|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  66 67 [68] 69 70   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: APRILČICE 2019
7.2.2019 10:06:14   
KmAlU MaMiCa
Jaz drgac mam se od tamale banjico in take stvari...od cotk mam par kjut stvari...cakam da si moj vzame dopust in da se spraviva v akcijo. Previjalne jaz nikol nisem mela ker mi ni prakticna. Dokler so pri miru ok pol pa konec...pa se hitro jo prerastejo. Moja tamala je se vedno v plenicah in je nikakor nebi spravila na previjalno. Mi to po domace na kavcu ali postelji. Drgac pa jaz nikol nisem bla neka vrhunska gospodinja. Imamo pospravljeno ampak sterilno in brez pikice praha pa sigurno ne. Sem vedno in vedno bom svoj cas raje namenila otrokom. Zvecer pa z mojmu zmeceva igrace v skatle pa je to to.No me kr potolazi mal da mate druge isto tezave pustit malcke...jaz vem da bo vse ok in da jo bodo stregli spredaj in zadaj sam tti hormoni pa materinski cut pa vse  skupaj...pac tipicna mama. Saj bo...upam sam da ne bo potrebno bit kaj dlje v porodnisnici...jaz sem bila z obema 2 dni dlje zaradi zlatenice. Upam da se zdaj temu izognemo. 36 teden...joj kak gre cas...se max 4 tedne...lahk je pa kadarkoli zdaj...joj komaj cakam da se javi kera ki bo rodila...

(odgovor članu Cvetnilist)
Neposredna povezava do sporočila: 1676
   RE: APRILČICE 2019
7.2.2019 14:04:42   
Jetkarmak00
Ja sej..banja pa tak itak ne rabiš menjat pri spolih. Zamenjaš samo kakšna oblačila, če te preseneti zamenjan spol. Pač za fantka modro recimo.. Za punčke pa pač roza. Hehhee.. Banja in tale stvari kot je previjalna alpa omara to je pa vseeno.. Ponavadi se pa kupuje nevtralno. No vsaj midva sva tako gledala da je bila banja previjalna posteljica in tko za oba spola.. Pač nevtralno. In če bo v naslednji nosečnosti punčka ostane lahko komot vse istom čeprou upam da bo tudi drugi fantek hehe :D 😁😋Treba bo zamenjat oziroma dodat le če bosta dva.. 😁😁🍼🍼 HihiiiJa. Hitro bo... Sam čakam kdaj se bo kak čep Odluščil 😋 se lahko tudi do več tednov prej odlušči ane? Še malo pa bomo v bolnici oz porodnišnic.. No ti si že nažalost bila, če se od začetka kaj prav spomnim.. :/ 

(odgovor članu KmAlU MaMiCa)
Neposredna povezava do sporočila: 1677
   RE: APRILČICE 2019
7.2.2019 19:40:17   
Cvetnilist
Punce, kako ste kaj s strijami? So se kateri že pojavile? Meni so se na bokih na obeh straneh pa se redno mažem. user posted image Ampak dobro, ne bom se obremenjevala s tem, sem se sprijaznila da to pač pride zraven z nosečnostjo. user posted image

(odgovor članu Jetkarmak00)
Neposredna povezava do sporočila: 1678
   RE: APRILČICE 2019
7.2.2019 20:17:14   
jabuk
Strije imam že od prve nosečnosti, novih ne opazim.


(odgovor članu Cvetnilist)
Neposredna povezava do sporočila: 1679
   RE: APRILČICE 2019
7.2.2019 20:35:23   
Cvetnilist
Sama sem jih pričakovala ampak nisem si mislila, da se mi bodo naredile po bokih, te lahko verjetno pričakujem tudi po trebuhu.

(odgovor članu jabuk)
Neposredna povezava do sporočila: 1680
   RE: APRILČICE 2019
7.2.2019 20:39:07   
jabuk
Jaz sem.jih takrat dobila tudi po nogah, lahko jih dobiš tudi po.prsih...v življenju nisem imela strije, v nosečnosti sem jih pa dobila za vsa leta nazaj.



(odgovor članu Cvetnilist)
Neposredna povezava do sporočila: 1681
   RE: APRILČICE 2019
7.2.2019 20:42:48   
Cvetnilist
Pa dobro, sem se nekak sprijaznila s tem, da pride to zraven nosečnosti. Naj bodo, samo da je mala zdrava. user posted image Sem tako ali tako bila presenečena, da so se pojavila komaj zdaj, sem jih pričakovala že prej.

(odgovor članu jabuk)
Neposredna povezava do sporočila: 1682
   RE: APRILČICE 2019
8.2.2019 7:36:01   
Jetkarmak00
Jabuk
Imš ti namen v lj rodit? Sva približno istih dni, pa se se mogoče še srečamo 😁😋 si iz Lj ane? Al sem zamešala? 🤔
Glede strij pa jaz nimam nobene. Ne po trebuhu, ne bokih. Imam sicer strije kar jih je bilo ene par že od prej. Od nosečnosti pa nobene. Mažem se pa tudi nič ne. Kreme sem prebrala da ne pomagajo.. Kar je logično. Če bi, jih nobena nebi dobila.. Pomoje jih tudi ne bo. Vsaj tako kaže da je koža kar prožna. Res pa je da se nisem nič kaj zredila. V zadnjem mesecu niti za pol kg 😋


(odgovor članu Cvetnilist)
Neposredna povezava do sporočila: 1683
   RE: APRILČICE 2019
8.2.2019 11:06:24   
jabuk
Jetka, jap iz Ljubljane :)


Jaz sem v prvi nosečnosti dobila strije šele v 9.mesecu, prej pa nič. :)

(odgovor članu Jetkarmak00)
Neposredna povezava do sporočila: 1684
   RE: APRILČICE 2019
8.2.2019 13:12:26   
Jetkarmak00
Aha no lepo.mogoče bova pa tam tam rodile :)
Ja sej možno ja.. Pravijo da če si bl buckast že bil od prej da se ti prej trebuh pozna (men se je naprimer šele v 22 tednu tm nek vidu tko..ene so mele pa že v 12 tednu tazga da si mislu vav haha :) pa tut za strije sm slišala da se prej nardijo bl buckastim. Haha :) ena kolegica bla cist suha.. Dobila po porodu 2 strijce komaj vidne.. Ena je bla pa kr buckadta. Je v nosecnosti pršla iz 78kg na skorej 100 mislm da je mela pa pouhn strij na boku, spodnjem delu trebuha.. Predvidevam da si ti bolj med suhimi? Če to seveda kaj drži hehe :-) 9 mesec se začne z 36 tedni ane? Zdej smo torej v 8 mesecu? 

(odgovor članu jabuk)
Neposredna povezava do sporočila: 1685
   RE: APRILČICE 2019
8.2.2019 14:01:22   
Cvetnilist
https://www.ringaraja.net/m/clanek/strije-v-nosecnosti_5638.html


Ravno obratno bi naj blo... sem pa se vedno mnenja da v nosečnosti nima veze katera je bila prej okrogla katera pa ne. Poznam ogromno suhih zenski, ki so v nosecnosti pokasirale strije.Tudi kar se tice trebuscka je bolj logicno da bi se prej videl suhi zenski. To ne igra nobene veze.

(odgovor članu Jetkarmak00)
Neposredna povezava do sporočila: 1686
   RE: APRILČICE 2019
8.2.2019 21:16:25   
jabuk
Jaz bi prej rekla, da je pomembna tudi višina. Men je ginekolog rekel, da zdravi povprečni otroci se rodijo okoli 3000g in 50cm, ženski, ki je velika 180cm in pa ženski, ki je velika 150cm. In logično je, da bo imela manjša punca večji trebuh, ker pač otrok potrebuje več prostora in posledično tudi več strij.
Jaz sem pod 160cm in sem v prvi nosečnosti začela z 57kg, v 9.mesecu sem pa začela ful pridobivati vode, trebuh je bil baje čisto prevelik za mene in sem na dan rojevanja imela 77kg (8kg vode). Takrat sem tudi ful strij dobila.Zdaj sem začela z 48kg, zdaj jih imam 60...Zaenkrat ne opazim novih strij, ampak glede na to, koliko sem jih dobila v prvi nosečnosti, dvomim, da lahko še kaj dobim. :)
Jetka, jap, zdaj smo v 8 mesecu, z 36t vstopimo v 9.mesec. 

(odgovor članu Cvetnilist)
Neposredna povezava do sporočila: 1687
   RE: APRILČICE 2019
9.2.2019 9:19:28   
Cvetnilist
No saj je v bistvu skorajda cisto logicno, da se drobni zenski prej naredijo strije, ker se ji mora koza bolj raztegnit. Je pa pri strijah tudi ogromno drugih dejavnikov, koliko ima zenska hidrirano kozo, koliko se maze, ne mislim krem proti strijam ampak tak na splosno za nego koze. To vse vpliva na proznost.


(odgovor članu jabuk)
Neposredna povezava do sporočila: 1688
   RE: APRILČICE 2019
9.2.2019 9:36:00   
LoniRR
Hm. Jst se zdj v nosecnosti prvic mazem s kremo po telesu pa se to me mora moj, ker enostavno ne prenesem obcutka kreme na rokah. Po rokah se mazem sele ko je ze nujno in to samo pozimi. Tudi zdj k se mazem po trebuhu se ne vsak dan ampak recmo na tri dni. Pa zaenkrat se nimam strij. Tko da mislim da je to dosti od genetike. Moja mami jih ni mela, je pa pokasirala krcne zile. Pri sebi opazam iste znake. Zile so zlo vidne ratale ali bodo ostale pa bom se videla 😉 nikoli pa ne ves, lahko jih zadnji teden dobim. Moje mnenje pa je da na to prov veliko ne moremo vplivati. Poznam zensko, ki je bla ze pred nosecnostjo zelo mocna in je polasirala vec strij kot pa ma kg. Trebuh je pokrit s strijami. Mislm da ni pravila. Upam pa da jih ne bom dobila


(odgovor članu Cvetnilist)
Neposredna povezava do sporočila: 1689
   RE: APRILČICE 2019
9.2.2019 9:52:13   
Cvetnilist
Ja, saj verjetno res ni pravila za to. Dejstvo je da jih lshko dobi vsaka. Jaz sem jih kljub mazanju dobila na bokih ampak sem vzels v zakup da to pac pride zraven nosecnosti tako da se ne obremenjujem. :-D


(odgovor članu LoniRR)
Neposredna povezava do sporočila: 1690
   RE: APRILČICE 2019
9.2.2019 10:04:31   
LoniRR
Isto jst mislim. Ni pravila, ce jih pa dobim se pa ne bom sekirala. To je pac treba v zakup vzet pri nosecnosti in mislm da vsako strijo odtehta zdrav otrocek. Joj kako hitro cas bezi


(odgovor članu Cvetnilist)
Neposredna povezava do sporočila: 1691
   RE: APRILČICE 2019
9.2.2019 10:38:53   
jabuk
So ženske, ki se na polno mažejo pa dobijo strije, in tiste, ki se nič pa ne dobijo strij. Dosti je tudi v genih...Jih tudi fantje dobijo, če hitro rastejo.


(odgovor članu LoniRR)
Neposredna povezava do sporočila: 1692
   RE: APRILČICE 2019
9.2.2019 10:46:55   
Cvetnilist
Tako kot si napisala Bodoca mamica,na koncu vse odtehta zdrav otrocicek! :-)

Drugace pa vem, da jih dobijo tudi fantje, moj partner jih ima na bicepsih se iz casov, ko je treniral. Tako da ja, ni nekega napisanega pravila kdo jih dobi kdo pa ne. 

(odgovor članu jabuk)
Neposredna povezava do sporočila: 1693
   RE: APRILČICE 2019
9.2.2019 11:02:15   
TissaBaby
Jaz tudi se ne opazam strij, naj tako ostane! Se mi je pa pojavila una linea negra, sam da moja ni crna, ampak taka svetla, gor in dol od popka. 

(odgovor članu Cvetnilist)
Neposredna povezava do sporočila: 1694
   RE: APRILČICE 2019
9.2.2019 13:05:51   
Cvetnilist
Meni se tudi zdi, da se mi je nekaj pojavlo ampak nisem prepricana, da je to to. :-D Se mi pa zdi kot da jo imam samo nad popkom.


(odgovor članu TissaBaby)
Neposredna povezava do sporočila: 1695
   RE: APRILČICE 2019
9.2.2019 14:32:28   
LoniRR
To crto taka temno rjava je, jo imam jst ze ene 3mesce in jo imam od sramne kosti in skoraj do prsi. Pa cisto tankanje haha. 


(odgovor članu Cvetnilist)
Neposredna povezava do sporočila: 1696
   RE: APRILČICE 2019
9.2.2019 14:58:46   
Mišmašek
Ojla bejbe, prav mate glede strij, lahko se na trepalnice damo pa jih bomo fasale, lahko pa nič ne nardimo in jih ne bomo dobile, vse je odvisno od naše kože in njene elastičnosti. Jaz jih v prvo nisem dobila, in tudi zdaj jih zaenkrat ni. Tudi tiste črte nimam, pa sem jo v prvo imela od popka dol. Trebuh mam pa majhen, isto kot prvič, čeprav se mi je začelo prej poznati in sem mislila da bom sedaj ogromna, pa nisem. Tudi kilogrami ne gredo nikamor več, celo dol sem šla 4 kg v zadnjem mesecu. Zaenkrat sem na 6 plusa. Obseg trebuha pa je 94 cm. Sem pa velika 165, povprečna slovenska deklica, hahaha. 😁


(odgovor članu LoniRR)
Neposredna povezava do sporočila: 1697
   RE: APRILČICE 2019
11.2.2019 17:49:11   
jabuk
Hej.


Danes sem imela pregled, 34t/2. Ultrazvoka mi ni delal, je pa delal ctg, dobila napotnico za porodnišnico in resilca, dal me je na bolniško do porodniške...Pa S/F je 32cm, ni nič komentiral, da je kaj narobe.

(odgovor članu Mišmašek)
Neposredna povezava do sporočila: 1698
   RE: APRILČICE 2019
11.2.2019 18:53:02   
TissaBaby
Uuuu jabuk, vedno me zacudi koliko pred mano si! Pa da imas se cisto malo do konca! Hjuuuj. Danes sem bila na obislu pri sodelavki in pestovala pupiko, ki ima manj kot 2 meseca 😍. Mi je kar nerealno, da bomo kmalu mi tako!

(odgovor članu jabuk)
Neposredna povezava do sporočila: 1699
   RE: APRILČICE 2019
11.2.2019 19:01:31   
Cvetnilist
Lepo Jabuk. user posted image Midve sma nekje tu tu s temi merami trebuha, jaz imam tudi nekje teden, dva manj mere kot pa pač tedni v katerih sem. Prav, da te je dal že v bolniško, zdaj si vseeno že visoko noseča in je bolje če si lahko doma, če je le možno. Jaz imam pa naslednji pregled ko bom 35t2d in bom verjetno takrat dobila vse napotnice, takrat imam tudi napovedan ultrazvok. Sedaj sem 32t2d tako da bom še morala malo počakati do pregledal. user posted image
Se mi pa zdi, da je mala vsak dan bolj aktivna, včeraj sma se ravno s partnerjem zvečer smejala kako je delala. user posted image Sem mislila da mi bo pri popku ven pogledala haha. user posted image
Tissa tudi moja prijateljica ima majhno punčko, staro 4 mesece in vsakič ko jo vidim se ne morem načudit kako majhna je in kakšna bo moja pupa ko bo prišla na svet, če pa je že ona tako majhna. user posted image

(odgovor članu TissaBaby)
Neposredna povezava do sporočila: 1700
Stran:   <<   < Prejšnja stran  66 67 [68] 69 70   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  66 67 [68] 69 70   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.





sindarin

Kaj ima največji vpliv na vašo odločitev o nakupu igrače?

lastne izkušnje z igračo (30%)

najdene informacije prek interneta (7%)

informacije od znancev, prijateljev, staršev (27%)

izgled igrače (18%)

nasvet prodajalke (4%)

drugo (13%)


Število vseh glasov: 151

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!