|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Moške hlače
22.3.2015 10:51:29   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


kaj pa tebe zdaj muči? user posted image
saj je že mimo, ronja je tukaj, vse je jasno


No.....hvala bogu, da ti je zdaj vsaj jasno o čem govoriš.......user posted image



ne nehaš user posted image
dolgcajt zelo? Pride tak vikend user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Moške hlače
22.3.2015 12:33:59   
mateyka
nadomešča patrino user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Moške hlače
22.3.2015 15:54:37   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

ne nehaš user posted image
dolgcajt zelo? Pride tak vikend user posted image


Komot lahko tudi ti nehaš.......ali je nemara tudi tebi dolgcajt kot meni.....?

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Moške hlače
22.3.2015 15:57:34   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

nadomešča patrino user posted image


A je tudi tebi dolgčas....? Ali pa čutiš dolžnost, da daš tudi ti svoj prispevek k konstruktivni debati.....? user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Moške hlače
22.3.2015 17:39:32   
mateyka
jup, to bo. škoda spustit dober vic. user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Moške hlače
22.3.2015 19:20:36   
liliana
Poslovnež je pripotoval v tujo deželo in se takoj po pristanku letala odpravil v letališko restavracijo z namenom da popije kavico. Žal je bil neroden in se je polil po hlačah. V kovčku je imel samo še hlače iz jeansa, ki pa niso bile primerne za poslovni sestanek. Prav tako pa je kakšne druge hlače ne bi pristajale k suknjiču, ki ga je nosil.

Takoj ko je s taksijem prispel v mesto je obiskal prvo čistilnico in prosil, da mu v najkrajšem možnem času očistijo hlače. Toda dobil je odgovor, da to ni mogoče in da bo moral čakati najmanj tri dni. Razočaran je zapustil čistilnico in na ulici zagledal napis: "Ekspres krojač." Vstopil je in krojača povprašal kako hitro bi mu izdelal hlače kakršne so njegove in mu pokazal hlače z madežem, ki jih je nosil.
"Kakšni dve uri bo potrebno. Sešite bi bile lahko že prej, toda najti moram takšno blago, kot je vaše" je pojasnil krojač.
Poslovnež je bil zadovoljen z odgovorom in se je napotil v bližnjo gostilno na malico in kavo. Ko se je vrnil h krojaču so bile hlače že gotove, toda presenečeno je odprl usta ko je zagledal na hlačah madež, kakršnega je že imel na hlačah.
"Kaj pa je to?" je jezno vprašal krojača in mu pokazal madež.
"Saj ste hoteli take hlače, kot jih že imate!"
user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Moške hlače
22.3.2015 19:45:44   
malaMravljica
tuje dezele in velika mesta imajo ze take cistilne servise, ki ti servis opravijo v roku ene ure user posted image Eno tako zadevo sta pred kratkim razvila dva mladenica.

in ker ravno pase k temi. Ta dva fantica, ki sta razvila to verigo, ki jo by the mimo sedaj snubi nek velik koncern, da jih kupijo, onadva hodita po sestankih v chino hlacah in jeansu. Samo pac lep jeans, dobri cevlji in huda srajca. Pa tudi nista zastonj zulila solske klopi.

< Sporočilo je popravil malaMravljica -- 22.3.2015 19:46:36 >

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Moške hlače
22.3.2015 20:54:26   
mateyka
ja veš kaj mravljica, mogoče je vse to res, samo v banki za šalterejm pa že ne bi mogla delat!

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Moške hlače
22.3.2015 21:06:02   
malaMravljica
Mateyka, en od teh dveh je za en cas delal na borzi in je bil izbran kot mlad investor leta ali nekaj takega. In takrat je zihr nosil hude obleke ja, samo ko pa dela v privat sektorju pa vedno bolj sprosceno.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Moške hlače
22.3.2015 21:18:27   
Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Punce, kaj ve vse kupujete cote svojim dragim? Ker hmmm, jaz jih ne... Mislim, tako, če nekam grem, pa mu prinesem hoodie za spomin, to ja. Da bi mu pa doma hodila kupovat, pa ne...


Ah, ne, sploh. Ima več okusa od mene, jaz svetim samo toliko, da je tudi meni všeč..in da še jaz kaj dobim zraven. To imam vedno srečo, da me imajo moški radi lepo urejeno. Tako imamo omarko polno krill in oblek, ker si na ta način skoraj nikoli ne kupim hlač (razen enih svetovnih, deset let in več nazaj), ampak se vedno zagledam v krilo ali še raje v obleko.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Moške hlače
22.3.2015 21:21:30   
Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

ja veš kaj mravljica, mogoče je vse to res, samo v banki za šalterejm pa že ne bi mogla delat!


Tako kot ne v laboratoriju na odvzemu krvi, ne v vrtcu, ne kot nadzornika gradbišča, ne kot gozdarja, ne kot voznika težkega tovornjaka, ne kot kuharja in ne kot natakarja v solidni restavraciji, itn. Vsak poklic zahteva svojo poklicu primerno opravo.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Moške hlače
22.3.2015 21:36:13   
malaMravljica
Stanislava, zakaj pa ne chino, srajca in eni primerni cevlji kot vzgojitelj v vrtcu, kot voznik tovornjaka in ne kot nadzornik na gradbiscu, pri slednjem pac se zascitna celada in bolj neki gojzarji kot obuvalo. Zakaj ne? Pri vozniku tezkega tovornjaka ti kar povem, da vcasih ga ne ravno mali bankovec premami in pomaga zlozit robo, vcasih pa ostane za volanom in zija v monitor kjer tece film, ce mu ni, se ne bo pretegil.


(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Moške hlače
22.3.2015 21:39:11   
petea

IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

ne nehaš user posted image
dolgcajt zelo? Pride tak vikend user posted image


Komot lahko tudi ti nehaš.......ali je nemara tudi tebi dolgcajt kot meni.....?



Ali pa imate postno krizo in se zato izzivljate na tej temi ...

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Moške hlače
22.3.2015 21:50:57   
Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica

Stanislava, zakaj pa ne chino, srajca in eni primerni cevlji kot vzgojitelj v vrtcu, kot voznik tovornjaka in ne kot nadzornik na gradbiscu, pri slednjem pac se zascitna celada in bolj neki gojzarji kot obuvalo. Zakaj ne? Pri vozniku tezkega tovornjaka ti kar povem, da vcasih ga ne ravno mali bankovec premami in pomaga zlozit robo, vcasih pa ostane za volanom in zija v monitor kjer tece film, ce mu ni, se ne bo pretegil.




Zaradi čevljev, ker znajo drset. Ali "reklc", ki je lahko preveč fin, in je boljša bolj sproščena jakna, Chino hlače (zdaj vem, kako se jim reče), so še najbolj hvaležne. Skoraj vsak poklic oz delo potrebuje nekaj svojega...

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Moške hlače
22.3.2015 21:58:15   
Stanislava_
Ko smo ravno pri oblekah...

Iščem navadne bele majice z dolgim rokavom za punčko, velikost 150-160. Preiskali pol BTC-ja, in jih nimajo nikjer, niti v trgovini, kjer tiskajo nanje, niti jih ni v ženski XS številki. Edine so bile v Two Way, ampak so prevelike.
Če ima kdo odveč, se priporočam, zamenjam za kaj drugega. Lahko so tudi že zelo obšlesane, tudi s kakšno luknjico, ki jo je še mogoče zašiti, ampak samo da so NAVADNE BELE.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Moške hlače
22.3.2015 22:14:25   
ronja
Midva oba tako sovraživa nakupovanje, da vedno hodiva skupaj in dajeva drug drugemu moralno podporo.
Enakouser posted image . Samo da sem zdaj jaz dobila parkrat ornk pošiljko oblek od ene punce, ki ima točno isto postavo kot jaz in očitno veselje do nakupovanja in tako imam zdaj cot za do konca življenja, če se ne zredim vmesuser posted image

Se je pa že precej poboljšal in se vsaj ne obnaša kot malo dete, če mora malo več pomerjati.

Srečka!user posted image Lubi je sicer stoično prenašal kupovanje, ko je moral bit lepo oblečen v službi, zdaj se je pa totalno razvadil.

V bistvu bi najbrž jaz potrebovala nekoga, ki bi me malo teral na tem področju, tako pa moram skrbeti še za hujši primerek od sebe.

Podpis.

Glede cen je pa s to robo tako, da se splaca dat malo vec denarja in si nekaj casa na miru. Pa se lepse izgleda.

To ga tudi jaz prepričujem! Glede na to, kolikokrat si kaj kupi, ne bomo bankrotirali, ne glede na to, kaj izbere. Samo navadno si kupi (če si že) neko đabe robo, ki jo takoj zgoni. Za te leviske sem ga komaj prepričala, pa so še zdaj ok (edine)...

Čevlje ima ene zimske elegantne in udobne in to mu ni problem obut. Poletni elegantni (oboje je še iz ex službe) pa mu grejo na živce in jih ne da gor. Če predlagam, da bi druge kupil, pa pravi, da saj ima te. Ja, baš mu nucajo, če jih ne obujeuser posted image user posted image . Tako kot moji "za poroke in pogrebe" čevlji... tudi ne dam gor za živo glavo ne, če ni res nujno...

To imam vedno srečo, da me imajo moški radi lepo urejeno.

Meni se tak fino zdi, da vsak najde nekoga, ki mu ravno paše:). Meni je pa super, da se mi ni treba rihtat in da nobenemu to ni ne vem kaj pomenilo:).

Stana, tu ti pa lahko pomagam! Euroton ima navadne nepotiskane majice vseh barv! Poglej na njihovo spletno stran. Zakaj pa rabiš stare bele majce? (firbec pač;).

PS: a na umazano bele/bež hlače paše svetlo modra srajca?

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Moške hlače
22.3.2015 22:22:17   
Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Zakaj pa rabiš stare bele majce? (firbec pač;).

PS: a na umazano bele/bež hlače paše svetlo modra srajca?



Za telovadbo. Kratkih rokavov imamo kolikor hočeš, take in onake reklame, dolgih pa ne. Iskali že jeseni, ampak čisto bele (ali zgolj z malim znakcem npr. Benetton, nismo našli niti ene).

Paše.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Moške hlače
22.3.2015 22:24:54   
Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Euroton ima navadne nepotiskane majice vseh barv!


Imajo točno eno, kar je 100% napredek...ampak ni na zalogi. Solit naj se gredo.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Moške hlače
22.3.2015 22:38:05   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_
To imam vedno srečo, da me imajo moški radi lepo urejeno. Tako imamo omarko polno krill in oblek,



Hkm.
Koliko moških pa imaš, ki te oblačijo?

user posted image

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Moške hlače
22.3.2015 22:42:41   
Stanislava_
Običajno enega user posted image .

Ampak obleke kar trajajo in se v letih (in desetletjih user posted image ) naberejo. Meni se zdi, da jih imam veliko, mogoče bi bilo drugemu to malo. Ma jaz bi jih imela čim manj, najraje uniform, da se ne bi bilo treba oblačit...pa me vedno kdo spomni, da je lepo biti urejena ženska in potem nosim kikle in se šminkam s šminko user posted image user posted image

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Moške hlače
22.3.2015 23:14:24   
Vijoličarka
Stanislava, ali bi bila tale, v št. 34 v redu:

http://www.marja.net/zenska-oblacila/zenske-majice/alja

sicer je iz modala, ampak menda ta tudi diha, pa še obliko ohrani, ne vem, sem prebrala tule: http://www.wisegeek.org/what-is-modal.htm


Imajo tudi bombažno varianto, ampak, pojma nimam, zakaj se začne šele pri št. 38 :

http://www.marja.net/zenska-oblacila/zenske-majice/andreja




_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Moške hlače
22.3.2015 23:14:47   
malaMravljica
https://www.zalando.de/name-it-cuni-langarmshirt-bright-white-na826g000-a11.html

drugac mi je iskalnik se to nasel, sam cist bele so ene 3, name it poznam in je fajn firmica za otrocicke.
https://www.zalando.de/kinder-langarmshhttps://www.zalando.de/name-it-cuni-langarmshirt-bright-white-na826g000-a11.htmlirt/_weiss_groesse-152.158.164/?gender=18

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Moške hlače
22.3.2015 23:20:51   
malaMravljica

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_


IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica

Stanislava, zakaj pa ne chino, srajca in eni primerni cevlji kot vzgojitelj v vrtcu, kot voznik tovornjaka in ne kot nadzornik na gradbiscu, pri slednjem pac se zascitna celada in bolj neki gojzarji kot obuvalo. Zakaj ne? Pri vozniku tezkega tovornjaka ti kar povem, da vcasih ga ne ravno mali bankovec premami in pomaga zlozit robo, vcasih pa ostane za volanom in zija v monitor kjer tece film, ce mu ni, se ne bo pretegil.




Zaradi čevljev, ker znajo drset. Ali "reklc", ki je lahko preveč fin, in je boljša bolj sproščena jakna, Chino hlače (zdaj vem, kako se jim reče), so še najbolj hvaležne. Skoraj vsak poklic oz delo potrebuje nekaj svojega...


ajaj jaj.. nic ne bo. Reklca sploh nisem omenila in za cevlje sem dodatno napisala, da se pri vzgojitelju priredijo v ene udobne, pri nadzorniku na deloviscu v ene robustne in kamjonist upam, da bi tudi ene primerne obul, ceprav sej vozi se lahko tudi v eneih finih, se tko rabi v kamjonu sam desno nogo.
Sploh vzgojitelj v vrtcu, se en dober in prijazen tip, ki ga otroci obozujejo in pol se dobro oblecen, matr mamice se sploh ne bi spravle iz igralnice ven zjutraj user posted image
user posted image

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Moške hlače
22.3.2015 23:30:16   
malaMravljica
Ronja, glej kaj sem ti nasla, sprehod se po tem linku in dobis idejo kaj sploh isces. To se mi zdi, da bi bilo lih za tvojega, ni prevec lepo in za take sproscene, ne prevec hude sestanke cist ok, za kaj vec pan itakn pravis,da ima obleke doma.

https://www.zalando.de/herren-business-casual/

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Moške hlače
23.3.2015 6:40:46   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: petea


IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

ne nehaš user posted image
dolgcajt zelo? Pride tak vikend user posted image


Komot lahko tudi ti nehaš.......ali je nemara tudi tebi dolgcajt kot meni.....?



Ali pa imate postno krizo in se zato izzivljate na tej temi ...


Kdo ima postno krizo.....? Meni je baje dolgcajt.......user posted image

P.s.: Glede na to, da je pa temo postavila Ronja, ki jo običajno rado zanese v razlagah in se sama oddalji od bistva osnovne teme, so taka odstopanja dovoljena.......user posted image


< Sporočilo je popravil liliana -- 23.3.2015 6:49:07 >

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?