsebnosti elastana, torej raztegljive ali ne. In tu je ogromno izbire in tip si lahko da komot en temen jeans, kot si ti dala link in izgleda super.
Tak, da bi ga na koncu v isto oblekle, ampak v nečem se pa ne strinjava... tu sem se zgubla user posted image


Đizs.....a ne.....?





(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Moške hlače
21.3.2015 22:41:09   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

mogoče, da bi se lažje razumeli, bi bilo dobro, da se napiše, kaj so za tebe kavbojke.. a so to le tiste klasične "delavske" modre hlače, brušen jeans? Ker zame so kavbojke in jeans vse to, kar je iz tega istega materiala. Razlikujem jih po barvi, debelini in vsebnosti elastana, torej raztegljive ali ne. In tu je ogromno izbire in tip si lahko da komot en temen jeans, kot si ti dala link in izgleda super.
Tak, da bi ga na koncu v isto oblekle, ampak v nečem se pa ne strinjava... tu sem se zgubla user posted image


Đizs.....a ne.....?







kaj pa tebe zdaj muči? user posted image
saj je že mimo, ronja je tukaj, vse je jasno

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Moške hlače
21.3.2015 22:41:16   
malaMravljica
Punce, imate vse take male moze in nemoze.

Ronja, oprosti, ne najdem jih v omari in se ne spomnim kam so zginle. Ampak vsaj bi bile prevelike mu, pa se na crto so bile, ma take lepe.
Kaj ga nisi tko na lep nacin okol prsta ovit ;-) mu reces kolk je lep v hlacah na crto, kolk mu pasejo, kako so take hlace in in je kmalu to njegovo mnenje :-)
In ves kaj, moj je tudi ponosu vse hlace in potem ni bilo nic, ko je rabil nekaj lepega in ne ravno obleka. Pa sem mu rekla, je dal se eno polico v njegovi omari in na tisti polici so samo zadeve za take malo bolj sproscene sestanke. Deluje.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Moške hlače
21.3.2015 22:52:01   
Vijoličarka
Ronja, imam zelo podoben primerek doma. user posted image

Za take malo bolj 'resne priložnosti' ima za toplejše dni ene sive hlače, ki so v bistvu narejene tako kot kavbojke, samo da niso iz jeansa, ampak iz platna. Za hladnejše dni ima pa ene žametne hlače (v bistvu spet kavbojke, samo da je namesto jeansa žamet). Tudi njemu ni treba biti 'nobel' v službi in po terenu, gledam pa, da je vsaj urejen.

Žal ima tako 'lepo navado', da že deset minut, potem ko stopi iz hiše, izgleda kot da se že 14 dni ni preoblekel. Kako mu uspe, ne vem. Ugotovila pa sem, da srajce in majice z ovratniki pri njemu ne pridejo v poštev, ker bo že nekaj naredil, da bo ali ovratnik na pol notri štrlel ali pa kakšno drugo umetnino. S srajcami dela čudeže - umetniške zmečkanine. In ker podzavestno protestira proti takemu oblačenju, bo hitro odpel kakšen gumb in ga zapel na napačno mesto, pa še čuda drugih stvari. Tako da že nekaj časa kupujem v glavnem majice ali z 'V' ali okoroglim ovratnikom, take bolj lepe, če se da in v teh izgleda še najbolj normalno in urejeno še do poznih ur.

C&A zna biti zanimiva trgovina, cene so sprejemljive, pa še na kakšno akcijo urajmaš.

Strinjam se tudi s puncami, da mora za take priložnosti imeti čevlje, superge zelo pokvarijo sliko.


_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Moške hlače
21.3.2015 23:05:57   
ronja
Punce, imate vse take male moze in nemoze.

Pa sej 185 ni tak zelo malo, no. Ima pa dolge ude, tak da ima rajši večje obleke, ker mu je sicer vedno vse prekratko. Sploh roke ma ful dolge (nima pojma, kako cifro nosi, ve pa točno, koliko ima dolge roke, če to pomaga:D - ker ma toliko kot en basketaš:D)

Kaj ga nisi tko na lep nacin okol prsta ovit ;-) mu reces kolk je lep v hlacah na crto, kolk mu pasejo, kako so take hlace in in je kmalu to njegovo mnenje :-)
Hmmm veš, on me že pozna... Sva skup že 16 let, še 1 leto prej smo se veliko družili... ve, da so mi všeč fantje v kavbojkah in da ne dam nič na cote (sicer si verjetno ne bi njega zbrala:D). Zelo težko bi to zdaj speljala, sploh ker bi se režat začela:D.

hehe, mm, verjamem, da deluje, ampak če bo pogoj še ena polica, se bo pa sploh zbunil:D. Ampak bom mela v mislih, ker garderoba itak rabi še eno polico:).

Punce, kaj ve vse kupujete cote svojim dragim? Ker hmmm, jaz jih ne... Mislim, tako, če nekam grem, pa mu prinesem hoodie za spomin, to ja. Da bi mu pa doma hodila kupovat, pa ne... Mogoče pa zato nič nimauser posted image . Samo mi je čudno mu it kupovat cote, če ne vem ne cifre, ne kaj mu bo všeč, še manj pa, kaj mu bo prav (kot rečeno, ni glih po jusu, je bolj dolgonogi in dolgoroki)...

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Moške hlače
21.3.2015 23:07:03   
ronja
Strinjam se tudi s puncami, da mora za take priložnosti imeti čevlje, superge zelo pokvarijo sliko.

To bo šlo, dokler je zima gre, ker so mu tisti zimski nobel čevlji iz ex službe (izpred 9ih let:D) ok za nosit, poletni pa ne, ker so preveč nobel. Tako da poleti je vedno problem, ker bo zbral superge - nima nič drugega, razen total zgonjenih tevic:D.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Moške hlače
21.3.2015 23:40:32   
Vijoličarka

IZVIRNO SPOROČILO: ronja
Punce, kaj ve vse kupujete cote svojim dragim? Ker hmmm, jaz jih ne... Mislim, tako, če nekam grem, pa mu prinesem hoodie za spomin, to ja. Da bi mu pa doma hodila kupovat, pa ne... Mogoče pa zato nič nimauser posted image . Samo mi je čudno mu it kupovat cote, če ne vem ne cifre, ne kaj mu bo všeč, še manj pa, kaj mu bo prav (kot rečeno, ni glih po jusu, je bolj dolgonogi in dolgoroki)...


Midva oba tako sovraživa nakupovanje, da vedno hodiva skupaj in dajeva drug drugemu moralno podporo.

Kar se njega tiče, ga je razvadila mama, ki je kar sama kupovala za vse moške v družini. Pri nas je mama sicer kupovala z očeta, ampak brat je to opravil sam. Zame je bilo precej težko, ko sem videla, da če jaz vsaj ne spodbudim, ne bo nič. Se je pa že precej poboljšal in se vsaj ne obnaša kot malo dete, če mora malo več pomerjati. V bistvu bi najbrž jaz potrebovala nekoga, ki bi me malo teral na tem področju, tako pa moram skrbeti še za hujši primerek od sebe.

_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Moške hlače
22.3.2015 9:31:13   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


kaj pa tebe zdaj muči? user posted image
saj je že mimo, ronja je tukaj, vse je jasno


No.....hvala bogu, da ti je zdaj vsaj jasno o čem govoriš.......user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Moške hlače
22.3.2015 10:38:01   
skuštrana
Ronja, za pozimi kaksne lepse žametke, za poleti pa platno ali lan, kaksne bolj siroke, udobne... Vem da so sedaj in ozke, ampak ce se v tem ne pocuti ok je brezveze....

Gor pa kaksen lep pulovercek, poleti pa kaksna bolj fancy kratka majica in je. Na noge ene fajne šuhe, poleti pa kaksne cool sandale.

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Moške hlače
22.3.2015 10:41:18   
skuštrana
Za poletje http://www.njuskalo.hr/image-bigger/muske-hlace/muske-hlace-tamno-plave-lanene-slika-24834260.jpg
Pa usnjene sandale zraven. In gor kaksna cool majica.

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Moške hlače
22.3.2015 10:49:26   
skuštrana
Glede cen je pa s to robo tako, da se splaca dat malo vec denarja in si nekaj casa na miru. Pa se lepse izgleda. Moj si je kupil ene lanene hlace v c&a pa so se tolk muckale da jih ni mogel oblect. Lan se itak mucka sam to je bilo pa ultra muckanje. Ni treba kupit najdrazje, najcrnejse pa spet ne. Cevlje pa isto - naj si kupi ene kvalitetne, drazje, klasicne in naj jih ima samo za to.

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?