|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: oktober je naš mesec
5.10.2005 14:25:53   
soncek&luna
cmokec, super da je vse ok...

_____________________________

Mami, pika moja!

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: oktober je naš mesec
5.10.2005 14:30:17   
Udb
Me kar veseli,d a smo še kar vse tukaj! ;)) Bi me skrbelo, če ne bi imela komu pojamrat! ;))))))

Drugače se je slabost umirila - očitno je Marcel na želodec pritiskal! user posted image

Drugače se je pa obrnil! Prej je skoz tiščal nogico na levo, rit na desno - danes je pa pomolil nogo ven na desni in rit na levi!! AAA! Pa kje se sploh še lahko obrne?!?! user posted image user posted image

Še slikico mojega buškota bom dala v album! Me prav zanima, če bom toliko pri sebi, ko bo treba v porodnišnico,d a ga bom še zadnjič fotkala. Kajk pravite?

(odgovor članu soncek&luna)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: oktober je naš mesec
5.10.2005 15:31:07   
soncek&luna
udb, seveda, da bos lahko se slikala....
pri meni pa ima moj user posted image  odkar se je na glavo obrnil pred mesecem dni rit na levi in nogice na desni... na sreco me nic v zelodec ne brca, samo v rebra user posted image ...
me je pa danes pricel bolet kriz... mali dela priprave user posted image

_____________________________

Mami, pika moja!

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   [Brisano sporočilo]
5.10.2005 16:33:39   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu cmokec)
  Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: oktober je naš mesec
5.10.2005 16:53:40   
soncek&luna
meni je G rekel, da vsem zenskam, ki so ob porodu stare 35 in vec pripada amnio... drugace pa na zeljo in ga moras tudi placat al pa ce G zeli dodatne teste narest...

_____________________________

Mami, pika moja!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   [Brisano sporočilo]
5.10.2005 16:57:01   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu soncek&luna)
  Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: oktober je naš mesec
5.10.2005 17:11:03   
cmokec
Meni so že prvič delali amnio, ko sem bila stara 24 let. V KR jo delajo, če ne rodiš do roka, da preverjajo plodovnico, koliko je zrela. Delali so mi jo trikrat, nato pa sem dobila 6 dan čez rok popadke. Ti pa vstavijo neko cevko, skozi njo pa posvetijo z lučko, da vidijo barvo plodovnice. Nič kaj prijetno. Bolj, ko si že odprt, manj boli.

Zakaj mi jo bodo delali sedaj pred rokom, ne vem. Lahko da je povezano s CR, da otroček ne zaide z glavico prej v kanal. Samo domnevam.

Sicer pa ni nič določenega, kdaj bo moj dan. Če me katera prehiti, ne bom nič huda. Vsaka pride na vrsto. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: oktober je naš mesec
5.10.2005 18:38:08   
urbancek
Olja
Še vedno v enem kosu, jutri imam CTG pa bomo videli, kaj bodo rekli. Me pa matra kot sv....., to so pa leta, pa še četrta nosečnost - vsaj tako mi pravijo.
Soncek, ti si pa prav uboga, tolaži se s tem, da bo kmalu konec.
Vse bomo kmalu, kljub težavam, pričakale naše male sončke.

Lp

_____________________________

Ne toži svetu tujemu bol, ne svojega srca,
ne toži mu nikoli, ker svet je brez srca.

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   [Brisano sporočilo]
5.10.2005 19:24:46   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu urbancek)
  Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: oktober je naš mesec
5.10.2005 21:32:17   
Katja6
Jest sem tud še z vami. So me spet domov poslal. Ma kje je pravica, vse ostale pa kar nekaj naročajo, da pridejo naslednji dan rodit. Pravijo, da user posted image  še uživa, ji ni nič hudega.

Za amnioskopijo, pa kolikor jaz vem,  ne velja ravno to po 35. letu drugač pa sam plačat; če greš čez rok tako preverjajo čistost plodovnice, je pa odvisno od bolnice, kako pogosto to delajo. Na Jesenicah zadnje čase to delajo manjkrat, kot pa so včasih. Velja pa za amniocentezo po 37 letu brezplačno itd.

Vse, ki vas pa kaj matra: sočustvujem z vami! Ni čudno, ko je pa tako gnilo vreme. Vidim, da imam sama še kar srečo, ko me razen dolgčasa nič ne daje.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: oktober je naš mesec
5.10.2005 22:03:47   
urbancek
Oj Katja

A nisi ti že čez rok?

Kdaj imaš pa naslednjo kontrolo, jaz jutri zjutraj.
Lp

_____________________________

Ne toži svetu tujemu bol, ne svojega srca,
ne toži mu nikoli, ker svet je brez srca.

(odgovor članu Katja6)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   [Brisano sporočilo]
5.10.2005 22:31:40   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu urbancek)
  Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: oktober je naš mesec
5.10.2005 22:47:15   
Katja6
Ja že, že.... od 29.9. Urbanček, sem mislila, da se bova danes srečali ... Ko sem bila na CTG sta bili dve v porodni, sem bla ziher da si ena ti. Ma mene kar domov pošiljajo.... v petek imam ponovno CTG in mi je Tratnjek namigoval, da takrat se bova pa že kar kej zmenila.

Nalin, sem ravno danes vprašala glavno sestro na hodniku, kolk čez rok pustijo čakat, pa je rekla da 10 dni seveda pod pogojem, da se user posted image  dobro počuti. Mene je pa kar rahlo začelo skrbet, kako bo to rejeno dete šlo ven, če ima že sedaj okrog 4 kg. Saj sem slišala, da so se rodili tud že 5 kilski....me pa prav zanima kolk je rekord?


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: oktober je naš mesec
5.10.2005 23:58:05   
Aleksandrin
Pozdrav,
in čakam, in čakam in krave mukajo...
Čez par minut se začne moj rok user posted image , ampak kot kaže se moj škrat kar dobro počuti tu kjer je user posted image . V petek imam še en CTG in če do 12-ega ne bo nič me šibajo v porodnišnico- tak je plan.
Vsem en vesel nasmeh.
LP

(odgovor članu Katja6)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   [Brisano sporočilo]
6.10.2005 1:41:16   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Aleksandrin)
  Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: oktober je naš mesec
6.10.2005 8:33:45   
soncek&luna
jutro punce... vidim, da nekatere niste mogle spat ponoci... tako kot jaz... samo nisem mogla pridt do racunalnika... vceraj me je popoldan noga tako bolela, da ponoci ko sem hodila na wc (ene 4x) sploh ne govorim user posted image user posted image user posted image , pa glava, ne vem kaj je zdaj to... sem ponoci vzela 2 lekadola

moj user posted image  ze veselo skace po trebuscku....danes bo zivahen dan user posted image

bo pa danes zgleda malce lepsi dan... tukaj v kr se nekaj jasni...

_____________________________

Mami, pika moja!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: oktober je naš mesec
6.10.2005 8:35:17   
soncek&luna
kati in aleksandrin, upam, da bosta cimprej pestovale svoje user posted image

_____________________________

Mami, pika moja!

(odgovor članu soncek&luna)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: oktober je naš mesec
6.10.2005 9:36:10   
cmokec
Dobro jutro.

Pri meni se nič ne dogaja. Vas pa berem, kolk hodite na WC ponoč. Jaz ne grem nikoli, pa pazim, da čez dan veliko pijem. Očitno sem res ena srečka. user posted image user posted image user posted image user posted image  

Drugače komaj čakam, da grem mal na sprehod, ker se malo sonček hoče pokazat.

Aleksandrin in Katja, prvi sta na vrsti. user posted image

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu soncek&luna)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: oktober je naš mesec
6.10.2005 9:38:52   
cmokec
Sem pozabila povedat (očitno je to moja posebnost, da vedno še nekaj napišem, ko že oddam post), da mi je najbolj smešno tole. Ko grem v trgovino, se mi kar smeji, ko vidim, da imajo živila rok trajanja do 20.10. ali še dlje. To je pa res en dokaz, da smo že blizu, ane. Res mi je smešno, da "moj" datum vidim odtisnjen, kamorkoli pogledam. user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: oktober je naš mesec
6.10.2005 9:42:16   
Udb
cmokec, meni je bilo tudi zadnjič smešno, ko sem šla v knjižnico in sem dobila izpis sposojenih knjig, ki jih moram vrniti do 15.10.!!!! user posted image

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: oktober je naš mesec
6.10.2005 9:44:03   
Anonimen
Malo sem vas brala, da vidim, kateri bomo lahko najprej čestitali.user posted image
Amniocenteza in amnioskopija sta dve različni stvari.
Amniotecneza je odvzem plodovnice z iglo skozi trebuh tam nekje v 17. tednu nosečnosti, se mi zdi. To delajo nosečkam nad 37 let (včasih je bilo 35) brezplačno, ostale morajo plačat, če želijo, da se jo naredi. Razen če ginekolog na napotnico ne napiše kakšen tehten razlog (ki pa ga z lahkoto napšiše, kadar to želi). S pregledom plodovnice lahko določijo, če ima otrok Downov sindrom.
Amnioskopija pa je pregled plodovnice, vzete skozi nožnico, s katero določijo zrelost ploda oziroma plodovnice. To se pa naredi tam nekje okrog roka poroda.
Toliko samo v vednost. Držim pesti, da boste imele čimlažje porode in da boste kmalu stiskale v naročjih svoje male zakladke.

(odgovor članu cmokec)
  Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: oktober je naš mesec
6.10.2005 10:14:00   
soncek&luna
no, sej jaz sem mislila na aminocentezo...

no, pa ni vec soncka... pa tako lepo je kazalo... zdej pa spet temno user posted image

_____________________________

Mami, pika moja!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: oktober je naš mesec
6.10.2005 10:37:19   
Katja6
Veste kaj! Stojim v vrsti že od 29.9, pa me noben ne šmirgla... kot da me ne opazijo, taka sem že ko enuser posted image .  Visim pokonc vsak večer do  dveh in čakam, da bo kaj; imam občutek, da se je včeraj spet nekaj pripravljalo, pol sem bla pa tako zaspana, da tud rodit ne bi mogla, če bi blo treba. In dete skače po meni, da me kar prestavlja.....mogoče išče izhod.

No vidte pa tud u trgovini se je že vse pokvarlo, kar je imelo rok do 29.9 user posted image  hm kje je že to....


(odgovor članu soncek&luna)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: oktober je naš mesec
6.10.2005 10:55:33   
rumena
A še katero tako hudo boli spodaj v trbuhu, kot pri menstri. Meni se to dogaja ponoči, kar v nekakšnih intervalihuser posted image , pa boli. Drugače pa vidim, da vse že nestrpno čakamo.
Cmokec, zakaj boš ti imela carski rez?

(odgovor članu Katja6)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: oktober je naš mesec
6.10.2005 11:12:22   
biba77
Oktobrke, samo, da vam javim, da vas vse lepo pozdravlja bivsa-oktobrka bambi.
Se vedno sta z Gajo v bolnisnici, ker je mala se vedno pod lampico. Ampak pravi, da je boljse. In da ze lepo jesta.
Lp


_____________________________

Kjer so bibe, bauci in miške doma...

http://biba77.moj-album.com/


(odgovor članu rumena)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?