|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  346 347 [348] 349 350   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: novemberke 05
9.10.2007 21:59:59   
petarda
IZVIRNO SPOROČILO: amy26

ojoj paštetauser posted image  kako lahko do tega pride, želim vam da bi bili čimbolj močni pa da čimprej pridete domovuser posted image


tudi jazuser posted image


(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 8676
   RE: novemberke 05
9.10.2007 22:02:49   
petarda
....glede na stanje ima željo, da bi srečanje prestavile, ker bi vas tudi ona rada videla, pa žal ne bo mogla priti.
jaz sem za.


Če je stvar taka, potem sem tudi jaz za.user posted image  

(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 8677
   RE: novemberke 05
10.10.2007 11:23:27   
amy26
IZVIRNO SPOROČILO: petarda

....glede na stanje ima željo, da bi srečanje prestavile, ker bi vas tudi ona rada videla, pa žal ne bo mogla priti.
jaz sem za.


Če je stvar taka, potem sem tudi jaz za.user posted image  


jaz sem tudi za

pa lep pozdrav vsemuser posted image

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 8678
   RE: novemberke 05
10.10.2007 15:22:09   
*bubi*
Zdravo!

Končno se vam malo oglašam. Jaz sem čisto user posted image . Od vsega. Če preživim ta teden.....

Jaz sem tudi za, da prestavimo srečanje. Je tudi mene paštetka prosila, ampak mi včeraj sploh ni zneslo do računalnika prit. Se pa sprašujem, kje bomo nov datum našle? Do konca oktobra verjetno ne gre več (razen 27. je bil še v igri, če se ne motim user posted image ), novembra bo vsak vikend kaka čaga za rojstni dan, potem pa bo veseli december in kup lavfarije....

Tako da dajmo čim prej nov datum določit, da ne pade vse skupaj v vodo user posted image

(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 8679
   RE: novemberke 05
10.10.2007 15:35:13   
ada2
torej srečanje bomo prestavili. meni bi eventuelno zneslo še v soboto 20.10. za 27.10 pa sem zasedena, ker imamo pevsko revijo zborov socialnih zavodov slovenije in bom v MB v (mislim da) sončnem domu.

hitro javite, če vam ta datum ustreza, da lahko prostor rezerviram. lahko pa tudi v petek 1., ampak verjetno delate, ne?

mogoče pa bi bilo tudi dobro počakat na vesti iz klinike, ker ko so naju z Nušo preselili v klin iko v LJ, so tudi rekli, da največ za 2 dni, da preiskave naredijo, pa sva ostale cel tedenuser posted image

no, ajdi, hitro s predlogi na danuser posted image

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 8680
   RE: novemberke 05
10.10.2007 17:04:08   
Urša
Paštetka, jaz skoz mislim nate in na Mašo!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 8681
   RE: novemberke 05
10.10.2007 19:58:16   
petarda
Čeeeeeeeeeeruser posted image

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 8682
   RE: novemberke 05
10.10.2007 20:01:25   
petarda
Končno se vam malo oglašam. Jaz sem čisto . Od vsega. Če preživim ta teden.....


Kaj pa je tak hudega???user posted image

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 8683
   RE: novemberke 05
10.10.2007 20:20:48   
Anonimen
joj, kak je lepo biti doma user posted image , se cartati, stiskati...user posted image

Hvala vam za pesti, za dobre željeuser posted image

Torba je spakirana za jutri, Maša spi, z M user posted image  sva se že kopala skupaj, cartava se 100 na uro...

(odgovor članu petarda)
  Neposredna povezava do sporočila: 8684
   RE: novemberke 05
10.10.2007 20:22:36   
ada2
Paštetka odpočij se in naberi moči za Lj.user posted image

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8685
   RE: novemberke 05
10.10.2007 20:28:21   
Urša
Paštetka odpočij se in naberi moči za Lj.


Se pridružujem. user posted image  Pošlji mi na ZS tvoj GSM pa mogoče pridem kaj na obisk. user posted image

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 8686
   RE: novemberke 05
10.10.2007 20:34:38   
petarda
  user posted image user posted image user posted image

Za Mašo in paštetko! Vse bo v redu user posted image  Mora bit!
user posted image user posted image



(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 8687
   RE: novemberke 05
10.10.2007 20:45:24   
*bubi*
Paštetka user posted image user posted image user posted image

Mirno noč vam želim, jutri pa kar pogumno v LJ. Držim pesti, da se vse dobro izteče user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8688
   RE: novemberke 05
10.10.2007 20:49:46   
NinaŠ

Paštetka user posted image user posted image user posted image

Mirno noč vam želim, jutri pa kar pogumno v LJ. Držim pesti, da se vse dobro izteče user posted image user posted image user posted image

se podpišem user posted image

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 8689
   RE: novemberke 05
10.10.2007 20:57:14   
NinaŠ
Jaz sem pa danes malo user posted image . So mi v vrtcu povedali, da Tina pri hrani štrajka že ene 14 dni. Menda samo paca, poje nekaj le, če jo vzgojiteljica hrani user posted image . Smo predpostavili, da je to mogoče zaradi veliko mlajših v skupini, ki še ne znajo sami jest in pač ona tud hoče, da jo futrajo user posted image .
Ah saj bo boljš user posted image . Zaenkrat bom uvedla ukrep - zjutraj nič več kakava, le še čaj  (kakav oz. mleko bo dobila zvečer pred spanjem iz skodelice) in strogo prepoved vsakih sladkarij in slanarij.  Sicer ne vem če bo pomagalo user posted image , ampak mogoče bo spoznala, da se je, ko se je in  vmesnih priboljškov pač ni .

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 8690
   RE: novemberke 05
10.10.2007 21:06:32   
ada2
mene je pa začelo trosit in vse boletuser posted image , grem kar spat, da ne bo kaj hujšega.

lahko noč!

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 8691
   RE: novemberke 05
10.10.2007 21:23:25   
Anonimen
Urša, kaj čem skrivat. moj mobi: o41 522 252, pokliči, mi bo res pasalo. user posted image

(odgovor članu ada2)
  Neposredna povezava do sporočila: 8692
   RE: novemberke 05
10.10.2007 22:47:01   
sharpy
Paštetka, Maša user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Upam, da boste čimprej ugotovili za kaj gre in upam, da ni nič hujšega in  da bo kmalu spet vse v najlepšem redu  user posted image


joj kako mi je hudo user posted image user posted image user posted image


Rada vas imam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

14.11.2005 smo dobili našega sončka Marka

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8693
   RE: novemberke 05
10.10.2007 22:49:13   
sharpy
kar se srečanja tiče...sem itak že prej z ado po telefonu govorila. V glavnem se strinjam, da premestimo datum.
Bomo že našli kak datum...nekako bomo zrihtali.


Ada...ma sej petek 1.11. je praznik. Mogoče bi pa šlo. Edino naša Hana ima takrat rojstni dan.


_____________________________

14.11.2005 smo dobili našega sončka Marka

(odgovor članu sharpy)
Neposredna povezava do sporočila: 8694
   RE: novemberke 05
11.10.2007 6:07:56   
Anonimen
Noč smo preživeli mirno in se stiskali. Sharpy, te poklilem, kaj, ko bom lahko. Nisem še utegnila user posted image .

Lepo se imejte, mi se gremo rihtat, potem pa počasi vsak na svoj konec. max k babici, ati v službo, midve ppa v lubljano.

čau, čau.

Aja, max se je nauči reči kostanji>>>>> sanja, sanjauser posted image

(odgovor članu sharpy)
  Neposredna povezava do sporočila: 8695
   RE: novemberke 05
11.10.2007 7:04:23   
*bubi*
 
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetov kruh

Noč smo preživeli mirno in se stiskali. 
midve pa v lubljano.
čau, čau.



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Ada...ma sej petek 1.11. je praznik.


1.11. je četrtek. Pa mislim, da ni najbolj primeren dan za piknik user posted image  No, mi imamo v tistem tednu počitnice in bomo za 3-4 dni nekam skočili. Če že ne v tople kraje pa v toplo vodo user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8696
   RE: novemberke 05
11.10.2007 12:21:01   
NinaŠ
Na drugo stran smo padle user posted image user posted image

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 8697
   RE: novemberke 05
11.10.2007 15:05:42   
ada2
Ada...ma sej petek 1.11. je praznik. Mogoče bi pa šlo.


ne, za 1.11, jaz še niti ne vem kako delam, poleg tega pa se takrat hodi okoli po grobovih, no, vsaj mi vsako leto gremo...bolj sem imela v mislih petek 19. ali pa 26.

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 8698
   RE: novemberke 05
11.10.2007 15:11:37   
sharpy
IZVIRNO SPOROČILO: ada2

Ada...ma sej petek 1.11. je praznik. Mogoče bi pa šlo.


ne, za 1.11, jaz še niti ne vem kako delam, poleg tega pa se takrat hodi okoli po grobovih, no, vsaj mi vsako leto gremo...bolj sem imela v mislih petek 19. ali pa 26.



Ja,...sej tudi mi tako delamo,....ampak bi naredila izjemo user posted image     Petki bojo res najbrž bolj težko šli skozi, ker bo večina v službah. Jaz bom sigurno v službi.


_____________________________

14.11.2005 smo dobili našega sončka Marka

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 8699
   RE: novemberke 05
11.10.2007 16:29:31   
Urša
Ja, petek nii
Petki bojo res najbrž bolj težko šli skozi, ker bo večina v službah. Jaz bom sigurno v službi.

Petek tudi pri nas ni izvedljiv.

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu sharpy)
Neposredna povezava do sporočila: 8700
Stran:   <<   < Prejšnja stran  346 347 [348] 349 350   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  346 347 [348] 349 350   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?