|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: oktober 2005
10.11.2005 18:04:46   
soncek&luna
nalin, tudi moj aljaz je danes bil neverjetno dolgo buden.... upam, da bova tudi midva ponoci spala... ze prejsnjo noc sva bolj malo... po obrokih...


_____________________________

Mami, pika moja!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: oktober 2005
11.11.2005 11:17:44   
rumena
Vidim, da tudi vaši otročki že manj spijo, opažam, da vsak dan manj. No, moja ko se naje je večinoma pokonci, nato jo po 1 do 2 ure zmanjka in ko se zbudi bi spet jedla in tako mine dan. Ponoči spi, razen ko se dojiva, imam pa težave zvečer, ko jo položim v posteljico za nočno spanje. Takrat je naspana in potem rabi kakšno urico, da lahko zaspi.

Kako jih pa ve pripravite za nočno spanje?


(odgovor članu soncek&luna)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   [Brisano sporočilo]
11.11.2005 12:41:55   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu rumena)
  Neposredna povezava do sporočila: 53
   [Brisano sporočilo]
11.11.2005 12:43:20   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: oktober 2005
11.11.2005 12:46:47   
Udb
jaz ga kar previjam, drugače je potem čisto moker!!!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   [Brisano sporočilo]
11.11.2005 12:59:43   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Udb)
  Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: oktober 2005
11.11.2005 13:15:23   
Udb
kdaj ga pa potem previješ? npr. ob polnoči, pa potem zjutraj ob 8? ali ob 22-8. Saj razumeš - zanima me koliko časa ga ne previjaš vmes! Mah, sem zakomplicirala!! ;)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   [Brisano sporočilo]
11.11.2005 14:27:14   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Udb)
  Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: oktober 2005
11.11.2005 17:56:42   
soncek&luna
jaz pa aljaza previjem ponoci, ce se mizdi da je pokakan.... sicet pa mi sam javlja, da mu nekaj ni vsec... potem brez problema zaspi dalje

_____________________________

Mami, pika moja!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   [Brisano sporočilo]
11.11.2005 18:18:33   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu soncek&luna)
  Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: oktober 2005
12.11.2005 10:04:03   
MojcaG
pozdravljene oktobrčice!!!

30. oktobra se je rodila Liu, porodna izkušnja ni ravno prijetna, končalo se je z urgentnim cr, ampak pomembno je, da sva zdrave in doma! je pa zelo pridna punca, rada je in spi. ob rojstvu je tehtala 4120 g, ob odhodu iz bolnice 3980, včeraj pa 4220 g! user posted image  v bolnici sva se zelo trudile in "delale" mleko (jao moje bradavice), zdaj pa imava mleka še pa još. in zato tudi manj joka.user posted image   dojiva pa na 2-3 ure, podnevi in ponoči. njen čas je popoldan, ko resnično spi in se ne pusti kaj dosti motit, treba je samo to poštudirat, kako bi ta čas zamaknili na noč. user posted image user posted image

lp vsem user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: oktober 2005
13.11.2005 9:35:58   
Udb
Jutro!
Kako ste kaj?
Pri nas nič posebnega - malo smo se že privadili. Danes je Marcel star 3 tedne! Kako hitro mine! Res! Tile dnevi so kar nekam ušli - sploh nimam občutka, da sva že 3 tedne starša! No, razen tega, da se že 3 tedne nisem naspala! user posted image
Včeraj se mi je zdelo, da se mi je mali nasmehnil - pa ne tako, kot se smeje v spanju, ampak res meni! A je možno? Ma take luštkane jamice v ličkih! ;))

Največji problem nama predstavlja podiranje kupčka! Kakšna dobra metoda? Pol ga pa vse nekaj črviči!

(odgovor članu MojcaG)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: oktober 2005
13.11.2005 10:10:54   
soncek&luna
jutro...
tudi jaz se se nisem privadila, da imam se eno bitje on sebi za katerega moram skrbeti 24/7.... vcasih mi je kar tezko, ampak nama z aljazem skupaj ratuje user posted image ... vceraj smobili na sprehodu kljub grdemu vremenu... ce ze ne zaradi aljaza, sem jaz morala ven mal se razmigat... prav fajn je blo in mrzlo brrrrr...

aljaz je ze imel hude krce in sva se iz petka na soboto ponoci oba jokala... sem vceraj potem sla v baby center kupit nove flaske, posebne proti kolikam in punce moram vam povedat, da stvar zgleda deluje....je spal kot angelcek, kupcke podira takoj pa prdi tudi user posted image  (taok vem, da ga ne bo zvijal)... celo naspala sem se danes user posted image ...

lepo nedeljo vsemuser posted image


_____________________________

Mami, pika moja!

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: oktober 2005
13.11.2005 10:49:32   
uma
Jutro tudi iz moje strani.
Jaz se počasi sestavljam. Spodaj sicer še boli, vendar je v primerjavi z prej že veliko bolje. Lahko vsaj vstanem iz postelje in hodim malo naokoli. Tudi podpludbe že izginjajo in končno spet spodaj dobivam neko "normalno" obliko.
Žak je moram reči priden. Sva ga pa midva navadila (zaradi mojih dojk trdih ko kamen), da se zdaj zbuja okoli treh ponoči in potem spet čez 3 ure. Zaspi pa že ob osmih ali devetih zvečer. Ga kar zmanjka.

Drugače pa ga tudi že nekaj črviči. Upajmo, da to ni začetek krčkov, ker se mi tako smili k joka in ve vem kaj bi naredila, da bi mu pomagala?!

Kar se kupčkov tiče pa je tako: včasih ga podrebo, drugič pa nam spet ne rata.
Na sprehod pa še nismo šli, pa vsi trije komaj čakamo.

Tudi vam vsem lepo nedeljo...


_____________________________

V moje življenje je posijalo sonce po imenu Žak!

(odgovor članu soncek&luna)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   [Brisano sporočilo]
13.11.2005 11:51:36   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu uma)
  Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: oktober 2005
13.11.2005 14:15:13   
nana 27
Ojla, oktobrke! Tudi mi smo bili včeraj stari 3 tedne user posted image  Tudi jaz bi rada spala malo več. Kdaj mislite, da začnejo spati vsaj 5-6 ur v kosu ponoči user posted image  Sem zahtevna, a ne? Mislim, da sem brala, da lahko že v drugem mesecu (držimo pesti!).  Z Mihom sem praktično ves dan, ker jokamo, papamo, se previjamo in uspavamo pa spet jokamo od krčev, ker ne znava podirat kupčkov. Glavico na vso silo tišči pokonci, ko se lotiva kupčkanja in ga moram kar močno prijeti, da je ne dvigne preveč. Danes sem mu prvič dala kapljice Oleovit D3 iz Avstrije. Upam, da ne bo krčev. Po slovenskih kapljicah otroke radi mučijo krči, tako da močno upam, da ne bo težav. Pediatrinja ga je pogledala in je rekla, da je ŽILAV fant, čeprav je pridobil 700g in je sedaj težak 3.800g. Baje se je idealno zredil. Na pregledu se je tako drl, da se praktično nič ni dala govorit. Domov sva dobila tehtnico, da se tehtamo, koliko dobi mojega mleka in koliko adaptiranega in zdaj vem, da je pri meni bolj "švoh" vse skupaj. Pijem tudi sezamov čaj, čaj za dojenje in dojimo se na dve uri, a mleka ni kaj dosti več. Še kakšen recept za povečanje količine mleka? Mi poveste, ali vam uspe, da same kuhate? Vam kdo pomaga? Jaz sploh ne pridem do štedilnika, ker sem ali z Mihom, ali pa pospravljam po stanovanju, obešam in likam plenice dokler se Miha ne zbudi. Kakšno hrano jeste? Lepo nedeljo vsem!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   [Brisano sporočilo]
13.11.2005 14:47:14   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu nana 27)
  Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: oktober 2005
13.11.2005 18:31:17   
nana 27
Nalin,  meni je rekla zdravnica, da ne smem nobenih vitaminov jest, ker lahko malega dajejo krči zaradi njih user posted image  Je rekla, da če je nosečnost potekala normalno, jih imam za nekaj časa dovoljuser posted image  tako da sem jih izključila. Pri meni je glede mleka tako, da popije najprej pri meni od 30 do 60ml (večinoma okrog 30 ml, 60 je pri meni že rekord) mleka, nato pa po previjanju še okrog 40 do 70 ml adaptiranega. Na škatli od adapt. mleka piše, da je v tej starosti priporočljivo pojesti 5 obrokov na dan po 130ml. Mi se hranimo na približno dve do tri ure, če ima pa "slab" dan pa tudi na eno uro.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: oktober 2005
13.11.2005 18:36:21   
Udb
5 obrokov? Hmm...a ni to malo malo! Mi jemo na vsake 4 ure - se pravi 6 obrokov na dan. Poje pa od 80-130. 5 obrokov pomeni na skoraj 5 ur. A kakšen tako mali dojenček že je na 5 ur?

(odgovor članu nana 27)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: oktober 2005
13.11.2005 21:39:19   
nana 27
Meni je tudi to hecno, ampak tako piše na škatli od Aptamil Pre-ja za 3. in 4. teden. Udb, kako si kaj zdaj? Je bolje, a ne?Mi se bomo jutri kopali in me že firbec matra, kako bo to zgledalo. Verjetno se bo ful drl. Eno fajn noč brez hudega joka in krčkov!

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   [Brisano sporočilo]
13.11.2005 21:56:37   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu nana 27)
  Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: oktober 2005
14.11.2005 9:09:00   
Udb
nana, ja veliko bolje! Pa ti?

Drugače sva se pa midva že 4x kopala! user posted image  Enkrat ga je patronažna, enkrat jaz pod njenim nadzorom, potem sva se pa 2x sama! Je kar užival in potem sladko pančkal! user posted image  Ne vem če ne bi kar vsak dan kopanja uvedla!! user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: oktober 2005
14.11.2005 9:26:22   
nana 27
Udb, tudi pri meni je sonček user posted image  (sem ob mizo potrkala).  Smo imeli pa ponoči norišnico, ker je jokal, se zvijal in na koncu samo še hlipal. Ni pomagalo ne nošenje, ne hrana..čisto nič. Ker se mi je zdelo, da je zaprt (ker se je napenjal in prdel), sem skuhala kamilice, jih sladkala in je popil 10ml..čudežno se je umiril in zaspal. Spal je od 2h do 7.30 user posted image  No, zdaj ga pa opazujem, če je z njim vse v redu. Zjutraj sva se podojila in zdaj spi. Tak angelček je user posted image   Jaz sem slišala za kopanje, da otrokom ful paše in da se fino utrudijo in nato sladko pančkajo. Saj ga lahko kopaš vsak dan, če si pri volji, le da ne uporabljaš vsak dan mila, ampak le 1x do 2x na teden.     

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: oktober 2005
14.11.2005 9:58:44   
soncek&luna
jutro,
midva sva se tudi ze sama kopala... prav uzival je in cisto nic jokal... je pa res, da ga moras ujeti v pravem trenutku, ker mu drugace tudi ne pase...


_____________________________

Mami, pika moja!

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   [Brisano sporočilo]
14.11.2005 20:55:07   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu soncek&luna)
  Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...
Kako lahko tudi najcenejši avtosedeži reši...
Najboljše razmerje med ceno in kakovostjo pri izbiri avtosedeža. Naj gre za lupinico za dojenčka ali otroški sedež - var...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?