|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: februarčice
4.10.2005 22:03:11   
sazi
Živjo punce,
se po dolgem času spet oglašam. Komaj pridem do računalnika, da lahko kaj napišem. V službi namreč RR lahko samo berem, odgovorov pa ne morem pisat - ne dojamem fore. Zadnje popoldneve pa sem popolnoma okupirana z raznimi izobraževanji. Sem se ravno pred 1 uro vrnila s faksa, kjer smo imeli od 17h-20h zagovore seminarskih in izpite - precej utrujajoče, no, pa je le uspešno in končno za mano.
Trebuh imam že tak, da me ocenjujejo na 6 mesecev (pa sem jih šele dobrih 4,5) Kile so nekje pri +4, premike pa vsake toliko čutim, ne pa še prav močnih ali pogostih.
Sem pa ful vesela, ker je moja sestra tudi noseča (drugič) in bo potem od pomladi naprej res precej živahno na naših "družinskih srečanjih" ki pa so zaenkrat kar pogosta.
Zdaj grem pa spat, ker sem čisto uničena od vsega letanja naokrog.
lahko noč in lepe sanje

(odgovor članu Kami)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: februarčice
5.10.2005 12:30:46   
petrina28
Zdravo, še ena - 21.2.2006, UZ pregled 11.10.2005 in kooooooooomaj čakam, da vidim, kako raste moj user posted image in ali bo naš user posted image dobil brateca ali sestrico.

Me pa nekaj zanima. Do 17.tedna sem imela +1,5 kg, sedaj pa v treh tednih skoraj + 2,5 KG user posted image !!! A je to normalno ob nespremenjenih količinah hrane? Vode tudi ni videt da bi zadrževala...Ni mi čist jasno, zakaj tak poskok...


LP, P.user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: februarčice
5.10.2005 12:48:49   
marty5
Oh, jaz zehtnici več ne verjamem. V istem dnevu mi pokaže tudi do 2 kg razlike. Najbolj verodostojno se mi zdi še merjenje po hlačah. Zredila sem se v trebuh, drugam ne - tako da sklepam, da se normalno redim....

Nič se sekirat!

_____________________________

Ko je volja, se vedno najde tudi pot. Ko pa volje ni, prosto pot dobijo izgovori.

(odgovor članu petrina28)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: februarčice
5.10.2005 13:00:11   
BaGSi
do 18 tedna +2 kg
med 18. in 22 tednom +3 kg (skupno +5 kg)

po 17 tednu naj bi kilaža naraščala 0,5 kg na teden

LP!

(odgovor članu petrina28)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: februarčice
5.10.2005 13:41:13   
Kami
Čao punce!
Kar se kil tiče, sem jaz zaenkrat na 5,5+ od tega zadnji dve v zadnjem mesecu. Čutim pa že, da manj pojem naenkrat, ker me začne v trebuhu tiščat. Zato cel dan po malem nekaj jem, vsaj tako se mi zdi. Bajsika user posted image !
Danes sem šla probat telovadbo v Fit&fun in mi je bilo všeč, edino pulz mi je nagajal, ker sem imela visokega (čim sem se malo bolj potrudila mi je skakal čez 150). Ampak imam že celo nosečnost ene težave s srcem, so mi odkrili prolaps mitralne zaklopke. A ima še katera to? Na začetku me je bilo zelo strah, ker mi je srce tako čudno delalo user posted image , zdaj pa sem se že navadila. Za tablete se zaradi dojenčka nisem odločila. Morda imam zaradi tega pri vadbi tako povečan pulz, lahko pa tudi, da sem po teh septemerskih prehladih brez kondicije. No, upam, da mi bo telovadba pomagala k boljšemu počutju! Je bil pa user posted image  čist pri miru med vadbo, po moje od presenečenja, da je mama končno mal migala zase in ne samo pospravljala.user posted image
Lep dan, dežju navkljub! Kaj nam pa morejo, morejo, morejo....user posted image

(odgovor članu BaGSi)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: februarčice
5.10.2005 14:00:10   
Eviii
evo mene danes tuki... pr nas je stanje nespremenjeno. vsak dan pridno pridobivam 10 al pa 20 dek, tako da je moja mama vesela. zdej sm na +1,8 kg od začetka nosečnosti. sm bla že na +2,5 kg prejšnji teden, pa sem pol šla dol za več kot kilco in zdej gremo spet počasi gor. imam pa prste na rokah zeloooooo otečene, tko da niti poročnega in zaročnega prstana ne morem nosit... drugače, pa se mi zdi, da je user posted image  danes končno po treh dneh spet malo pobrcal-a, nism pa sigurna, ki je blo čisto na bežno... upam, da je vse ok, ker je že od nedelje miren in se nič ne oglaša mamici.

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu Kami)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: februarčice
5.10.2005 14:06:30   
GILDA
hello, jaz sem tudi zadovoljna s svojimi kilami in lepim trebuhom,...jaz sem se danes vrnila v službo glavobol se še malo upira ma drugače sem super,...mi brcamo ful ,...se mi zdi da vedno bolj,...user posted image

(odgovor članu Eviii)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: februarčice
5.10.2005 14:16:06   
Eviii
gilda, sm te prou pogrešala danes... ma kr delaš z glavobolom? in če te kdo okuži in boš pol vsa crknjena doma? al pa boš še kako drugo user posted image  srečko okužla??? sej te hecam....

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu GILDA)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: februarčice
5.10.2005 14:30:46   
GILDA
hahaha,...saj veš kakšne smo,..meni je blo včeraj tako doooolgcajt doma, da me je še bolj bolela glava,...danes sem ko šus,..saj vidiš kdaj sem se oglasila, ki mam tolko dela v službi,...kako si ti pa vašauser posted image ?upam, da vam bo danes šel hitro dan,...menda vas še težke ure čakajo,..držita se,...

(odgovor članu Eviii)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: februarčice
6.10.2005 9:29:05   
Eviii
dobro jutro, user posted image  srečke!
kako gre kej danes? mi smo imeli včiri hud dan, pa je šou mimo in zdej gledamo naprej in komi čakamo, da gremo jutri po tatija na švedsko. si bomo meli dosti za povedat, ki se nismo vidli že en mesec in pol. sej smo se čuli vmes vsak dan, ampak ni to to. user posted image  hoče govorit tudi s tatijem. včeraj je celo popoldne brcal-a, ker je bil-a precej žalosten-a. zjutri me je tudi zbudil-a z brcikami, tko da pove mami, da je še tam in da se ima fajn user posted image ...

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu GILDA)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: februarčice
4.4.2008 19:11:07   
supermamica
Pozdravljene,
mene pa full nekaj zanima.
A se ne delata NS in THT med 12-14 tednom? Zakaj sem na forumu zasledila, da je idealno za THT v 16.tednu? Jaz sem naročena na oboje v 12 tednu. A moram kaj prestavit?

(odgovor članu Eviii)
Neposredna povezava do sporočila: 86
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?