|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: oktober je naš mesec
2.10.2005 10:26:56   
soncek&luna
jutro, da se se jaz mal oglasim in potozim...
jaz drugih problemov razen se vedno trajajocih bolecin v nogi (zgleda, da me je res isias zagrabil) nimam... nobenih popadkov, otrdevanja trebuha, nic... moj malcek se vedno zelo razgraja po buhiju...in dokler bo, se mi ni treba nic bat...
bi pa tako rada sla k G na CTG pa nikakor ne morem, ker sem skoraj nepokretna user posted image user posted image user posted image ...danes mi je prijateljica dala eno kremo, da vidim ce bo kaj pomagalo...

z G sem ze zmenjena, da bo nekdo namesto mene prisel po napotnice...

jutri pa moram poklicati v porodnisnico Jesenice (kamor sem se odlocila it rodit, ceprav se vsi pritozujejo, da je predalec - zaradi obiskov), kaj v primeru, ce ne bom mogla na predavanje o EA... jo bom vseeno dobila ali ne? user posted image

zadnje nekaj dni pa sem bila strasno depresivna, zaradi vremena, ker je bil tako lep, jaz pa zaprta v stanovanju, pa zaradi tega, ker prebiram vasa sporocilca kako se vasi user posted image  veselijo skupaj z vami in vam pomagajo... ja no, tako sem se sama odlocila in to moram dat skozi...

sem pa zelo hvalezna prijateljici, ki stanuje blizu mene in me tolazi v takih trenutkih in mi tudi pomaga kolikor lahko... so me pa eni tudi razocarali... zaradi selitve iz lj v kr, se pritozujejo, da sem se preselila predalec user posted image ... halo, jaz pa bila tudi dokler me ni zacela bolet noga pripravljena it kamorkoli, ce me je kdo potreboval...clovek sele v stiski (v mojem primeru zaradi noge) vidi, koliko in kdo ti je pripravljen pomagati...

uzivajte user posted image  drage v dnevu ceprav je bolj kisel...


_____________________________

Mami, pika moja!

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   [Brisano sporočilo]
2.10.2005 12:53:07   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu soncek&luna)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: oktober je naš mesec
2.10.2005 13:31:38   
soncek&luna
hvala nalin za lepe besede.... zavedam se, da vsaka sprememba potegne veliko stvari za sabo, pa kljub temu, jaz tistih pravih prijateljev ne pozabim nikoli...

vem tudi, da bom definitivno spoznala nove ljudi tukaj... v to ne dvomim... trenutno se 'smilim' sama sebi... tudi to bo minilo... s prihodom strucke user posted image  ... se 19 dni

_____________________________

Mami, pika moja!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   [Brisano sporočilo]
2.10.2005 13:35:54   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu soncek&luna)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: oktober je naš mesec
2.10.2005 13:46:32   
Anonimen
Sonček&luna, oprosti, da se vtikam. Jaz sem iz istega bloka, saj veš.user posted image  Sicer te nikoli ne srečam, vsaj po moje, pa sem mislila, da mogoče še nisi stalno tukaj. Pa me zanima, a imaš vse pripravljeno za otročka? Jaz ti z lahkoto kaj pomagam. Tudi iz trgovine ali iz lekarne ti lahko prinesem, vsak dan. Ti samo piši, lahko na privat, če imaš kakršnekoli želje.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: oktober je naš mesec
2.10.2005 14:02:25   
soncek&luna
ne vitkas ne splisni... hvala... tukaj sem ze slaba dva meseca... prej sem hodila v sluzbo in pozno domov... zdaj pa ticim notr, ker vec kot do nabiralnika tudi ne morem... no v cetrtek sem celo prisla do avta in nazaj...
imam pa tudi prijateljico, ki zivi 100 m stran in mi ona najvec priskoci na pomoc, pa njen fant in sinek... nocem bit nobenemu v nadlego... sej ves, tezko je prosit za pomoc...
mi pa tudi starsa veliko pomagata...
si pa z veseljem povabljena na user posted image (najprej moram dzezvo nabavit user posted image , zdaj jo kuham kar v velikem loncu)... sam moras bit potrpezljiva, ker traja predno prikracam do vrat user posted image

_____________________________

Mami, pika moja!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: oktober je naš mesec
2.10.2005 14:11:23   
Anonimen
O.K., bom prišla. Vem, kako se počutiš, fiizično, ker sem imela jaz podobno sr.... Pa nikar naj ti ne bo nerodno posit za pomoč, jaz ful rada pomagam. Po moje je v večje veselje meni kot tistemu, ki mu pomagam.user posted image

(odgovor članu soncek&luna)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: oktober je naš mesec
2.10.2005 14:18:05   
soncek&luna
super in hvala...

imam pa eno vprasanje v zvezi s strucko mojo.... ali je normalno, da se bebiki tolikokrat kolca... jaz imam obcutek,da se mu vsak dan vcasih celo veckrat na dan user posted image

_____________________________

Mami, pika moja!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   [Brisano sporočilo]
2.10.2005 15:46:12   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu soncek&luna)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: oktober je naš mesec
2.10.2005 16:08:46   
cmokec
Sonček, tudi name se lahko obrneš po pomoč. Sedaj sicer nisem najbolj primerna, ker sva be približno v isti situaciji, a sprehode z vozički si lahko popestriva z druženjem. Tel. sem ti pa že enkrat poslala, lahko ti jo še enkrat.

Drugače sem pa jaz ponoči imela otvoritveno hojo po dnevni sobi gor in dol. Očitno se mi zgodba ponavlja. Začelo me špikati in grabili so me krči, da nisem mogla sedet ali ležat. Trajalo je neenakomerno eno uro, se umirilo, pa sem šla nazaj spat, kot da se nič ni zgodilo.
Čez dan je vse v redu (tako kot včeraj), me pa zanima, če bom danes spet hodila po stanovanju. Mogoče ma lunin mrk dela svoje?



_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: oktober je naš mesec
2.10.2005 16:15:57   
soncek&luna
oj. cmokec, se vedno imam tvojo stevilko... mislim, da cez kak mesec n pol si pa bomo lako privoscile kak kratek sprehodek z vozicki, ce bo suho vreme... sicer pa se zdaj hecam, da sem si za vozicek cel jeep nabavla, samo se plug bomo dal spredaj in bova s sinekom kidala plocnike po nasem naselju  user posted image user posted image

_____________________________

Mami, pika moja!

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: oktober je naš mesec
3.10.2005 9:03:05   
Udb
Jutro!
Pa je tu nov teden! In začetek študijskega leta - to pri nas pomeni, da bom še več sama! user posted image  
Danes imam 2.CTG! Se mi po pravici nič ne da iti! Itak nimam nobenih popadkov, srčkota lepo čutim - se pravi zgubljanje časa! Pa še tako neudobno je tam ležat!
Kako ste ve? Se katera že odpravlja na izlet proti porodnišnici?

(odgovor članu soncek&luna)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: oktober je naš mesec
3.10.2005 9:19:14   
thunder
Morgen. Tole vreme ni čist nič fajn! Jaz imam 2. CTG jutri in me prav zanima kako bo stanje. Na prvem CTG-ju pred enim tednom mi je pokazalo popadke, ki sem jih tud orng čutla a so ponehali. Zvečer so se spet pojavli v še bolj močni obliki in ko sem že hotla popokat se je stavr spet umirila...too much...zdej pa sploh ne vem več, če bom vedla kdaj je pravi trenutekuser posted image . Drugače sem ok, le trebuh mi non stop otrdeva, sploh pri kakem pospravljanju, hoji, ... Bomo videli kako bo jutri.

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: oktober je naš mesec
3.10.2005 9:29:18   
soncek&luna
jutro, pri meni se tudi se nic ne dogaja (kar priznam nimam nic proti)... user posted image  je se vedno poskocen... no danes zjutraj je bil rahel pritisk v spodnjem delu trebuha, kar nisem se nikoli zasledila, samo je trajal samo par sekund...
na CTG pa itak ne morem, ker sem skoraj nepokretna... tudi po napotnice za porodnisnico bo sla prijateljica.... sem se pa zbudila z glavobolom in ze po zajtrku vzela lekadol...


_____________________________

Mami, pika moja!

(odgovor članu thunder)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: oktober je naš mesec
3.10.2005 10:14:13   
muriel
zivijo!

po vec kot dveh mesecih se tudi jaz oglasam. 2 meseca.. kako cas bezi! vidim, da ste vse ze 100 % pripravljene. jaz imam rok konec meseca in moram priznati, da me je malo strah. in predvsem sem ze neskoncno nestrpna, da spoznam tega otroka. spola ne vem, tako, da me firbec se posebej daje.

zanima me, ali ima se kaksna probleme s slabostjo; je zelo podobna tisti na zacetku nosecnosti in traja ze par dni. zivci?!

kakorkoli, imejte se prekrasno, tudi ce bo teden siv in moker.

m.

(odgovor članu soncek&luna)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: oktober je naš mesec
3.10.2005 10:47:57   
thunder
Tudi mene daje slabost že 2 dni. Pojma nimam kaj je to -očitno to paše zraven. Rok imam pa čez 16 dni.

(odgovor članu muriel)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: oktober je naš mesec
3.10.2005 13:08:34   
soncek&luna
se pozna, da se nam blizajo D dnevi... cedalje manj nas je na chatu....

_____________________________

Mami, pika moja!

(odgovor članu thunder)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   [Brisano sporočilo]
3.10.2005 13:20:03   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu soncek&luna)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: oktober je naš mesec
3.10.2005 13:27:50   
bogi
Zivjo!
Jaz pa sem se sele zdaj pridruzila - celo nosecnost sem se tako dobro pocutila, danes pa kaze da je nesrecen dan in so mi grozno zatekle roke, spika me v trebuhu in sem na splosno utrujena. Mogoce poznate kaksno resitev za zatecene roke - gre mi grozno na zivce! Rok imam 20 oktobra. LP

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: oktober je naš mesec
3.10.2005 13:31:43   
cmokec
Jaz sem imela pa včeraj popoldne veselo. tamalček je tolk brcal, vse me je bolelo, trebuh je otrdeval in sem prav čutila vso težo med nogami. Pol sem se pa spravla na sprehod z dežnikom po naselju in sem komaj racala. Nato sem si privoščila eno dolgo tuširanje in se je čudežno vse umirilo. še noge sem imela prav lahke, pa nobene teže trebuha nisem čutila. Spala sem za +5, danes se pa tudi nič ne dogaja. Očitno se je tudi meni vse umirilo.

Me pa zanima, če bo katero tale današnja luna spremenila v mamico. A ima enako močan učinek, kot polna? Katera ve? Ker če premika oceane s plimo in oseko, pol zna kaj postoriti tudi našim lužicam v trebuščku.

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   [Brisano sporočilo]
3.10.2005 13:33:44   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu bogi)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: oktober je naš mesec
3.10.2005 13:34:25   
cmokec
Bogi, pozdravljena. Imava pa na isti dan rok porda. Kam boš šla rodit?
Za zatekanje pa ne vem. Priporočajo manj slano hrano, drugega pa ne vem.

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: oktober je naš mesec
3.10.2005 13:39:34   
bogi
Zivjo. Grem v Ljubljano ker sem iz Dragomerja...malo sem gledala tudi Postojno vendar imam nekako boljse obcutke glede LJ. Kam pa ti?
Hvala za nasvet...mogoce pa je krivo vreme in centralna kurjava. Izklopim pa bom vidla ce bo kaj bolje. Pa se srbi...brrr

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   [Brisano sporočilo]
3.10.2005 13:41:31   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu bogi)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: oktober je naš mesec
3.10.2005 13:43:38   
cmokec
Jaz grem pa v Kranjsko po user posted image . A te že kaj "daje" ?

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Čudovita porodna zgodba, ki jo morate preb...
Nenadoma, prvič v mojem življenju, mi ni bilo pomembno, kaj si mislijo drugi. Ko sedaj gledam za nazaj, mislim da je to ...
Krvavitve med nosečnostjo – kdaj so nevarne?
Do krvavitev med nosečnostjo lahko pride zaradi različnih vzrokov, pri čemer so nekateri povsem nenevarni, drugi pa so r...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?