|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  41 42 [43] 44 45   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Bodoče nosečnice 2018
1.4.2018 10:47:53   
delfinka5
*mala pika*, tudi jaz imam že dva dni občutek napihnjenosti, a BT zaenkrat ostaja visoka 36,8 in user posted image zaenkrat še ni. Me so že zasrbeli prsti zjutraj, a sem pospravila test nazaj v omaro in bom raje počakala še kakšen dan.user posted image

Planinčica, morda bo pa čez 9 mesecev na svet pokukalo praznično user posted image user posted image

(odgovor članu *mala pika*)
Neposredna povezava do sporočila: 1051
   RE: Bodoče nosečnice 2018
1.4.2018 11:11:44   
*mala pika*
Delfinka5, pri meni se že nekaj kaže user posted image v sledeh, tako da ni več dvoma, da bo. Razmišljam pa tudi jaz, ko se bliža dan za M, da bi testkala, ampak saj na koncu hitro izveš če zamuja, bi lahko bilo, če ne, je pa takoj jasno. BT si pa ne merim, sem prelena za to....vem, slab izgovor ampak se mi res ne ljubi user posted image

(odgovor članu delfinka5)
Neposredna povezava do sporočila: 1052
   RE: Bodoče nosečnice 2018
1.4.2018 11:38:04   
Planinčica
*mala pika*, zaenkrat se ne pritožuje. Nič praznikov, tokrat delamo user posted image
Delfinka5, samo kako potem otroku razložiti, da je bil spočet na prvi april.user posted image

(odgovor članu *mala pika*)
Neposredna povezava do sporočila: 1053
   RE: Bodoče nosečnice 2018
1.4.2018 11:41:51   
delfinka5
Verjetno bo otrok s smislom za humoruser posted image

(odgovor članu Planinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 1054
   RE: Bodoče nosečnice 2018
1.4.2018 13:31:57   
pika poka 1
Ojla punce!

Nisem zdržala do jutri in še posebej ne do četrtka (krvni test), zato sem danes testkala.
Imamo plus user posted image In ne, to ni prvoaprilska šala! user posted image
Plusek je sicer rahli, ampak lepo viden. Drugače niti ne more bit, ker sem 4 dni pred M.
Bom potem probala naložit slikico.
Znaki: v spodnjem delu sem čutila in še čutim neko raztegovanje, občutek polnosti, prsi me bolijo na dotik in nekaj dni mi je že slabo, še posebej zjutraj. Ampak ne tako fejst, da bi mogla it bruhat, pač pa občutek slabosti, ko te v trebuhu tišči in nič ne moreš jest, pa tudi občasni navali vročine.

Z možem sva ful vesela, hkrati pa že razmišljam o prvem UZ-ju, a bo srček, a bo vse OK...

Zdaj pa nas razveselite še ostale, ki morate danes/jutri testkat user posted image

Lepe praznike in se tipkamo user posted image

(odgovor članu delfinka5)
Neposredna povezava do sporočila: 1055
   RE: Bodoče nosečnice 2018
1.4.2018 13:32:05   
tajaaaaaa
zdravo punce, tukaj vidim da ste trenutno nekoliko bolj aktivne kot punce na sosednjem forumu. Zato upam da vas ne moti da vam sestavim nekaj vprašanj in upam da mi boste znale kaj pomagati pri dvomih user posted image
user posted image sem imela 12.3. Z testkom sem zaznala ovulacijo v nedeljo 25.3. Danes zjutraj se mi je pa pojavil rjavkast izcedek ob pritisku na wc. Zdaj, ko pritisnem ga ni več. Mislite da je kaj na tem? berem da so vgnezditvene krvavitve roza barveuser posted image skrbi me da niso rjavkasti izcedki pred user posted image kot berem jih imate kar nekatere...
aja pa še nekaj, glede temperature. Kdaj naj bi padla, koliko dni pred user posted image če ne pride do vgnezditve?

(odgovor članu delfinka5)
Neposredna povezava do sporočila: 1056
   RE: Bodoče nosečnice 2018
1.4.2018 14:25:01   
delfinka5
pika poka 1, čestitke! user posted image Krasna novica! user posted image Pridno grej svojo pikico še naslednjih 8 mesecev.

tajaaaaa, z vgnezditveno nimam izkušenj, a kar sem brala od drugih punc, se lahko pojavi od 6 do 9 dneva po O, čeprav se je pri nekaterih celo le kakšen dan pred pričakovano M. Nekatere govorijo o roza izcedku, druge le o rjavakstem. Tako da bi bilo možno tudi to.

BT pa meni pade dan pred M ali pa isti dan, ko že pride M.

(odgovor članu tajaaaaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1057
   RE: Bodoče nosečnice 2018
1.4.2018 16:16:57   
erika2
Cestitke pikapoka. Al sem vedela da ti bo uspelo. 😊

(odgovor članu delfinka5)
Neposredna povezava do sporočila: 1058
   RE: Bodoče nosečnice 2018
1.4.2018 16:21:35   
Jetkarmak00
Cestitkee pika!! Srecno do konca user posted image

(odgovor članu erika2)
Neposredna povezava do sporočila: 1059
   RE: Bodoče nosečnice 2018
1.4.2018 17:53:05   
*mala pika*
Pika poka 1 woo-hoo....ampak ostani z nami še "minuto", aaaaa, moja mala kraljica....oprosti, nimam posluha ampak sem res vesela in kljub plusku ne zapusti naše skupine in se nam kaj oglasi. Držimo pesti in javi, ko bo UZ. user posted image

(odgovor članu Jetkarmak00)
Neposredna povezava do sporočila: 1060
   RE: Bodoče nosečnice 2018
1.4.2018 18:07:44   
pika poka 1
Hvala punce user posted image
Sploh ne dojamem... user posted image

*mala pika*, hahaha faca user posted image Nikamor ne grem. Sem se navezala na vas punce in bom stiskala pesti za vaše user posted image user posted image Javim kaj izvem v četrtek...kako naprej...
Tvoja M je pritekla?

Jetkarmak, kakšno je stanje pri tebi?

(odgovor članu *mala pika*)
Neposredna povezava do sporočila: 1061
   RE: Bodoče nosečnice 2018
1.4.2018 18:44:50   
erika2
Jaz tut nebi verjela ce bi zagledala pozitiven test. Upam da bo tut meni ratalo.

(odgovor članu pika poka 1)
Neposredna povezava do sporočila: 1062
   RE: Bodoče nosečnice 2018
1.4.2018 20:50:09   
Jetkarmak00

IZVIRNO SPOROČILO: pika poka 1

Hvala punce user posted image
Sploh ne dojamem... user posted image

*mala pika*, hahaha faca user posted image Nikamor ne grem. Sem se navezala na vas punce in bom stiskala pesti za vaše user posted image user posted image Javim kaj izvem v četrtek...kako naprej...
Tvoja M je pritekla?

Jetkarmak, kakšno je stanje pri tebi?


Pika sem ti poslala na privat odgovor :)))) user posted image upam da se slišiva še kaj naprej. Kdaj se prijaviš na prvi pregled?

(odgovor članu pika poka 1)
Neposredna povezava do sporočila: 1063
   RE: Bodoče nosečnice 2018
2.4.2018 8:16:03   
Trinica
user posted image Pika poka 1 čestitkeeeee za user posted image kako lepa novica user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pika poka 1)
Neposredna povezava do sporočila: 1064
   RE: Bodoče nosečnice 2018
2.4.2018 10:10:33   
Allstar
pika poka 1 čestitkeeeeuser posted image user posted image user posted image

Sem zelo vesela za tebe user posted image ! Drugi pluski dajo še meni upanje, da se bo tudi meni prikazal počasi user posted image .

(odgovor članu Trinica)
Neposredna povezava do sporočila: 1065
   RE: Bodoče nosečnice 2018
2.4.2018 11:07:00   
Allstar
Jetkarmak ti si ze testkala? Daj nas se ti razveseli in spodbudi s kaksno pozitivno novico user posted image . Si imela iste znake kot Pika poka 1 tako da ti dobro kaze user posted image

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 1066
   RE: Bodoče nosečnice 2018
2.4.2018 11:29:21   
Katte
Pika poka 1, čestitam in ti želim srečno do konca! user posted image

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 1067
   RE: Bodoče nosečnice 2018
2.4.2018 11:43:30   
pika poka 1
Hvala punce user posted image

Jetkarmak, UZ (torej prvi pregled) je ponavadi 14 dni po krvnem testu, tako, da se bom še načakala user posted image

Kje ste punce, ki bi morale danes testkat???

< Sporočilo je popravil pika poka 1 -- 2.4.2018 11:44:21 >

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 1068
   RE: Bodoče nosečnice 2018
2.4.2018 11:51:23   
delfinka5
Očitno bom lahko prihranila test za naslednji mesec, se je prikazala user posted image

Več sreče prihodnjič user posted image

(odgovor članu pika poka 1)
Neposredna povezava do sporočila: 1069
   RE: Bodoče nosečnice 2018
2.4.2018 11:59:42   
Jetkarmak00

IZVIRNO SPOROČILO: Allstar

Jetkarmak ti si ze testkala? Daj nas se ti razveseli in spodbudi s kaksno pozitivno novico user posted image . Si imela iste znake kot Pika poka 1 tako da ti dobro kaze user posted image


Heej, jaja sem testkala..uspeloo je!! Crtica ze kar mocno vidna.. Ampak sem pa vceraj dobila rahel rjavkast izcedk in nimam pojma kaj bi lahko blo.. Vgnezditvena ni, ker je bil test ze pozitiven pred izcedkom.. Sem pa danes isto delala test in je bil kar mocan +. Izcedk se danes sicer umirja ampak ok. Sem sla na wc pa je bil odziv na izcedek : spet ta hudič user posted image user posted image :) imam doma sicer se estimo, ampak ne vem al nej jo vstavim al nej pustim.. Mal me je zbegal zdej ta izcedk, drgac je pa vse ok user posted image
Nimam pa nobenih znakov (še) razen obcutek kot da se bo vsak cas ulilo ampak nic ne pritece (da obcutk sm mela ze skoz po ovulaciji, ampak zdaj je se bolj intenzivn) to je vse :) se pa zavedam da je bila ogromna sreca, da je sploh uspelo v 1.krogu.
Kdaj ti zacnes z postopkom? Ce se prav spomnim v maju/juniju ane? Bom drzala tacke za uspeh!!

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 1070
   RE: Bodoče nosečnice 2018
2.4.2018 12:07:23   
tajaaaaaa
ooo čestitkeuser posted image prvi krog to pa je več sreče kot pa pameti.. Jaz pa merim ovulacije in vse pa ni nič. user posted image rjavkast izcedek bi lahko pomenilo propadanje rumenega telesca kakor vem, samo če ti test nosečnosti kaže močno črtico potem nosečnost je, edino mogoče da nebi premočne krvavitve 'odplaknile' zarodek. Mogoče bolje, da vzameš estimo da imaš res premalo progesterona in zato prihaja do izcedkov - glede na to da si rekla da se ti je tudi ponavadi pojavil vedno pred M....user posted image kaj pa znaki poleg pozitivnega testa?

(odgovor članu Jetkarmak00)
Neposredna povezava do sporočila: 1071
   RE: Bodoče nosečnice 2018
2.4.2018 12:14:10   
Jetkarmak00
Tudi jaz sem merila ovulacijo pa spremljala sluz.. To je pomoje odvisno od vec dejavnikov in ne samo sex v casu ovulacije. Sem prebrala na pusenjakovem forumu daje na ciklus samo 25% moznosti da uspe.. In ce ne, ne pomeni da si neploden! Tako da pridno se stiskaj in ne obupaj bodi optimisticna pa verjami v uspehuser posted image
Ja saj vem.. Sej ravno zato me mal begajo te izcedki zdaj.. Ampak se pa umirja.. Mogoce ni nic kaj hujsega.. Znakou ni nobenih razen samo obcutek kot en dan pred M in da se bo vsak cas ulilo. Krci, spikanje..pa mogoce mal povecane dojke.. Bolece niso nic.. Aja pa kuha me v glavo (to pa traja ze od ovulacije naprej)

(odgovor članu Jetkarmak00)
Neposredna povezava do sporočila: 1072
   RE: Bodoče nosečnice 2018
2.4.2018 12:34:43   
delfinka5
Jetkarmak, čestitke!user posted image Same lepe novičke.user posted image

Držim pesti, da se izcedki umirijo in da bo vse OK. Mogoče bi bilo res pametno, da si vstaviš estimo, če jo že imaš.

(odgovor članu Jetkarmak00)
Neposredna povezava do sporočila: 1073
   RE: Bodoče nosečnice 2018
2.4.2018 12:46:24   
Jetkarmak00
Hvala (: ja sej, bom tako nardila ja..
Nekje sem prebrala da bi lahko izcedki pomenili grozec splav (ce se ojacajo in ce se mocno ulije) in da potem test pokaze v tem primeru -. A mogoce katera ve, po koliko casa test pokaze - ce pride do splava? Ne bi zdaj ravno rada vsak dan testkala in preverjala a je še + user posted image
Se umirja sicer, ampak ni se dobro. se vedno pritece sicer pa manj kot vceraj :D

(odgovor članu delfinka5)
Neposredna povezava do sporočila: 1074
   RE: Bodoče nosečnice 2018
2.4.2018 14:39:51   
Jetkarmak00

IZVIRNO SPOROČILO: pika poka 1

Hvala punce user posted image

Jetkarmak, UZ (torej prvi pregled) je ponavadi 14 dni po krvnem testu, tako, da se bom še načakala user posted image

Kje ste punce, ki bi morale danes testkat???


To se bos pa nacakala se malo da bos vidla prvic pikico na UZ-ju :)) mene tok zanima drgac kako vse to sploh poteka.. Ne predstavlam si ultrazvoka pa da vids svojga user posted image cist mi je to sok po en stran.. Vse prvic..
Jooj, dej povej ti kolk mas mocne krce? Js mam zdejle, sploh od dopoudneva naprej fuuul mocno. Mislm hujs kot pred M. Sej se da prezvet, ampak je kar hudoo tko.. Sem sla prej pod tus, pod vroco vodo in je mal pomagal, ampak mislm da se zdej spet pocas zacenjajo.. Na case me tolk zategne, da mi kar slabo postane..ce hodm je ok.. V mirovanju pa kar krizaaa.. Prsa me pa nc ne bolijo.. Pa pr vsaki slism da ma to prvi znak. A je to vseen normalno?! user posted image

(odgovor članu pika poka 1)
Neposredna povezava do sporočila: 1075
Stran:   <<   < Prejšnja stran  41 42 [43] 44 45   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  41 42 [43] 44 45   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Neverjetno: Sestri sta isti dan rodili dvo...
Včasih so zgodbe, ki jih piše življenje tako nepričakovane, da jim je težko verjeti. Ta zgodba je prav neverjetno srečna...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?