|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  44 45 [46] 47 48   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke 2016
12.7.2016 17:21:58   
fatbunny
Živjo, še ena nova se vm pridružujem :) rok imam 28. 7., rodit nameravam v LJ. Zanima me, če ima katera kakšno info, kako je z ultivo v LJ? Je vedno na voljo, se moraš prej dogovorit, cena in seveda, izkušnje? Srečno vsem!

(odgovor članu dable)
Neposredna povezava do sporočila: 1126
   RE: Julijke 2016
13.7.2016 13:45:38   
Lenča*
Je se katera ze zapustila stanje 2 v 1 ☺?

Jaz finisiram s pranjem in likanjem oblacilc. Imam cisto prevec vsega. Popoldan greva se ocetovstvo uredit.

Jagoda, kaj si dejansko potrebovala zase in kaj za malega v porodnisnici?

(odgovor članu fatbunny)
Neposredna povezava do sporočila: 1127
   RE: Julijke 2016
13.7.2016 15:15:56   
jagooda
Z malega v porodnisnici nisem nic potrebovala.
Iz porodnisnice ga oblekla v hlace z stopalkam copatke bodi z kratkimi rokavi jopico in kapico.
Zase v porodnisnici imela osnovno kozmetiko. Lanion za bradavice modrc za dojenje. Potem mi moj se prinesel cicatrina sprej zaradi sivov kar nuca. Potem blazinice za dojenje. P ene 6 pokov najman porabila vlozkov vir 80 druge mi niso tok odgovarjale. Pa se sedaj jih uporabljam. Pa isto ene 6 pokov mrezastih hlack. Potem eno flaso za vodo. Na hodniku imel vodomat da skoz vodo nalival. Caj 3krt dnevno dobival. Za jest imel dovolj tako da moje frutabele nic prisle v upostev.
V p. pa dobila samo ene mrezaste hlacke in vlozke pa dnevno nam menjali postelnino in dnevno nam dajali novo haljo in brisaco za tus. Ce bi kaksno vec halji potrebovala bi ti dali.
Obvezno pa nepozabit POLNILCA :P

(odgovor članu Lenča*)
Neposredna povezava do sporočila: 1128
   RE: Julijke 2016
13.7.2016 20:58:41   
Light
Evo..danes zapustila stanje 2v1 user posted image
Koncno je prisla tale nasa mala..zjutraj imela popadke..malo sem se doma pocakala in predihavala popadke oz pocakala da so bili na 10 min..potem sva z mojim picila v porodnisnico..so me dal na ctg in pregledal..bila odprta 5 cm in so me dal takoj kar v porodno..pol je slo pa vse na hitro..ob 10ih sem bila v porodni..ob 12ih pa rodila..brez vsega..samo antibiotik za streptokok b so mi dal in to je blo to..no pa med iztiskanjem sem se pretrgala malo in zato sem dobila tri sive..drugace smo pa ok..samo z dojenjem bolj slabo kaze..bradavice me bolijo za znoret ko mala sesa..samo tud mleka ni glih :-(

(odgovor članu jagooda)
Neposredna povezava do sporočila: 1129
   RE: Julijke 2016
13.7.2016 22:18:50   
jagooda
Light cestitke ;)
Ne sekiri se za mleko. Pride sele 3 dan naval. In tudi prve dneve neki izgubljajo na tezi.
Cimmanj se sekiraj saj otrok to cuti in cimvec pristavljaj da se otrok navadi.
Bradavice si pa po vsakem podoju namazi z lanionom pomaga. Se morjo tudi se navadit.
Srecno ;)

(odgovor članu Light)
Neposredna povezava do sporočila: 1130
   RE: Julijke 2016
14.7.2016 7:44:08   
Žoga2016
Light čestitam. Uživajte user posted image

(odgovor članu jagooda)
Neposredna povezava do sporočila: 1131
   RE: Julijke 2016
14.7.2016 9:48:31   
dable
Light iskrene čestitke!

(odgovor članu Žoga2016)
Neposredna povezava do sporočila: 1132
   RE: Julijke 2016
14.7.2016 13:35:16   
ribica43
Light čestitke! user posted image Sem te imela na sumu, k si rekla, da tet ko špika :) pa lepo, da si tako hitro rodila.

mi pa po starem :( rok imam med prvimi rodila bom pa med zadnimi al kaj!? :) no no ma sej bo, najbrz bodo počakali se do ponedeljka pol bo pa akcija, pa tudi če umetno sprožena. Sem pa že kar neučakana....

Lep pozdrav vsem!

(odgovor članu dable)
Neposredna povezava do sporočila: 1133
   RE: Julijke 2016
14.7.2016 13:36:18   
Lenča*
Light, cestitke za vaso malo ❤❤❤ in super, da je slo tako hitro! Kje si pa rodila? V LJ je menda pravi baby boom, da so imeli v eni noci kar 18 in v drugi 19 porodov. Da punce kar na hodnikih cakajo, ker ni dovolj postelj user posted image user posted image .

(odgovor članu dable)
Neposredna povezava do sporočila: 1134
   RE: Julijke 2016
14.7.2016 13:37:01   
Lenča*
Light, cestitke za vaso malo ❤❤❤ in super, da je slo tako hitro! Kje si pa rodila? V LJ je menda pravi baby boom, da so imeli v eni noci kar 18 in v drugi 19 porodov. Da punce kar na hodnikih cakajo, ker ni dovolj postelj user posted image user posted image .

(odgovor članu dable)
Neposredna povezava do sporočila: 1135
   RE: Julijke 2016
14.7.2016 13:43:29   
Lenča*
Jagoda, a potem si imela celo potovalko vlozkov in mrezastih hlack s sabo? A to v PO tako skrtarijo? Ker v LJ si tega imel pred tremi na voljo, kolikor si potreboval. Upam, da je se vedno tako!

Light, mleko pride pri prvorodkah navadno res kasneje. Sem bila jaz tudi vsa zadekirana, ket sta ga unidve, ki sta dobili drugega otrocka, ze imeli, jaz pa se ne.

Jaz kooooncno dobila body za iz porodnisnice, ki mi je bil vsec user posted image .

(odgovor članu jagooda)
Neposredna povezava do sporočila: 1136
   RE: Julijke 2016
14.7.2016 13:46:40   
Lenča*
Posteljnino do tudi menjavsli dnevno pa drajco tudi dobis vsako jutro svezo, ne? Ali celo dve, se ne spomnim tocno. Halje pa v tej vrocini itak ne rabis, ni res? A v PO imajo klimo v sobah?

(odgovor članu Lenča*)
Neposredna povezava do sporočila: 1137
   RE: Julijke 2016
14.7.2016 14:03:48   
Light
Hvala punce..zdaj pa drzim pesti se za vas ostale da boste dobro zrihtale.
Ste me malo pomirile s tem dojenjem..no danes je mala ze ocitno zvlekla nekaj mlekca ven ker je pol kupcek podrla.
Rodila sem pa v Postojni..no jaz sem sama v sobi in je tudi klima.Ko sem jaz rojevala je bila malo panika..so ravno prenavljal porodne sobe in so imeli samo dve postelji..zdaj pa ne vem ali so ze zrihtal ali ne.
Aja..pa tist k sem se testirala za streptokok B..so mi dali med porodom antibiotikv zilo..in moji pupi takoj po porodu eno injekcijo..danes mi pa pediatrinja pride povedat da so pri mali vrednosti previsoke,da so testi prisli iz laboratorija..in zdaj bo mogla 4 dni dobivati antibiotik v zilo..ocitno se nekak ni izognila temu streptokoku revca mala :-(

(odgovor članu Lenča*)
Neposredna povezava do sporočila: 1138
   RE: Julijke 2016
14.7.2016 14:07:57   
Light
Pa tudi v Postojni dobis vlozke,hlacke,srajce,brisace..samo ravno danes mi je ena sestra rekla da so malo v guzvi,pa kdaj tudi kaj pozabijo..samo punce nic bat..vse se dobi,samo rect moras..ali gres pac sam iskat da jim olajsas malo to letanje gor pa dol user posted image

(odgovor članu Light)
Neposredna povezava do sporočila: 1139
   RE: Julijke 2016
15.7.2016 11:11:25   
Lenča*
Ribica, imas kaksno novicko za nas ☺?

(odgovor članu Light)
Neposredna povezava do sporočila: 1140
   RE: Julijke 2016
15.7.2016 11:23:40   
ribica43
Se kar ne...se vedno 2 v 1.:) pa tudi nic ne spika. Kako ste kaj ve?

(odgovor članu Lenča*)
Neposredna povezava do sporočila: 1141
   RE: Julijke 2016
15.7.2016 12:26:03   
Lenča*
Light, si dobila mleko?

(odgovor članu Lenča*)
Neposredna povezava do sporočila: 1142
   RE: Julijke 2016
15.7.2016 13:28:42   
Light
Hej..mala vlece k zmesana..samo mleka pa se ni glih vidt..ampak me je zdravnica potolazla,da prve tri dni je bolj tko tko z mlekom,da bomo vidle kako bo v prihodnjih dneh.

(odgovor članu Lenča*)
Neposredna povezava do sporočila: 1143
   RE: Julijke 2016
16.7.2016 16:33:36   
Lenča*
Kaj novega danes ☺?

Nasa mala je pri babi spala cez opoldne, jaz se pa full slabo pocutim in pocivam ze celo popoldne. Za porodnisnico imam vse pripravljeno, edino cunjic moram se vedno kar nekaj oprat in zlikat.

(odgovor članu Light)
Neposredna povezava do sporočila: 1144
   RE: Julijke 2016
16.7.2016 18:04:18   
Light
Ribica saj bo..je pa kar tezko cakat..jaz sem bila vsa neucakana..ceprav sem se, predno sem sla rodit, z mojo pikico,ko je bila se v trebuhu zmenila kdaj ma da pride ven hehe..prvo sem ji rekla naj pocaka,da tale vrocina mine in da so od srede naprej napovedane ohladitve..in tako sem v torek preden sem sla spat rekla tejle moji frajli da "jutri pa akcija..jutri pa pridi ven da te polupckam..pa se vroce ne bo"user posted image ..in evo v sredo zjutraj sla v porodnisnico in polupckala mojo pikico.
No zdaj sva se notri..se nisva doma..zaradi antibiotika ki ga more dobivat..pa se pod lucko je sla danes..tko da zdaj spet nestrpno cakam da greva pa domov user posted image

(odgovor članu Lenča*)
Neposredna povezava do sporočila: 1145
   RE: Julijke 2016
17.7.2016 7:53:14   
Lenča*
Light, ubogljivo pikico imas ti 😅. Po mojem bomo mi se eno levinjo fasali, ojoj user posted image . Sem zdajle gledala in je v sredo polna luna ... me prav zanima, koliko od nas bo pognala v porodnisnico.

(odgovor članu Light)
Neposredna povezava do sporočila: 1146
   RE: Julijke 2016
18.7.2016 11:14:53   
Lenča*
Ribica, si ze v porodnisnici? Light, zdaj je oa mleko verjetno ze prislo. Jagoda, kako se stimata z malim Klemenom?

Jaz sem tako zelooo utrujena. Jutri imam G, v sredo se mami peljem na masazo, potem grem pa lahko kar rodit, ne bi umela nic proti ☺. Itak sem ze v 38. tednu.

(odgovor članu Lenča*)
Neposredna povezava do sporočila: 1147
   RE: Julijke 2016
18.7.2016 11:21:32   
Light
Hej Lenča..tudi jaz sem bila proti koncu utrujena po etapah,tako da te cisto zastopim..no sej se malo zdrzis pa se nam tudi ti pridruzis.
Mleko zdaj imam..ni glih neki naval mleka,ampak zdaj vsaj dva dni nekaj tece user posted image

(odgovor članu Lenča*)
Neposredna povezava do sporočila: 1148
   RE: Julijke 2016
18.7.2016 14:41:08   
jagooda
Nas mali je pa iz dneva v dan drugace.
Ne podira vedno kupckov in ga matra potem trebuscek.
Tako da imamo kar pestro ;)

(odgovor članu Light)
Neposredna povezava do sporočila: 1149
   RE: Julijke 2016
18.7.2016 14:42:54   
jagooda
Light super za mleko ;)
Danes mi prvic ratal da njegov nasmesek slikala :)
Kaj je to faca sred spanca se smejcka ;)

(odgovor članu jagooda)
Neposredna povezava do sporočila: 1150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  44 45 [46] 47 48   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  44 45 [46] 47 48   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?