|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Januarčki 2018
16.5.2017 12:32:24   
Katte
Srečno na pregledih punce! Verjamem, da bo vse v redu.
Jaz se še nisem naročila. Bom tako jutri noseča šele 5 tednov po ZM.

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Tjasa90)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Januarčki 2018
16.5.2017 13:18:03   
brezbencina
Srečno vsem na prvih pregledih še od mene! Držim pesti! Komaj čakam, da se oglasite in poveste kako je bilo! Tudi jaz se še nisem naročila, bom naslednji teden.
A ste ve kaj napihnjene? Imate že kaj povečan apetit? Jaz imam že zjutraj ko vstenem šlauf, pa sem drugače navajena ravnega trebuha. Se ne pritožujem, samo ne vem kako bom v službi skrivala do nuhalne. user posted image user posted image

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Januarčki 2018
16.5.2017 13:39:05   
bejbibu
Tudi jaz želum srečno vsem na pregledih, čakamo poročila 😉
Jaz se bom tudi naslednji teden naročila, potem pa to čakanje 🙈
Napihnjena sem malenkost, imam pa zeeeelooo napihnjene zizike in tudi zelo občutljive. Pa beli tok v velikih količinah (sem ga imela v vseh zgodnjih nosečnostih).

Lepo bodite 😘

_____________________________

11. 12. 2009 smo postali družina ...
12. 9. 2012 se je naša družina povečala ...
?. ?. 2018 ...

(odgovor članu brezbencina)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Januarčki 2018
16.5.2017 14:10:33   
Katte
Jaz niti nisem napihnjena, mi je pa čez cel dan rahlo slabo, apetita tudi nimam kaj dosti, malo občutljive prsi imam in lulam pogosto.

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu bejbibu)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Januarčki 2018
16.5.2017 14:33:17   
PupaOdA
Katte tudi jaz sem šele v 6.tednu, sem se pa naročila, ker sem spoaobna tudi pozabit, to je bilo isto v prvi nosečnosti. Me koncentracija heca user posted image pa še v iskanju službe sem in razgovori, bi kamot bla že ene 3 mesce noseča ko bi se zmislila 😂

Apetit pa imam za štirih, se moram prav malo pazit, ker imam še vedno 5 kg viška od prejšnje user posted image


(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Januarčki 2018
16.5.2017 16:11:46   
Nelly 80
Punce, najlepša hvala za vse dobre želje...se javim takoj po pregledu in povem kako in kaj je bilo...

Sicer pa....tudi jaz zelo napihnjena, wc non-stop,...me je pa nehalo špikati v spodnjem delu trebuha...apetit? ojoooooj...ogromen

Me pa malo skrbi tudi to...sicer se mi je dogajalo že pred nosečnostjo...da mi v mirovanju...ponavadi, ko spim kar naenkrat začne zeloooo hitro biti srce...hm....


(odgovor članu PupaOdA)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Januarčki 2018
16.5.2017 16:43:02   
sarica3
Živjo punce,

joj kako vse komaj čakamo na prvi pregled, da vidimo svoje sončke. III še en teden pa ga bova spoznala.
Jaz imam ogromne prsi, zelo boleče,...to pa je razlika od prej user posted image ...kaj še bo user posted image imam pa tudi zelo povečan apetit...grozno, sem skoz lačna, bom mogla res malo pazit, da se že zdej ne zredim preveč.

Poročajte punce kako je bilo na pregledih, srečno vsem.

Lep sončen dan user posted image

(odgovor članu Nelly 80)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Januarčki 2018
17.5.2017 17:12:42   
ani87
Pozdravljene vse nove članice in seveda čestitke vsem user posted image user posted image
Nekaj časa me ni bilo tu pa vidim, da se nas je že kar nekaj nabralo, sem zelo vesela, da nas je že toliko. user posted image user posted image

Mene še 6 dni loči do prvega pregleda...sem že tako neučakana, komaj čakam da vidim najinega user posted image . Vso srečo tudi vsem ostalim, da čim prej dočakamo prvi pregled in seveda, da bo vse ok. user posted image Tiste, ki imate izkušnje...koliko prej se je potrebno naročiti na nuhalno? A so dolge čakalne vrste?

Glede znakov....
Meni je bilo prejšnji teden pogosto rahlo slabo, ta teden mi je samo zjutraj - dokler nekaj ne pojem, potem je vredu. Posledično imam velik apetit in se moram prav nazaj držat. Najhuje je, ker mi je prejšnji teden najbolj pasalo sladko. user posted image Zanimivo je, da mi kava sploh več ne paše - prej sem je spila v hektolitrih, zdaj pa ne zmorem niti 2 požirka. Si nisem mislila, da bom kdaj sposobna funkcionirati brez nje. user posted image Prsa so tudi pri meni ogromna (user posted image ) in občasno precej občutljiva.
Pa napihnjenost....user posted image
A se vam že kaj pozna, da so bolj tesne hlače? Jaz imam pri določenih hlačah že kar težave, me ful tiščijo...pa tud na občutek je trebuh bolj trd...sem pa v 8. tednu...a je to normalno, da se že malo pozna? Sicer po kg se ne pozna veliko (+1kg), tako da je mogoče to tudi posledica napihnjenosti. Tudi ponoči, ko spim včasih čutim to napihnjenost tko da kr težko najdem pravi položaj...kaj šele bo...
Drugače se poskušam čim več gibati, tudi telovadim, ko mi paše....sem že pred nosečnostjo tekla, tako da sem sedaj šla tudi tečt (seveda s počasnejšim tempom), da se ne zaležim preveč user posted image
A ste že komu povedale? Midva imava namen naslednji teden po prvem pregledu povedat domačim. user posted image Ker živimo skupaj je včasih kar težko skrivat. user posted image

Tudi jaz vam želim en lep sončen dan in vse dobro...user posted image





< Sporočilo je popravil ani87 -- 17.5.2017 17:16:39 >

(odgovor članu sarica3)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Januarčki 2018
17.5.2017 19:44:28   
Pikapola
Pozdravljene, se vam še jaz pridružim. Mogoče se moja zgodba, 26.4. naj bi dobila user posted image , pa je prišla krvavitev, sem že obkljukala menstruacijo. Potem pa konkretne krvavitve ni bilo in tudi prsi se kar napete. Krvavela sem štiri dni, potem spet krvavitev v sredo 3.5. zjutraj. Ker mi je blo vse skupaj čudno sem v sredo naredila test, pozitiven. Mešani obcutki zaradi krvavitve, nisem vedela kaj bo. Potem sem imela krvavitve še do ponedeljka, sem kr pričakovala da se ulije. V ponedeljek sem pa le klicala ginekologa, me je naročil takoj v torek zjutraj. Ugotovi krvavitev, vzroka ne najde. Ultrazvok pokaže dva zarodka v maternici. Verjetnost da se obdrzita 30%. Pregled imam spet 23.5., bomo videli kaj bo. Vsem zelim lepo nosečnost in cim manj sekiranja :)

(odgovor članu ani87)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Januarčki 2018
17.5.2017 22:19:06   
PupaOdA
Oj punce, prosim za mnenje. Danes sem dobila službo, sicer je za en mesec najprej, je pa z možnostjo podaljšanja. Torej če mi ponudijo v drugi rundi (enkrat okrog 20.6.) pogodbo za dalj časa, jaz pa takrat še niti nuhalne najbrž ne bom imela, kdaj povedati za nosečnost? A bi ve takoj takrat, preden podpišete al kasneje?
Sej vem je še daleč do tam, ma me že sedaj skrbi 😑

(odgovor članu Pikapola)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Januarčki 2018
17.5.2017 22:50:03   
Pikapola
Mislim, da je fer povedat, sam je pa res da je težko, sploh če si želiš službe ali pa zadržati skrivnost do nuhalne. Odlocit se boš mogla sama, sej v enih firmah razumejo :)

(odgovor članu PupaOdA)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Januarčki 2018
18.5.2017 7:47:17   
Nelly 80
Dobro jutro user posted image

PupaOda, se strinjam s Pikapolo. Tudi jaz bi raje povedala potem je pa vse od njih odvisno kolk so razumevajoči....lepo bi bilo, da upoštevajo tvojo poštenost.

Sicer pa....punce....jutri imam pregled..srečno tudi tistim, ki ga še čakate...če ga je katera že imela pa upam, da je vse ok in naj bo tako tudi v bodoče....

Lp

(odgovor članu Pikapola)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Januarčki 2018
18.5.2017 8:42:35   
Katte
PupaOda, jaz bi tudi povedala. Sicer je možno, da te zaradi tega ne vzamejo, ampak boš imela vsaj čisto vest in nobeden te ne bo grdo gledal kasneje.


_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Nelly 80)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Januarčki 2018
18.5.2017 9:10:59   
brezbencina
Ani87 - kolk si pridna, da telovadiš in tečeš! Jaz probam zjutraj narest moje vaje, pa mi včasih prav ne paše. Popoldne sem pa tolk utrujena, da komaj gledam. Tudi jaz sem napihnjena in lačna. Pa kavo bi še kar pila, sploh ker sem tkoooooo utrujena, samo je raje ne. :) Bom pa tudi povedala domačim po prvem pregledu, ostalim pa po nuhalni.

Pikapola - držim pesti, da bo vse v redu. Kar dva imaš, waw! Ali še vedno krvaviš?
PupaodA - jz bi tudi po mojem povedala, ker če ne bi me skos žrlo. Bi pa povedala samo šefu in prosila za diskretnost.
Nelly80 - nujno se oglasi jutri po pregledu! Mislimo nate!

Lep sončen dan vsem!

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Januarčki 2018
18.5.2017 9:55:38   
Pikapola
Ne zdej ne krvavim, sem dobila dabrosten za podporo nosecnosti. Js upam, da bo v redu, se kr ne upam veselit. V torek imam pregled, pa bomo vidl pr čem smo. Drugače pa imamo ze enega otrocka doma :) Ce se vse izide bomo kr velika družina :)

(odgovor članu brezbencina)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Januarčki 2018
18.5.2017 9:59:27   
Nelly 80
Pikapola vse bo ok in vaša družinica se bo krepko :) povečala. Tudi jaz imam progesteron ( zaradi preteklih SS) ampak estimo.

Se javim jutri po pregledu....

Lp

(odgovor članu Pikapola)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Januarčki 2018
18.5.2017 10:24:11   
Pikapola
Sej vem da bo :) V katerem tednu pa si, bo to zate prvi otrok?

(odgovor članu Nelly 80)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Januarčki 2018
18.5.2017 10:47:22   
Nelly 80
Pikapola ja, to bo moj prvi otrok. Sem pa v 7/2 tednu. ( šteto od zadnje M. do danes).

(odgovor članu Pikapola)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Januarčki 2018
18.5.2017 12:43:48   
Anonimen
Hej, punce,

ne vem, ali sem z vami ali ne. Par dni nazaj sem že videla senco črtice, sedaj pa ne vem. Me pa muči ena stvar. V prejšnjih nosečnostih me je vsaj kakšen mesec ali dva spremljala rahlo povišana temperatura (različno od 37,0 do 37,7), tako da sem že pred pozitivnim testom vedela, da je uspelo.

Sedaj pa je najprej "vročina" bila, sedaj je ni.

Ali ima tudi katera od vas povišano temperaturo ali ne?

Hvala, mi boste malce olajšale tole čakanje.

(odgovor članu Katte)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Januarčki 2018
18.5.2017 14:10:39   
brezbencina
Oj, jaz nisem imela ravno povišane tempereture, sem pa imela vročinske "napade" - ko ti iz nič rata ful vroče. Pa tudi hitro sem se zadihala, par stopnic pa sem že svicala in sopihala. Koliko dni pa še imaš do (ne)pričakovane menstruacije? Če si videla črtico, mogoče pa je.... Držim pesti!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Januarčki 2018
18.5.2017 14:22:01   
mala jagodka
Ojla, se javim še jst. Med prvomajskimi prazniki sem delala test- pozitiven user posted image Zadnja m je bila 28.3.
Danesm sm mela pregled zaradi slabih nosečnosti.
Po uz sem noseča polnih 6 tednov, plodek in srček sta se vidla. Naslednja kontrola 6.6.
Vesela sva.
Počutje pa kr v redu, na trenutke slabosti, predvsem pa grozno zaspana.
Upam da me sprejmete.


_____________________________

Vsako novo jutro prinese novo upanje!

(odgovor članu brezbencina)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Januarčki 2018
18.5.2017 14:25:48   
Nelly 80
Mala jagodka, dobrodošla med nami :)

Hehe tudi moja zadnja M je bila 28.3. ;)

LP

(odgovor članu mala jagodka)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Januarčki 2018
18.5.2017 15:34:52   
bejbibu
Dobrodošla mala jagodka 😉
Kje so poročila s pregledov? Ali sem kaj spregledala? 🙈
Jaz sem se danes naročila na pregled, ki je 30. 6., dooolgaaa bo, ampak samo, da bo vse ok. Bom pa takrat že 10t1d noseča, ka pozno naroča moj G.

Uživajte v 🌞

_____________________________

11. 12. 2009 smo postali družina ...
12. 9. 2012 se je naša družina povečala ...
?. ?. 2018 ...

(odgovor članu Nelly 80)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Januarčki 2018
18.5.2017 17:57:36   
Anonimen
Punce, obstaja mogoče skrita skupina januark na FB?

(odgovor članu bejbibu)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Januarčki 2018
18.5.2017 18:35:19   
mala jagodka
Mene tud zanima za skrito fb.


_____________________________

Vsako novo jutro prinese novo upanje!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.
Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?