|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  65 66 [67] 68 69   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: APRILČICE 2019
6.2.2019 17:23:10   
Cvetnilist
Torej nisem edina ki ima obsesijo s čiščenjem, sem že mislila da se mi meša, ker vsak dan brišem prah in podobno. user posted image Očitno je to nekaj normalnega pred porodom haha. user posted image

(odgovor članu jabuk)
Neposredna povezava do sporočila: 1651
   RE: APRILČICE 2019
6.2.2019 18:01:13   
TissaBaby
Pr nama se pa nc ne mudi pucat, se vidi, da mam jaz med aktivnimi zadnja pdp hahaha, to je 27.4. Boste ze vse z bebicami, upam, da boste povedale porodne zgodbe in potem se kaj sodelovale 😊. Jaz grem sele 30.3. na porodnisko, ce bo vse ok, ene boste takrat ze rodile. 


(odgovor članu Cvetnilist)
Neposredna povezava do sporočila: 1652
   RE: APRILČICE 2019
6.2.2019 18:16:19   
Jetkarmak00
Hehe tissa. Saj lahko da boš prej. V začetku aprila.. Niso vsi na rok.. :)Lahko boš dva tedna prej :).. 27.4. Ne smeslš rodit. Tisti dan je dela prost dan. Bolnice ne delajo :P

(odgovor članu TissaBaby)
Neposredna povezava do sporočila: 1653
   RE: APRILČICE 2019
6.2.2019 18:22:23   
Mamca.na.3
Tissababy, takrat ko greš  ti na porodniško  naj bi jaz že rodila  če  dete ne bo preveč zamujalo. Sem pa zadnje čase tudi jaz obsedena s čiščenjem, se vidi da sem že doma (bolniška) , čeprav  glih dolgo ne morem čistiti   vsak dan malo pa bo....Kako bo luštno ko bo pomlad, sonček, me pa bomo vozickale....

(odgovor članu Jetkarmak00)
Neposredna povezava do sporočila: 1654
   RE: APRILČICE 2019
6.2.2019 18:27:39   
TissaBaby
Ja, okupatorja ne smem rodit 😂😂😂. Pa se noben ne dela, prav mas 😁. Ce bom po mami, potem bo celo majcek. Mama je oba 4 dni po roku. 

(odgovor članu Mamca.na.3)
Neposredna povezava do sporočila: 1655
   RE: APRILČICE 2019
6.2.2019 18:32:42   
Cvetnilist
Ja res je da bomo v najlepših mesecih uživale z novorojenčki. user posted image Tudi moja mami je mene in sestro obe rodila čez rok, mene 4. dni, sestro pa 2. user posted image Jaz imam 20. marca rojstni dan, torej še zadni rojstni dan brez svoje pupe, razen če me bo presenetila. user posted image

(odgovor članu TissaBaby)
Neposredna povezava do sporočila: 1656
   RE: APRILČICE 2019
6.2.2019 18:58:01   
Cvetnilist
Punce, pozabila sem napisat glede ene debate ki je danes potekala na temo ultrazvoka in kaj je povedala moja ginekologinja. Ena znanka, ki ima isto ginekologinjo kot jaz, jo je nedavno vprašala pač da zakaj ona naredi v vsej nosečnosti samo 3 ultrazvoke (potrditveni, morfologija in kontrola rasti nekje v 35. tednu), da ima ona željo, da bi imela več ultrazvokov in ji je povedala, da baje obstajajo neke nove raziskave, ki govorijo o tem, da preveč ultrazvokov ni dobro za plod, da bi lahko vplivalo na živčevje ali nekaj takšnega. In da se načeloma, če je nosečnica ok, če je zdrava, če redno čuti gibe in nima nobenih zapletov, držijo teh treh ultrazvokov, ker več ni potrebno in se odsvetuje.
Pač napišem, če je bila slučajno katera tudi na enakem kot jaz in se je spraševala zakaj ginekologi ne naredijo vedno ultrazvoka. Očitno ni vse v zavarovalnici. user posted image

(odgovor članu Cvetnilist)
Neposredna povezava do sporočila: 1657
   RE: APRILČICE 2019
6.2.2019 19:03:40   
TissaBaby
Meni ga vedno naredi, sam zelo na hitrco. Jaz upam, da mu ne skodi prevec. Kaj vse skodi... potem bi mogle tudi med nosecnostjo res samo zdravo jest, kar zase res ne morm rect 😮. 

(odgovor članu Cvetnilist)
Neposredna povezava do sporočila: 1658
   RE: APRILČICE 2019
6.2.2019 19:22:44   
Mamca.na.3
Pravijo, da ko je dete pripravljeno pa pride na svet, eni mal prej, drugi mal kasneje. Jaz sam upam, da ne bom tolk čez rak, da mi bodo prozili.  Si želim, da se začne samo.od sebe dogaja, tako kot prvič in drugic9.ampak na to nimamo vpliva...... važno da je dete zdravo....No, jaz sem bila 14 dni pred rokom, brat pa 14 dni po roku....Moji dekleti ap ena 4 dni čez kdo, druga 8 dni čez kdo.... 

(odgovor članu TissaBaby)
Neposredna povezava do sporočila: 1659
   RE: APRILČICE 2019
6.2.2019 19:28:18   
KmAlU MaMiCa
Joj ko vas takle berem...jaz mam samo vozicek...pa nekaj cotk...drugace pa se cisto nic...zdaj pocasi se bom res mogla spravit v akcijo. Pa saj po drugi strani se mamo neki casa. Mene se ni zagrablo da bi nekaj navduseno pospravljala...upam da to se pride ceprav itak vsak dan pospravim tak povrsinsko ampak kaj ko moje lumpe nardijo raztur prvih 5 minut ko so doma. Jaz sem na bolniski ze celo nosecnost ker mam grozne probleme s krizem in nocem tvegat da bi mogla kje v kako bolnico na mirovanje. Se teh par dni se mi bo mesalo ker s tamlajso se nikol nisva bile narazen dlje kot dve uri. Sicer ne dvomim v atijeve sposobnosti ampak mi bo vseeno full bed. Ej punce ena cist neumesna...glede vrtcev...pozanimajte se kako in kaj...jaz moram nasega ze zdaj vpisat ker se zna zgodit da bo potem ze vse polno in ostanem brez. Grejo taki otroci na neko posebno cakalno vrsto dokler niso dovolj stari da grejo v vrtec. Je pa spet odvisno od posameznega vrtca...pri nas je tak.


(odgovor članu TissaBaby)
Neposredna povezava do sporočila: 1660
   RE: APRILČICE 2019
6.2.2019 19:32:39   
Jetkarmak00
Tisssa
Tako je ja.. Ne smeš okupatorja imet haha :DD 😁😁😋 lep letni čas bo ja.. Poletje, ko bodo pa že zanimivo nagajivi ker bodo že malce večji. Predvidevam da se bo takrat nekako že zanimal za okolico in tko. Pa fajn je ker še prehladov ni na pohodih v teh letnoh časih, ki prihajajo pa bodo najmanjši. :) Glede ultrazvokov se pa ne sekiraj. Nobenega sevanja niti škodljivosti. Lari fari. Sem tudi o tem že govorila z ginekologom in ne verjemi vse kar se reče.. :)) jaz jih imam tudi vedno.. Vsake 3 tedne :) Super je.. Čudno da še živimo, če smo že tko zapacani z vsem kar je okoli nas :) 

Mamca
Midve bova skupej :D skupej odštevava. Jaz mam takrat tudi rok. Lahko tekmujeva katera bo prej :p 😋 alpa mogoče katera ga bo dlje imela v trebuščku 😁😋 hahha
Jabuk
Midva nimava še nič oprano pa tud ne kej dost pospravljeno. Je mal vzdušja tako kot ti praviš imava tudi kinderjajčke hihihi. Ampak nič kaj pa ne pereva, likava.. Postavljeno imava le previjalno omaro in posteljico.. Nabavljeno pa tako tako. Manjka mi še nekaj stvari kar :D 

(odgovor članu Mamca.na.3)
Neposredna povezava do sporočila: 1661
   RE: APRILČICE 2019
6.2.2019 19:47:12   
Cvetnilist
Tissa, ne rabiš skrbet, ni bil to moj namen, da bi koga zaskrbelo, samo povem kaj sem slišala, ker sem se sama obremenjevala zakaj mi ne naredi več ultrazvokov. Zaupam pa vseeno temu kaj reče, ker je med boljšimi na svojem področju.
Dejstvo pa je da ultrazvok ni čisto neškodljiv, so tudi raziskave, ki so dokazale, da vpliva na živčevje. Tetina prijateljica, ki se je konkretno pozanimala na to temo, sploh ni pustila, da bi ji delali ultrazvoke v nosečnosti.
Dejansko pa je dan danes skoraj že vse ˝škodljivo˝ in bi morali pazit pri vsem. Na konec konec pa je najbolj pomembno, da imamo lepo nosečnost brez težav in da se nam rodijo zdravi otročički. user posted image

(odgovor članu Jetkarmak00)
Neposredna povezava do sporočila: 1662
   RE: APRILČICE 2019
6.2.2019 20:22:46   
Jetkarmak00
Kmalu mamica
Saj verjetno ti je ostalo veliko stvari glede na to da ni to tvoja prva nosečnost. :)? No jaz vem da mi v drugi nosečnosti sploh nič ne bo potrebno kupovat razen kozmetike :D😁😄 hahaA je katera nabavila ali pa je že imela koš za plenice? 

(odgovor članu Cvetnilist)
Neposredna povezava do sporočila: 1663
   RE: APRILČICE 2019
6.2.2019 20:45:25   
Mamca.na.3
Kmalu mamicaTudi jaz dopoldan pospravim, ko prideta punci iz šole pa se začneta igrat, pa je spet kaos. Ampak se nekak tolažim s tem, da tako je, naj se igrata dokler  imata še voljo in čas.  
Jaz tudi nimam še  nič pripravljeno, razen nekaj novih cotk v o.ari, ki jih je itak treba se prepirati. Ostalo je se vse v škatlah,  previjalno  se čakamo,  voziček in lupinico je tudi treba se oprat.  Imam namen se sama kaj zašit za bejbija, pa kitko naredit za posteljico .....
Jetkarmak00Bova skupaj odstevali katera bo prej držala svojo srečo v naročju.... mogoče  bova pa rodili isti dan, samo an drugem koncu slo.....

(odgovor članu Jetkarmak00)
Neposredna povezava do sporočila: 1664
   RE: APRILČICE 2019
6.2.2019 20:53:34   
Jetkarmak00
Mamca kaj pa ti kupuješ modro al roza al oboje? Hahha.. 😋??Jaa res je.. Bova skupaj odštevali. Zanimivo res :) evo kmalu bova začele 34 teden :)!! Samo še nekaj tednov... Ne predstavljam si še 😄😄

(odgovor članu Mamca.na.3)
Neposredna povezava do sporočila: 1665
   RE: APRILČICE 2019
6.2.2019 21:07:23   
Mamca.na.3
Jetkarmak00    kupujem nevtralno - večino belo ali brž, nekaj sem našla v zeleni in rumeni.  Če bo punca  imam itak še od starejših dveh cunje, če pa nas preseneti fantek bo pa malo bolj nov, pa kolegice mi bodo posodila cunje.Sicer bodo šli pa moji punci po nakupih ko rodim. Sedaj pridno zbirata €, da ko se bejbi rodi grejo z očkom v trgovino, da mu kupita darilo .....

(odgovor članu Jetkarmak00)
Neposredna povezava do sporočila: 1666
   RE: APRILČICE 2019
6.2.2019 21:17:19   
Bella87
Ojla punce...jst vas redno berem, sam komentiram pa ne 😀😀 no jst mam pdp 23.4...upam da ne bo ravno za veliko noc 😀 bom pa naslednji teden zvedla ce bom mogla ineti cr, zaradi tezav s kolkom..more revmatolog odlocit. Ker mam hernijo med l3 in l4, sem sla v kranj osebno do anestezista in mi je rekla da lahko dobim ea ali spinalni cr..tko da se bom pol odlocla kako in kaj.sm bla pa 100% da bom sla v lj rodit..zdj me pa skor kranj mal bl mika...drgac imava pa ze vse za malcka, bom pa pocas zacela prat in spravljat v previjalno 😀 pa torbo za porodnisnico sm mogla ze pripravt, se moj boji da bo kaj prej 😂 drgac se pa kr super pocutim, razen zvecer sem bolj svoh okretna in utrujena...je pa malcek res zivahen, to skoz brca 😀 moja gin tud ne dela vedno uz, mi ga pa v lj v apn-ju skoz nardijo. Itak pa skoz komaj cakam da ga vidim😍

(odgovor članu Jetkarmak00)
Neposredna povezava do sporočila: 1667
   RE: APRILČICE 2019
6.2.2019 22:00:15   
jabuk
Moj ginekolog tudi ne dela vsakič uz, me pa zanima, če mi bo sploh še tretjega delal. Se ne spomnim kak je bilo pri prvem.


 Jetka, jaz imam koš za plenice (celo 2), zadovoljna :)
Jaz bi verjetno rodila sina čez rok, če mi ne bi sprožili dan pred rokom. Je pa moja mami mene rodila 1 teden po roku :). Poznam pa eno, ki je naravno rodila točno na dan roka hehe.
Punce, nič ve pospravljati, naj kar otroci za sabo pospravijo. Če znajo hodit, znajo tudi pospravljati :)
Ena je omenjala glede tega, da ji bo hudo, ko bo v porodnišnici, hčerka bo pa doma...Men je tudi to hudo, pa je moj vajen, že dosti velik in hodi v vrtec, ampak jaz imam kar en občutek krivde. Z njim sem bila 5 dni v porodnišnici, pa mi je bilo težko, zdaj si pa ne predstavljam, da bi bila 5 dni brez, da bi ga objela za lahko noč....Včeraj sem ga kar dolgo časa objemala in jokala, ker imam občutek krivde..:/

(odgovor članu Bella87)
Neposredna povezava do sporočila: 1668
   RE: APRILČICE 2019
6.2.2019 22:00:43   
Mamca.na.3
Pozabila napisati         tudi jaz si ne predstavlajm tiste tri dni v porodnišnici  brez mojih dveh punc.... upam, da bo vse ok in bom čimprej doma. Najmlajša  je zelo navezana name, sploh ne more zaspat zvečer  dokler ne pridem  domov. Tako, da sedaj namenoma.malo bolj vključujemo očka,  da se malo bolj naveže  nanj. Upam, da me ne bo prehude krize ko.me ne bo, saj se dojenčka zelo veseli...

(odgovor članu Bella87)
Neposredna povezava do sporočila: 1669
   RE: APRILČICE 2019
6.2.2019 22:17:17   
Cvetnilist
Jabuk verjetno ti bo delala še tretjega, načeloma ga morajo narediti že zato da preverijo, če je otrok obrnjen. Vprašaj če nisi prepričana. user posted image
Teta ima tudi tri otroke Mamica na 3 in preden je rodila najmlajšo, smo se vsi spraševali kako bo srednji Luka sprejel prihod nove članice, ker je zelo navezan na njo ampak nas je fant vse tako lepo presenetil in je čisto navdušen nad malo, skoz jo carta in skrbi za njo. user posted image

(odgovor članu Mamca.na.3)
Neposredna povezava do sporočila: 1670
   RE: APRILČICE 2019
6.2.2019 22:19:06   
Cvetnilist
No pač bistvo, zelo dobro je prenesel ko je bila mamica v porodnišnici, ker je bil v pričakovanju sestrice. user posted image Je pa res, da je njega in bratca stric čim se je dalo odpeljal v porodnišnico, da sta spoznala sestrico.

(odgovor članu Cvetnilist)
Neposredna povezava do sporočila: 1671
   RE: APRILČICE 2019
6.2.2019 22:40:03   
Mamca.na.3
Cvetnilist   tudi pri nas smo dogovorjeni, da prideta takoj.pogledat bratca ali sestrico.....Tudi s tem namenom da bosta lepše sprejeli bejbija, dobita vsak teden €, pridno varcujeta,  da bosta potem z očkom odšle  v shopping  in bosta lahko sami izbrali nekaj stvari za dojenčka..... tega se že zelo veselita.....Res upam, da ne bo prehude krize, ker če bo, vem da bo to zelo vplivalo name, kar pa ne bi rada.....

(odgovor članu Cvetnilist)
Neposredna povezava do sporočila: 1672
   RE: APRILČICE 2019
6.2.2019 23:01:34   
LoniRR
Danes mela pregled in vse ok. Poslusala srcek in izmerla maternico. Imam 32cm in sm v 31tednu. Dubla napotnico za porodnisnico in vse izvide ki so se nabrali. Pa za kri pregled. Mam pa spet pregled cez 3tedne in nato baje na 2tedna. Jah cas kr bezi. Drug teden pa sva se narocila na samoplacniski pregled rasti ploda. Komaj cakam. Aja rok mam pa 12.4 tko da sm bl na sredini 😁
Jst se delam dva tedna in potem dopust pred materinskim dopustom. 

(odgovor članu jabuk)
Neposredna povezava do sporočila: 1673
   RE: APRILČICE 2019
6.2.2019 23:13:25   
jabuk
Jaz pa še nisem dobila napotnice za porodnišnico. V ponedeljek imam pregled, mu moram reči, da ne bo pozabil, ker bom takrat že 34t.


(odgovor članu LoniRR)
Neposredna povezava do sporočila: 1674
   RE: APRILČICE 2019
7.2.2019 8:41:07   
Cvetnilist
Mamica na 3, to si si zelo lepo zamislila, da varčujeta za dojenčka, da mu bosta lahko nekaj kupila, se mi zdi, da s tem se samo še gradi močnejša povezava. user posted image Drugače pa sem prepričana, da bo vse ok, nas znajo malčki velikokrat presenetit. Dejstvo je, da se bo pač moral ati vključit s polno paro, da ti bo čim bolj olajšal vse skupaj.
Jabuk, tudi jaz še nisem dobila napotnice za porodnišnico pa bom na naslednjem pregledu že v 36. tednu. Predvidevam, da jo bom dobila takrat, ko bo ginekologinja kontrolirala tudi rast. Zdaj na tem pregledu sem dobila samo napotnico za toksoplazmo in kri.

(odgovor članu jabuk)
Neposredna povezava do sporočila: 1675
Stran:   <<   < Prejšnja stran  65 66 [67] 68 69   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  65 66 [67] 68 69   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...
Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?