|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  64 65 66 67 [68]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: MAJČICE
29.4.2006 13:19:32   
lenika
Pozdravljene še enkrat!

Mi se sedaj odpravljamo na tisto kosilo in čakam dragega, da se zrihta, pa mi je malo dolgčas in lačna sem, pa potem čas tukaj zabijam.
V glavnem imejte se fajn kljub deževnem vremenu in vas kaj prečekiram zvečer, če bomo pa pozni pa jutri.

Čao!

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 1676
   RE: MAJČICE
29.4.2006 16:54:24   
majamo
Oj babne   kako ste kaj?

Jaz sem se danes že zjutraj skulirala in se zaklela da čez dan več nema spanja.  Ponoči sem ko sova, zjutraj pa mam oči ko angora zajc.  Cel dan sem že fino aktivna s cotko in metlo v rokah, da ne bo treba mojmu preveč pucat, če bova mogla it.  Mogoče mi bo to kaj spravlo ven? user posted image      Zdaj pa grem še foto albume malo prečekirat, pa malo slikce uredit, da bo lahko moja tašča malo primerjala user posted image .   

Barbs jaz sem tut vidla da so ene babike malo pozable na nas. Mogoče so že pa res  ki na poti v Rim, ali pa se vneto pripravljajo na kresovanje in na postavljanje majskega drevesa??

    

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 1677
   RE: MAJČICE
29.4.2006 17:26:24   
mammika
Ojla še od mene en lep pozdrav, včasih prov paše takle vreme piškav da lahko človek še kej u miru naredi preden nov user posted image  pride ...Sem pa danes kar malo razočarana, vsi mi govorijo da mam ogromen trebud, da sem se ful zredila- danes mi je celo en reku  da nista mogoče dvojčka, če sem zihr da je sam eden- sem bla prov odvratna sem rekla "ne, a ne veš da bojo trojčki" user posted image   pa teli čudni ljudje, sem jih že prov sita. Sem pa pridno pridelala 16 Kg pa obseg trebuha je 105 ...prov ogroooooomna nisem an user posted image

Barbs je tko fajn napisala glede nasvetov za dojenje- jaz sem tko komplicirala da mi je kr butasto zdej ko nazaj gledam, jedla čisto nič razen kuhane zelenjave, piščančjega mesa, kuhanega sadja in kaj podobnega - sploh ni čudn da sem takoj zbolela ko nobenih vitaminov nikjer ni blo user posted image ... Zdej bom pa kr tko da bom probala pa bo, če bo user posted image  pasal bomo jedli če ne pa pač ne.....
Pumpico sem si tud kupla pa sem si jo brezveze kupla ene 6x vsega skupi sem si spumpala mleko, ker ni bilo potrebe. Čimvečkrat na jošk več mleka bo....

Me pa tud mene zanima kaj je z MarijoPo upam da jo ne bo prehitelo...no se bo javila....

Nč grem mal počit, k je lih tamalči zaspal.. se tipkamo, fajn bodte user posted image user posted image

(odgovor članu majamo)
Neposredna povezava do sporočila: 1678
   RE: MAJČICE
29.4.2006 18:45:07   
Barbs
Mammika oj.... sem vedela, da se še nekdo ni nič oglasiluser posted image  - torej si še doma....petka tudi  vidim, da se je oglasila...

Pravkar pojedla sladoled ( ne upam preveč pisat, da ne bo spet ponoč kaka kriza, a ne mammikauser posted image ).... kar neki se prekladam . celo oddajo NA VRTU!!!!!!!! sem gledala - ne morem verjet... Mojca75 danes abstinira internet čez dan, očitno... ostale pa tudi vikend razpoložene;č e bi zdaj katera predlagala, da gremo grupno jamrat v kak kafič, bi mi po moje še najbolj sedlouser posted image ... še jutri, pa je majuser posted image user posted image user posted image .... da nam prilepim tisto znano Menartovouser posted image

Majska

Ko popki se odpirajo,
kadar je maj,
ko vdove se ozirajo,
ko prostitutke hirajo,
kadar je maj,
ko ženske noge vnemajo
v fantičih zmedene želje,
ko punčke v snu prižemajo
se k pernicam in vznak leže,
drgetajoče stokajo,
ko mačke zadke k tlom tišče
in za devištvom jokajo,
kadar je maj,
takrat na svetu so ljudje,
ki vse noči prekrokajo
in sami ne vedo
zakaj.

                                            


< Sporočilo je popravil Barbs -- 29.4.2006 18:46:19 >


_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu mammika)
Neposredna povezava do sporočila: 1679
   RE: MAJČICE
29.4.2006 19:25:38   
F*S*M
Ojla

Bravo Barbs vidim da ti vreme ne pride do živega in si dobro razpoložena. Ja res opažam, da jih je kar nekaj manj na foromu, tako da verjetno vse uživajo v teh kratkih počitnicah, ali pa stiskajo štručke po bolnišnicah.

Nekaj bi vas vprašala, ker sama nisem čist ziher kaj naj naredim. Za mojega otročička sem kupila kompletek iz porodnišnice do doma, v kopletu je jopica, hlačke in kapa. Zraven sem kupila še body. Zdaj pa me zanima a boste ve dale user posted image pod hlačke tudi žabice ali ne, ker potem moram it kupiti še žabice ker imam doma samo velike števike (68) in mu bodo prevelike. Mu moram dati pod hlačke še žabice ali ne? Ker ne vem zaradi vremena kompletek je iz pliša in se mi zdi kar dovolj topel za ta letni čas, ampak ga usrat tudi nočem da ne bom kaj narobe naredila.

Punce najlepša hvala za pomoč.


_____________________________

Moje sonce je začelo sijati 13.05.2006 ob 20.39

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 1680
   RE: MAJČICE
29.4.2006 20:01:51   
maya2
Pozdravljene!

Tudi jaz sem še med vami! Vse po starem.. se trudim čimveč bit v gibanju, mogoče bo kaj pomagalouser posted image
Barbs se strinjam s tabo, kar naj bo majček/majčica, je en tak lep mesec...
Moj user posted image  samo danes ponoči ne sme hitet, sem sama doma, je šel moj user posted image  'zalit' novorojenčka od kolegov, pa čeprav vem, da ne bo pretiraval ne bi hotla da potem piha vame... Sicer pa je moj user posted image  že ves na trnih, se vsakič ko zastokam (pa čeprav me samo v nogi vščipne) postavi v nizki start proti vratom, bo po mojem , ko bo šlo zares, še mene doma pozabil... user posted image  Je ravno moj ati danes razlagal, kako je šel k mami na obisk zjutraj, ko je mene rodila, da bi ji nesel rože, pa je prišel v porodnišnico brez rožuser posted image , pol se je moral pa obrnit pa nazaj v cvetličarno...user posted image  bravo ati!
Je moj user posted image  kao za foro poiskal tisto pesem 'dihi z mano' (ne vem točno kdo poje), ampak je to zdaj kao naša himna...user posted image
Še vedno moram večkrat na dan po telefonu, sms-ih ali mailu razlagat, da še ni nič in zakaj je takouser posted image  (kot da vem)!
Vreme je pa res obupno, saj po svoje kar razumem našega user posted image  da noče ven v tako turobne dni..
Lana jaz imam tudi nekaj podobnega v kompletku za domov, imam sicer pripravljene tudi žabice, ampak jih najverjetneje ne bom uporabila, saj bo user posted image  zavit/a tudi v dekico, pa v avtu, pred porodnišnico, pa tako lahko  parkiraš čisto pred vhodom...  
Tako grem zdaj malo tv gledat, če bo kaj pametnega..

Lahko noč in čimveč spanca!


(odgovor članu F*S*M)
Neposredna povezava do sporočila: 1681
   RE: MAJČICE
29.4.2006 21:17:59   
mojca75
Ojla "bodoče majčice"... sej en dan bomo še zdržale...

Ja ja abstinerala cel dan, čeprav umirala od dolgčasa pri mojih starših (tam moj user posted image  še vedno pomaga belit - pač velika bajta) jaz pa sem danes sam počivala, sem se precej ustrašila zjutraj ko user posted image  ni migalo kot običajno zjutraj razgraja. Bi s emi prav prilegel internet pa imajo vse izklopljeno in pokrito in....user posted image  dogcajt, sem pa zato prebrala skoraj eno celo knjigo (150 strani od dobrih 200) neko Paniko od Dese Muck,.. no ja... v sili hudič muhe žre al kako že pravjo!

Barbs hvala za tisto majsko menartovo.... nekej jim ima tooooolk dobrih.

Me pa spet bolj medenične in sramne kosti bolijo, pa še jamrat ne morem k so vsi tolk zasedeni... no ja vsaj vam pojamram!

Lana: tole z žabicami sem se tud jest spraševala, za razliko je pa moj "kompletek" bombaž, no tak bolj debel in zdej s tem vremenom in ohladitvijouser posted image  Tako kot Maya2 se zihram z dekico, kaj pravite pa bolj izkušene! sem pa ruknila not kar 2 majčke pa 2 bodija, bom videla kaj bodo bolj svetovali.... ma...

sicer pa upam na še eno mirno noč, sigurno k dobremu spanju prispevajo tud ugodne temperature, men je še vedno tolk vroče, ...

Sem si pa danes zaželela Smoki, mami je šla glih v trgovino, pa sem ji naročila eno tamalo vrečko, prinesla e pa tri tavelike.... in rekla, ja z vnuka/vnukinjo.... kaj bo šele ko se user posted image  res rodi.... aja, to bo naš prvi vnuk!

Kako ste uredile "pretirano" razvajanje dedkov in babic?

Mojca (nič več internetna abstinentka) 

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 1682
   RE: MAJČICE
30.4.2006 9:21:32   
Barbs
Jutro...

smo še vse?user posted image  Nekam slabo kaže.... no ja, bo že punčica poročala, ko dobi kak sms-ek. Spet nekaj mojih mnenj :

Žabice za pod komplet ; jaz jih bom vzela in mu jih tudi oblekla , ne glede na to, kakšno bo vreme... Imam pa za na vrh en bombažni, pa en ne debel pliš kompletek - bom raje to dvoje zbirala, al eno al drugo... nekak mi ne sede,da bi user posted image  kar na gole nogice oblekla pliškota - mogoče zato, ker je brez stopalc. Imam tiste kompletke body + hlačke(do pasu)  s stopalci  iz čisto tankega bombažka, kot neko spodnje perilo mi deluje in bom dala na golo kožo - tetra majčk nimam in jih tudi ne bom uporabljala, niti na začetku ne, ker so povsem neuporabne. Torej za domov : body z rokavčki, hlačke s stopalci - oboje bombaž, potem čez pajacek bombaž ALI komplet pliško (hlačke + majčka), nogavičke, kapica bombaž + majica (jaknca) s kapuco (REZERVA; če bi zelooo zeblo) in obvezna odejica za pokrit v lupinici. Se mi zdi, da če ima dvoje rokavčke  in ga lepo zadekaš v torbo ali stolček je mehko, toplo in prijetno...dekca da čist drug občutek..user posted image

Pretirano razvajanje dedkov in babic ; nikoli izpeta tema in po moje je prav tako - brezveze, da sploh govorimo; probajmo se čimmanj sekirat in nekak razumet naše babice in dedke.... mi bomo sicer pri našem tretjem user posted image  imeli samo še eno babico ( mojo mamo... joj, kako bi bil moj ati, ki je lani julija umrl, vesel, ko bi vedel za vnučkauser posted image user posted image .... , starši od mojega user posted image  so pa že več od njegovih študentskih let pokojni) . No, pri puncah je bilo pa tako, kot mora bituser posted image  - razvajanje, seveda... od obeh. V smislu posebnih papic, ko sta se pazili tam, pa kupovanja zelooooo didaktičnih (user posted image ) in oh in sploh igrač, pa za konec tedna prespat pa zjutraj v posteljo dobit kakavček pa piškotuser posted image  , pa obvezno prisostvovanje na pripreditvah, kjer sta nastopali in temu primerno sijanje od ponosa... pa zagovarjanje, ko jih je "hudobna mami" kregala, ... Mislim, da je to normalno. Še vedno sta razvajani, kolikor sta pač od mame lahko, pa ni z njima nič narobe - obratno; svojega nonota se tako zelo radi spomneta, z ljubeznijo, gledata fotke, pa jih božata, pa uporabljata besede in štose, ki jih je on uporabljal, nono imata ful rade ; poleg tega pa sta vseeno od nekdaj znali razumeti, kaj se sme in ne, kaj lahko kupimo, kaj zmoremo, kaj ni realno pričakovati... in kljub tem "razvajanjem"  sta super punci! Vsak otrok MORA biti razvajan od babic in dedkov.... saj znajo presojat, ne se bat... in "fint", ki jih bodo uporabljali pri starih starših, zihr ne bojo doma...user posted image user posted image  Stari starši so OK: če pa pač gredo prel meje ( kar se zelooo redko zgodi) pa se je treba pogovort in morajo res biti ekstremi, da ne razumejo, kdaj lahko otroku s svojimi odločitvami, ki jih sicer sprejemajo z ljubeznijo do vnukov, tudi škodijo....

Joj.... nakladam..... grem mal brat okrog; sicr sem sinoči imela neke namišljene sindrome, me je pikalo v prsih in kao bolela glava... ravno, ko sem hotela it brat vse o sindromu HELLP me je pa minilo in sem zaspala...user posted image  Jutri je MAAAAJuser posted image user posted image  Bomo organizirale kako net žurko????user posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu mojca75)
Neposredna povezava do sporočila: 1683
   RE: MAJČICE
30.4.2006 10:27:41   
cofek
Jutro!

tile prazniki so pa res ta pravi za poležavanje in nabiranje energije, ki jo bomo kmalu presneto rabile, ne?! user posted image Se mi zdi, da če bi bilo sonce bi že navsezgodaj naokoli skakala in tuhtala kaj bi še naredila oz. kam bi šla, tko pa itak nimam kake hude izbire in se prekladam s kavča na postlo pa na forum, včeraj sem šla še na kavico h kolegici, ki je odložila odhod na morje (zaradi vremena) in tko sem zaključila dan.user posted image
danes pa se je user posted image  spet izkazal v kuhinji in je pripravil sendvič s popečeno slanino, popečenimi bučkami in puranom ter sirom, kruh pa namazal z majonezo (mmmmmmmmm....- za vse prste polizat user posted image ). zdaj pa sledi ritem podoben včerajšnjemu...

glede žabic - a resno mislite, da bo tako mraz, da bi jih rabila? user posted image jaz imam samo zokenčke in nobenih žabic (nekaj plišastih hlačk, ampak so mi vse tko grde). Zdej pa moram še enkrat prečekirat, kaj sem pripravila v paketek od user posted image . user posted image

ja, tole razvajanje od babic in dedkov tudi mene skrbi, ker je moj nečak pretirano razvajen s te strani (kadar ga je mami pazila, je potem vedno dobila angino, tko jo je izmučil - ona ne pozna nobene meje in se mu kar pusti - res pa je da se ji tudi smili, ker sta starša ločena in se potem toliko bolj napreza, ampak ji nihče ne more dopovedat, da mu s tem ne naredi nič dobrega; dedo pa mu kupuje vse mogoče igrače - kar se mali zmisli od game boya do playstationa, pa raznorazne DVDje in CDrome,...pri njegovih starših gre pa razvajanje v smeri s hrano - njegova mami kuha kosilo vsakemu vnuku posebej - še dobro da ima- zaenkrat - samo 2). Je sicer user posted image  že načel to temo in jim je jasno povedal, da pri nas se ne bomo tko šli in se mi zdi, da se je pripravljen v tej smeri tudi skregat, ampak se mi zdi, da bodo vseeno našli eno luknjouser posted image user posted image ...user posted image  drugače se bom pa s tem ubadala, ko bo čas za to.

zdaj se grem pa prekladat z L na D bok pred TV- je ravno Hercule Poirot.
Se še kaj javim, lp t

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 1684
   RE: MAJČICE
30.4.2006 10:45:32   
lenika
Dobro jutro majčice.

Jaz sem včeraj prišla iz tistega družineskega srečanja šele ob 00.30, tako, da sem danes spala do 9. 30 (s samo enim postankom na WC-ju user posted image ), sedaj pa sem že po zajtrku in kavici in zopet malo prebiram kaj ste napisale.
Danes bomo verjetno cel dan doma in bomo počivali, verjetno bomo šli popoldne na kakšen krajši sprehod seveda z dežniki user posted image , potem pa zopet nazaj počivat.
Včeraj so me vsi občudovali in se mi čudili, da zdržim tako dolgo. Pa vsi so mi govorili, da kako fajn, da sem se zredila samo v trebuh in sem drugače še suha user posted image . Jaz se ne bi povsem strinjala s tem, ker sem pridelala dodatnih 15 kg in to gotovo ni vse v trebuhu user posted image . Je pa res, da sem bila prej zelo suha in se mi toliko ne pozna. Sem pa morala vsaj 50X odgovorit na vprašanji: Si dobro? in A bo še dolgo za čakat? user posted image  Ampak sem tudi to preživela.
No sedaj pa moramo samo še dobrih 13 ur zdržat in naš mesec bo tukaj. Danes si pa resnično ne želim rodit, ker si resnično želim biti majčica.
Kako ste pa ve kaj danes? Samo Barbs se je oglasila. Ostale pa upam, da ne rojevate že vse.
Dajte se malo oglasit, da bomo vedeli, da ste še vedno v enem kosu.

Lepo se imejte in uživajte še zadnji aprilski dan.


(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 1685
   RE: MAJČICE
30.4.2006 10:46:30   
lenika
No, tudi cofek je še tukaj. user posted image  Sem toliko časa pisala to sporočilo, da se je vmes oglasila.

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 1686
   RE: MAJČICE
30.4.2006 11:53:43   
mojca75
Mi še ne rojevamo, ampak me pa danes hudičevo križ boli??? user posted image

Prišla domov skuhat kosilo, ker ima mami čisti rastur v kuhinji, zdej ji bodo še tla menjali in v predsobi in sploh sta moj in fotr čist podivjala, najbrž želita novo bajto narest, na znotr že tko zgleda....

dala sem peč piščanca in krompir v pečico, pol pa sam poberem posode in peljem k nam domov, plac za jest se bo našel (aja 5 minut vožnje je to)
Mami bo pa solato!

Ja tud jest upam zdej na maj, če sm že do zdele zdržala, bom pa valda še teh 13 ur... upam! sej nič ne kaže posebno...

vreme pa ubija, duha in ...

Babrs hvala za vse nasvete - sej ne mislim da bi dedki in babice kaj hudo zafurali vnuke, sam k bo glih naš prvi me vseen mal skrbi, jih bom že obvladala, sej so to moji starši, z njimi se lahk pomenim!

Mojca

PS: se še kaj beremo, če ne pa zvečer počelkiram kaj se vam je dogajalo...

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 1687
   RE: MAJČICE
30.4.2006 12:43:50   
bajko
Pozdravljene majčice,
še ena, ki odšteva ure. Tudi jaz si želim biti/ostati majčica user posted image . Upam, da bom počakala še teh nekaj ur, moram pa priznati, da imam nekakšne čudne občutke v spodnjem delu trebuha (pikanje, pekoč občutek...) in kamor koli se premaknem iščem nekaj kamor bi lahko posadila svojo sedaj že "ogromno" rit.
Tudi jaz še sploh nimam pojma, kaj bom user posted image oblekla za domov. Mislim, da se bom za prvič pozanimala v porodnišnici in potem dragemu naročila kaj mi naj prinese, sicer pa razmišljam podobno kot ve. No, če me ne bo kaj prehitelo, me lupček pelje v sredo zjutraj v porodnišnico, kjer mi bodo naredili še vse preiskave in če ugotovijo, da je otrok še zmeraj v medenični vstavi sledi v četrtek (4.5.) CR. Malo se bojim...user posted image . Upam, da bo vse ok in da naju bo čuval kakuser posted image .
Držite se punce! Želim vam vse najlepše in se vam javim takoj ko bo kaj novega!user posted image user posted image

(odgovor članu mojca75)
Neposredna povezava do sporočila: 1688
   [Brisano sporočilo]
30.4.2006 14:55:09   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu bajko)
  Neposredna povezava do sporočila: 1689
   RE: MAJČICE
30.4.2006 17:47:33   
luta
Pozdravljene majčice!

Tudi sama sem se odločila,da se vam pridružim na forumu,čeprav malo pozno. To pa zato,ker že nekaj časa prebiram teme na forumu in nikjer nisem zasledila,kaj je pametno nabavit za spomladanskega oz.poletnega user posted image . PDP imam 31.5.2006 tako da še vedno spadam v vašo skupino. Zanima me kaj vse ste pripravile za vaše pikece. Sama imam velik problem kar se garderobe tiče. Zadnjič sem nabavljala v H&M-u cotke za mojega pikeca in sem nakupila take frajerske hlače,trenerke,pajacke itd., zraven pa seveda bodije,majčke in tanke puloverčke na dolge rokave (vse št.62). Nič pa nisem vzela na kratke rokave. KAJ PA VE? Bojim se da moj pikec ne bo potreboval vseh teh stvari,ker bo pač poletje in da sem vse kupila zaman user posted image . Razmišljala sem da bi šla vse skupaj zamenjat za večjo št.(68 npr.)pa jih bo lahko ponosil jeseni in raje dokupila kaj z kratkimi rokavi. Prosim vas pomagajte mi z čim več nasveti.

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 1690
   RE: MAJČICE
30.4.2006 18:29:08   
Mari71
Evo tudi mene v še vedno v enem kosu.
Barbs - tista prazna luna 27.04.2006 pa ni nič posebnega naredilauser posted image , moji doma so navijali za ta datum, ker sta in bodoča dedek in babica ta dan praznovala RD. Pa sta si zaželela darila, user posted image  ki se mu še ne mudi.
Sedaj pa manjka do maja res samo še par uric, tako da si vsi želimo, da bi dočakali maj. Naslednji cool datum se mi zdi 04. maj, ker se potem to piše 04.05.06. A ni fajn zaporedje?
Bajko - ti ga boš očitno 100% zapisala pod RD tvoje bebce.
Je pa včeraj naš user posted image  malo štrajkal z brcami, tako da sva že mislila, da se umirja in pripravlja na porod, no, pa je danes spet nomalno živahen. Očitno ga je včeraj dajala sobotna utrujenostuser posted image . Da se starši navadijo, kako bo potem, ko ga bo ob petkih žural in ga pred popoldnevom ne bo iz sobe,........
Drage majčice, zdržite še teh pa uric, da bomo tudi naprej na vezi pod "majčice 2006".
Lupčka vsaki posebej!

(odgovor članu luta)
Neposredna povezava do sporočila: 1691
   RE: MAJČICE
30.4.2006 19:14:20   
mammika
Ojla bejbe... tud mene je neki ščipal celo noč pa bolel pa sem kr že razmišljala da bom verjetno kr šla rodit, no potem sem se pa spomnila da sem včeraj zvečer pila radensko in da je bilo to krivo za boleč trebuhuser posted image  , pa se mi je kar zdelo da bo kriza ampak ne jaz moram gazirano pituser posted image
Drugače se pa že cel dan neki prekladamo vsi skupaj, jaz bi pa samo neki sladkega jedla pa sem že pa še ni dost...

Luta če maš res vse z dolgimi rokavi bi jaz zih šla zamenjat za večjo številko ker bo pomoje že kar fajn toplo in ne bo rabu vsega z dolgimi rokavi, navsezadnje boš rodila skoraj junija in takrat že zna biti kar vroče.

No fajn bodte vse skupi user posted image

(odgovor članu Mari71)
Neposredna povezava do sporočila: 1692
   RE: MAJČICE
30.4.2006 20:22:57   
Barbs
No, še en pozdravček....

potem pa hja... v postlo, pa sama seb smilt... Mammika - jaz sem res živa opica kar se tiče hrane in pijače - pravkar sem pojedla skutne štruklje z drobtinicami na maslu in cukrom, čez pa tri deci ledenega čaja - neee, saj neeee, da bi me slučajno kdaj kaj zgaga pekla......user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Ampak sem mogla!!!! Zdaj sem si že pritovorla donat, ker rahlo že čutim posledice--- kaj šele bo....user posted image

Mariuser posted image user posted image  še si z nami, še si majčica - sem že tuhtala, kako je blo z luno in s tabo .. pa bajko user posted image  - drži se do sredeuser posted image , aurora še smelo kofetka kljub popadkom - ja, zihr se ti prpravlja, ampak... saj je cajtuser posted image ...mojca, pridna, da si še aktivna in pomagaš - se ti vsaj cajt ne vleče tako kot meni - res sem en ****s, potem mi pa še nič ne pustijo delat.... sem si danes komaj izborila pomivanje po kosilu in to je bil dogodek dneva zameuser posted image user posted image user posted image

Luta, če si šla res velik bodijev z dolgimi kupt, bi jih jaz nedvomno šla zamenjat za tiste s kratkimi rokavi - lej, na začetku boš dala bodiček spodaj in še majčko povrh, poleti ga boš pa definitvno imela SAMO v bodiju, ker bo vroče--- Če boste pa kam šli, boš pa čez dala kompletek - kratke hlačke, majčko in nogavičke..saj veš, da bo mali lepuser posted image user posted image . Tako da... jaz bi jih zamenjala za kratke rokavčke ali brez rokavčkov, za večje z dolgimi pa spet ne, ker ne veš, kakega velikančka boš imela - lahko pa, da mu bo potem jeseni prav že 68... al pa ne.... ne morš vedet - za zdaj pa nekak ne morš falit, če imaš kratke, ker jih spodaj lahko ponucaš.... premisli.. Definitvno pa ne bo celo poletje v dolgih rokavih, čeprav bo user posted image  ....

Ma nič... grem čakat, če me bo začelo kaj praskat kje.... ker danes je mali Barbs fantek ( bi rekla MarijaPo - kje je ta bejba!!!!) nekam nenavadno miren...user posted image  Morda pa res že pakira počasi....user posted image



_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu mammika)
Neposredna povezava do sporočila: 1693
   RE: MAJČICE
30.4.2006 20:45:08   
Lara28
Ola! Vidim, da se ene že kar resno pripravljate na pot v Rim...user posted image user posted image user posted image
Sicer pa par uric še pa bo končno maj!! Mene sicer čaka zdaj še dolge 4 tedne do PDP ampak upam, da bo našuser posted image  kaj prej pogledal na svet. Če pa ne pa upam, da bom imela kaj sotrpink tukaj do konca. 
No praznike nam je sicer zagodlo vreme, ampak sva bila z mojim kljub temu aktivna. Sva opravla še ene par obiskov tistih, ki nso šli na morje, pa mal sva bajto popucala, nakupila še zadnje malenkosti... To sem sicer že parkrat rekla - zdaj mamo pa res vse - pol pa se še spomnim... Zdaj moram res nehat zapravljat, ker ko bo prišel izpisek kartic me bo najbrž kar kap zadela in bom šla rodit. 
očutim se dokaj dobro, me še nič ne zbada in podobno, spim pač z vmesnimi obiski WC ja ampak se mi zdi da boljše kotpred kakim tednom.
Luta - po mojem tudi nabavi kaj več reči z kratkimi rokavi, tudi sama sem jih nabavla nekaj, pa mam rok takrat ko ti. Če drugače ne, jih bomo ponucale vsaj za odspodaj, če ne bo dolgo vroče poletje, pa bomo dale še kake jaknice čez.

Upam, da tiste, ki se ne javljajo v zanjih dveh dneh še niso mamice-ker potem bo aprilčic kar preveč! Če smo ble majčice. bodimo to do konca, NE?
Lep 1. maj jutri, letos je za nas še posebaj pomemben, ker je končno MAJ!

lp, Lara 

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 1694
   RE: MAJČICE
30.4.2006 21:15:35   
mojca75
Ojla,

se strinjam da je 04.05.06 mega datum... pa še ctg imam takat, no ne vem če bo že kaj, dete se nič kaj ne umirja, bo pa definitivno majček/a, ker se do zdele nič ne dogaja, v treh urah da bi prvič rodila pa skor ne verjamem!

mi smo danes zaključili z beljenjem user posted image , no vsaj kar se naju dveh z user posted image  tiče, mojim tastarim ostaja še pospravljanje user posted image , ker je bil dež smo sam iz ene sobe v drugo prekladali - ko hrčki! Jaz sem spet bolj lenarila, razen kosila - mmmmmm so se oblizovali, pa sej o tem sem že povedala!

Luta - jaz bi cunjice tud mal zamenjala, ker boš videla, tale mraz gre, pa bo takoj 30 stopinj, sej sploh nimamo več pametnih letnih časov!

sicer pa večerjam, eno pomarančo, en jabolko in dva kivija (pred tem pa že en sladoled - ježka), al sem pridna s tem sadjem, sam mi prou paše neki svežega! 

pa upam na mirno noč z obilico spanja, ker so prijetne temperature za spat!

No, tko, jutri še mal stanovanje pospraviva, pol pa še dva dni mal relaksacije, ... v upanju da bo kaj vremena za en sprehod! Pa neki obiski pridejo.... ah...

en velik user posted image  vsem MAjčicam

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 1695
   RE: MAJČICE
30.4.2006 22:31:22   
cofek
ojla, da se še 1x javim predno grem spat!

današnji dan sem pa izkoristila za kvalitetno poležavanjeuser posted image .
proti večeru pa sva peljala psa na sprehod (še dobro da ga imava, če ne bi že smrdelauser posted image ), pol sem si pa zepilirala noge (SAMA user posted image user posted image ), pa polikala ene par žeht, zdaj pa čakam, da se mi posuši lak na nohtih, da bom lahko šla spat. user posted image  je pa šel malo kresovat- sem mu rekla da naj ne pretirava s pijačo, če bi slučajno kaj vmes prišlo (UPAM DA NE!).

se pa danes med rjuho in jogi namontirala platno, če bi mi slučajo mehur počil (sem tuhtala, da je bolje preventiva kot kurativauser posted image )user posted image .

glede datuma - meni je pa bolj všeč 05. 05. al pa 08.05. (ne me vprašat zakajuser posted image ) - sem se pa ravnokar spomnila, da moram še tisto numerološko knjigo predelat (saj, veste - da bomo usklajeniuser posted image user posted image ).

jutri imam pa pregled - me prav zanima kaj bo G tokrat ugotovil (da ima user posted image  rokice že zunaj user posted image ) - čeprav se mi zdi, da je user posted image  čedalje bolj aktiven - a ne pravijo, da se umirijo predno se rodijo? no, če bo šlo tako naprej, bomo rodili junijauser posted image .

še malo, še malo, pa bomo res majčice!user posted image user posted image user posted image

lahko noč, t

(odgovor članu mojca75)
Neposredna povezava do sporočila: 1696
   RE: MAJČICE
1.5.2006 7:53:45   
mojca75
Zmaga..... MAJČICE!!!

tako, da se danes pofočkate kolk nas je dočakalo maj, čeprav (pošteno povedano) bi že rada rodila, danes je bila spet ena user posted image  noč.
WC, obračanje, smrčanje mojgeauser posted image ,... no ja naj mu bo, njemu je še kri iz nosa tekla, ...pa take vaje!

edino zjutraj (od 5.30 do zdele) sem pa spala ko user posted image  user posted image ! pa še sanjalo se mi je, sicer nekaj brez veznega, ampak se mi pa že ni sanjalo 100 let! Pa zelooooo user posted image  ker je posijalo sonce v spalnico,..... končno!

Danes na hitro naredimo remont našega stanovanja, potem pa spet "čakamo user posted image ".

zdej pa zajtrk, kruli mo kot 100 user posted image ! se še beremo!

Mojca

(odgovor članu cofek)
Neposredna povezava do sporočila: 1697
   RE: MAJČICE
1.5.2006 9:21:31   
Barbs
Ok, ne vem kaj bi rekla - spala sem skoraj do zdajuser posted image  ....
Maj je!user posted image user posted image user posted image  Sem že vse koledarje potrgala; aja, dobro jutro najprejuser posted image  Cofek, včeraj, ko nisem mogla zaspati, sem tudi jaz te datume v maju mal "čekirala" in ugotavljala ujemanje datuma rojstva z imenom našega user posted image  in ugotovila sledeče : danes ne,  jutri pogojno, 4.5. SPLOH NEuser posted image  , 5.5. bi šlo čist OK (pride devetka)  , 6.5. pa je idealno!!!!!   Tudi moj PDP je numerološko čist mim.... tako da....
Sicer pa.... kakšne smeške smotke smo - najprej čakamo, da bo maj, da bomo ja majčice, potem pa, ko maj v vsej svoji lepoti ( kje je že???se že oblači po jutranjem soncu) pride, pa začnemo po njemu vrtat, da bi še ta prav dan trofleuser posted image

Kar bo bo... Danes bom mal žehtalauser posted image , pa sesalec vozila naokoli, nekam velik energije  imamuser posted image  ... pa komaj čakam kosilo - špageti s tunino, pelati in mozzarelouser posted image user posted image user posted image  
Ugotovila sem, da v življenju rabim pravzaprav čist malo enostavnih zadevic, da sem srečna in da mi dogaja....user posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu mojca75)
Neposredna povezava do sporočila: 1698
   RE: MAJČICE
1.5.2006 10:26:36   
puncica
Evo punce dočakale smo nov mesec, naš mesec in zato sem odprla novo temo, Maj je prišel v deželo - naš mesec, tako da nadljujmo tam, sem prpopala tud seznamček, tako da zdaj to našo temo zapiram.

NIZKI ŠTART...user posted image user posted image


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 1699
Stran:   <<   < Prejšnja stran  64 65 66 67 [68]
Stran: <<   < Prejšnja stran  64 65 66 67 [68]
Pojdi na:





Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?