|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  40 41 [42] 43 44   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Bodoče nosečnice 2018
28.3.2018 12:43:00   
pika poka 1
Ja tudi pri meni je ves čas prisoten nek čuden občutek spodaj. Kot da se nekaj dogaja...
Ne upam se veselit, ker bo potem razočaranje še večje.

Bolniško bi morala imet do 5.4., takrat imam tudi krvni test. Torej je v sklopu postopka.
Ampak ker ne zdržim več doma, bom šla v torek delat.
Planirala sem delat test v torek, ampak ne vem...

Jetkarmak, kdaj NE pričakuješ M oziroma na kateri dan boš testkala, če prej ne pride?

Hvala Allstar, upam da razveselim s user posted image

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 1026
   RE: Bodoče nosečnice 2018
28.3.2018 12:49:21   
MartinaTaja
Pozdravljene punce

Malo sem zmedena, zadnja dneva sta oulacijska testa spet pozitivna, ne naredim ga s prvim jutranjim urinom , ampak z naslednjim, ker prvi jutranji urin, bi lahko pokazal lažen rezultat, Ne vem kaj si lahko razlagam, imate katera izkušnje, pozitiven je bil že pred 1 tednom, sedaj pa spet.


(odgovor članu lily32)
Neposredna povezava do sporočila: 1027
   RE: Bodoče nosečnice 2018
28.3.2018 12:52:52   
MartinaTaja
Slikice priložila v album ..... zanimivo, danes pa s tretjim urinom test negativen

(odgovor članu MartinaTaja)
Neposredna povezava do sporočila: 1028
   RE: Bodoče nosečnice 2018
28.3.2018 13:02:02   
Jetkarmak00
Pikapoka a imas kaj "navale" vrocine? Se ti zdi kot sa bos dobila M? Spikne pa sem in tja? Spodaj kot nek obcutek "polnosti"??

Ma ne vem kdaj testkat drgac.. Ker niti ne vem od kdaj se mi bodo steli dnevi ZM. Ker zadnjo M sem imela 29.1.user posted image potem pa sem si z estimo "zjebala" ciklus in sem imela vmes samo eno krvavitev.. Vem samo da je bil O test pozitiven nekje pred ene 7 dnevi ali 8. Tako nekako. Nic ne vem datumou. Je rekel ginekolog da to nipanike. Bo vse ultrazvok dolocil. Imam pa doma teste.. Verjetno bom tako malo testkala ko se mi bo zazdelo.. Nimam tocnih datumov niti nic. Verjamem pa v uspeh :))
Kdaj ti M ne pricakujes? Kateri dan? Samo ti si ze 8 dan po transferju. In k temu pristejes se ene par dni a ni nekaj takega? Torej ai ze cisto blizu "na koncu"??

(odgovor članu MartinaTaja)
Neposredna povezava do sporočila: 1029
   RE: Bodoče nosečnice 2018
28.3.2018 13:07:47   
delfinka5
Nočem ti zbujat lažnega upanja, ker je mogoče še kakšen drugi razlog, a mogoče pa ti kaže nosečnost. Ovulacijski test namreč reagira tudi na nosečniški hormon. Sem se sama enkrat podobno igrala s tem user posted image Če si pred 8 dnevi zanosila, se je že zgodila vgnezditev in se je že začel sproščati HSG. To je ena od možnosti. Držim pesti, da je prava.

(odgovor članu MartinaTaja)
Neposredna povezava do sporočila: 1030
   RE: Bodoče nosečnice 2018
28.3.2018 13:08:45   
Jetkarmak00
Martinataja.. Jaz ti lahko povem za ovulacijske teste mediasmart (testne ploscice) ce so pravila ista kot pri tvojem pa ne vem. Pri mediasmart je tako da imas mislim da levo kontrolno (pri daljsi stranici) desno pa ki ti pokaze ovulacijo.. Oziroma lh vrh.. In ta crtica pri lh vrhu ne sme biti manjsa.. Skratka pise v navodilih da morata bit crtici najmanj enaki. Ampak jaz mislm da je lh vrh takrat ko je lh crtica nocnejsa od kontorlne. Sama sem sicer ujela ze nekajkrat ta vrh (v vecini pa ne) in pridem samo do enakih crtic. Ampak zame je to dovolj da dobim enake crtici..
Lahko ti pa povem da sem enkrat delala tudi z testici (take kot imas ti) in ne ploscice kot so pri mediasmart. In mi pri istem urinu mediamsart pokaze lh vrh, medtem ko mi ga ta sistem (listici) ne pokaze (ne pokaze mi cisto nic) glede na to da sem imela tudi znake ovulacije, sem seveda verjela testu mediasmart. Od takrat naprej pa teh listicev nisem vec kupovala.. To je moja zgodba kako je bilo pr meni user posted image sicer pa ce cutis ovulacijo potem aploh ne rabis testkat pomoje. user posted image

(odgovor članu Jetkarmak00)
Neposredna povezava do sporočila: 1031
   RE: Bodoče nosečnice 2018
28.3.2018 14:38:56   
pika poka 1
Jetkarmak, kratek naval vročine sem imela tu pa tam, ampak ga ne povezujem z N. 3 dni me je zdaj kar precej špikalo spodaj, danes me recimo na vsake nekaj časa zagrabi. Točno to ja, občutek polnosti imam spodaj + prsi me bolijo na dotik.
Nazadnje sem dobila M 8.3., sprožena umetno zaradi KT. Zdaj je NE pričakujem ravno tam okrog krvnega testa.
Ja danes je en teden od transferja oz. 10 dni od punkcije. Grem proti koncu živčne vojne user posted image
No to pa je pozitiva!user posted image Katere teste imaš?
Jaz imam pripravljenega enega CB, ga imam že kar nekaj časa...ne vem, če ga bom uporabila...


(odgovor članu Jetkarmak00)
Neposredna povezava do sporočila: 1032
   RE: Bodoče nosečnice 2018
28.3.2018 16:38:32   
erika2
Pikapoka itak da bo ratalo. Drzim pesti. Joj komaj cakam ko bos napisala da je +

(odgovor članu pika poka 1)
Neposredna povezava do sporočila: 1033
   RE: Bodoče nosečnice 2018
28.3.2018 16:39:55   
Jetkarmak00
Aja, jaz pa prej nikoli res nikoli nism mela naval vrocine.. Zdej ke pa vrocina konstantno skos prisotna.. Od zjutraj dokler ne zaspim.. Cez dan ko sem pokonci in se premikam.. Tistega cudnega obcutka spodaj ne dojamem.. Ko se pa ulezem takrat se pa zacne jaa (:.. Vse spika nekaj se pretaka, zdi se kot da bo zdaj zdaj prisla M. Ne vem. Obcutek zelo podoben kot pred M.
Aam.. Mam dva digitalna od clear blue. Tist k ti se tedn napise.. Pa enga first sign :) pa se dva testna listica od babycheck.. :) ampk se mi zdi da ne bom rabila testkat user posted image srecno drgac! Upam da bos v torek sporocila lepe vesele novicke :)) zakaj pa ne gres na krvnega ze kaj prej? A ni tako da se da it ze prej.. Zdaj se je ze vgnezdil in pomoje se kmalu po vgnezditvi v krvi ze pozna?

(odgovor članu pika poka 1)
Neposredna povezava do sporočila: 1034
   RE: Bodoče nosečnice 2018
29.3.2018 9:57:35   
MartinaTaja
Dobro jutro

Delfinka5 malo si mi dala misliti in sem danes zjutraj naredila nosečniški test baby chek mini ...... ne znam si ga razlagat ali je + ali je kakšna napaka na testu, druga črtica je drugače obarvane, koti bi sicer morala biti, kat pravite je to to user posted image ali je napaka na testu. Slika v albumu.

(odgovor članu Jetkarmak00)
Neposredna povezava do sporočila: 1035
   RE: Bodoče nosečnice 2018
29.3.2018 12:34:22   
pika poka 1
Jetkarmak, a veš, da mi sploh ni, da bi šla prej na krvnega. Danes teden tak čas bo že vse jasno user posted image
Če sem že zdaj tako dolgo zdržala, bom pa še en teden. Zdaj so tak prazniki pred vrati in bo pestro. V torek pa že grem delat.
Ja, če se je vgnezdil se do zdaj je že.
Aha jaz imam tudi CB, samo ne tega s tedni user posted image Boš testkala, ker M ne bo prišla, boš videla! Good luck!

Hvala Erika user posted image Ti že odštevaš dneve do posveta? user posted image

MartinaTaja, jaz vidim ful lepo črtico user posted image Kaj zdaj to pomeni, da si nosečka??

(odgovor članu MartinaTaja)
Neposredna povezava do sporočila: 1036
   RE: Bodoče nosečnice 2018
29.3.2018 12:38:41   
MartinaTaja
pika poka 1 ne upam se veseliti, ker so me tej testi, že dosti krat hecali ..... a ni čudna user posted image črtica, debela in samo obrobljena .... bom ponovila test popoldan ali pa jutri zjutraj

(odgovor članu pika poka 1)
Neposredna povezava do sporočila: 1037
   RE: Bodoče nosečnice 2018
29.3.2018 13:06:16   
delfinka5
MartinaTaja, tudi jaz vidim zelo lepo črtico, user posted image nič čudno. Pomoje je to to. Počakaj še kakšen dan in naredi CB, da boš ziher.

pika poka1, sprosti se med prazniki, da bo čas hitreje minil.

Pri meni ni nič novega, kar je dobro. user posted image

(odgovor članu MartinaTaja)
Neposredna povezava do sporočila: 1038
   RE: Bodoče nosečnice 2018
29.3.2018 13:57:19   
MartinaTaja
Ne upam se še veseliti ...... tolikokrat sem bila razočarana ...... bom ponovila test jutri zjutraj

(odgovor članu delfinka5)
Neposredna povezava do sporočila: 1039
   RE: Bodoče nosečnice 2018
29.3.2018 14:27:10   
Planinčica
Punce, omenjate album? A sem kaj spregledala, da ga ne vidim?

(odgovor članu MartinaTaja)
Neposredna povezava do sporočila: 1040
   RE: Bodoče nosečnice 2018
29.3.2018 15:11:35   
erika2
Ja pikapoka, odstevam dneve do posveta in sem kar malo zivcna kako bo in kdaj bodo rekl da zacnem.

(odgovor članu Planinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 1041
   RE: Bodoče nosečnice 2018
29.3.2018 15:52:06   
delfinka5

IZVIRNO SPOROČILO: Planinčica

Punce, omenjate album? A sem kaj spregledala, da ga ne vidim?


Če klikneš na MartinoTajo, se ti odpre njen profil in tam boš videla album in sličico.user posted image

(odgovor članu Planinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 1042
   RE: Bodoče nosečnice 2018
30.3.2018 8:33:13   
*mala pika*
Planinčica....ali pa pod njenim postom je en malo temneje oranžen pas kjer imašemail, Z.S., Album in Blokiraj, če klikneš pod njenim postom na album, se ti odpre njen album slik.
Upam, da sem razumljivo napisala.

LP

(odgovor članu delfinka5)
Neposredna povezava do sporočila: 1043
   RE: Bodoče nosečnice 2018
30.3.2018 8:37:53   
Planinčica
....ali pa pod njenim postom je en malo temneje oranžen pas kjer imašemail, Z.S., Album in Blokiraj, če klikneš pod njenim postom na album, se ti odpre njen album slik.
Upam, da sem razumljivo napisala.


Ojoj, ojoj. Če jaz nisem slepa. user posted image

(odgovor članu *mala pika*)
Neposredna povezava do sporočila: 1044
   RE: Bodoče nosečnice 2018
30.3.2018 12:07:18   
Allstar
MartinaTaja se spomnim tvojih testkanj in lažno pozitivnih testov. Upam, da je zdaj resnično pozitiven, držim pesti! Si testkala danes?

(odgovor članu Planinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 1045
   RE: Bodoče nosečnice 2018
30.3.2018 13:14:37   
MartinaTaja
Testkala danes in žal je test - user posted image

Moj instinkt me ni prevaral

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 1046
   RE: Bodoče nosečnice 2018
31.3.2018 9:30:48   
delfinka5

IZVIRNO SPOROČILO: MartinaTaja

Testkala danes in žal je test - user posted image

Moj instinkt me ni prevaral


Škoda.user posted image Kaj se je M že prikazala?

Mene je začelo nekaj zvijat po trebuhu, se verjentno napoveduje user posted image user posted image

A je katero že premagala radovednost in je že kaj testkala?

(odgovor članu MartinaTaja)
Neposredna povezava do sporočila: 1047
   RE: Bodoče nosečnice 2018
31.3.2018 16:52:28   
*mala pika*
Jaz nisem še testkala, pošastke user posted image tudi še ni, vendar me pa že dva dni pošteno napihuje in nekaj ščipa, tako da mislim, da bo jutri, pojutrišnjem. Konec veselja in naslednji krog. :) Kaj čmo, gremo dalje.

(odgovor članu delfinka5)
Neposredna povezava do sporočila: 1048
   RE: Bodoče nosečnice 2018
31.3.2018 17:25:12   
Planinčica
*mala pika*, saj bo.
Jaz sem ravno sredi tistih dni. Že drugi dan mu ne dam miru. user posted image
Saj so prazniki, se vsaj ne bo zredil.

(odgovor članu *mala pika*)
Neposredna povezava do sporočila: 1049
   RE: Bodoče nosečnice 2018
31.3.2018 21:23:28   
*mala pika*
Hahaha, Planinčiča, pomojem se pa upira tudi ne in ne jamra, da je preveč, hehehe user posted image user posted image
Držim pesti in navijam za vaju.

(odgovor članu Planinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 1050
Stran:   <<   < Prejšnja stran  40 41 [42] 43 44   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  40 41 [42] 43 44   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Neverjetno: Sestri sta isti dan rodili dvo...
Včasih so zgodbe, ki jih piše življenje tako nepričakovane, da jim je težko verjeti. Ta zgodba je prav neverjetno srečna...
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?