|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 8 [9] 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Moške hlače
8.4.2015 21:21:28   
liliana
Glede na to, da imaš njegove mere in ima postavo trikotnika (torej popolno, široka ramena in ozke boke oz. je po jusu) in glede na to, da oba sovražita nakupovanje, lahko tudi kako stvar po netu naročita.....ali pa po kakem katalogu.......

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 201
   RE: Moške hlače
8.4.2015 21:27:45   
Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Ronja, jaz mislim da bi bilo najboljse to obleko vrect v smeti ( oz. reciklirat v tvojem primeru ;-)), ker izgleda kot da je vzeta iz kataloga letnik 1969. Potem pa ga vzemi pod roko in pojdita v trgovino pa naj vama trgovka pokaze mosko (pol)poslovno modo danasnje dobe. Srajce so danes ozje, telitane... Hlace isto, drugacen kroj...


Sam res. Dokler filozofiraš, bi že en normalen gvant izbrala.
Greš v trgovino, poveš, kaj iščeš, in trgovka nosi v kabino. Probavaš, trgovka pa išče kombinacije, če je treba. Pri nas ponavadi to jaz počnem, ker mi je v veselje, če je pa treba, pa vprašam(o) trgovko, saj zato so tam.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 202
   RE: Moške hlače
8.4.2015 21:29:28   
Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Glede na to, da imaš njegove mere in ima postavo trikotnika (torej popolno, široka ramena in ozke boke oz. je po jusu) in glede na to, da oba sovražita nakupovanje, lahko tudi kako stvar po netu naročita.....ali pa po kakem katalogu.......


Za začetek predlagam vsaj eno doktorsko dizertacijo. Na temo hlač, seveda.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 203
   RE: Moške hlače
8.4.2015 21:32:29   
liliana
Z lubijevih hlač smo itak že vse doktorirale......samo ronja še ni.....user posted image

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 204
   RE: Moške hlače
8.4.2015 21:33:02   
Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Z lubijevih hlač smo itak že vse doktorirale......samo ronja še ni.....user posted image


user posted image
Ona je še v mali šoli.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 205
   RE: Moške hlače
8.4.2015 21:48:03   
ronja
če je pa treba, pa vprašam(o) trgovko, saj zato so tam.

Trgovka mu je pred 8imi leti zbrala tole, kar sem zdaj gor nalimala, tega ni podedoval, to je kupil (ne vem al mu je mogoče mami, vsekakor je bil zraven in je trgovka zbirala). Zato pa sprašujem;). Sama nimam pojma, kako se čemu reče, lubi dolgo v kabini ne bo zdržal, zato se mi je zdelo smotrno, da mal prej naštudiram, kake so možnosti in kaj je zdaj ok.

Ona je še v mali šoli.

Nekje je treba začet, a ne?user posted image Čisto priznam, da sem modni analfabet in še sebe ne znam oblečt, kaj šele njega... Samo da je meni lažje, ker dobim obleke, sploh zdaj, ko sem jih dobila od ene, ki ima enako postavo in meni zelo fajn stil:). On pa te sreče nima, zato pa vam težim. zdi se mi namreč, da bi mogoče v malo bolj normalni obleki vseeno zdržal kak sestanek (če ne bi bila preveč fensi).

Lili, po jusu ni, ima precej daljše roke, pa malo daljše noge od povprečja, kar se mu recimo pri majcah kar pozna - skoraj nemogoče dobit zanj majco, ki bo mela dovolj dolge rokave... Ampak za hlače to nima veze:).

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 206
   RE: Moške hlače
8.4.2015 21:53:57   
Stanislava_
Svetle hlače so za poletje, klasika je temno modra in siva.

Pa čisto preveč filozofiraš, naj gre že v trgovino, pol ure nima kaj delat v kabini. Mislim, koliko kompliciranja user posted image .

Jaz nisem kuharica, pa če bi takole pleteničili, bi že umrli od lakote. Pomislimo, kaj približno bi jedli, poiščemo recept, in voila. Enako pri cunjah, ne rabiš biti na ti z modo, da ne hodiš nag po svetu.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 207
   RE: Moške hlače
8.4.2015 22:15:21   
ronja
ne rabiš biti na ti z modo, da ne hodiš nag po svetu.

Saj ni nag, za normalno rabo znava zbrat kavbojke, ki mu dobro stojijo;).

Če pa poizkušaš nov recept, z novo tehniko, ki je niti približno ne obvladaš, pa si prej kaj prebereš ali koga vprašaš, ne?
V trgovino je že šel in vprašal trgovke in so mu izbrale fensi cote, kakšrne ima - tole je ena od njih - torej poizkušal je ta način, pa mu očitno ne daje glih dobrih rezultatov, glede na to, da se v tem ne počuti dobro in ne zgleda dobro. Torej bi bilo fajn nekaj spremenit. In ker vem, da mu je to tečno, bi mu rada pomagala, tako kot on vedno spuca pekače, ki jih sovražim pomivat. Čeprav ni nobena taka reč, samo mi pač ni fajn. Tako kot njemu ni fajn probavat 10 kosov, ki mu jih da trgovka, od katerih mu noben na koncu ni všeč in kupi nekaj, ker misli, da ne obstaja nič, kar bi bilo ok, pa mu bi bilo vseeno všeč.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 208
   RE: Moške hlače
8.4.2015 22:24:59   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

če je pa treba, pa vprašam(o) trgovko, saj zato so tam.

Trgovka mu je pred 8imi leti zbrala tole, kar sem zdaj gor nalimala, tega ni podedoval, to je kupil (ne vem al mu je mogoče mami, vsekakor je bil zraven in je trgovka zbirala). Zato pa sprašujem;). Sama nimam pojma, kako se čemu reče, lubi dolgo v kabini ne bo zdržal, zato se mi je zdelo smotrno, da mal prej naštudiram, kake so možnosti in kaj je zdaj ok.

Ona je še v mali šoli.

Nekje je treba začet, a ne?user posted image Čisto priznam, da sem modni analfabet in še sebe ne znam oblečt, kaj šele njega... Samo da je meni lažje, ker dobim obleke, sploh zdaj, ko sem jih dobila od ene, ki ima enako postavo in meni zelo fajn stil:). On pa te sreče nima, zato pa vam težim. zdi se mi namreč, da bi mogoče v malo bolj normalni obleki vseeno zdržal kak sestanek (če ne bi bila preveč fensi).

Lili, po jusu ni, ima precej daljše roke, pa malo daljše noge od povprečja, kar se mu recimo pri majcah kar pozna - skoraj nemogoče dobit zanj majco, ki bo mela dovolj dolge rokave... Ampak za hlače to nima veze:).


Ma hudica Ronja, pa saj si normalno pametna in intelgentna zenska ne pa nek retard, ki ne uspe nabaviti kos povprecnega oblacila in se ne zna obleci....


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 209
   RE: Moške hlače
8.4.2015 22:37:39   
Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

ne rabiš biti na ti z modo, da ne hodiš nag po svetu.

Saj ni nag, za normalno rabo znava zbrat kavbojke, ki mu dobro stojijo;).

Če pa poizkušaš nov recept, z novo tehniko, ki je niti približno ne obvladaš, pa si prej kaj prebereš ali koga vprašaš, ne?
V trgovino je že šel in vprašal trgovke in so mu izbrale fensi cote, kakšrne ima - tole je ena od njih - torej poizkušal je ta način, pa mu očitno ne daje glih dobrih rezultatov, glede na to, da se v tem ne počuti dobro in ne zgleda dobro. Torej bi bilo fajn nekaj spremenit. In ker vem, da mu je to tečno, bi mu rada pomagala, tako kot on vedno spuca pekače, ki jih sovražim pomivat. Čeprav ni nobena taka reč, samo mi pač ni fajn. Tako kot njemu ni fajn probavat 10 kosov, ki mu jih da trgovka, od katerih mu noben na koncu ni všeč in kupi nekaj, ker misli, da ne obstaja nič, kar bi bilo ok, pa mu bi bilo vseeno všeč.


Ne delaj bedaka iz sebe, no.
Greš v trgovino in probaš nekaj hlač in zraven srajc, puloverjev, itd. Trgovke ti prinesejo, izbereš pa sam tisto, v čemer se dobro počutiš. Btw, a je s tabo vse v redu, ker po napisanem se ne zdi tako.


_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 210
   RE: Moške hlače
8.4.2015 22:39:11   
mateyka
na enih področjih genij, na enih avtist....

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 211
   RE: Moške hlače
9.4.2015 5:12:06   
Hope2

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

skuštrana, hvala, nama tudi ni glih všeč:D. Sem prebrala lubiju in pravi, da se je tudi on tako not počutil:D. Mogoče mi bo pa še ratalo ga spravit v štacuno, če mu glavo operem z vašimi komentarji:D.

Ce pa 9 strani ni dovolj za kaj takega pol pa tud.....

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 212
   RE: Moške hlače
9.4.2015 5:13:54   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: ronja


Lili, po jusu ni, ima precej daljše roke, pa malo daljše noge od povprečja, kar se mu recimo pri majcah kar pozna - skoraj nemogoče dobit zanj majco, ki bo mela dovolj dolge rokave... Ampak za hlače to nima veze:).

Samo zavij v pravo trgovino, imas srajce s podaljsanimi rokavi.

Se to, moda se spreminja skoraj vsako leto, cetudi je trgovka izbrala te hlace pred 8 leti, se ne pomeni da so takrat bile v modi- kaj sele zdaj. Gre za povprecne hlace, vsakodnevno uporabo, nic posebnega, se manj za kak biznis sestanek.... jaz npr take hlace sovrazim na svojem mozu. Moj moz pa je vec let sanjal o njih, ker so imeli nekateri v sluzbi. Ampak ti nekateri so bili starejsi gospodje... Pa si je kupil dvoje take hlace, k sreci ima dolge noge in jih je bilo treba predelat, ampak jaz vestna gospodinja sem poskrbela, da se niso nikoli predelale... sem raje predelala njegovo glavo. Pa ne recem, da se neki rihta in je po zadnji modi oblecen- dalec od tega- ze zaradi postave ne.... ampak ob priliki se zrihta, se spedena... drugace pa kavbojke, lanene hlace, kargo kratke hlace (ne za sluzbouser posted image )

< Sporočilo je popravil Hope2 -- 9.4.2015 5:21:27 >

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 213
   [Brisano sporočilo]
9.4.2015 9:25:44   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Stanislava_)
  Neposredna povezava do sporočila: 214
   RE: Moške hlače
13.4.2015 12:33:12   
ronja
Tenkju! Se premika - je že privolil, da gre v štacuno in pravi, da si bo nabavil vse, da bo potem mir:). Sva zadnjič že šla, si zrihtala varstvo za tamale, pa so žal štacune že zaprli, preden sva iz baubaua prišla (sva lahko šla šele ob 19h, da naju mal zagovarjam):D. First thig first, ali kako že rečejo:). No, ampak zdaj bom vsaj vedela kaj iskat in kaj rečt. Pa če najdemo kaj, v čemer se ne bo počutil ko star ata, bo verjetno tudi rajši gor dal:). Navsezadnje jaz zdaj tudi obleke in kikle nosim, ko mam par lepih in udobnih.

Ankica, po moje bi k vsem trem rajši šel kot pa v štacuno z oblekami:D.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 215
   RE: Moške hlače
13.4.2015 12:45:44   
petea
ronja,
sploh za ginekologa ne dvomim, da ne bi šel s pretiranim odporom malo 'v pregled' user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 216
   RE: Moške hlače
13.4.2015 12:48:02   
ronja
ronja,
sploh za ginekologa ne dvomim, da ne bi šel s pretiranim odporom malo 'v pregled'

No, če dobro premislim... glede na to, kdaj je bil on edino pri ginekologu (3x 3)... bi šel verjetno vseeno rajši v štacuno:D. Samo malo v pregled pa verjetno ne bi mel proti:D. Ga bom vprašala, pa se bo verjetno ta debata hitro končala z novimi hlačami:D.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 217
   [Brisano sporočilo]
13.4.2015 13:00:33   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 218
   RE: Moške hlače
14.4.2015 12:14:02   
ronja
Vama pridem otroke čuvat, če gresta nabavit hlače :-). Pa še une maline prinesem končno :). A to kaj pretehta pri odločitvi?

Glede na to, da bo ena malina verjetno crknila, ker jo je mala očerupala... pa glede na to, da bi lubi marsikaj naredil, da bi mela malo "kid free" programa, se mi zdi, da bi znalo nagnit tehtnico:D. Ti vrnem uslugo, ko boš rabila (mogoče poleti, ko ne bo šole, pa ne bo kam s froci;).

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 219
   RE: Moške hlače
16.4.2015 16:39:52   
kokosh
Ronja, recimo, da sem pogruntala, kakšne hlače iščeš za lubija ;) Hlače na "ror", pralne, čimbolj platnene, nevtralne farbe in pralne :D Sama sem šla pred kratkim v oglede za svojega možija, ki prav tako sovraži nakupovanje cunj in grem ponavadi jaz v izvidnico, ga potem naslednjič privlečem s sabo, namečem že prej ogledane modele v voziček in odvlečem vse skupaj v garderobo.

Kje jih najdeš in cenovni rang:
- Modiana Dravlje v pritličju - imajo kar nekaj čednih moških hlač, se boš pa škeširala. Firme so Pionir, Brax, Pierre Cardin ... 100 eur.
- Peek & Cloppenburg v Supernovi na rudniku, spodaj - Brax, Christian Berg, ... - recimo, da od 60 eur navzgor
- C&A v Supernovi na Rudniku - za zihr dobiš kombinacijo 98% bombaž + 2% elastan, sive, črne, modre farbe, tudi podaljšane/ skrajšane modele, cena 30-50 eur.
- Vogelle (mislim, da je Ljubljani najbližji v Kranju v Qlandiji ali v Kamniku).

Jaz sicer moških hlač ne upam kupovati sama, ker morajo "lepo stati" in jih je obvezno treba sprobati. Kljub vsemu gnevu moškega spola nad obiskovanjem trgovin s cunjami user posted image

Predlagam pa kakšno dolgočasno barvo - dimno sive, črne, temno modre, da so univerzalno uporabne in da še dooolgo ne bo treba spet v trgovino. Sicer pa jaz ne bi prenesla, da mojega tipa oblečejo trgovke - one sicer prodajo, jaz ga moram pa gledat in tiste cunje prat.

< Sporočilo je popravil kokosh -- 16.4.2015 16:44:04 >

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 220
   RE: Moške hlače
16.4.2015 17:20:00   
ronja
Kokoš, hvala za predloge štacun, greva v kratkem:).

Sama sem šla pred kratkim v oglede za svojega možija, ki prav tako sovraži nakupovanje cunj in grem ponavadi jaz v izvidnico, ga potem naslednjič privlečem s sabo, namečem že prej ogledane modele v voziček in odvlečem vse skupaj v garderobo.

A njega daš tudi v voziček?user posted image

Sicer pa jaz ne bi prenesla, da mojega tipa oblečejo trgovke - one sicer prodajo, jaz ga moram pa gledat in tiste cunje prat.

user posted image point there. Zato sem se pa zdaj mal bolj spravila. Ker ko so mu trgovke in kadar mu mami kaj kupi... je to obvezno bež in kroji so bolj taki no... da jih niti on ne nosi rad, niti ga jaz ne vidim glih najrajši v tem:D. No, vsaj prat mi jih potem ni treba, če jih ne nosi:D.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu kokosh)
Neposredna povezava do sporočila: 221
   RE: Moške hlače
17.4.2015 9:41:10   
kokosh
Zagotovo v vozicek nalozim najina paglavcka, poleg ene 15kom hlac priblizno pravih barv in velikosti. Se mi pa zdi, da je odpor do nakupovanja genetsko pogojen. 3letnik ze ob vsakem najmanjsem namenu, da bi zavila npr. v H&M zacne glasno protestirati "maaaaami, neeee maaaajaaam tjgovin s cunjami!!!!! Ne gjeva kupit cunje, neeee maaaaajaaaam cunj!" :D

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 222
   RE: Moške hlače
20.4.2015 14:50:02   
ronja
Ej, punce, ne boste verjele! Ratalo! v soboto smo peljali punčki na predstavo v siti teater, ker sem ravno dobila karte in ker smo bili ravno tam, mi je celo uspelo potem spravit lubja v DVE štacuni in najt hlače!
Kar se tiče trgovk: v Zari je bila super trgovka, ki se je res spoznala, žal pa Španci ne delajo podaljšanih hlač, njihove so mu pa prekratke. Na koncu sva jih našla v C&A, kjer so bile trgovke take kot pred leti, ko je sam kupoval, skratka precej neuporabne:D. In to še ni vse! POtem smo šli še na Rudnik in je dobil še nove čevlje za sestanke in cokle za v službo.

Da ne boste rekle, da se ni splačalo:D. Mogoče se kateri to ne zdi nič, ampak to je gotovo več, kot si je kupil v zadnjih 5ih letih:D. In se nam je na koncu zahvalil za potrpežljivost, da smo ga prenašali (je pač "mal" siten, kadar mora šopingirat;) in še posebej za to, da sem našla v katere štacune sploh naj greva, tako da hvala vsem, naslednjič bom že vedela v katere vse štacune it:).

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu kokosh)
Neposredna povezava do sporočila: 223
   RE: Moške hlače
22.4.2015 13:22:48   
ronja
Evo, nadaljevanje zgodbe, ker je najljubši alfa samček rekel, da se/ga moram nujno pohvalit:D: včeraj grem od zdravnika in vidim neko second hand štacuno (sem mislila, da je nova, pa je zgleda že nekaj časa, samo jaz tega nikoli nisem opazila:D) in zavijem not, od te teme oborožena z vsemi možnimi ciframi svojega samca:D. In pregledam cel kup kavbojk in hlač (pohvaljena?user posted image ), najdem ene, za katere sem bila 90%, da mu bojo prav in 99%, da mu bojo všeč (pa celo še nove so bile, so mele še listek s ceno!:D), jih kupim za 3,5€ in ga pokličem, da ga prepričam, da pridemo zvečer skup tja! Ko jih je poskusil, so mu bile res ko ulite in strašno všeč, ker so komot in fajn material in je rekel, da bi zanje dal celo toliko, kot so bile original (25€), če bi jih kje videl. In potem je bil za, da gremo pogledat:)

Sem mu znosila vse v kabino, on je ekspres vse probaval in dobil še 5 parov hlač! Vse skup za 17,5€, kolikor je bil zelo pripravljen dat zanje:D. Bil je blazno zadovoljen in se mi je ves čas zahvaljeval, da sem to našla in ga spravila in mu znosila vse, kar bi mu eventuelno lahko bilo prav. Postavila sva pa verjetno rekord (vsaj osebni sigurno:D) - 20 do 19h so še parkirali (jaz sem prej skočla ven, da sem nabrala hlače:D), ob 15 do so bili not, ob 5 do smo bili na blagajni in ob 19h zunaj s 5imi pari "novih" hlačuser posted image . Zaakon!

Tako da: mateyka, zdaj ima tudi nezgonjene kavbojke, celo dvoje:). Stana in lili, poleti bo lahko mel tudi 3/4 hlače, ne bo vedno v kratkih, kar se baje ne spodobi za v službo:D.

Vsem hvala za nasvete in žnj idej, kako kupujete svojim moškim hlače (patrino, hvala za anekdoto od tvojih staršev, ta je bila najboljša:D). Kokoš, tvoj sistem super dela:). To mu je res muka in bi mu rada olajšala, ker je res tako hvaležen potem, kot da bi ga peljala na Maldive:D.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 224
   RE: Moške hlače
22.4.2015 13:27:30   
ronja
Samo toliko - da ne boste mislile, da je bilo vse brezveze;). Nakupovanje nama glih ne gre, pa sem rabila malo pomoči:D. Saj, vem, kaj pravite: ja, kaj pa lahko zaj*? Če narobe kupiš, pač drugič kupiš boljše. Jah, tu je problem, ker potem on misli, da itak ni nič pametnega in noče več spljoh:D. Tako da je kar fajn, če v prvo rata, že tako mu je strašno težko sebi kaj kupit, sploh za oblečt. Zdaj rabi samo še superge, to pa si sam kupi in ni problem:D.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 8 [9] 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 8 [9] 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?