|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Moške hlače
23.3.2015 13:01:18   
malaMravljica
seveda, post je ze v drugi polovici.

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Moške hlače
23.3.2015 13:31:06   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Tud sam sovražim nakupovanje in na obleke ne dam čisto nič. Na sebi vedno žulim kavbojke in srajce različnih vrst, s katerimi me zalaga moja gospa. Za hlače je pa večna težava. Če grem v levis po 501, katere so še edine normalne mi živce pojejo prodajalke, zato kupujem pri nas v Mani, kjer je ena prodajalka, ki je carica. Že 15 let, kar mi prinese v kabino pade name in takoj kupim. Sem pa zgonil Leviske za 100 EUR v enakem času kot te z Mane, tko da niti slučajno ne dam za ene hlače tok, kot v maniza pet.


blagor tvoji gospe....
pri nas traja projekt nakupa hlač tam ca. pol leta, nakup čevljev pa se je zavlekel tudi do enega leta in vseh obiskanih metropol v radiusu 280 km user posted image

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Moške hlače
23.3.2015 13:39:06   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Tud sam sovražim nakupovanje in na obleke ne dam čisto nič. Na sebi vedno žulim kavbojke in srajce različnih vrst, s katerimi me zalaga moja gospa. Za hlače je pa večna težava. Če grem v levis po 501, katere so še edine normalne mi živce pojejo prodajalke, zato kupujem pri nas v Mani, kjer je ena prodajalka, ki je carica. Že 15 let, kar mi prinese v kabino pade name in takoj kupim. Sem pa zgonil Leviske za 100 EUR v enakem času kot te z Mane, tko da niti slučajno ne dam za ene hlače tok, kot v maniza pet.


blagor tvoji gospe....
pri nas traja projekt nakupa hlač tam ca. pol leta, nakup čevljev pa se je zavlekel tudi do enega leta in vseh obiskanih metropol v radiusu 280 km user posted image



In nazadnje ste ta prave našli v domači vasi? user posted image

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Moške hlače
23.3.2015 13:41:01   
RIJA*
petea, po navadi je tako....samo žal ne pri nas user posted image

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Moške hlače
23.3.2015 14:39:29   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica
no danes se mi da, uni mrk se vedno deluje zgleda, pa se meteorit je zadnjic letel nedalec stran. Gremo iskat dlako v jajcu. Ste sploh pogledale na tisti link, je to nekvalitetna roba ali samo stil ni cist hlace na crto, bela srajca, kravata in reklc od obleke, pa crni cevlji, seveda usnje. Noooo?


joj, no pa hecam te/se že od cirka tretje strani naprej, pa še nisi pogruntala? user posted image

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Moške hlače
23.3.2015 14:55:26   
petea

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica
no danes se mi da, uni mrk se vedno deluje zgleda, pa se meteorit je zadnjic letel nedalec stran. Gremo iskat dlako v jajcu. Ste sploh pogledale na tisti link, je to nekvalitetna roba ali samo stil ni cist hlace na crto, bela srajca, kravata in reklc od obleke, pa crni cevlji, seveda usnje. Noooo?


joj, no pa hecam te/se že od cirka tretje strani naprej, pa še nisi pogruntala? user posted image



mateyka,
mrk ... user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Moške hlače
23.3.2015 17:40:32   
Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: petea

Zakaj se mi vedno bolj zdi, da Stanislava v BTC-ju ni ravno obiskovala (tekstilnih) trgovin? user posted image


Praktično vse user posted image . V Kiku jih tudi niso imeli jeseni...mogoče bo zdaj več sreče, in v Leclercu še nismo bili.

Kratkih rokavov, reklamnih, imamo kolikor hočeš, dolgih pa nobenih, ne tako ne drugače.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Moške hlače
23.3.2015 17:41:39   
malaMravljica
Mateyka, jaz tud se samo heeeecam. Men se drugac ne da tko bluzit, zdej pa se delujeta mrk in uni meteorit al kaj je bil.

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Moške hlače
23.3.2015 17:43:49   
malaMravljica
Stanislava, s tabo se pa ni za hecat user posted image poglej si linke, belih majc kolkor ces.

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Moške hlače
23.3.2015 17:46:13   
Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica

Stanislava, s tabo se pa ni za hecat user posted image poglej si linke, belih majc kolkor ces.


Z belo majico res ne user posted image . Bi par pravih, teh z linka se ne da oblečt user posted image .

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Moške hlače
23.3.2015 17:50:15   
malaMravljica
ja zdej pa se reci, da si ne upas prek neta narocit eno skatlo belih majic? neee nooo

drugac pa, Esprit jo ima, Name it, ... imas to kje blizu?

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Moške hlače
23.3.2015 18:00:06   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica

Mateyka, jaz tud se samo heeeecam. Men se drugac ne da tko bluzit, zdej pa se delujeta mrk in uni meteorit al kaj je bil.


A pred in po MS pa nič ne vpliva nate.......? user posted image

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Moške hlače
23.3.2015 18:14:57   
malaMravljica

IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica

Mateyka, jaz tud se samo heeeecam. Men se drugac ne da tko bluzit, zdej pa se delujeta mrk in uni meteorit al kaj je bil.


A pred in po MS pa nič ne vpliva nate.......? user posted image


ne user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Moške hlače
23.3.2015 18:37:12   
al1*
Za Stanislavo: Če je za športno, poglej na fantovskem oddelku - moj 12letnik ima kar nekaj belih majic z dolgimi rokavi - iz c&a, H&M, eno tudi iz Hoferja. Je pa res, da so ponavadi pakirane po dve skupaj - ena bela in ena barvna.

Za Ronjo: moj si hlače kupuje v Peak and Clopenburg ( v lj je na Rudniku se mi zdi). Imajo različne dolžine in tudi sicer za okus mojega moža še največjo izbiro. Si pa kupuje kroj kavbojk, ampak so črne.

_____________________________

lp


(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Moške hlače
23.3.2015 19:09:57   
kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*


IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Tud sam sovražim nakupovanje in na obleke ne dam čisto nič. Na sebi vedno žulim kavbojke in srajce različnih vrst, s katerimi me zalaga moja gospa. Za hlače je pa večna težava. Če grem v levis po 501, katere so še edine normalne mi živce pojejo prodajalke, zato kupujem pri nas v Mani, kjer je ena prodajalka, ki je carica. Že 15 let, kar mi prinese v kabino pade name in takoj kupim. Sem pa zgonil Leviske za 100 EUR v enakem času kot te z Mane, tko da niti slučajno ne dam za ene hlače tok, kot v maniza pet.


blagor tvoji gospe....
pri nas traja projekt nakupa hlač tam ca. pol leta, nakup čevljev pa se je zavlekel tudi do enega leta in vseh obiskanih metropol v radiusu 280 km user posted image


Haha, ja res, tale prodajalka je meni rešila rit že velikokrat, od obleke za prvo poroko, ki sem se je udeležil, do že nešteto kavbojk. Men ponavad nič ni všeč, pol pa ona kar nosi v kabino in vse, kar prinese pade name in takrat se založim za eno leto ali dve ponavad. S čevlji pa nisem kompliciran. Mam ene nobel plesne od Alpine že vsaj 13 let in so še kot nove. Tiste uporabljam, ko se je treba res upidenat in na vsako obleko pašejo, tko da so dale čez že ene 8 ohceti vključno z mojo, drugače pa nosim All starke, usnjene visoke pozimi in navadne nizke poleti.

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Moške hlače
23.3.2015 19:24:40   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo
drugače pa nosim All starke, usnjene visoke pozimi in navadne nizke poleti.


kva si kmet. a si sploh upaš v banko stopit? no evo, k Stani niti čez prag ne moreš, kaj šele da bi bil vreden, da ti iz porcelanaste šalčke kavo al pa čaj postreže.. user posted image

< Sporočilo je popravil mateyka -- 23.3.2015 19:25:04 >

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Moške hlače
23.3.2015 20:03:18   
patrino
Midva zdaj že kakih 10 let nisva kupovala oblek zase in nimam res več pojma, kam ga sploh zvlečt, ker v 10 štacun ziher ne bo šel:D).


Moja mama je očetovo antipatijo do šopingiranja reševala ponavadi zelo elegantno. Če sta šla kupovat hlače zanj, ga je s kakšnimi poslala v garderobo na pomerjanje, med tem časom, ko je ona izbirala še kakšen model zanj, pa je njegove " domače" nosila seboj po trgovini, da ji ne bi ušel iz kabineuser posted image Pogosto sta prišla skregana s trgovine, samo nove hlače je pa vedno dobil. Eh...dedci. Še dobro, da ima moj malo več potrpljenja in si zadevščine v večji meri kupuje sam.

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Moške hlače
23.3.2015 20:16:25   
Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo
drugače pa nosim All starke, usnjene visoke pozimi in navadne nizke poleti.


kva si kmet. a si sploh upaš v banko stopit? no evo, k Stani niti čez prag ne moreš, kaj šele da bi bil vreden, da ti iz porcelanaste šalčke kavo al pa čaj postreže.. user posted image


Z napačnega konca sklepaš - mene ne bi srečal v starkah.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Moške hlače
23.3.2015 20:21:18   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: patrino
Moja mama je očetovo antipatijo do šopingiranja reševala ponavadi zelo elegantno. Če sta šla kupovat hlače zanj, ga je s kakšnimi poslala v garderobo na pomerjanje, med tem časom, ko je ona izbirala še kakšen model zanj, pa je njegove " domače" nosila seboj po trgovini, da ji ne bi ušel iz kabineuser posted image Pogosto sta prišla skregana s trgovine, samo nove hlače je pa vedno dobil. Eh...dedci. Še dobro, da ima moj malo več potrpljenja in si zadevščine v večji meri kupuje sam.



Ne vem, no.
Meni to ni ravno elegantno.
user posted image

Meni se zdi - če je že tako nujno, da ženska poskrbi za moško oblačenje, da je lepša rešitev, da vzame (čiste) hlače, ki mu lepo pristojijo, in gre z njimi po trgovinah primerjat, kaj bi lahko ustrezalo.

Veliko boljša rešitev pa, da se moškemu pusti, da sam reši zadevo. No, če ni najboljša, pa zna zagotovo biti najbolj smešna. user posted image

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Moške hlače
23.3.2015 20:26:46   
patrino
IZVIRNO SPOROČILO: petea

IZVIRNO SPOROČILO: patrino
Moja mama je očetovo antipatijo do šopingiranja reševala ponavadi zelo elegantno. Če sta šla kupovat hlače zanj, ga je s kakšnimi poslala v garderobo na pomerjanje, med tem časom, ko je ona izbirala še kakšen model zanj, pa je njegove " domače" nosila seboj po trgovini, da ji ne bi ušel iz kabineuser posted image Pogosto sta prišla skregana s trgovine, samo nove hlače je pa vedno dobil. Eh...dedci. Še dobro, da ima moj malo več potrpljenja in si zadevščine v večji meri kupuje sam.



Ne vem, no.
Meni to ni ravno elegantno.
user posted image

Meni se zdi - če je že tako nujno, da ženska poskrbi za moško oblačenje, da je lepša rešitev, da vzame (čiste) hlače, ki mu lepo pristojijo, in gre z njimi po trgovinah primerjat, kaj bi lahko ustrezalo.

[b]Veliko boljša rešitev pa, da se moškemu pusti, da sam reši zadevo. No, če ni najboljša, pa zna zagotovo biti najbolj smešna. user posted image

Ne ni elegantno neuser posted image tisto sem imela v mislih bolj tako s cinizmom. Jaz bi ob takem najverjetneje elegantno popihala iz trgovine.user posted image

< Sporočilo je popravil patrino -- 23.3.2015 20:27:26 >


_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Moške hlače
23.3.2015 20:29:24   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: patrino
Ne ni elegantno neuser posted image tisto sem imela v mislih bolj tako s cinizmom. Jaz bi ob takem najverjetneje elegantno popihala iz trgovine.user posted image


Elegantno brez hlač ali elegantno z moževimi hlačami v rokah?
user posted image

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Moške hlače
23.3.2015 20:37:40   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: petea

Ne vem, no.
Meni to ni ravno elegantno.
user posted image

Meni se zdi - če je že tako nujno, da ženska poskrbi za moško oblačenje, da je lepša rešitev, da vzame (čiste) hlače, ki mu lepo pristojijo, in gre z njimi po trgovinah primerjat, kaj bi lahko ustrezalo.

Veliko boljša rešitev pa, da se moškemu pusti, da sam reši zadevo. No, če ni najboljša, pa zna zagotovo biti najbolj smešna. user posted image


Torej epilog te mrkovsko - metoritske - postne sage o moških hlačah in o kavbojski eleganci:

RONJA pusti vendar lubiju, da sam reši zadevo.....ker kot pravijo "dosti babic, kilavo dete".....

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Moške hlače
23.3.2015 20:40:32   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: petea

IZVIRNO SPOROČILO: patrino
Ne ni elegantno neuser posted image tisto sem imela v mislih bolj tako s cinizmom. Jaz bi ob takem najverjetneje elegantno popihala iz trgovine.user posted image


Elegantno brez hlač ali elegantno z moževimi hlačami v rokah?
user posted image

Elegantno brez možauser posted image

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Moške hlače
23.3.2015 20:46:55   
petea
user posted image

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Moške hlače
23.3.2015 20:50:12   
skuštrana

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*


IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Tud sam sovražim nakupovanje in na obleke ne dam čisto nič. Na sebi vedno žulim kavbojke in srajce različnih vrst, s katerimi me zalaga moja gospa. Za hlače je pa večna težava. Če grem v levis po 501, katere so še edine normalne mi živce pojejo prodajalke, zato kupujem pri nas v Mani, kjer je ena prodajalka, ki je carica. Že 15 let, kar mi prinese v kabino pade name in takoj kupim. Sem pa zgonil Leviske za 100 EUR v enakem času kot te z Mane, tko da niti slučajno ne dam za ene hlače tok, kot v maniza pet.


blagor tvoji gospe....
pri nas traja projekt nakupa hlač tam ca. pol leta, nakup čevljev pa se je zavlekel tudi do enega leta in vseh obiskanih metropol v radiusu 280 km user posted image


Joj, Rija, isto kot pri nas. Pa se sam noce it. Jaz kar zivcna ratam ko mi sporoci da rabi nove hlace, cevlje, whatever... Sovrazim soping, jaz bi vse preko neta narocila in gotovo.


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?