|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  117 118 [119] 120 121   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Bodoče nosečke II
27.1.2017 14:08:54   
Žabinčica
Bluegirl, smo bili v San Simon Resortu, ja, v Mirti. Mi je tam najbolj všeč v Izoli za otroke, ker je tik ob plaži, lepo urejeno in je res vse čisto na roki. Pa veliko imajo animacije, to je predvsem ta srednji super (obožuje mini disko user posted image ). Samo jaz spomladi ne bi šla tja, ker bazen se mi ne zdi bogve kaj (če se radi kopate), za v morje pa še ni. Je pa lepo za sprehode. Meni je za spomladi ali jeseni najboljši Portorož, Lifeclass hoteli. Super hoteli (vsi) z zelo dobrim bazenskim kompleksom (termalno pramorje), v celoti povezani s hodniki, tako da prideš lahko iz sobe lepo do bazena v kopalnem plašču (kar olajša tudi stvari sploh če imaš več otrok user posted image ). Imajo tudi neke igralnice otroške v hotelih, pa animacije in varstvo (ampak to mislim da je v sezonah-poletni, krompirjeve počitnice, itd.). Pa Portorož je tudi fajn za sprehode in dogajanje.

Danes je bil očitno res dan za čvek, zdaj pa tudi jaz hitim...Če se več ne javim, želim lep vikend.

(odgovor članu tamala86)
Neposredna povezava do sporočila: 2951
   RE: Bodoče nosečke II
27.1.2017 14:16:24   
Melanie1
Hej hej user posted image

Komaj sem se prebila čez vse poste... user posted image Ta teden sem imela obnovo licence, danes odpisala izpit. Rezultata še ne vem, ampak po občutku bi moralo biti čez 80%, kolikor je potrebno, da imam opravljeno.
Toliko tega ste napisale, da ne vem več, kaj komentirati. user posted image

driska in bruhanje - pri nas sta pustošila v tednu pred božično-novoletnimi počitnicami. Začelo je pri tretji in se preneslo še na vse ostale. Se spomnim, da smo imeli v četertek službeno kosilo ob koncu leta. Že med kosilom me je nekaj sumljivo začelo mraziti. Ko sem prišla domov, sem se stuširala in šla naravnost v posteljo. Sem bila kot ožeta cunja. Naslednji dan sem se za silo sestavila, celo v službo sem šla. To je bila seveda huda napaka, ker me je kmalu zagrabilo nazaj. Poleg pa še moža. Je vztrajalo ves dan, ampak hvala Bogu hitro minilo. V nedeljo smo imeli pri nas božičkovo kosilo. Še najhuje jo je odnesla ravno tretja. Je bila uboga ves teden. Tudi precej je shujšala, pa že tako je en pajkec.

bolan v službo - očitno smo res vsi isti. Bog ne daj, da bi delo stalo... user posted image OK, z vročino res ne hodim okrog. Roko na srce, je tudi nisem merila že dolgo, vsaj tistih visokih ne. Sem pa tudi sama ta mesec kar precej kašljala. Trenutno sem tipi topi.user posted image Moje letošnje orožje zoper prehlad in gripo je kajenski poper. Očitno deluje.user posted image

morje in sonce - tudi sama sem otrok poletja in naravnost obožujem morje in poležavanje na plaži. Seveda je to ob majhnih otrocih misija nemogoče. Lansko leto pa sem tudi to področje lepo uredila. Najmlajšo sem dala po kosilu spat, potem pa sem šla nazaj na plažo. Malo v vodo, malo poležavanja na sončku, malo dremanja v senci. Včasih smo se zabubili v apartman in nas ni bilo na spregled do štirih, petih. Mož pa ima raje popoldanski počitek na postelji pod klimo. Torej volk sit in koza cela. user posted image Destinacija pa je itak vedno ista. Otok Pag. Meni je naša obala všeč, ne maram pa gužve na plaži. Ceste na Hrvaškem pa so po mojem zelo prevozme. Pri nas ne krenemo pred deveto uro zjutraj, raje še kakšno minuto/uro kasneje. Verejtno vpliva tudi dan potovanja. Smo potovali že na vse možne dni. Se ne spomnim kakšne konkretne zamašitve prometa. user posted image

zima - amapk morje je še daleč... punce moje, moram vam priznati, da pa letos resnično uživam v zimi in se skupaj z otroki veselim vsakega novozapadlega snega. Še tele nizke temperature so mi všeč, pa sem drugače zmrzljivec, da mu ni para. user posted image

eterična olja - doma jih imam celo zbirko in jih tudi zelo rada uporabljam. Predvsem rada ustvarjam domače kremice za obraz in si včasih tudi skuham domače milo. Slednje nisem počela že lep čas, ker imam rada mir pri teh zadevah. Predvsem zaradi NaOH, ki se uporablja za omiljenje. Najmlajša pa itak vtika svoje ročice vsepovsod. Zvečer pa se mi enostavno ne da. Glede eteričnih olj. Tako kot ste same ugotovile. Strup je v malih flaškah. Zatorej velja previdnost. Seveda se ga ne pije, pa tudi na kožo se ga ne nanaša direktno. Ko uporabljam EO v kremi, je to par kapljic na 100 g kreme. EO pa ne uporabljam samo zaradi dišave, ampak tudi zaradi blagodejnih učinkov. Meni je odličen pri prehladih. Zamašen nosek - ed, dva vdiha eteričnega olja. Nos je takoj sproščen. Isto pri inhalaciji. V teh dneh tudi v spalnici uporabljam izparilnik, v katerega kanem par kapljic EO sivke in rožmarina. Prižgem svečko in pustim kakšno urico. Božansko. user posted image

Tara - se že veselim tvojih nosečniških poročanj. user posted image

Blugirl - pozdravite se. user posted image user posted image user posted image


Preživite lep vikend! user posted image

(odgovor članu ..noname..)
Neposredna povezava do sporočila: 2952
   RE: Bodoče nosečke II
27.1.2017 14:23:03   
Melanie1
madonca sem se razpisala... user posted image

Samo še glede potovanj, ker ste ravno potovalno nastrojene... Ravno ta mesec sem si vbila v glavo, da bi rada svojo družino zapeljala nekam na sever, da si ogledamo in doživimo... nič posebnega... polarni sij. user posted image Za letos itak ne pride v poštev, je kar velik finančni zalogaj za vse skupaj. Ampak v prihodnjih letih... Kdo ve. Mogoče mi celo rata... user posted image

< Sporočilo je popravil Melanie1 -- 27.1.2017 14:27:48 >

(odgovor članu Melanie1)
Neposredna povezava do sporočila: 2953
   RE: Bodoče nosečke II
27.1.2017 18:40:46   
Žabinčica
IZVIRNO SPOROČILO: Melanie1
Samo še glede potovanj, ker ste ravno potovalno nastrojene...Ravno ta mesec sem si vbila v glavo, da bi rada svojo družino zapeljala nekam na sever, da si ogledamo in doživimo... nič posebnega... polarni sij.

To je ena izmed stvari tudi na našem seznamu user posted image . Kje bi ga najraje opazovala?

Pa verjetno vprašanje za ponedeljek user posted image . Kateri kraj pa vam je bil do zdaj najlepši in zakaj? Mislim kjerkoli ste pač bile in vam se je nekak najbolj vtisnilo, ni nujno da na morju? Jaz vedno ideje zbiram...

Vikend bo pri nas malo za počivanje malo za praznovanje, ima dedek rd; potem pa itak že počasi praznuje ta srednja. Se bo treba hitro odločit kaj bomo z praznovanjem. Okrog njenega rd je vedno pri nas čas viroz in mi vse tako hitro zbrzi da je potem treba vse kar malo na en dva tri zorganizirat...

Lepo bodite user posted image .

(odgovor članu Melanie1)
Neposredna povezava do sporočila: 2954
   RE: Bodoče nosečke II
27.1.2017 18:48:23   
..noname..
Potovanja, uh jaaaaauser posted image user posted image Nora sem na to. Sam finance so slabe. Si pa tut jaz fuuul želim it enkrat v skandinavijo pa Islandija pa Irska pa marsikaj bi si ogledala rada. Samo finance so problem.

(odgovor članu Žabinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 2955
   RE: Bodoče nosečke II
28.1.2017 19:49:22   
lila9
Zdravo punce!
Že dalj časa spremljam forume o zanositi, sedaj pa sem se odločila, da se še sama registriram ker se mi že rahlo meša. Midva že dve leti delava na bebiki, pa ni bilo nikoli sreče. Ta mesec pa sem 4 dni pred predvideno menstruacijo dobila rjav izcedek, ki je kakšen dan močnejši, kakšen dan šibkejši. Menstruacija mi zamuja 3 dni in imam občutek da se bo vsak čas ulilo pa nič. Test sem delala 1. Dan zamujene in je negativen.
Me pa zanima če je že imela katera kakršne koli podobne izkušnje.
Hvala!!

(odgovor članu ..noname..)
Neposredna povezava do sporočila: 2956
   RE: Bodoče nosečke II
31.1.2017 10:12:20   
tamala86
Ojla!

Kako ste?
Bluegirl...že zdravi?

Tara Si mogoče hodila na kakšno vadbo za nosečnice v Grosupljem?

Sem zakorakala v 17. teden in razmišljam, da bi šla mal migat. V prejšnjih dveh N nisem hodila na nobeno vadbo. Čeprav ob vseh teh slabostih in glavobolih sploh ne vem, če imam še energijo z to...user posted image Drugače sem pa včeraj začutila brco, da lahko res rečem, da je bila....user posted image sem se kar stopila user posted image Tudi trebuh se že fajn pozna in me tamala vsak dan vpraša, če lahko poboža dojenčka, ta velika pa kdaj že pride...user posted image moje žabice user posted image

Kar se tiče morja...sem rezervirala apartma v Izoli, za zadnji teden junija. Upam, da bo vreme ok in morje kar toplo. user posted image Avgusta pa gremo za 4 dni v Aqualuno. Je katera že bila? Kako je?

LP user posted image

(odgovor članu lila9)
Neposredna povezava do sporočila: 2957
   RE: Bodoče nosečke II
31.1.2017 10:57:41   
Tara9
Hej hej,

teden zaključile glasne, zdaj pa spet tiho user posted image . Saj se bomo popravile do petka, a ne user posted image .

Bluegirlta teden je pa čas, da napišeš, da ste zdravi. Upam, da je konec in da bo mir zdaj za to zimo.

tamala ne nisem hodila na nobeno telovadbo. A si kaj gledala, imamo to v Grosupljem? Mene so v prvo tako sramne in medenične kosti bolele, da nisem mogla nič, noro je bilo. Ful me je strah, da ne bi bilo tokrat isto. Upam, da imam zdaj kaj bolj zrahljanje in so bolj navajene, ker poleg tamale, ki je stalno v pogonu, si ne predstavljam te bolečine.

Super za morje, hitra si user posted image . Jaz bom pomoje spet zadnjo minuto norela. Zdaj nekako še nimam interesa pravega, ko bo kaj sonček posvetil, bo bolje, upam. Tale sivina me res počasi ubija, pa slabosti zraven. Tečka sem vsak dan user posted image .

(odgovor članu tamala86)
Neposredna povezava do sporočila: 2958
   RE: Bodoče nosečke II
31.1.2017 11:24:39   
Bluegirl
Ojla,

Žabinčica, hvala lepa za opis, to je dobro vedeti. Spomladi bi sigurno koristili tudi bazene. Sem si prav zapisala vse. Ima katera izkušnje z Moravskimi toplicami ali čim podobnim v našem panonskem svetu? Tja nas tudi že nekaj časa vleče.

Melanie, bravo za licenco! Za kaj točno se gre? Sem že pozabila, s čim se ukvarjaš. Oh, Melanie, si me tudi ti odpeljala v morske dni... Mmmm, komaj čakam. A hodite vedno na isto mesto, isti apartma? Super si to lansko leto poštimala. Držim pesti za polarni sij. Ni vrag, da vam ne bi uspelo.

Hmm, Žabinčica, najlepši kraj... Si me prav našla. Kar nekaj se mi jih je vtisnilo (Nizozemsko podeželje, recimo, pa Vrbsko jezero tudi), a za najlepšega bom potrebovala več časa. Se še javim. user posted image

lila9, verjetno si še kaj ponovila test? Jaz bi tako - ponovila na par dni test, drugače pa do ginekologinje, če ne bo nič (ne črtice, ne menstruacije). Držim pesti.

Hvala za skrb. Mali je bolje, a še ne čisto, naju čaka še ena kontrola. Kar je najbolj mučno je biti med 4 stenami že cel teden, eden drugega sva že sita, se mi zdi. Čeprav so pljuča že skoraj OK, še vedno kašlja, smrka, nima pravega apetita itd. Ta teden bo sigurno še doma, morda se v petek odpravim v službo prepihat možgane, če bo babica na voljo za varstvo. Poleg vsega se nam je še avto pokvaril. Načeloma ne sodim mesecev, a tale januar mi že res preseda. Kako že pravijo? Slab začetek, dober konec? Upam! user posted image Pa tale sivina od vremena tudi ne pripomore k boljšemu počutju. Dosti jamranja. Naj povem kakšno lepšo stvar? Glede na izračun napovedi dohodnine bova letos celo del morja lahko pokrila s tem. user posted image user posted image No, pa mali je cel srček drugače. Zdaj ima obdobje, ko me kar tako objame in 3x ponovi, da me ima zelo rad. Če to ni ena preprosta sreča. user posted image

_____________________________

Bluegirl

(odgovor članu Tara9)
Neposredna povezava do sporočila: 2959
   RE: Bodoče nosečke II
31.1.2017 14:39:18   
tamala86
Tara user posted image bomo še kaj povedale user posted image Mi imamo tako gnečo v službi, da je noro. Naročijo danes stvari in bi jih imeli že včeraj!!!halo! Najhujši so tisti, ki ne plačujejo ali ne odgovrjajo na maile, pol pa k res nujno kaj rabijo, moraš pa takoj skočit in pustit vse ostalo...
Uglavnm, ja za morje sem bila pridna. Ujela še popust. user posted image Sem pa vzela tak apartma, da ima vrt. Do plaže je malo za hodit, samo ni panike, bom pa fit. user posted image
Telovadba za nosečnice je. Sem malo poguglala in piše da je v FIZIOTERAPIJI GROSUPLJE. Nisem pa še kontaktirala....

Bluegirl mi smo bili lani v Moravskih, kopali smo se v Termah 3000. Sicer februarja, samo notranji bazeni me niso prepričali. Tudi čistoča je bila tako tako...ne vem pa, kako je poleti. Midva sva bila 2x vSnoviku in bova za valentinovo spet šla. Ni gneče, čisto, toplo...in sva primerjala cene z drugimi, se nama najbolj splača.

Žabinčica moram rečt, da prav veliko nisem potovala. No, nekaj sem, samo večinoma na isto mesto. user posted image Drugače pa jaz obožujem arabske države. V Tuniziji se počutim kot doma. Na splošno so mi arabske države zelo gostoljubne. OK, pustimo vsiljive trgovce na bazarjih, ampak, kakšno dobrodošlico sem vedno dobila pri domačinih, res top. ne maram it v hotel, rada vidim njihov način življenja, poskusim njihovo hrano,... Odkar imam otroke še nisem šla dol. Planiram pa drugo leto, če bo vse ok, da grem pred iztekom porodniške za ene 3 dni v Tunis. Sama sicer...no, to so zdaj plani user posted image bomo videli kako bo. Bi pa rada obiskala Maroko in z dragim hočeva it v Istanbul. Čeprav je zdaj tako tako...bova malo počakala z Istanbulom.
Na poročno potovanje bova šla pa na Bora-Bora. Sva rekla, da se do 10. obletnice poročiva. Imava še 2,5 let fore... user posted image

En lep dan! Aja, pazite ker drsi!!! user posted image

(odgovor članu Bluegirl)
Neposredna povezava do sporočila: 2960
   RE: Bodoče nosečke II
31.1.2017 14:48:06   
Bluegirl
Tamala, zanimivo. V Snoviku sem enkrat celo bila, bom malo pogooglala.

Tudi jaz nisem veliko potovala, na poročno potovanje sploh šla nisva, ker sva se smotkota poročila, ko smo bili že trije. user posted image Drugače pa je tudi Slovenija polna lepih krajev. Sodelavka ne more prehvaliti sprehodov ob Iški, na Barju, npr. in je po slikah sodeč res prečudovito.

Jaaa, res drsi. Še dobro, da sem na bolniški in mi je prihranjena pot v/iz službe. Vsaj nekaj. user posted image

_____________________________

Bluegirl

(odgovor članu tamala86)
Neposredna povezava do sporočila: 2961
   RE: Bodoče nosečke II
1.2.2017 14:16:42   
tamala86
Živjo!

Kakšen dan je danes...za spat user posted image Imam že cel dan občutek, da je isto ura. user posted image Včeraj nisem mogla do doma. user posted image Do hiše imamo 300 m makadama in je bilo malo steptanega snega gor. Dokler je bil sneg je šlo brez problema, včeraj pa pridem malo pred 6, zavijem s ceste na pot in se čez 30 m ustavim. Glih na dnu klančka. In ni šlo ne naprej ne nazaj. Avto je samo drsel v stran in me je bilo grozno strah, ker je na eni strani klanec navzdol in brez ograje. Sem klicala mojga, je prišel in komaj spravil avto nazaj na cesto, da sva dala lahko verige gor. In pol je šlo. user posted image Danes zjutraj sem pa kar avto od dedka vzela, k ma 4x4 in je šlo. Sicer sem šla 2/h ampak do ceste sem prišla. Upam, da bo danes bolje ko bom šla domov, saj bom imela tamale zraven...mojga pa ni do večera. Pa skoz me skrbi, da ne bi kje padla...komaj čakam, da bo bolj toplo in sonček. No, lahko je tudi sneg in sonček, samo ne dež in led. user posted image

Drugače kot ponavadi. Boli glava, ampak danes sem samo 2x bruhala. Dosežek...user posted image user posted image Tamali sta zaenkrat zdravi. Trkam...user posted image

En lep pozdrav (no, upam, da bo jutri bolj sončen) user posted image

(odgovor članu Bluegirl)
Neposredna povezava do sporočila: 2962
   RE: Bodoče nosečke II
1.2.2017 15:37:38   
..noname..
Čvekice. Tok pišete, da komaj sledim in sproti pozabim kaj.

Muuučno vreme. Midva sva skos doma. Še dobr, da je tut mali zaspanec in spi že 2 uriuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Žabinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 2963
   RE: Bodoče nosečke II
3.2.2017 12:59:16   
Tara9
Hej hej,

sem mislila, da bom uspela ta teden prekomentirat za nazaj, ker ste toliko tem odprle, pa mi ne znese.

Toliko, da vas pozdravim in sporočim, da sem bila na prvem pregledu. Pika poka je ok, srček dela, jaz pa se zdaj malo bolj zavedam svojega stanja user posted image . Uradni pregled pa imam čez tri tedne, takrat bo tudi nuhalna kmalu, tako da vse na kupu, zato sem si en samoplačniški UZ privoščila.

Kako ste? Upam, da vam tole vreme ne kvari razpoloženja, meni osebno gre sivina počasi pošteno na živce, sem še večja tečka kot drugače user posted image .

Lep vikend vam želim

(odgovor članu ..noname..)
Neposredna povezava do sporočila: 2964
   RE: Bodoče nosečke II
3.2.2017 14:29:02   
tamala86
Tara super za malo pikico user posted image A ne, se kar malo vlečejo dnevi do pregleda user posted image meni tudi user posted image . Jaz imam pa 22. kontrolo pri svojem in se takoj naročim na morfologijo v porodnišnico. Takrat bom glih 20. teden. Trebuh mi je pa zadnji teden ornk zrastel. user posted image
Drugače pa ja, imam tudi jaz že dovolj tega čemernega vremena. Komaj čakam sonček! Se človek takoj bolje počuti. user posted image Drugače imamo pa noro v službi. Danes je šel razpis ven...spet zaposlujemo. Upam, da bo kakšen dober kandidat, ker zadnje čase nimamo neke sreče s tem...

Drugače punce lepo se imejte, lep vikend! Javite se kaj kako ste...če ste že zdravi Bluegirl, noname kako mali? Nanj nič ne vpliva to vreme...user posted image in ostale seveda user posted image

LP vsem user posted image

(odgovor članu Tara9)
Neposredna povezava do sporočila: 2965
   RE: Bodoče nosečke II
6.2.2017 13:41:42   
tamala86
Oj!

Kje ste se vse izgubile?! user posted image A se ravnamo po vremenu...deževno in zaspano, potem pa tud čvekamo bolj malo user posted image

Mi smo ok, po starem. user posted image Tamali zdravi (trkam), možek tudi, jaz pa še zmeraj upam, da minejo slabosti in glavoboli. user posted image Za vikend je bilo pestro, sva imela v soboto obiske. Prvič, odkar smo se preselili, sva povabila 2 para na večerjo. No, komaj 2 tedna imamo kuhinjo. user posted image Celo soboto sem kuhala in pospravljala, tamali sem napakirala že dopoldne k babi in sta prišli potem v nedeljo domov. Na obisku so bili skoraj do polnoči, sem bila že kot zombi...to je zame res pozno že. Penzija...user posted image Včeraj sva zjutraj malo poležavala, po dooolgeeeem času, potem pa kosilo pa otroci spet doma pa pripravljat za danes za jest pa zrihtat za v šolo, vrtec in je bilo hitro konec dneva. Danes sem pa komaj vstala...dobro, da za naslednje dni napovedujejo malo sonca, da se mal dvigne energija. Tole je že prav moreče.

Zdaj pa iščem predloge...naslednji vikend bi se šli nekam sankat. Kje je res fino za otroke, tudi manjše? Že katera bila kje? Da lahko tudi kaj poješ in, da cene niso zasoljene?

Uživajte!

LP

(odgovor članu tamala86)
Neposredna povezava do sporočila: 2966
   RE: Bodoče nosečke II
6.2.2017 15:34:59   
..noname..
Mi smo končno po dolgem času uživali vikend. Čeprov je bil napol sončen napol deževen smo ga izkoristili maksimalno user posted image
Danes pa spet ta dež, ampak midva sva kar vseeno šla na sprehod. Mali rabi sveži zrak. Sicer pa zdej že 3 dni neki ponoči "slabo" spi. Ponavadi se je zbudil 1x na noč zdej se pa 2x-3x user posted image Sej se ne bom pritoževala, ker je še vedno super, ampak sem kar utrujena.

(odgovor članu Žabinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 2967
   RE: Bodoče nosečke II
7.2.2017 12:35:37   
Melanie1
Dober dan! user posted image

Na hitro prebrala... Ni časa za pisanje... user posted image


IZVIRNO SPOROČILO: tamala86


Zdaj pa iščem predloge...naslednji vikend bi se šli nekam sankat. Kje je res fino za otroke, tudi manjše? Že katera bila kje? Da lahko tudi kaj poješ in, da cene niso zasoljene?

Uživajte!

LP


Tole pa tudi mene zanima. Ravno včeraj sem iskala nekaj na to temo. S tem, da pri nas poleg sankanja pride v poštev še smučanje za najstarejša otroka. user posted image




Bodite dobro! user posted image

(odgovor članu ..noname..)
Neposredna povezava do sporočila: 2968
   RE: Bodoče nosečke II
7.2.2017 14:40:33   
tamala86
Ojla!

noname...upam, da je to samo prehodno. Res je fajn, če dojenčki spijo. Naša tavelika spala 8 ur v kosu takoj, tamala pa pokonc vsake pol ure...je kar trajal par mesecev, da smo kaj spali. Dokler je zdrav ok, če ima pa še nosek zamašen potem pa je res ZF da kaj spiš.

Melanie...naša ta velika gre smučat med zimskimi in smo rekli, da se gremo ta vikend skupaj sankat. Sem malo gledala, samo nekje imajo za večje skupine, drugje so bolj zahtevne proge za najmanjše, ene proge so pa predaleč. Mi je zelo naporno se zdaj vozit še daleč, tja in nazaj v istem dnevu, k mi je slabo v avtu pa sploh. Če boš našla kaj fletnega, se priporočam. user posted image

LP user posted image

(odgovor članu Melanie1)
Neposredna povezava do sporočila: 2969
   RE: Bodoče nosečke II
8.2.2017 17:19:29   
..noname..
Midva sva bila na krajšeih počitnicah pri mojih. 2 noči sva tam prespala. Je bil zelo priden. Kot doma, nobenih težav. Zdej smo pa že doma.

Še vedno se zbujamo 3x ponoči oz 3ič je že ustajanje. Zdej pa sam še počakamo na lepše vreme pa bo še boljše user posted image

(odgovor članu Žabinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 2970
   RE: Bodoče nosečke II
10.2.2017 12:56:45   
Tara9
Hej hej, evo me. Kakor vidim, nisem preveč zamudila, smo čisto vremenske user posted image .

Imela sem kar pester teden, dosti dela v službi in potem večinoma samo preberem, če je kaj novega, napišem pa nič user posted image .

Vikend je, juhuuuu, smo se prejle menili s sodelavci, da bi pasalo takole, s praznikom v sredini tedna kr vsak teden user posted image . Mi smo drugače dobro, ne upam se preveč hvalit glede zdravja, ko me kdo vpraša kako je tamala, kar s strahom rečem, da super. Trkammmmm. Mene še vedno slabosti dajejo, čeprav je postalo bolj vzdržno in nekako upam, da gredo h koncu, tako kot v prvo, ko so trajale 3 mesece. Moram pa vsaje par urc kaj malega pojesti, če sem preveč lačna, je cela štala ufff.
Edino pit mi ne paše nič, ker sem navajen na vodo, ki je trenutno bljak, bljak, tko da upam, da ne bom spet slabe laboratorijske izvide imela. Prvič sem prav vsakič morala vodo 2x dajat, ehhh.

Kako ste ostale? Zdrave? Otročki?

Želim vam lep vikend

(odgovor članu ..noname..)
Neposredna povezava do sporočila: 2971
   RE: Bodoče nosečke II
13.2.2017 9:21:49   
tamala86
Živjo!

noname...super za mini počitnice. Včasih prav paše malo spremembe. In super, da je mali čist ok to prenesel! :) je pa res priden...user posted image

Tara...lepo slišat, da si bolje. Še malo pa nuhalna, ne...? :) Meni je še vedno slabo, bruham, glava boli...se ne tolažim več, da bo minilo. user posted image Pa še v službi imamo tolk dela, da smo se zmenili 4 in smo delali v sredo. user posted image Drugače se držimo, tamala sicer nekaj kašlja, ampak ni hujšega. Se mi zdi, da sem najbolj podrta od vseh doma...user posted image

Drugače pa komaj čakam jutri....SONČEK!!!user posted image Sem že tako tečna od vsega in slabega vremena, da grem sama sebi na živce. Glede na napoved, že delam plane, kam gremo za vikend. V soboto bomo najbrž šli v Piran, v akvarij in malo naokoli po obali. In pa obvezno seveda na poti nazaj na pico v Avio pub. user posted image Zame, ki nisem ljubitelj, najboljša pica ever! user posted image Nedelja bo najbrž bolj domača, na sprehod do bližnjega jezera in še polno dela je okoli hiše. user posted image Druge že kaj planirate?

En lep ponedeljek! user posted image

(odgovor članu Tara9)
Neposredna povezava do sporočila: 2972
   RE: Bodoče nosečke II
13.2.2017 11:09:57   
..noname..
Res je en velik sončekuser posted image user posted image
Za vikend ga je nekaj črvičilo, predvidevam da hrana, ki sem jo zaužila - sveže zelje in leča. Danes je spet ok in tak kot ga poznam. user posted image user posted image
Nimamo še nobenih planov drug teden, razen v nedeljo pričakujemo obiske. Če bo le lepo vreme bomo zagotovo nekam šli. Smo tut ta vikend mislni it, ampak je bil tok tečko, da nismo upal nikamor. Js tut komej čakam sonček, pri nas trenutno sneži user posted image

(odgovor članu Žabinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 2973
   RE: Bodoče nosečke II
13.2.2017 13:13:45   
Tara9
Hoj,

pa spet nov teden na obzorju, vikend čisto prehitro mine, ampak se veselim sončka, sem že pozabila kako zgleda user posted image .

Tamala pa si bila v vseh nosečnostih tko boga, s temi glavoboli in bruhanjem? Pa oprosti, če sem te to že vprašala, ker se mi nekako zdi, kot da bi te user posted image Meni je "samo" slabo pa se vseeno smilim sama sebi, za nič nisem. Se mi pa zdi, da je v službi veliko bolje. Nimam časa razmišljat in mi je tudi manj slabo. Samo skrbet moram, da nisem preveč lačna. Btw kupila sem si Antimetil ingverjeve tablete, sem na naši strani septemberk prebrala in meni dejansko pomagajo. Čist tko, če ti mogoče prav pride user posted image .

Tudi jaz sem skoz tečka, zato toliko bolj čakam sonce. Sprehodi bodo takoj dobro deli. Celodnevno vegetiranje notri me ob živce spravi. Potem se za brezveze derem na tamalo, ki je hiperaktivc in je res že nadležno. Vikenda še nič ne planiram, nek rojstni dan bo mogoče v igri, drugače pa sonceeeeee. Čeprav dokler ga ne vidim, ne vrjamem da bo user posted image ..

(odgovor članu ..noname..)
Neposredna povezava do sporočila: 2974
   RE: Bodoče nosečke II
14.2.2017 8:04:12   
tamala86
Jeeeejjjjjj SONČEK!!!user posted image user posted image

noname...drugače nima krčev? Ti krči so res obup. Naša tavelika ni skoraj nič jih imela, tamala pa do 4,5 meseca tako hude, da včasih ni pojedla 2dcl v celem dnevu. Dojili sva se samo do 2,5 meseca, ker je imela slab sesalni refleks in sem si večinoma mogla črpat in potem res ni več šlo. Pri tavečji brez problema do 9. meseca. Zdaj upam, da se bomo dojili...user posted image

tara V 1. N sem bruhala do zadnjega dne, samo nisem imela glavobolov in tudi jedla sem lahko skoraj vse. Samo po obroku mi je bilo vedno slabo. V drugo skoraj nič, parkrat samo bruhala. Zdaj pa skoz. Sem probala te tablete 2 meseca nazaj in niso pomagale. user posted image Hmmm, bom še enkrat poskusila. Drugače pa ja, i feel u user posted image , imam dva hiperaktivca doma (ok pr tamali ni tako hudouser posted image ) in je res noro bilo zdaj, k je bil tak vreme. Sploh, k sta obe skup je bilo na momente ornk divjanje. In pol moja babi prav: Ja sem bila zadnjič na obisku pri žlahti, majo tamalo dva meseca mlajšo od moje (2,5 let) in je bila tako mirna. Babi jo je čuvala. Ja DDDD....sej moja tamala je tud bl mirna, če je sama pa če pride kdo, ki ga ne pozna pa ji je mal nerodno pa to. Sam k sta pa dve...pol je pa galama. K ta velika ni bila nikol sramežljiva in je z vsemi odraslimi takoj na ti. Je sploh ne moremo navadit, da eni ne marajo tega. Zna biti včasih malo vsiljiva preveč. Taka pač je...domača povsod. Je rekla tudi pedagoginja, da taki otroci ponavadi dobijo malo strahu in tega nekje do 9,10. leta. In se znajo potem tudi držat malo nazaj. Sicer pa raje vidim, da sta bolj živahni. user posted image Kako pa tvoja tamala? Je bolj sramežljiva?

Zdaj pa delat malo! user posted image

LP user posted image

(odgovor članu Tara9)
Neposredna povezava do sporočila: 2975
Stran:   <<   < Prejšnja stran  117 118 [119] 120 121   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  117 118 [119] 120 121   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ponovna zanositev: Idealen premor med nose...
Načrtujeta drugega oziroma naslednjega otroka, pa se sprašujeta, kakšen je idealen in najbolj zdrav premor med nosečnost...
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?