|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  43 44 [45] 46 47   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke 2016
7.7.2016 7:07:31   
dable
Jaz vam pa posiljam lep pozdrav iz morja user posted image plavanje mi res pase, drugace se pa pustim razvajat [sm=smiley36.gif
Meni g ni nic pregledovala mat. vratu....
Mene pa prav malo ze firbec matra kako bo vse skupaj user posted image
Jaz sem se zredila do zdaj za 11kg...pdp pa imam 21.7.

(odgovor članu ribica43)
Neposredna povezava do sporočila: 1101
   RE: Julijke 2016
7.7.2016 21:56:57   
Lenča*
Dable, kje pa si na morju, frajerka? Joj, jaz bi bila tudi, če ne bi bila noseča! Tako si pa ne upam nikamor. Danes sem končno nabavila vložke in mrežaste hlačke za v porodnišnico pa pleničke za malo pikapoko, dudici bova šli pa še z Nejčo nabavit pa darilo zanjo, ki ji ga bo prinesla sestrica, ko se bo rodila user posted image . Pa trdo milo sem nabavila. Blazinice za dojenje mi bo šel že moj nabavit, če jih bom potrebovala, prvič jih nisem in mi jih je brez veze kupovat. Evo, sem se pa spomnila, da moram iti še po roza Bepanthen.

Jagoda, kako hitro si dobila mleko? Ste malemu kaj dajali flaško, predno si dobila mleko? Dudico je sprejel? Naša prva je ni marala.

Nekaj mi trebuh otrdeva, se mi zdi. Sploh ne vem, kako izgledajo pravi popadki, ker so mi v prvo umetno sprožili porod. Sem prebrala, da jih ločiš od lažnih po tem, da se začnejo na vrhu maternice. Jagoda, drži?

(odgovor članu dable)
Neposredna povezava do sporočila: 1102
   RE: Julijke 2016
7.7.2016 22:30:07   
Lenča*
Ribica, boš povedala, kako bo jutri izgledal pregled v porodnišnici.

Danes sva si z babi privoščili nego obraza, oči je bil pa priden pa je tisto prevleko od lupinice opral. Čez vikend sestavi še posteljico, jaz pa vse v zvezi s posteljo preperem. Nekaj cunjic sem danes posortirala, ostale bom še jutri, čez vikend jih oprala, drug teden pa zlikala.

G imam spet v ponedeljek.

(odgovor članu ribica43)
Neposredna povezava do sporočila: 1103
   RE: Julijke 2016
7.7.2016 22:33:36   
Lenča*
Žoga, naša pa tako brca, da me prav boli. Meni je sestra od G razlagala, da je bil otrokov utrip najprej full blag, potem me je pa na bok prevrnila pa makovsko sem pojedla, in potem je postal močnejši. In vem, da je zgornjo vrsto kazala, ko mi je to razlagala, tako da verjetno je res zgoraj otrokov utrip, spodaj pa popadki.

Ultrazvok pa meni vsakič naredi, nazadnje celo vaginalnega.

Jagoda, in kakšne veze in pri kom imaš pa ti, da si tako brez muke rodila user posted image ?

(odgovor članu Žoga2016)
Neposredna povezava do sporočila: 1104
   RE: Julijke 2016
8.7.2016 8:51:27   
Žoga2016
Lenca* in so že kaj vidni popadki na ctgju? Kakšna je bila spodnja vrednost?
Meni pa ne dela ultrazvoka več. Ko mi je bris vzela je rekla, da sem zaprta in to je to - verjetno vidi user posted image
Zdaj me je strah, da ne dobim naročenega vozička. Že maja sva ga naročila pa ga še kar ni. Se je prodajalka samo smejala in rekla da do roka že pride. user posted image če prej rodim, bom ostala brez. Pa trgovina Juniur se mi je zdela zanesljiva user posted image
Ve verjetno imate že vse vozičke.

(odgovor članu Lenča*)
Neposredna povezava do sporočila: 1105
   RE: Julijke 2016
8.7.2016 9:57:44   
jagooda
Mleko dobila takoj. Ga ze takoj dojila potem dva dni mu tezila da je jedu ko bolj spal. Treti dan pa imela ze naval mleka da vse iz mene teklo. Sedaj ga imam pa toliko da dubim dons rocno crpalko. Ko poje p zaspi se vse iz mene tece.
Nic mu nisem dajala do sedaj flase. Samo v P. mu jo dajal ponoc ker ga vzeli od 23-5h. Dudo ima samo na previjalni neki mu ne odgovarja in ga z dudo malo pomirim.
Ko bodo pravi popadki bos vedela. Se nebos sprasevala ce so. Enostavno bolecina je druga v trebuhu in krizu da jih moras predihat prou da minejo.
Hehe lenca nevem po kom imam jaz veze mami je mene 8h rojevala. To se mi zdi samo zacetniska sreca p k nc panike zganjala ;)

(odgovor članu Žoga2016)
Neposredna povezava do sporočila: 1106
   RE: Julijke 2016
8.7.2016 10:03:02   
aja2
Kaksen vozicek pa si narocila, da ga tak dolgo cakas?

(odgovor članu Žoga2016)
Neposredna povezava do sporočila: 1107
   RE: Julijke 2016
8.7.2016 10:26:02   
Žoga2016
Upam, da bomo imele vse tvojo srečo jagoda user posted image
Bexa royal voziček sva naročila.

(odgovor članu aja2)
Neposredna povezava do sporočila: 1108
   RE: Julijke 2016
8.7.2016 10:31:30   
aja2
Ooo lepi vozicek, kaksno barvo sta izbrala? Mi pa imamo se od nase pupe peg perego gt3 (takrat sva kupila novega) in ga bomo imeli tudi tokrat. Lp

(odgovor članu Žoga2016)
Neposredna povezava do sporočila: 1109
   RE: Julijke 2016
8.7.2016 10:36:50   
Žoga2016
Belo ogrodje, zgornji del pa svetlo sivi z majhnimi rožicami.
To je fajn če še imate za porabit, no to bo pa najin prvi otrok in nimava user posted image
Kakšne barve je pa vaš voziček? Je kakšen problem v stavilnosti ker je na tri kolesa?

(odgovor članu aja2)
Neposredna povezava do sporočila: 1110
   RE: Julijke 2016
8.7.2016 11:09:26   
aja2
Bez barve z vzorci. Ne, je stabilen, mogoce zato ker ima velika kolesa. Smo zelo zadovoljni s tem vozickom, nasa pupa se je 2 leti in pol v njem vozila (super veliki sporten del). Imamo pa celi komplet (lupinica, kosara,, sporten del + dodatki). Zgleda kot nov-res. No mi bomo sedaj zibali februarja 2017, ampak malo pogledam se druge forume in ve ste sedaj ze tik pred porodom.

(odgovor članu Žoga2016)
Neposredna povezava do sporočila: 1111
   RE: Julijke 2016
8.7.2016 12:55:57   
ribica43
Ziv! Evo mene s pregleda. Nekaj se koncno dogaja. Zaenkrat 1 cm odprta in 1 cm mat.vratu. je rekla, da je to vse super in da je glavica lepo nastavljena. Ce ne bo cez vikend, potem imam v ponedeljek pregled. Uz mi pa ne delajo vec. Zdej grem vedno direkt na ctg, pol pa na vaginalni pregled, kjer oceni odprtost in dolžino mat.vratu. to je to.

Ja žihr bi mele vse tako sreco kot jagooda in hitro rodile user posted image pravijo, da pomaga ce si spročen, sam to je pomoje izi rect, drugo pa pol kar je v resnici, k te je strah. No ma sej bo, še vse so rodile in tudi me bomo.

Mi mamo star voziček peg perego pliko p3, pa se mi zdi vredu, sicer pa bomo komaj z uporabo vidli kako se obnese. No uživajte nosečke!

(odgovor članu aja2)
Neposredna povezava do sporočila: 1112
   RE: Julijke 2016
9.7.2016 14:40:05   
Lenča*
Ribica, a se ze kaj dogaja?

Zogica, enkrst se je kao en popadek hotel izrisati. Ne vem, kaksno spodnjo mejo mislis, sem sla gledat graf in je bila krivulja med 20 in 40 %. Pa pri tebi?

Jaz pa danes na veliko perem, pa cunjice bom poskusala presortirat: tisto, kar ni moj stil, gre ven.

(odgovor članu ribica43)
Neposredna povezava do sporočila: 1113
   RE: Julijke 2016
9.7.2016 14:41:41   
Lenča*
Jagoda, kako mali prenasa tole vrocino? Laufate klimo?

Majska pikica, kako se vidve stimata?

(odgovor članu Lenča*)
Neposredna povezava do sporočila: 1114
   RE: Julijke 2016
9.7.2016 15:06:44   
jagooda
Mi mamo tko lustn notr da popoldan na tej strani hise kjer imava z mojim prostore ni sonca in sploh ni nic toplo notr.
imamo konstantno 22 stopin,da mene se na cajte zebe da jopco oblecem ;)
Mali ima pa bodi z dolgimi rokavi hlacke z stopalkami obleceno p mu je lih prou ;)
Ven pa hodimo samo zjutraj ko se ni tako vroce pa se to za ene pol urce k se jaz nepocutim se najboljse biti dolgo vzunaj.

(odgovor članu Lenča*)
Neposredna povezava do sporočila: 1115
   RE: Julijke 2016
11.7.2016 8:58:27   
Light
Vročeeeee...mi še kar čakamo na našo malo pupo.Pdp je bil v soboto,imela ctg prejšnjo sredo pa potem v petek,pa še danes ga imam.No v petek je rekla da se blago nekaj dogaja,ampak ne dovolj.Me pa že od petka kar fino tam okol križa in medenice boli,pa med nogami vse kosti za katere še vedela prej nisem da jih imam user posted image ..taka zoprna bolečina..pa slabo spim spet.Bom vidla kaj bo danes ctg kaj pokazal.

Voziček sem kar rabljen vzela Peg perego gt3..teh raznoraznih(takšnih in drugačnih firm) vozičkov je toliko,da se ti zmeša ko začneš gledati katerega bi kupil user posted image ..no jaz upam da se bo ta moj lepo obnašal ko bo v uporabi :-)


(odgovor članu jagooda)
Neposredna povezava do sporočila: 1116
   RE: Julijke 2016
11.7.2016 10:23:54   
Žoga2016
Light in kako kaže?
Lenča* zgornja krivulja je od 140 do 200, zaradi premikov. Spodnja pa je pri meni od 10 do 30 baje kaže popadke.
Jupiii voziček sva dobila, vsa vesela ga prinesla domov, doma pa ugotovila, da ni zraven ogrodja. In sva spet morala naslednji dan nazaj - kriza.
Že od včeraj me tako boli v nožnici, da komaj hodim. Med sedenjem in ležanjem je vredu. Ima katera podobne težave?

(odgovor članu Light)
Neposredna povezava do sporočila: 1117
   RE: Julijke 2016
11.7.2016 10:32:43   
ribica43
Ziv! Pri nas se nič ne dogaja, tako, da imam sedaj naslednji pregled v cetrtek. Pa rekli so, da cakajo 10 dni cez rok. Torej najkasneje v ponedeljek mi bodo sprožili. Telefon moram sklopit, ker dobim miljon smsov na dan user posted image

Bodite dobro!

(odgovor članu Žoga2016)
Neposredna povezava do sporočila: 1118
   RE: Julijke 2016
11.7.2016 10:43:19   
Žoga2016
Ribica43 ajoj verjetno je mučno čakati čez rok. Na ctgju ni popadkov,?

(odgovor članu ribica43)
Neposredna povezava do sporočila: 1119
   RE: Julijke 2016
11.7.2016 10:56:23   
dable
Evo danes prišla iz morja, sva bila v Puli. Me pa vročina dodobra zmatra... user posted image
jaz zase tudi mislim, da bo šlo čez rok, upam pa, da se bo sprožilo naravno.

Light in ribica43 sta že neučakani? Naj vama hitro mine user posted image

(odgovor članu Žoga2016)
Neposredna povezava do sporočila: 1120
   RE: Julijke 2016
11.7.2016 11:01:11   
Light
Žoga2016..no važno da ste končno dobili voziček user posted image
Med nogam me še zmeraj vse boli..pa danes sem že odkar sem vstala na wc-ju..driska..me skoz zvija.Pregled in ctg imam pa danes proti večeru..tako da poročam potem ko pridem domov.

Ribica43..tudi mene že nervirajo razni klici domačih in znancev če se že kaj dogaja..včasih me prime da bi vrgla telefon nekam pa da mam mir user posted image .
Samo saj sem mislim da že napisala..nimam nekega občutka glede tega ali se že kaj dogaja ali ne..res da me vse boli med nogami in v spodnjem delu maternice..nima veze ali ležim ali sedim..aja pa trebuh imam tudi bolj "nabit",čeprav premike še lepo čutim..samo intenzivni niso več toliko kot prej..no,pa ponoči se res težko namontiram v tak položaj,da bi lažje spala..res pa je da me je sam trebuh in mogoče me zato toliko matra ponoči..evo,pa še driskam danes

(odgovor članu Žoga2016)
Neposredna povezava do sporočila: 1121
   RE: Julijke 2016
11.7.2016 11:10:45   
ribica43
Ja ni mi več za čakat. Zato sem tud tecna, se mi zdi, da sem vsak dan bolj tečna.user posted image na ctgju ni nic popadkov, tko da nic.user posted image bomo se čakali. Ma sej bo, še noben ni noter ostal...user posted image me pa cisto nic ne spika al pa kaj boli tko kot tebe Light...

(odgovor članu Light)
Neposredna povezava do sporočila: 1122
   RE: Julijke 2016
11.7.2016 13:42:32   
čmrlj12
Živjo punce user posted image

Se samo na hitrco javim iz morja...zadnji dopust v dvoje, naslednjič bomo že v troje user posted image
Mi blazno paše zaplavat...pa tudi pikica me še med plavanjem brca,tko da predvidevam da tudi ona uživa user posted image
Pa seveda vsakodnevni sladoled njam user posted image

Samo še 18dni (če se bo držala pdp-ja) pa spoznava najino pikico user posted image

Me pa moj heca ''Kaj pa če ti voda odteče ko boš v morju, kako boš vedla, da ti je odtekla''...probam ne mislit na to,ker tamičkena tok brca da me nič ne skrbi.

Imam pa eno vprašanje,če ima katera še podoben problem...zadnje čase vsakič ko grem kakat je zraven prisoten še obilen izcedek iz nožnice. A je to normalno? user posted image


(odgovor članu ribica43)
Neposredna povezava do sporočila: 1123
   RE: Julijke 2016
12.7.2016 7:38:27   
aja2
Izbrali so super vozicek. Pa vsem vam zelim cudovito porodno izkusnjo.

(odgovor članu Light)
Neposredna povezava do sporočila: 1124
   RE: Julijke 2016
12.7.2016 14:01:17   
jojiko
Jaz tudi že komaj čakam. Zdaj že težko spim, vse kosti me bolijo. Še 2 tedna,komaj čakam, da visim to našo pikico. Zdaj se ravno spravljam pakirati torbo za porodnišnico, je moj že ves paničen, da ne bi slučajno moral on pakirati, če meni ne bi uspelo user posted image

(odgovor članu aja2)
Neposredna povezava do sporočila: 1125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  43 44 [45] 46 47   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  43 44 [45] 46 47   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Kakšne so babice v slovenskih porodnišnicah?
Ob svetovnem dnevu babic smo Ringarajine mamice povprašali, kakšne so njihove izkušnje z babicami in porodom. Z vami del...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?