|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: oktober je naš mesec
3.10.2005 13:46:15   
bogi
Ja!!! In to pred kratkem (2 leti). Vendar ker imam sluzbo v Lj nekako nisem imela casa za vzpostavitev stikov. Cel lajf se vrti okoli LJ...zdaj pa malo krize. Kaj bo ko bom sama doma...z dojenckom. Upam, da je se kaksna noseca ali pa pricakujoca ter da bom malo bolje spoznala okolico. Drugace pa so sosedje prijazni vendar....kar precej starejsiuser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   [Brisano sporočilo]
3.10.2005 13:48:10   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu bogi)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: oktober je naš mesec
3.10.2005 13:51:20   
bogi
Thnx - saj bom. Moram samo pogruntat kako se odpre nova tema... ze zelo dolgo nisem v prostem casu klepetala na forumih, ker sem tako zasicena z delom za racunalnikom...sama ves, da si pa potem bolj dovzeten za druge stvari...kaksno knjigo ali sprehod.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   [Brisano sporočilo]
3.10.2005 14:04:16   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu bogi)
  Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: oktober je naš mesec
3.10.2005 14:13:04   
bogi
Hvala! se bom lotila zvecer - ko dokoncam se nekaj "nujnih" zadev za sluzbo

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   [Brisano sporočilo]
3.10.2005 14:14:48   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu bogi)
  Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: oktober je naš mesec
3.10.2005 15:25:41   
Katja6
Evo mene, Nalin. Zdej se moram pa res preselit na k vam - zgleda, da sem od septembrk ostala sama. Danes na CTG se je sicer nekaj dogajalo, pa vendar ne zadosti, tako da grem spet v sredo (če ne prej).

Čez dan bolj težko kaj napišem, ker mi skoz tamala nagaja in tolče po tipkovnici, pa če jo še tako prosim in razlagam, da moram eni teti nekaj napisat. No evo zdej sem dosegla rekord. Je zraven, pa mi je dovolila tolk napisat, al sem pa jaz tko hitra v tipkanju.

Uživajte s trebuščki
LP Katja

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: oktober je naš mesec
3.10.2005 16:01:06   
rumena
Čestitke Pi za user posted image user posted image , sem šele zdaj prebrala sporočila. Tudi jaz že komaj čakam ta dan, čeprav se tudi meni zdaj nekako vleče, saj je pričakovanje veliko. lep dan

(odgovor članu Katja6)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   [Brisano sporočilo]
3.10.2005 17:32:49   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu rumena)
  Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: oktober je naš mesec
3.10.2005 18:46:14   
Katja6
PDP 29.9., sem že na začetku sumla, da bo to pomenilo oktober, ampak vseeno upaš vedno, da bo mogoče kaj prej. Drugač je pa Matej@ imela tud PDP 29.9. , pa se ji je včeraj nekaj dogajalo..... mogoče je že šla, nisem vidla, da bi danes kaj napisala.

Saj je men danes na CTG tud že kazal popadke, ki jih sicer čutim, ampak bolj kot otrdevanje trebuha, ni še tisto ko že mal boli.... in babica mi je že kar naročala, kam naj pridem, če me bo zdravnik rodit poslal, pa me je naročil čez dva dni user posted image . Sicer sem pa danes šla še brez vsega, zdej moram pa res torbo pripravit. Prvič smo jo vozili v avtu gor in dol.... evo, zdej bi bla pa skor brez user posted image .


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: oktober je naš mesec
3.10.2005 19:10:16   
uma
Hello!
Sem končno malo k sebi prišla. Piknik je v soboto uspel. Pa še lepo vreme je bilo. Ampak dela pa toliko, da groza. Samo sem imela toliko energije, da se mi je kar mešalo. user posted image pa je me ni nič zafrkaval. Spat smo šli pa ob 4 zjutraj. No ja, jaz sem že prej malo zadremala. Včeraj pa čist zmatrana. Smo samo ležali in gledali film za filmom. Bogi user posted image , čez kaj je moral iti. Ni čudno da je danes čist nor. Skače po trebuhu, tako kot sem jaz v soboto. user posted image user posted image
Danes pa sem jaz napolnila 27 let. Očitno se naš preljubi user posted image ni odločil priti na ta dan ven (rok imam 29.10.). Bomo videli ali bo škorpijonček ali se bo odločil biti tehnica, kot njegova mamica.

Očitno luna danes ni imela vpliva na nas?!
Uživajte še te zadnje dneve kot srečke user posted image . Kmalu bomo vse srečne mamice!


_____________________________

V moje življenje je posijalo sonce po imenu Žak!

(odgovor članu Katja6)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: oktober je naš mesec
3.10.2005 19:31:35   
soncek&luna
uma vse najboljse user posted image ....
glede vpliva lune pa jaz mojega user posted image  sumim, da bo privekal na polno luno 17.10.user posted image .... sicer imam PDP 21.10.....bomo videli ali se motim ali ne...
lep vecer vsem user posted image

_____________________________

Mami, pika moja!

(odgovor članu uma)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: oktober je naš mesec
3.10.2005 20:33:45   
urbancek
Še jaz se na hitrico javim
Danes sem imela CTG, se že kar dogaja, tudi pri pregledu mi je tako rekel, naročena sem v četrtek, pa je g. rekel, da bo sigurno že prej. Me kar precej že matra, celo popoldne me že vse boli, tako, da mislim, da kar bo počasi naš user posted image prikukal na svet.

Lp vsem skupaj

_____________________________

Ne toži svetu tujemu bol, ne svojega srca,
ne toži mu nikoli, ker svet je brez srca.

(odgovor članu soncek&luna)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: oktober je naš mesec
3.10.2005 20:36:04   
cmokec
Urbancek, lep porod ti želim, pa hitrega seveda. user posted image  

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu urbancek)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: oktober je naš mesec
3.10.2005 20:55:59   
Katja6
Hoj, urbancek. Medve sva se pa dons vidle v čakalnici. Sem sedela nasproti na stolu zraven starejše gospe s katero sta kramljali. Sem bila prej med septembrkami, pa sem zgleda sama ostala. Mogoče bova še rodili skupaj, men se tud kar celo popoldne dogaja, naročena pa sem v sredo.
A bosta vidva z user posted image  šla skupaj rodit?

(odgovor članu urbancek)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: oktober je naš mesec
3.10.2005 22:18:19   
bernarda1
Pozdravljene!
Jaz sem bila prejšni teden tri dni v bolnici,se je tamali obrnil navzdoluser posted image  (ugotovili po UZ.)in mi je trebuh tako otrdel kot kamen.Zmerili vročino 37.8*C in me obdržali,CTG pokazal rahle popatke.Predpisali so mi vitamin C 
2 tableti.Vsredo sem lahko že odšla domov. Moram intenzivno počivat
,beri(sprehod trikrat po 15 min.).Mali sedaj veselo binca moram pa se naročit pri svojem g. saj drugače hodim samo še na CTG.Lep večer Bernarda in Vid

(odgovor članu bogi)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   [Brisano sporočilo]
3.10.2005 23:06:30   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu bernarda1)
  Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: oktober je naš mesec
4.10.2005 8:55:12   
urbancek
Ojla
Še vedno z vami
Ponoči sem imela popadke na 6 minut, ko sem že vse imela pripravljeno, da gremo, pa se je razmik začel daljšati. Za pop..... Naj se že enkrat zmisli, kaj hoče, ali ven, drugače pa naj da še en teden (do roka) mir. Je pa ta luna kar huda.

Katja, moj user posted image  bo po vsej verjetnosti zraven, odvisno, ali bova imela varstvo za ta malega. Sicer se pa vidiva. Upam, da bova skupaj v sobi. Kaj pa glede epidrualne, ali si kaj razmišljala. Jaz sem, pa si zaradi hrbtenice ne upam, pa tudi na ta malga lahko vpliva, čeprav pravijo, da ne.

Lep dan, čeprav je deževen, vam želim
Če bo kaj novega pa javim oz. moj user posted image



_____________________________

Ne toži svetu tujemu bol, ne svojega srca,
ne toži mu nikoli, ker svet je brez srca.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: oktober je naš mesec
4.10.2005 9:28:00   
cmokec
O Urbancek, a si se tukaj. user posted image

Uma, da ti ne pozabim cestitat. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Jaz sem pa tako dobro, da me samo trebuh opominja, da sem noseča. Tako dobro se nikoli nisem počutila, v celi nosečnosti ne. Edino polno prozorne sluzi sem dobila zjutraj na papirju, pa verjetno da ni čep.

LP user posted image

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu urbancek)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: oktober je naš mesec
4.10.2005 9:57:06   
soncek&luna
jutro... sem mislila, da me bo noga se usmilila in prenehala, ker je bilo vceraj ze boljs... mi je vceraj frend prinesel eno kremo... pa je stvar samo se poslabsala user posted image .... zgleda, da ne smem hladit... ponoci sem kooooomaj pridrsala do wc... nikakor nisem mogla stopit na nogo.... no pa se danes sem se menila, da grem na predavanje o EA na jesenice, pa nic ne bo... nimam prevoza... bom pa naslednji teden sla...

se je pa danes zjutraj spet ponovila bolecina v spodnjem delu buhija, kot vceraj... zgleda, da so se tud pri meni zaceli rahli popadki... no, do G itak se vedno ne morem...

in spet en dezeven dan...

_____________________________

Mami, pika moja!

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: oktober je naš mesec
4.10.2005 11:01:55   
soncek&luna
no, pa sem si prevoz zrihtala do jesenic user posted image

_____________________________

Mami, pika moja!

(odgovor članu soncek&luna)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: oktober je naš mesec
4.10.2005 11:20:19   
uma
Aloha!

Hvala za čestitke.
Danes sedim že od ranega jutra za računalnikom, ker sem imela še neko delo- veliko pisanja. Zdaj sem končala. In moram reči, da se pošteno zmatrala. Energije ni več toliko. user posted image pa mi ne da miru. Včeraj zvečer me je v trebuhu tako bolelo in špikalo- za krajši trenutek- da sem mojemu rekla, da če bodo popadki tako hudi, bo pa kriza. Bolelo je ko hudič. Lahko da mi je pa spet samo kam pritiskal.
Danes pa spet žurka v trebuhu. Drugače pa nič. Bomo videli.
Vsak trenutek se lahko vse spremeni. Smo že videli, kajne?!
Vreme pa tudi res ne pripomore k boljšemu razpoloženju. Samo nanj pač ne moremo vplivati.
Spala sem ok, samo obiski WC so pa res že dolgočasni.

Pozdravček!


_____________________________

V moje življenje je posijalo sonce po imenu Žak!

(odgovor članu soncek&luna)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   [Brisano sporočilo]
4.10.2005 12:52:14   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu uma)
  Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: oktober je naš mesec
4.10.2005 13:20:12   
bernarda1
Uma tudi od nas čestitleuser posted image user posted image user posted image .Nalin smo že tri ,tudi naš ima že cli dan žurko.
bernarda

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: oktober je naš mesec
4.10.2005 16:44:28   
Katja6
Hoj,
se me je Eva mal usmilila, al pa me je imela tko dost, da je zaspala. Ta vragec mali na popoldansko spanje kar malo pozablja. Men je tale luna sam na zoprnijo udarla in še to vreme. Še dobr, da sva prej, ko ni dežval mal ven na zrak skočile.

O epiduralni bi razmišljala le v primeru, da bi že vnaprej vedela, da bo težko (če bi bil narobe obrnjen, kar je dolgo tudi bil - in že pri prvi so me strašil skor do konca, pa se je le prekucnila na glavo). Sicer mi pa na vsakem UZ vsi zagotavljajo, kako velik bo spet ta otrok (ocenjeno 4 kg), pa je blo prvič tud kar za preživet, tako da......saj itak več kot 12 ur skor ne traja. Kaj pa je to proti večnosti?user posted image  

Za cimro si me pa nikar ne želi. Je blo prvič kot na fronti, tako so me dajali vetrovi in kljub temu, da sem bila v sobi z eno ki sem jo poznala, mi je bilo tako nerodno, da bi bla najraje skoz pokrita čez glavo. Pa upam, da bo zdej drugač.

Se vidimo jutri user posted image .

Imejte se lepo.
Katja

(odgovor članu urbancek)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Dr. Pušenjak: Cepljenje nosečnic
Z dr. Stankom Pušenjakom smo se pogovarjali o cepljenju nosečnic - kdaj in za koga se priporoča.
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?