|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 8 9 [10]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Moške hlače
22.4.2015 13:31:03   
ronja
Glede na to, da imaš njegove mere in ima postavo trikotnika (torej popolno, široka ramena in ozke boke oz. je po jusu) in glede na to, da oba sovražita nakupovanje, lahko tudi kako stvar po netu naročita.....ali pa po kakem katalogu.......

Ja, za majce se to da, čeprav imajo navadno prekratke rokave, ampak to ni tako grozno. Pri hlačah je pa malo bolj haklih, sem ugotovila, ker je res zelo odvisno od kroja, katere so mu ok in katere ne. Z majcami nima problemov sicer, ker nosi v gl. Tshirte, teh pa imamo tako vsi na tone:D. Bolj so bile problem hlače... Sploh ker niso vse mere pri različnih proizvajalcih iste - mislim 34'' ni pri vseh enako (ne me vprašat, kako je to mogoče, samo tako je). No, zdaj bo lahko imel hlače, na katere se je pred leti napisal "za delat", dejansko za delat - ker vmes jih je dal že v obtok, ker so bile lepše od drugih:D.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 226
   RE: Moške hlače
22.4.2015 14:27:06   
malaMravljica
Ronja, jaz mojmu mozu vecinoma vse na netu narocim, ker tud, ne da sovrazi nakupovanje, bolj je problem cas. In recimo ce narocas od iste znamke skor more bit vedno isto, drugac imas vecinoma slikco z modelom in pise kolk je model visok in kaj nosi, pa se podatke za dolzino v boku in dolzino hlacnic pri eni precej suhi in kar visoki stevilki hlac. In ko si parkrat narocu, si ze tok notr, da s slike prepoznas ali bo ok ali ne.
In ko postar prinese robo pac primerjas z enimi najljubsimi hlacami in vidis koliko je ok, ce prav ne stima lahko kar nazaj posljes, drugac pa mu das za pomerit. Ko se zvecer slece, mu ne bo padla krona z glave, ce oblece ene druge hlace lih za pomerit jih. Drugac mu pa novo krono sesijes, sej sivas ;-)

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 227
   RE: Moške hlače
22.4.2015 19:27:29   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Ja, za majce se to da, čeprav imajo navadno prekratke rokave, ampak to ni tako grozno. Pri hlačah je pa malo bolj haklih, sem ugotovila, ker je res zelo odvisno od kroja, katere so mu ok in katere ne. Z majcami nima problemov sicer, ker nosi v gl. Tshirte, teh pa imamo tako vsi na tone:D. Bolj so bile problem hlače... Sploh ker niso vse mere pri različnih proizvajalcih iste - mislim 34'' ni pri vseh enako (ne me vprašat, kako je to mogoče, samo tako je). No, zdaj bo lahko imel hlače, na katere se je pred leti napisal "za delat", dejansko za delat - ker vmes jih je dal že v obtok, ker so bile lepše od drugih:D.


Ti bom na kratko razložila, kako to dandanes gre.....ko naročnik hlač, proizvajalca hlač (recimo hipotetično, tam nekje na Kitajskemuser posted image ) preveč stiska s ceno in proizvajalec pristane na naročnikove pogoje, ker kupec je itak car, se potem zgodi sledeče: ali kak žep ali zadrgo manj na izdelek zašijejo ali pa zmanjšajo številke (in recimo tisto, kar je bilo prej M ima še vedno oznako M, dejansko pa ustreza velikosti S in pri velikih količinah so to znatni prihranki, ker gre bistveno manj blaga, če "zmanjšaš številke").....

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 228
   RE: Moške hlače
23.4.2015 9:39:29   
ronja
In recimo ce narocas od iste znamke skor more bit vedno isto

Hehe, mravlja, veš, midva imava v glavnem noname cunje in edina znamka, za katero vem, koliko št. nosi, je Levis (33/36). Ampak te so pa malo drage, da bi mu jih lahko serijsko kupovalauser posted image . Se pa zelo priporočam, če katera kdaj vidi, da imajo kako hudo znižanje Levisk, ker te mu res pašejo in so mu udobne. Se ne mudi, če pa bo kdaj, bi mu pa kupila:), recimo za rd (ga ma poleti).

In ko si parkrat narocu, si ze tok notr, da s slike prepoznas ali bo ok ali ne.

Ja, to verjamem... Samo na začetku je to malo riski... Zdaj recimo že vem, da v Zari ne bo nikoli nič dobil, ker so vse hlače prekratke, prej se mi recimo ne bi sanjalo, da bi lahko bilo tako. Sem naivno mislila, da dobiš daljše hlače povsod (se vidi, da že 100 let nisem bila v štacuni, ne?:D)
Haha, ne, saj za pomerit ni problem, to kadar dobimo kake stare cote takoj proba - samo so mu vedno prekratke... Bolj je problem pošiljanje nazaj, ker dejansko bi to stalo toliko kot par hlač v tej second hand štacuni:D. No, saj je bil navdušen in bo še prišel sem (jaz bom šla pa vedno prej gor pogledat, kaj bi mu lahko bilo prav:). Tamalim je bil itak cel žur (niso glih pogosto v štacunah s cotami:D).

O, madona lili, na to ne bi pa nikoooli pomislila! Jaz sem se pa že pred leti spraševala, kako to, da mi zdaj kakšna S ni več prav... Vem, leta pa to... ampak vseeno je malo čudno, ker mere mam pa še vedno iste... Super razlaga, hvala! No, zdaj že za 3 firme vem: ena, da mu ni nič prav, in št. za dve drugi firmi:). Jupi!

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 229
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 8 9 [10]
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 8 9 [10]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?