|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  33 34 [35] 36 37   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarke 2016
5.10.2015 1:14:14   
flay
hej,hej!
Mi smo imeli za našega prvega ta komplet voziček, košara, jajčka https://nakup.pikapolonica.com/otroska-oprema/otroski-vozicki/vozicki-kompleti/vozicek-concord-neo-travel-set/126618433228012661?piskotki=da
in smo bili zelo zadovoljni. Izredno lahek, stabilen. Športni del je bil tako funkcionalen, da nismo kupili marele, ampak smo imeli tega do konca. Pospravi in sestavi se z eno roko.
Tako da otroka kamot držiš v naročju ko voziček vzameš iz avta in ga sestaviš. Tega bomo imeli tudi zdaj v drugo, ker je full ohranjen. Eldino zavoro ima nožno in ne na ročaju, tako, da rolat se ne moreš zraven.
Z jajčko tudi full zadovoljni. Sedaj pa kopujemo avtosedež III. Tako da hodimo po baby centru za ta večjega, ker za bebico v trebuščku vse mamo user posted image
Je kar prijeten občutek, ker sva z možem zračunala, da imava v kleti približno vrednost obreme za otročka skoraj 3.000 evrov. Po 4 letih se nabere, da vrjet ne moreš. (brez cotik)
Z drugimi vozički nekako nimam izkušenj razen, izposojenega sem imela stokke crusi, pa je bil razen vizualnega pogleda katastrofa za uporabo. Zloži se tako, da rabiš full placa v avtu.
Težek (proti našem), majhen sedalni del in jaz ga nisem zmogla z eno roko sestavit. Ne vem mogoče sem bila razvajena in preveč navajena na svojega...
Fajn izbirajte user posted image
lp

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 851
   RE: Februarke 2016
5.10.2015 8:17:19   
MauMow
flay za prvega res porabiš kar veliko denarja za vso opremo. Imaš pa za naslednjega vse pripravljeno. Sam je vseeno ful fajn kupovati stvari za malega, jaz prav uživam ko počasi počasi malo na kupček spravljama.user posted image

(odgovor članu flay)
Neposredna povezava do sporočila: 852
   RE: Februarke 2016
5.10.2015 20:14:58   
ninjet
Kar zavidam tistim, ki morate po nakupih. Midva imava vse razen kakšnih kremic. Opremo vso dobila od sestre, prav tako kupe oblačilc, nekaj novih pajackov in bodijev sem kupila to je pa to, konec veselja user posted image

Danes me je tako močno začelo boleti v predelu levega jajčnika, da niti stati nisem mogla več, sem šla samo do kavča, se vlegla in je bilo v roku parih minut konec, mali pa je začel brcati. Prvič se mi je zgodilo kaj takšnega, špikanje je bilo že kdaj prej ampak nikoli taka močna bolečina user posted image

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 853
   RE: Februarke 2016
6.10.2015 7:21:21   
MauMow
ninjet boli te vrjetno za to ker se ti širi. Mene recimo že 2 tedna noro sramna kost boli. Da se včasih komaj premikam. Vse to so radosti nosečnosti user posted image

(odgovor članu ninjet)
Neposredna povezava do sporočila: 854
   RE: Februarke 2016
6.10.2015 7:43:06   
bejba25
Ojla punce
Evo da se vam pridruzim še jaz.Berem vas ze od začetka ampak nisem imela kaj dosti časa pisat ker sem še delala,zdaj pa sem doma.Jaz sem noseča tretjič, rok imam 3.februarja.Za enkrat je vse ok razen tega da imam ze ogromen trebuh in ne vem kako bo to zgledalo februarja.Bi vas pa tudi jaz rada imela na fb ,kako pridem do vas?

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 855
   RE: Februarke 2016
6.10.2015 8:29:10   
Že 1x mami
No, tudi jaz imam že kar velik trebuh... Hmmm, kako bo zgledalo februarja? Še kakih 3x večje hi hi hi user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bejba25)
Neposredna povezava do sporočila: 856
   RE: Februarke 2016
6.10.2015 8:37:57   
niinii
Mene pa že par dni ful boli spodaj v križu, že skoraj trtica. Sem ko kak upokojenec. Sem pa trenutno na bolniški, ker starejša preboleva norice. Si kar ne predstavljam, kako bo nazaj na šihtu :D

(odgovor članu Že 1x mami)
Neposredna povezava do sporočila: 857
   RE: Februarke 2016
6.10.2015 8:41:50   
MauMow

IZVIRNO SPOROČILO: bejba25

Ojla punce
Evo da se vam pridruzim še jaz.Berem vas ze od začetka ampak nisem imela kaj dosti časa pisat ker sem še delala,zdaj pa sem doma.Jaz sem noseča tretjič, rok imam 3.februarja.Za enkrat je vse ok razen tega da imam ze ogromen trebuh in ne vem kako bo to zgledalo februarja.Bi vas pa tudi jaz rada imela na fb ,kako pridem do vas?


Meni piši zasebno pa te dodam

(odgovor članu bejba25)
Neposredna povezava do sporočila: 858
   RE: Februarke 2016
6.10.2015 9:51:34   
bejba25
Ne jaz imam res ogromen trebuh,vsi so kr presenečeni ko povem kdaj imam rok.Vsi mislijo da bom imela dvojčke. Očitno je tako pri tretjem kaj pa vem.

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 859
   RE: Februarke 2016
7.10.2015 9:11:27   
Že 1x mami
Jst sm mela že v prvi nosečnosti full velik trebuh in sedaj v drugo tudi. Je pa res, da nosim čisto spredaj. Sem 22t sedaj in se prav navzven vidi ko brca, sploh se ne rabim trudit, ampak se full očitno vidi. Že komaj čakam v petek morfologijo....

(odgovor članu bejba25)
Neposredna povezava do sporočila: 860
   RE: Februarke 2016
7.10.2015 9:41:52   
bejba25
Ja saj jaz tudi nosim čisto od spredaj,pa še tretji bo pa že prva dva sta bila ful velika tko da najbrz ni nič čudn da je tko.Ah bomo že preživel vazno da so otroci zdravi.Jaz sem morfologijo ze imela ,drug teden imam test za sladkor.

(odgovor članu Že 1x mami)
Neposredna povezava do sporočila: 861
   RE: Februarke 2016
7.10.2015 16:49:17   
ninjet
Živjo

Zanima me,če ima še katera grenek okus v ustih? Že par dni imam nonstop grenek okus v ustih user posted image en dan me je dajal želodec zdaj pa to, ko kaj pojem je vredu, ko gre okus tiste stvari je pa spet ta nadležna grenkoba :(

(odgovor članu bejba25)
Neposredna povezava do sporočila: 862
   RE: Februarke 2016
7.10.2015 19:49:16   
blairy
hm...verjetno je res zelodec....imej nekaj dni kuhano dieto brez surovega sadja in zelenjave, mlečnih izdelkov itd...veliko navadne vode pij. jaz sem ze imela nekajkrat grenak okus v ustih pred nosecnostjo (mam veckrat tezave z zelodcem), ampak je izginil po nekaj dneh sam od sebe in sem pol na vse skup pozabila.

punce, kako se kaj razumete s partnerji sedaj, ko je spremenjeno stanje, predvsem bodoče prvorodke? user posted image

meni je katastrofalno zadnje tedne...sploh se se objemava vec, kaj sele kaj drugega, zelo malo pogovarjava. morda sem obcutljiva in zaznam vse spremembe (od raztezanja maternice, do brc, do krcnih zil, glavobolov...) in mu to omenim, ni pa zdaj da ne bi mogla v hisi stvari delat zarad tega. in sedaj pravi, da sem itak skoz bolana, da z mano ne more nic.hodim na siht, + na dan naredim cca 150 km in ja, sem od tega utrujena. in da, sem bolj previdna, ker sem sama kronicni bolnik, hvalabogu v stabilnem stanju.
in ja, se redim. njega jezi samo to, da se je on zredil in je on utrujen... ce recem osnovne stvari kot so npr. zarnice zamenjat, sem kar tecna, je ze to prevec. kaj sele, da bi vsaj komentiral kaksno stvar, ki jo bo treba kupit za otrocka. ocitno bom vse sama iskala in kupovala. raje gleda svoje hobi tehnicne stvari in tja daje denar...in se ne pogovaraja o tezavah, ker tezavna sem tako jaz.
ne vem...ocitno ima neko krizo. ker prej je bil zelo za vse in navdusen...pred pojavom trebuha. ce bo tako slo dalje..pac...vsaj odvisna nisem.

(odgovor članu ninjet)
Neposredna povezava do sporočila: 863
   RE: Februarke 2016
7.10.2015 20:14:29   
Marjetica22
Zelo rada bi ti svetovala,samo nevem kako..tudi sama sem prvic noseca, se redim in sem vcasih tudi tecna in preobcutljiva( mi moj to tudi pove),samo zaenkrat me razume in je zaenkrat ok,...nevem mogoce bi se usedla in pomenila, ali ga skrbi otrok( mogoce je samo tako v krizi,ker ne ve,kaj pricakovati),ali ga skrbi kaj drugega?probejta se odkrito pomenit da vidis kje je problem,da poslusas ti njega,kaj vse ga moti,pa potem on tebe...pa bo mogoce odkrit pogovor kako pomagal,ker verjamem,da ce se odkrito ne pomenis in razresis stvari,se samo nalaga,je ves cas grdo gledanje in malo pogovarjanja..
Sama ko sem imela zadnic zelooo slab dan(zelooooouser posted image ),sem se zjokala,da se redim,da se pocutim kot drevo,da itak nisem vec tako privlacna kot nekaj casa nazaj(kg rastejo,dobila sem veliiiko mozoljev) in da mi je grozno,kako bo naprej,ce mu bom ratala jaz grozna in tecna in da sem vsa objokana zadne case,no ampk naj povem da se zelooo veselim dojencka user posted image in sva se pomenila,me je razumeu in mi veliko pomaga in se veliko pogovarjava tudi o tem kako bo ko bo otrok..glede odnosov in tega user posted image
Tako da jaz ti predlagam da se odkrito pogovoris z njemu,in ne takoj razmislat o tem,da si neodvisna od njega..čaka nas nekaj zelo lepega, otroček in je za vaju in za malega dobro da se pomenita,pa bo mogoče že to pomagalo in da se poskusita cimbol potrudit da se zmenita user posted image
Vem pa da hormoni naredijo svojee,bolj smo obcutljive,vsaj jaz,tudi zdaj mi veckrat gre na jok,pa sem bila pred nosecnostjo taka,da sem redkokdaj potocila kaksno solzo,skoraj nikoli,spreminjamo se(telesno in miselno) in skratka ni nam lahko,ce nas dajejo hormoni!user posted image tako!in želim ti veliko sreče in da se normalno pomenita in razcistita,da bos lepo prezivljala nosecnost naprej user posted image user posted image

(odgovor članu blairy)
Neposredna povezava do sporočila: 864
   RE: Februarke 2016
8.10.2015 6:39:38   
MauMow
ninjet meni se pojavlja ob določeni hrani...

blairy kaj naj ti povem, mogoče se dol usedita pa pogovorita. Tudi jaz mojemu kej pojamram vsak dan pa pač to sprejme kot del nosečnosti. Pač smo bolj čustvene in tudi veliko bolj razdražljive. Tudi sama sem kdaj pa pol ugotovim, moj pa lepo tiho prenese... Ma pa kdaj tudi moj slab dan pa se spet malo pogovorima in se oba bolje počutima. Probajta se čim več pogovarjati. Pa mogoče si za vikend vzamita kak dan za sprostitev in samo vaju dva. Je pa tudi možno da sedaj ugotavlja ko vidi trebuh da je mali/mala res na poti.

< Sporočilo je popravil MauMow -- 8.10.2015 6:44:09 >

(odgovor članu Marjetica22)
Neposredna povezava do sporočila: 865
   RE: Februarke 2016
8.10.2015 7:48:57   
bejba25
MAU MOW na fb me še niste dodala? Drugače pa kar se tiče moza.Mogoče ga vse skupaj malo skrbi kako bo, je le prvi otrok in marsikaj se spremeni.Men se moj samo smeje in me pusti če sm tečna ker ve da bols da ne dreza.Pa razume me da počutje ni ravno ok in rajs ne dreza in govori da sem tečna ker ve da bo samo še slabš.

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 866
   RE: Februarke 2016
8.10.2015 7:53:48   
MauMow

IZVIRNO SPOROČILO: bejba25

MAU MOW na fb me še niste dodala? Drugače pa kar se tiče moza.Mogoče ga vse skupaj malo skrbi kako bo, je le prvi otrok in marsikaj se spremeni.Men se moj samo smeje in me pusti če sm tečna ker ve da bols da ne dreza.Pa razume me da počutje ni ravno ok in rajs ne dreza in govori da sem tečna ker ve da bo samo še slabš.

A si mi ze pisala zasebno? Ker ne najdem sporocila

(odgovor članu bejba25)
Neposredna povezava do sporočila: 867
   RE: Februarke 2016
8.10.2015 9:15:37   
barby36
Ojla punce, že kar nekaj časa vas berem in sem se odločila da se tudi jaz pridružimuser posted image .
Jaz imam rok konec februarja, doma imam pa 8 let staro punco, no bolje da rečem že bejbouser posted image .
Rada bi vas spremljala na FB, kje vas najdemuser posted image

(odgovor članu flay)
Neposredna povezava do sporočila: 868
   RE: Februarke 2016
8.10.2015 9:17:07   
MauMow

IZVIRNO SPOROČILO: barby36

Ojla punce, že kar nekaj časa vas berem in sem se odločila da se tudi jaz pridružimuser posted image .
Jaz imam rok konec februarja, doma imam pa 8 let staro punco, no bolje da rečem že bejbouser posted image .
Rada bi vas spremljala na FB, kje vas najdemuser posted image



Meni pisi zasebno ker imamo skrito skupino in te moram dodati.

(odgovor članu barby36)
Neposredna povezava do sporočila: 869
   RE: Februarke 2016
8.10.2015 11:06:48   
Že 1x mami
Ah ti dedi... Meni moj samo reče, da sem čist preveč občutljiva odkar sem noseča... Ampak iz prve nosečnosti ve, da to mine.
Iz svoje izkušnje lahko povem edino to, da z otrokom ni nujno, da pridejo samo pozitivne stvari v partnerstvo. Midva se pred tamalo nikol nisva neki kregala, ko se je pa rodila sva pa imela kar nekaj rukerjev. Veliko sem bila sama z otrokom ko je bil on v službi. Potem je prišel ves vesel ob 18h zvečer domov in je očitno pričakoval, da bom pa jaz kot rožica (beri: se pocartamo vsi skupaj, damo otroka spat, pol se lahko pa njemu posvetim v postli :) )... jaz pa seveda cela hormonska, utrujena... seks mi niti pod rubriko razno ni bil med prvimi 20. prioritetami...

Uglavnem... sva se mogla kar dobro dol usedit in malo poglobljeno pogovorit. No, pa sva se zmenla... moji hormoni so nehali divjat in po kakega pol leta se je stvar znormalizirala. Pač življenje se spremeni in se je treba prilagodit. Če oba malo popustita bo vse ok.

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 870
   RE: Februarke 2016
8.10.2015 14:14:02   
Dandelions
Tudi pri meni pride dan, ko sem res tečna.. še sama sebi kaj šele njemu. Pa mi samo reče naj se umirim itd.. se pa tudi sama probam kar se da zadržati :) samo s pogovorom bosta lahko rešila to težavo tako, da kar hitro z besedo na dan..

Sicer me pa zanima vse tiste, ki ste že imele pregled za sladkor predvsem drugorodke vrjetno.. a je zelo grozno spit tisto glukozo? Jaz imam namreč ta pregled v torek in me je kr groza kok bom to dol po grlu spravla user posted image

(odgovor članu Že 1x mami)
Neposredna povezava do sporočila: 871
   RE: Februarke 2016
8.10.2015 14:16:18   
Že 1x mami
Kar se mora se pač mora... ampak je pa res ogaben okus.

(odgovor članu Dandelions)
Neposredna povezava do sporočila: 872
   RE: Februarke 2016
8.10.2015 14:19:04   
MauMow

IZVIRNO SPOROČILO: Dandelions

Tudi pri meni pride dan, ko sem res tečna.. še sama sebi kaj šele njemu. Pa mi samo reče naj se umirim itd.. se pa tudi sama probam kar se da zadržati :) samo s pogovorom bosta lahko rešila to težavo tako, da kar hitro z besedo na dan..

Sicer me pa zanima vse tiste, ki ste že imele pregled za sladkor predvsem drugorodke vrjetno.. a je zelo grozno spit tisto glukozo? Jaz imam namreč ta pregled v torek in me je kr groza kok bom to dol po grlu spravla user posted image

Jaz sem prvorodka in ga mam 29. Tukaj ga morajo vse naredit.... Ma ja bomo mogl zdrzat.

(odgovor članu Dandelions)
Neposredna povezava do sporočila: 873
   RE: Februarke 2016
8.10.2015 14:21:08   
Dandelions
Hja nekako bo treba user posted image limono bom imela s sabo.. upam, da kaj pomaga haha..

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 874
   RE: Februarke 2016
8.10.2015 14:48:30   
barby36
joj tale preiskava za sladkor...ful groza. Sem pred 8 leti morala to izvesti in čez dobrih 14 dni spet..groza.
Popiti mi ni bilo tako težko, težje je pol tisto čakanje, pa še tešč si. Tako da mi je bilo po dobri uri že fuuull slabo.
Upam da bo sedaj kaj boljeuser posted image

(odgovor članu Že 1x mami)
Neposredna povezava do sporočila: 875
Stran:   <<   < Prejšnja stran  33 34 [35] 36 37   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  33 34 [35] 36 37   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?