|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Bodoče nosečnice 2018
29.12.2017 16:31:34   
Jetkarmak00
Ej nič ne vem, niti kako test izgleda. Samo slišala sem tako.user posted image eni je po enem tednu pokazal zelo rahlo črtico, potem pa vsak dan la vsak drugi dan močneje. Zraven je pa še rekla da ji je napisalo 1-2 tedna. Kolegica pač :) ostalo nič ne vem. Aja pa da se je imenoval test first sign user posted image . Ajaaa? A ni bla sreda?user posted image a nismo v sredo držali pestiuser posted image ??

(odgovor članu Annaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: Bodoče nosečnice 2018
29.12.2017 16:37:36   
Annaaa
V sredo je bila punkcija. Potem pa transfer v petek ..☺
Aaaa...ze vidm..da bom jutr lulala....sj nm zdrzala do nedelje..
Sm pa prebrala zdj na testu...pokaze par dni po zanositvi...ze zazna zelo nisek hormon betahcg .. user posted image

(odgovor članu Jetkarmak00)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: Bodoče nosečnice 2018
29.12.2017 17:27:16   
Anonimen
Annaaa jaz sem bila na ivf pred časom in sem 8 dan po transferju naredila test (first sing) in mi je pokazal zelo zelo bledo črtico čeprav jo je vidla in moja sestra, moj in moja mami pa brez očal že slabo vidi user posted image
Je bil pa popoldanski urin.

No potem sem ga ponovila 11 dan in je bila črtica super vidna.

(odgovor članu Annaaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: Bodoče nosečnice 2018
29.12.2017 17:29:43   
Anonimen
Je pa res, da sem imela polne prsi, napihnjenost in znake hiperstimulacije zato sem kar "lažje" naredila test.

A si bila od transferja naprej na aspirinu?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: Bodoče nosečnice 2018
29.12.2017 17:44:50   
Jetkarmak00
Anaaaa?? Resnoo???user posted image user posted image user posted image
Pokazal ti je??? Če je rahla je rahla. Ni pomembno. Važno da je. Nooooo a vids user posted image a sm ti rekla da ta test zazna že kar hitro.. user posted image user posted image user posted image nemorm vrjet!! :) še dobro da sem bila tako vztrajna da probaj user posted image a potem ti je pokazal rahlo črtico?? user posted image
user posted image user posted image bova imeli veliko debate to leto user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: Bodoče nosečnice 2018
29.12.2017 17:46:36   
Jetkarmak00
Ooo narobe sm prebrala.. Fak user posted image prebrala. Jaz sem pa prebrala da si naredilauser posted image user posted image

(odgovor članu Jetkarmak00)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: Bodoče nosečnice 2018
29.12.2017 18:26:49   
Anonimen
Jetkarmak oprosti, ampak sprosti se malo, še sploh nisi noseča pa že tako kompliciraš glede vsega, kako boš šele med nosečnostjo in ko se otrok rodi. takšnim, ki smo se namatrale za otroka, gredo želje glede meseca rojstva in spola res v nos, ker vse kar si želiš je le zdrav otrok! sicer pa upam, da se ti želja uresniči in da ti ne bo treba po naših stopinjah.
Annaaa v Muellerju imajo test, ki pokaže že kao 8 dan po ovulaciji, tako da lahko sprobaš ;) srečno!
Anonimen, pojdi na potovanje, če ti bo slabo, ne moreš vedet, nekaterim je celo nosečnost slabo, nekaterim pa nič. tud to je loterija ;)

srečno vsem, ki pričakujete pluske in dobro vstopite v leto 2018!

(odgovor članu Jetkarmak00)
  Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: Bodoče nosečnice 2018
29.12.2017 18:33:09   
Jetkarmak00
Žal tako to je. In vedno bo tako.. In tudi sama upam da mi ne bo treba prenašati vseh teh slabih in žalostnih izkušenj. Bi bila to zame ena izmed večjih kazni v življenju. Tega si nobena ne želi, ampak ene bodo (bomo) morale iti čez to tako ali drugače. Sej me ne gane, če me bo katera obtoževala, se zgodi. Druge te razumejo, podpirajo, govorijo probaj.. Druge pač ne in bodo letele kritike. Kakorkoli. Sama bom probala. Če bo bo, če ne bo pa seveda ne bom 11mesecev čakala na 2.krog user posted image

Pomoje da sem vidla ta test, kot omenjaš že v dmju ne samo v müllerju, isto je first sign roza, in mislim da pokaže ja, 8.dan

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: Bodoče nosečnice 2018
29.12.2017 18:56:14   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Jetkarmak oprosti, ampak sprosti se malo, še sploh nisi noseča pa že tako kompliciraš glede vsega, kako boš šele med nosečnostjo in ko se otrok rodi. takšnim, ki smo se namatrale za otroka, gredo želje glede meseca rojstva in spola res v nos, ker vse kar si želiš je le zdrav otrok! sicer pa upam, da se ti želja uresniči in da ti ne bo treba po naših stopinjah.
Annaaa v Muellerju imajo test, ki pokaže že kao 8 dan po ovulaciji, tako da lahko sprobaš ;) srečno!
Anonimen, pojdi na potovanje, če ti bo slabo, ne moreš vedet, nekaterim je celo nosečnost slabo, nekaterim pa nič. tud to je loterija ;)

srečno vsem, ki pričakujete pluske in dobro vstopite v leto 2018!



No o tem sem ji govorila pa sem dobila potem pod nos da si pucam ego.
Sicer ni moja stvar lahko pa komentiram. Takšna panika in toliko preiskav pred zanositvijo...še nisem doživela.
Torej le nisem edina, ki misli da fulll pretiravaš sploh pa v spolu.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: Bodoče nosečnice 2018
29.12.2017 20:08:08   
Jetkarmak00
Ah.. Znam bit sočutna pa tudi prijazna.. Ampak če me bo pa kdo zajebaval se pa ne pustim :) oziroma vidve kar, izpovejta se. , da vama bo lažje.. Jaz na vajine komentarje ne odpisujem več. Tle sta prišle smetit temo pa ****, glede na to da je bil en mesec mir. Ostale punce, ki smo se tipkale, se pa tipkamo naprej zasebno :) upam da se bosta fajn naslajale.. Obema nisem želela nič! Pa kaj če si eni to želijo a je to težava? A sem jau kriva da vama pač ni tako usojeno??? Anaaaa je rekla pravilno.. Na vsake toliko se mora tudi nekdo tak najdt.. Skratka, upam da mi bo uspelo kot sem si zamislila, bosta imele še daljši nosuser posted image foušija ne pozna meja.. Gabita se mi z vajinp nevoščljivostjo. Byebyeuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: Bodoče nosečnice 2018
29.12.2017 21:05:34   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Jetkarmak00

Ah.. Znam bit sočutna pa tudi prijazna.. Ampak če me bo pa kdo zajebaval se pa ne pustim :) oziroma vidve kar, izpovejta se. , da vama bo lažje.. Jaz na vajine komentarje ne odpisujem več. Tle sta prišle smetit temo pa ****, glede na to da je bil en mesec mir. Ostale punce, ki smo se tipkale, se pa tipkamo naprej zasebno :) upam da se bosta fajn naslajale.. Obema nisem želela nič! Pa kaj če si eni to želijo a je to težava? A sem jau kriva da vama pač ni tako usojeno??? Anaaaa je rekla pravilno.. Na vsake toliko se mora tudi nekdo tak najdt.. Skratka, upam da mi bo uspelo kot sem si zamislila, bosta imele še daljši nosuser posted image foušija ne pozna meja.. Gabita se mi z vajinp nevoščljivostjo. Byebyeuser posted image



Ojej...kako že pravijo. Ko stopiš mački na rep zacvili.
Pač težko sprejmeš drugo mnenje. Saj ne mislim edina tako.
Besedni zaklad pa...brez komentarja.
Lp


(odgovor članu Jetkarmak00)
  Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: Bodoče nosečnice 2018
29.12.2017 21:30:35   
Annaaa
Jetkarmak...user posted image ..ne nisem ga se naredila....
Jutri mogoce....
Anonimna...meni je tudi v prejsnji nosecnosti 8 dan pokazalo..vendar sem imela 2 pikca in je biu betahcg visji..
Skrbi me..ker nimam vec bolecin... Pri prejsnji sem imela kr mocno hiperco...
Uf... Tezko bo tole pozitivno... Sam upam pa se vseeno.... 😍😍😍
Pa ne se kregat punce... Smo razlicne... Tudi jaz si zelim....punckooooo...
Nasploh me to kreganje in izrazanje svojih mnjenj zelo moti... Djmo se mau prilagodit..in vsakega sprejet kakrsen je....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: Bodoče nosečnice 2018
29.12.2017 21:43:28   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Annaaa

Jetkarmak...user posted image ..ne nisem ga se naredila....
Jutri mogoce....
Anonimna...meni je tudi v prejsnji nosecnosti 8 dan pokazalo..vendar sem imela 2 pikca in je biu betahcg visji..
Skrbi me..ker nimam vec bolecin... Pri prejsnji sem imela kr mocno hiperco...
Uf... Tezko bo tole pozitivno... Sam upam pa se vseeno.... 😍😍😍
Pa ne se kregat punce... Smo razlicne... Tudi jaz si zelim....punckooooo...
Nasploh me to kreganje in izrazanje svojih mnjenj zelo moti... Djmo se mau prilagodit..in vsakega sprejet kakrsen je....




No jaz mislim, da če nimaš hiperce še popolnoma nič ne pomeni.
A pri prejšnji nosečnosti ko si mela hiperco si imela tudi napihnjen trebuh? Do kdaj pa je to trajalo?
Tud joški te tekom postopke niso nič bolele ali bile napihnjene? Meni so pomoje mal preveč dali teh hormonov ker je bilo kar 19 celic. Sem bila prepričana da ne bojo transferja delali.

(odgovor članu Annaaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: Bodoče nosečnice 2018
29.12.2017 21:49:17   
Annaaa
Se do vceraj sem imela bolece jajcnike....dons kr cudezno nic vec.. Tudi bradavice sem imela obcutljive...dans spet ne vec
Pri prejsnjem postopku..k je blo uspesno..se je bolecina stopnjevala..
In sem bila tudi par dni v kcju... Zaradi hiperce....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: Bodoče nosečnice 2018
29.12.2017 22:00:54   
Anonimen
Potem je bila pa precej močna.
Vseeno ti simptomi nič ne pomenijo. To so bili pingvini?

(odgovor članu Annaaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: Bodoče nosečnice 2018
29.12.2017 22:15:19   
Annaaa
Imam 2 pingvincka ja 😍😍😍..
Ker sm si kupla 3 teste..sm sla zdele zvecer lulat...koka jest...
In jest vidm crtico...ahhaha... Cist bledo... Vseeno ponovim jutri zutraj....
Mogoce je to se kej od stopke...
Ufffff....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: Bodoče nosečnice 2018
30.12.2017 6:40:47   
Annaaa
...negativen test...😢😢😢😢user posted image

(odgovor članu Annaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: Bodoče nosečnice 2018
30.12.2017 8:43:22   
flanelastaarjuha1
Jetkarmak00, res oprosti.....ampak kaj ti sploh počneš na tem forumu? Vidim da si ga ustanovila s prvim sporočilom za nosečnost v naslednjih mesecih ampak kakor tudi vidim so se ti že prve javile punce, ki imajo težave..Vztrajala si naprej s pisanjem, punce so se nabirale...si se kdaj vprašala koliko od teh punc, ki se dopisuješ z njimi je takih, ki nima težav? 1?2? ali nobena?? kaj misliš? zapadla si v krog pogovorov punc, ki imajo težave..okrog tebe se pogovarjajo o zamrznjenčkih..težavah z poskušanjem parih let, če ne še več..vsaka je že skoraj imela splav..so to res resnično teme, ki te zanimajo? Ali še vedno misliš, da boš tukaj našla eno ''sorodno dušo'' ki bo čez 2-3 mesece noseča, kot si napisala? Tukaj, se tiste punce, ki niso (ali nimajo) težav z zanositvijo ne bodo javljale.. Take gredo na druge forume in mislim da bi bilo, če želiš dobro sebi zapustiš ta forum in se pridružiš nam puncam na drugem forumu, kjer boš imela okrog sebe take, ki so zanosile brez težav kar mislim da zdaj veliko bolje rabiš, kot poslušanje o vsem negativnem...Logično mi je in čisto jasno, da te punce kritizirajo zaradi načrtovanja, da želiš decembrskega otroka in punčko..Seveda, lubusumje ane..kdo pa danes komu kaj privošči, če on tega ne more imet? Vprašaj se vse to kar sem ti napisala..
Rada bi ti pa povedala svojo vzpodbudno zgodbo med vsemi temi na žalost nesrečnicami.. Prvič sem zanosila pri 23 letih, torej tvojih let.. prvi poskus..prvi krog.. user posted image enako kot ti sem čakala mesec pravi za PDP, ki je bil potem točno tako kot sem si zamislila in otrok se je rodil celo na datum PDP, le da sem v primerjavi s tabo imela željo spomladanskega otroka, maj. user posted image . Le da sem si jaz želela v prvo fantka. In tudi to je uspelo user posted image Kupila sem si ovulacijske teste in imela spolne odnose po pozitivnem testu (ti jih moraš imeti prej 3 dni, torej en dan pred pozitivnem testu ne imej spolnih odnosov več in zagotovo bo punčka)user posted image . Pri drugem otroku sva si želela, da se rodi pozimi, za valentinovo..ker sva prej imela v mesecu avgustu napovedano potovanje na Maldive in se nisem hotela sprehajati tam z velikim trebuhom user posted image in konec maja sem zagledala user posted image prvi krog in prvi poskus.. Rok pa je bil potem Februar, vse kot splanirano. Punčka.. user posted image zato sem ti napisala kdaj imej spolne odnose za punčko. user posted image Zdaj sem noseča še v tretje...6 teden..imela že prvi pregled ravno včeraj..se že vidi srček user posted image user posted image user posted image želela sva si punčko, postopek sva ponovila kot pri drugem, če se je tudi tukaj obnesel ti pa sporočim čez kakšen dober mesec user posted image
Pametna se mi zdiš, zelo pametna punca, ki veš več kot katerakoli tukaj. Si mogoče študirala babištvo? Meni so to punce razlagale ravno kot babice zato sprašujem user posted image user posted image Lahko se pa javiš tudi kaj na zasebno sporočilo...Tukaj pa samo pojdi s foruma in zamenjaj, ker tukaj boš deležna samih kritik in ne, ne spadaš sem. Želim ti, da ti uspe, in vem da ti bo, sploh če sta imela že vse preiskave in je pri obema vse okuser posted image

(odgovor članu Annaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: Bodoče nosečnice 2018
30.12.2017 8:46:29   
Anonimen
Bolje da se premestiš ja, če ne želiš kritiziranja.. srečno

(odgovor članu flanelastaarjuha1)
  Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: Bodoče nosečnice 2018
30.12.2017 8:55:17   
Jetkarmak00
Flanelastaa, ne vem kaj naj ti rečem kot hvala za obvestilo in tocno tako je kot si napisala. Temo sem odprla res z namenom da bi nasla eno ki bi bila noseca cez par mesecev ampak... se tipkava kaj vec pod zasebno tukaj nima smislauser posted image user posted image na katerem forumu pa ste to? Vidim da si nova na forumu

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: Bodoče nosečnice 2018
30.12.2017 9:02:46   
flanelastaarjuha1
ni problema in upam da ti bom kaj pomagala s tem.....vse kar rabiš zdaj so pozitivne izkušnje...misli...in tukaj tega ne boš dobila.....TISTE KI ZANOSIJO TAKOJ BREZ TEŽAV TAKIH TUKAJ NI in take se s takimi temami ne ukvarjajo. Zbere se skupina punc s težavam in tukaj si izmenjujejo mnenja, vzpodbude...enaki ptiči skupaj letijo user posted image Kaj delaš ti potem tukaj? Ja res je, morala sem se prijaviti, ker drugače ne moreš komentirat, želela sem ti najprej napisati zasebno sporočilo in ne gre tudi to če nisi registriran......ringaraja forum zdaj uporabljam prvič.... smo pa nosečnice in take tudi na drugih forumih saj ni ta edini......se tipkava....mirno novo leto, veselo praznovanje in plusek čez 2 meseca user posted image user posted image vse bo, samo pojdi s tukaj, če ne pa res ne bo..user posted image

(odgovor članu Jetkarmak00)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: Bodoče nosečnice 2018
30.12.2017 9:07:31   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Jetkarmak00

Flanelastaa, ne vem kaj naj ti rečem kot hvala za obvestilo in tocno tako je kot si napisala. Temo sem odprla res z namenom da bi nasla eno ki bi bila noseca cez par mesecev ampak... se tipkava kaj vec pod zasebno tukaj nima smislauser posted image user posted image na katerem forumu pa ste to? Vidim da si nova na forumu


Res je bolje ja. Ker za nekatere je to s temi meseci in spolom že prav provokacija.

(odgovor članu Jetkarmak00)
  Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: Bodoče nosečnice 2018
30.12.2017 9:10:49   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Annaaa

...negativen test...😢😢😢😢user posted image


Ne še obupat!!
Definitivno je še za kakšen dan počakat in potem ponovit. Po praznikih pa seveda kri.
Imaš še kakšnega pingvinčka ali boš morala ponovno v postopek?
Jaz jih imam še precej pa me zanima če tudi pri njih dobiš kakšno hormonsko podporo? Špikaš se verjetno ne? Razen stopke.

(odgovor članu Annaaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: Bodoče nosečnice 2018
30.12.2017 9:11:48   
Jetkarmak00
Anaaaa.Žal mi je za negativen test :(( držala sem tačke in mislila nate. Prosim ne obupaj, vztrajaj naprej ker vem da si ti to res želiš. Naj bo želja močnejša od neuspeha.. In vse to, ko me podpiraš pri vseh dejanjih in nisi nevoščljiva kljub tvojemu neuspehu, se ti bo obrestovalo. Sigurno. Vesela sm da sm te tkole spoznala in da sva se tipkale. Super oseba se mi zdiš, ker vem da mi res privoščiš... In če želiš, se lahko tipkava privat na zasebnih sporočilih, in ti tudi sporočim kako je s situacijo :)))

(odgovor članu flanelastaarjuha1)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: Bodoče nosečnice 2018
30.12.2017 9:16:49   
flanelastaarjuha1
anonimen lahko si jezna.....samo ne preveč prosim.... si fouš ker tebi ne uspe? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image mogoče bi bilo pa Jetkarmak bolje, da tukaj ustvariva klepetuser posted image user posted image ?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Najbolj ujemajoči astrološki pari so ...
V članku preveri, kateri so najboljši kozmični ljubezenski pari.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?