|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Moške hlače
23.3.2015 20:50:38   
petea
A ni zanimivo, kako moramo moški sedeti na široko ...
user posted image

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: Moške hlače
23.3.2015 21:05:48   
Stanislava_
Kakšne so zdja nove hlače user posted image ?

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: Moške hlače
23.3.2015 21:07:45   
petea
cesarjeve ...

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: Moške hlače
23.3.2015 22:15:01   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: petea

A ni zanimivo, kako moramo moški sedeti na široko ...
user posted image


moramo? a si dec postala al tud ti na široko sediš user posted image

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: Moške hlače
23.3.2015 22:23:46   
mateyka
user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: Moške hlače
23.3.2015 22:40:46   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: petea
A ni zanimivo, kako moramo moški sedeti na široko ...
user posted image

moramo? a si dec postala al tud ti na široko sediš user posted image


user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: Moške hlače
24.3.2015 11:56:12   
ronja
Kratkih rokavov imamo kolikor hočeš, take in onake reklame, dolgih pa ne. Iskali že jeseni, ampak čisto bele

Stana, Euroton jih ima 100%, jih je pa treba dostikrat prej naročit, ja. Sem že kupovala in nimajo preverjeno niti enega znakca gor - ker sem hotela brez vsega, ker jih poslikam in mi gre potem un flek na živce.

P.s.: Glede na to, da je pa temo postavila Ronja, ki jo običajno rado zanese v razlagah in se sama oddalji od bistva osnovne teme, so taka odstopanja dovoljena...

Lili, imate moje uradno dovoljenje, da to temo spravite glih kamor vam pašeuser posted image user posted image .

LIli, za male punčke včasih najdeš navadne bele majce v H&M, smo šle ravno zadnjič, ker se je bica odločila tamalidve malo opicanit:). In sta dobili ravno to - poleg oblekic;) - bel in črn puli in belo majco, pa bele in črne in modre pajkice (vsaka nekaj). Mislim pa, da so včasih v kompletu (vsaj pulija sta bila). Sta pa čisto bela/črna - brez ičega gor, kar mi je všeč, da ga lahko kombiniraš pod svašta oblekic:).

Haha, petea, ja, saj če takole citiraš, se res ful smešno bereuser posted image user posted image . Mm, ne sekiraj se, ronja razume hec;). In se reži ko pečena mačka. In če bi to lubiju rekla, bi mu bilo čisto normalno - ja, valjda, saj nočem neki lepega, bi verjetno rekeluser posted image .

mi pač gre na otročje - saj veš: otroci me sprašujejo Zakaj to, zakaj ono, pa človek sčasoma prevzame to navado ...
Zakaj sem meni zdi, da ni ta navada SPET, ampak ŠE VEDNO - iz tvojega otroštva... Saj veš: takes one to know one;).

Mm, hvala za link, vem, kaj si hotela povedat, čeprav se mi zdi, da je tole zanj že zelo na zgornji dopustni meji:D. In me je ful nasmejal petein citat, tako da obema hvala, ker mi je prav pasalo user posted image .

od obleke za prvo poroko

Petea, lej kako lepo tole zveni:D. A mi gre? Zgleda kot da se je kalbo že žnjkrat poročil in vsakči gre v Mano po cote:). Kalbo, sej ne zameriš, ne?;)

Moja mama je očetovo antipatijo do šopingiranja reševala ponavadi zelo elegantno. Če sta šla kupovat hlače zanj, ga je s kakšnimi poslala v garderobo na pomerjanje, med tem časom, ko je ona izbirala še kakšen model zanj, pa je njegove " domače" nosila seboj po trgovini, da ji ne bi ušel iz kabine

Tvoja mama je caricauser posted image user posted image user posted image MOram priznat, da ne bi nikoli prišla na to idejo:D. Ste me pa že 2x ful nasmejale:).

Pogosto sta prišla skregana s trgovine, samo nove hlače je pa vedno dobil. Eh...dedci.

No, samo tale del mi ni všeč... Ker mislim, da tudi njemu ta taktika ne bi bila glih pri srcu:D. Ja, dedci, se strinjam... Ampak glede na to, da on prenaša moje hrčkanje stare pene iz starega kavča... Ma mal bonusauser posted image

RONJA pusti vendar lubiju, da sam reši zadevo.....ker kot pravijo "dosti babic, kilavo dete".....

Saj mu. Ampak on ni vedel, da obstajajo še kake hlače vmes. Jaz pa tudi nisem bila ziher. Pa sem vprašala. Običajno pa sam to zadevo reši s kavbojkamiuser posted image . In nekak imava nenapisano pravilo, da če drugega vprašava za mnenje, si želiva mal umešavanja. Ker recimo k zdravniku ali v trgovino s cotami se sama ne bova spravila in rabiva drug drugega, da naju malo porine:D.

Petea, a kej ne vemo? Mislim, v določenem obdobju je res ful bolj udobno široko sedeti... na gornji sliki;).

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: Moške hlače
24.3.2015 12:07:03   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: ronja
Petea, a kej ne vemo? Mislim, v določenem obdobju je res ful bolj udobno široko sedeti... na gornji sliki;).


Veste vse pomembne stvari.

Nič bat.

Nisem ne noseča, niti se ne spreminjam v moškega. user posted image
Včasih pač tipkajo moji prsti malo po svoje ... user posted image


Samo da smo te nasmejale.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: Moške hlače
24.3.2015 12:07:35   
petea
Samo - še vedno pa ne vemo, kako si/sta rešila s hlačami ...

Čas se izteka ... user posted image

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: Moške hlače
24.3.2015 13:48:14   
mateyka
sej, kokr sem napovedala; jeans pa srajca bo - že vidm.

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: Moške hlače
24.3.2015 15:35:58   
ronja
V igri so poletne "ex služba" hlače - niso na rob, take bombažne, bež/umazano bele in modra srajca zgoraj (je obdržal samo dve, pojma nimam, kam je dal vse ostale), pa itak mu modre najlepše pašejo, ker ma take lepe učkeuser posted image . Mogoče bo ipak preživel brez kavbojk en dan:D. Vam sporočimna d day, ker vem, da smo babe firbčneuser posted image . Zaenkrat pa si še ne upam napovedat, kako bo on to rešil:D.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: Moške hlače
24.3.2015 16:05:54   
mateyka
pa eno fotko cahni in objavi tle, ko ma hlače+srajco, da vidmo to čudo user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: Moške hlače
24.3.2015 16:27:53   
ronja
Haha, mateyka, ne vem, če se bom zbujala tako zgodaj, da bi ga še slikala prejuser posted image . Ampak ko je bil v ex službi in v nulo zrihtan (srajca, hlače, kravata, čevlji), so se ženske kar lepile nanj (kar se mu v zguncanih kavbojkah in luknjastih supergah malo manj dogaja - mislim teh konkretnih povabil, da jih tudi on ne spregleda - namigov tako ne dojame - jap, sva si mal podobna:D). Če ga kdaj uspem v tem ob belem dnevu videt, pa obvezno poslikam in pošljem:).

Kje že lahko fotke na net daješ? Iz blogerja jih ne morem sem prenest, če ni bila že objavljena prej... Bi ti prilepla eno fotko od malega, pa če najdem, še kako očijevo. Samo to dvomim - takrat še nisva mela digitalca, pa tudi slikala nisva pol toliko, ker še nisva mela otrok:D.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: Moške hlače
24.3.2015 16:46:07   
mateyka
shrani.si

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: Moške hlače
24.3.2015 17:25:09   
ronja
Evo, takle je naš mali, on obožuje to srajco in ima rad žametne hlače:
user posted image
Takle bi lahko šel tut lubi, ne? Samo da nima glih takih hlač:D. So pa v bistvu iste barve, no bom poslala primerjavo, če ga uspem slikat in če ne bo šel na koncu v kavbojkah:D.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: Moške hlače
24.3.2015 17:36:07   
malaMravljica
lepo oblecenega fantica imas, pa sem zihr, da je tud lep in priden. Moj mali bi si tu gor dal se temno modro kravato z belimi pikcami user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: Moške hlače
24.3.2015 18:08:39   
mateyka
sami fashion victimi so tile vaši pobi user posted image

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: Moške hlače
24.3.2015 19:16:40   
Jabček
Misija navadne bele in crne majice: H&m Logg kolekcija, bele imajo v 2packu z drugo majcko.

Kavbojke in ostalo pa jaz mojemu jemljem kar v sOliverju, ker imajo model v S, ki mojemu pase na rit. Drugace pa, dzizus, moj ima tudi take zahteve, v trgovino pa noce. Za ubit se. Ja, grem pa kupim vse, kar rabi, od stumfov pa gat dalje. On ima pa sportno opremo cez, pa je.

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: Moške hlače
24.3.2015 19:56:17   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: ronja


LIli, za male punčke včasih najdeš navadne bele majce v H&M, smo šle ravno zadnjič, ker se je bica odločila tamalidve malo opicanit:). In sta dobili ravno to - poleg oblekic;) - bel in črn puli in belo majco, pa bele in črne in modre pajkice (vsaka nekaj). Mislim pa, da so včasih v kompletu (vsaj pulija sta bila). Sta pa čisto bela/črna - brez ičega gor, kar mi je všeč, da ga lahko kombiniraš pod svašta oblekic:).



Saj problem je ravno v tem...včasih.....samo, ko jih rabiš, jih ni......user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: Moške hlače
25.3.2015 9:58:14   
ronja
Moj mali bi si tu gor dal se temno modro kravato z belimi pikcami

Haha, no,tako hudo z našim ni. Kravate še v življenju videl ni, se mi zdi:D.
Saj problem je ravno v tem...včasih.....samo, ko jih rabiš, jih ni...

Ja, to je res. Samo sem mislila, da če rabiš za zbor, veš že celo leto, da bojo meli enkrat nastop, pa verjetno enkrat lahko ujameš. Je pa res, da to gre samo, če hodiš sicer po štacunah, če si taka ko midva, pa ne:D.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: Moške hlače
25.3.2015 11:53:08   
pomlad08
O hlačah ste že precej povedale user posted image ... Moj mož si take "srednje lepe" hlače kupuje v ZARI - imajo kar fajn stvari. Ampak ne za vsako postavo - on je precej suhljat in mu lepo pašejo. Ronja, če gresta pogledat v zaro, h&m pa mogoče c&a ziher najdeta kaj primernega.


Za majice, prazne, bele, z dolgimi rokavi: gotovo se jih dobi pri podjetju lars - http://tekstil.lars.si - na netu nimajo otroških stvari, ampak kar pokliči jih, se da čisto karkoli zmenit ... Jaz sem pri njih že kupovala majice za svoje pevce (enobarvne, z dolgimi rokavi) in sem bila zelo zadovoljna.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: Moške hlače
25.3.2015 12:52:09   
ronja
Ronja, če gresta pogledat v zaro, h&m pa mogoče c&a ziher najdeta kaj primernega.

Če bi ga v 3 štacune spravila, sem prepričana, ja, samo njega v 1 spravit, je podvig:D. Je pa tudi on bolj suh, predvsem pa ima dolge noge, zato so kavbojke fajn, ker jih dobiš v različnih dolžinah, hlače so pa hitro prekratke...

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu pomlad08)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: Moške hlače
25.3.2015 17:59:35   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Ja, to je res. Samo sem mislila, da če rabiš za zbor, veš že celo leto, da bojo meli enkrat nastop, pa verjetno enkrat lahko ujameš. Je pa res, da to gre samo, če hodiš sicer po štacunah, če si taka ko midva, pa ne:D.


Jaz ne hodim rada po štacunah in to tudi pomeni, da ne hodim dosti.......user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: Moške hlače
25.3.2015 21:16:34   
ronja
Hehe, lili, potem ti pa ostane samo, da naročiš in ti pošljejo po pošti... Pa še v štacuno ti ni treba:)

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: Moške hlače
27.3.2015 19:47:18   
petea
ronja,
kako (se) je uredil tvoj nemožek?

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?