|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  347 348 [349] 350 351   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: novemberke 05
11.10.2007 17:21:44   
NinaŠ
Petek tudi za nas ni izvedljiv user posted image

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 8701
   RE: novemberke 05
11.10.2007 21:16:42   
sharpy
kje ste pupe???    Se bomo spet zgubile na drugo stran user posted image

Sem prej Marka slikala...... si je prinesel na mizo en kup manjših loncev in lončkov. Pa paštico sem mu morala dat in je kuhal in skozi mi je nosil lonček, kao da je skuhal kavico za mamico in sva se nacejala user posted image user posted image user posted image   Pol sem mu pa še predpasnik naštimala in je bil tako srečen, da ne morem verjet user posted image  

Včeraj pa smo bili pri zobozdravniku in je bil tako priden, da sem se samo čudila.  Mu je delal plombo in on je kar pri miru bil in opazoval dogajanje. Pol pa hitro šibal po štampiljke. user posted image user posted image user posted image
Edino za tisti zobek spredaj, je rekel zobar, da ne more nič  user posted image user posted image user posted image in  da bo pač odpadel, ko bo cajt. Edino, da moram opzovat, če bi se mu kaka bulica nad zobkom naredila. V tem primeru bi morala takoj  na pregled.

_____________________________

14.11.2005 smo dobili našega sončka Marka

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 8702
   RE: novemberke 05
11.10.2007 22:50:13   
Urša
A kar plombico je že dobil? To si jaz sploh ne predstavljam, ne verjamem, da bi N ali J pustila tak poseg.user posted image  Dobro, da si me spomnila, pri nas je šla namreč zobozdravnica za otroke v penzijo in nazadnje, ko sem klicala, še niso imeli nove. Bi bil že čas, sploh da se jaz naročim! Me ni bilo na pregled 2 leti. user posted image  ... al pa 3. user posted image

Bubi, si že kaj dobila od Sklada? Meni so poslali, da moram vlogo dopolnit še z dvema izjavama...moram jutri klicat, ker ne vem kje jih dobim.user posted image

Punce, nam je zaradi adaptacoije čisto zmanjkalo denarja, tako da selimo v celoti vso staro pohištvo...pa smo imeli splanirano s tistim kreditom, da se nam bo izšlo še kaj zraven, zdaj pa ni nič...user posted image  Toliko denarja smo zmetali za tiste majstre!!! user posted image user posted image user posted image  Ampak, ko pomislim na našo Paštetko, se mi zdijo to malenkosti. user posted image


_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu sharpy)
Neposredna povezava do sporočila: 8703
   RE: novemberke 05
11.10.2007 23:03:52   
sharpy
Urša, a se ta vikend selite? user posted image

_____________________________

14.11.2005 smo dobili našega sončka Marka

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 8704
   RE: novemberke 05
11.10.2007 23:09:07   
sharpy
A kar plombico je že dobil? To si jaz sploh ne predstavljam, ne verjamem, da bi N ali J pustila tak poseg. 


Zato pa smo bili tam 5x in se je zobar samo z Markom igral in mu tu pa tam, če je dovolil, malo pokukal in poščetkal zobke. Nič ni delal na silo in je bil vsakič ful nežen (vsaj zgledalo je tako) in Marku je dovolil, da si vse ogleda in da se sam igra s tistimi njegovimi pripomočki user posted image user posted image user posted image

Nas je včeraj moja mama peljala in sem ji rekla, da naj gre z nama not,...ker če ne mi ne bi verjela, da je to res. Mark točno ve na katerega od tistih strojčkov je treba dat ščetko in kateri strojček piha zrak in šprica vodo in,.... user posted image user posted image user posted image


_____________________________

14.11.2005 smo dobili našega sončka Marka

(odgovor članu sharpy)
Neposredna povezava do sporočila: 8705
   RE: novemberke 05
12.10.2007 5:18:00   
amy26
dobro jutro,

Urša, sej sploh ni tako pomembno al bo pohištvo novo ali staro, pomembno je da boste končno na svojemuser posted image  pa seveda kot si že rekla, da ste zdraviuser posted image .

Mark, pa že kar plombo, jaz Aleksa še sploh nisem naročila k zobarju sploh še nikol ni biluser posted image  pa bo res treba mal poiskat kakšnega.

Pa pri nas nič novega razen tega da Aleks čedalje bolj gobca oz. razširja svoj besedni zaklad, Ela je Eja, je prav smešen tako zjutraj ko jo sliši, se iz pojstle dere Eja, Ejauser posted image

Ela je pa ratala zvečer bolj pridna, to pa zato ker ima lepšo kožo pa srbi jo tudi nič več, tako da sem začela malo manj paziti na hrani, pazim še vedno vendar dva dni nazaj sem jedla pire krompir(mleko notri) pa orehove rogljiče pa je zaenkrat koža še lepa brez kakih izpuščajev. Pa pregibi niso nič več rdečiuser posted image končno.

(odgovor članu sharpy)
Neposredna povezava do sporočila: 8706
   RE: novemberke 05
12.10.2007 7:06:51   
*bubi*
Dobro jutro!

Bubi, si že kaj dobila od Sklada? Meni so poslali, da moram vlogo dopolnit še z dvema izjavama...moram jutri klicat, ker ne vem kje jih dobim.


Mene so za eno dopolnitev kar po telefonu poklicali in sem po faksu zrihtala, za eno pa so mi poslali dopis in so mi zraven poslali en list, na katerem smo se podpisali. Ja, za izjavo, da prvič rešujemo stanovanjski problem, je bilo tak na skrivaj v vlogi napisano, za vse ostale priloge pa na veliko označeno. Pa smo spregledali user posted image

Glede pohištva pa je res - mi smo ga tudi iz LJ pripeljali, je pa res, da je bilo bolj novo. Tako da smo v štartu kupili samo novo kuhinjo, spalnico in sedežno. Tega pač v 1ss nismo imeli, vsaj v primerni velikosti ne user posted image
Pa sva zdaj po enem letu dnevno zrihtala. Zdaj bo pa spet nekaj časa mir.


user posted image  za Elo, saj bo vedno bolje, njen organizem se tudi razvija in lažje predela vse te stvari. Pa pridno mamico ima, ki ful pazi na hrano, če pa se 1x pregreši, pa seveda ni panike user posted image

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 8707
   RE: novemberke 05
12.10.2007 7:37:15   
amy26
Pa pridno mamico ima, ki ful pazi na hrano, če pa se 1x pregreši, pa seveda ni panike

hvalauser posted image

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 8708
   RE: novemberke 05
12.10.2007 13:55:57   
amy26
kje pa ste vse? kaj ste vsi bolani da ne morete tudi kako reči na RR, no upam da niste, za vse bolančke kupuser posted image user posted image

(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 8709
   RE: novemberke 05
12.10.2007 14:09:45   
sharpy
ciao Amy!  Sem ful vesela, da je z Elino kožico bolje user posted image in da že malo lažje spite in vse.  Se še dobro spomnem kako mi je bilo hudo, ko je bil M tako mali. Smo mu dajali rokavičke za spat pa se je vseeno tako praskal in se skozi zbujal. Zdaj gre tudi njemu precej na bolje in počasi uvajamo tudi kako stvar, ki vsebuje kaj mlečnega. Ampak res zelo počasi. Mene je kar malo strah  user posted image


Drugače,...sem prebrala vsesle novičke o naši paštetki user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image in sem res ful vesela, da je vse v redu z njima


_____________________________

14.11.2005 smo dobili našega sončka Marka

(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 8710
   RE: novemberke 05
12.10.2007 19:30:00   
sharpy
Dobro pa kaj je z vami user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ma da se niti ena ne oglasi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image    pa kje ste vse?????????

_____________________________

14.11.2005 smo dobili našega sončka Marka

(odgovor članu sharpy)
Neposredna povezava do sporočila: 8711
   RE: novemberke 05
12.10.2007 19:47:52   
amy26
Ma da se niti ena ne oglasi pa kje ste vse?????????


hallouser posted image

Elo dajem spat, sploh noče sama več zaspati, parkrat ji bom še popravila dudo pol pa ni druge kot da jo uspavamuser posted image

(odgovor članu sharpy)
Neposredna povezava do sporočila: 8712
   RE: novemberke 05
12.10.2007 20:49:08   
Anonimen
Ej, domaaaaaaaaaa smouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu amy26)
  Neposredna povezava do sporočila: 8713
   RE: novemberke 05
12.10.2007 21:21:15   
sharpy
Paštetka moja user posted image user posted image user posted image ....dobrodošla  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Muser posted image je na tistih slikicah tako podobna Muser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

14.11.2005 smo dobili našega sončka Marka

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8714
   RE: novemberke 05
12.10.2007 21:22:45   
sharpy
Joj Amy dobra si.  Mark šele zdaj zaspi sam, pa še to sedim zraven njega dok ne zaspi. 

_____________________________

14.11.2005 smo dobili našega sončka Marka

(odgovor članu sharpy)
Neposredna povezava do sporočila: 8715
   RE: novemberke 05
12.10.2007 21:29:04   
Anonimen
Sharpy moja user posted image  evo nas, zdravih, malo shujšanih, postaranih, vendar končno veselih pa kljub temu napetih in še vedno v strahu živečihuser posted image

(odgovor članu sharpy)
  Neposredna povezava do sporočila: 8716
   RE: novemberke 05
12.10.2007 21:31:54   
sharpy
Samo, da je končno vse v redu in da je vaša princeska zdrava user posted image

Če boš še par dni tako čopala, se boš itak hitro poredila user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

14.11.2005 smo dobili našega sončka Marka

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8717
   RE: novemberke 05
12.10.2007 21:34:39   
sharpy
Malo se hecam...... ampak te zadnje dni sem hodila samo še na RR, po vseh forumih čekirat, če je kje kaj novega o vas. Imate lepe pozdrave tudi od moje mame user posted image



_____________________________

14.11.2005 smo dobili našega sončka Marka

(odgovor članu sharpy)
Neposredna povezava do sporočila: 8718
   RE: novemberke 05
12.10.2007 21:37:50   
sharpy
Zdaj pa čakam na mojega user posted image , ki se zdaj vozi proti domu. Mi prav manjka, ko ga cel teden nisem videla user posted image

A ste že jedle kdaj žižole?  Imam ful sodelavcev, ki sploh niso vedeli kaj je to, ko so jih videli user posted image user posted image user posted image . Mark jih ima ful rad, jaz jih obožujem, Simon jih pa čopa vložene v šnopsu user posted image user posted image user posted image


_____________________________

14.11.2005 smo dobili našega sončka Marka

(odgovor članu sharpy)
Neposredna povezava do sporočila: 8719
   RE: novemberke 05
12.10.2007 21:38:30   
Anonimen
Sharpy, vračamo pozdrave mami user posted image

(odgovor članu sharpy)
  Neposredna povezava do sporočila: 8720
   RE: novemberke 05
12.10.2007 21:40:18   
sharpy
Hvala

Evo šele domov ste prišle, pa je na RR že čisto drugo vzdušje, tako lepo in veselo user posted image user posted image user posted image


_____________________________

14.11.2005 smo dobili našega sončka Marka

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8721
   RE: novemberke 05
12.10.2007 21:43:49   
sharpy
Paštetka še to ti moram povedat. M zdaj ful govori, mislim v bistvu zna že vse povedat. 
Se spomniš tiste barčice z žabico, ki si mu jo podarila, ko smo se prvič srečale?  Taka za se igrat v banjici...
In zdaj se je po dolgem času spet z njo igral in pel "balčica po molu plava...". No v glavnem jaz sem mu rekla, da mu jo je podaril en fantek M. IN on zdaj vsakič, ko se igra z njo,...mi pravi, da mu je dal uni fantek Max balčico user posted image user posted image user posted image


_____________________________

14.11.2005 smo dobili našega sončka Marka

(odgovor članu sharpy)
Neposredna povezava do sporočila: 8722
   RE: novemberke 05
12.10.2007 21:57:19   
sharpy
Pupe, jaz vam želim lahko in mirno noč user posted image

_____________________________

14.11.2005 smo dobili našega sončka Marka

(odgovor članu sharpy)
Neposredna povezava do sporočila: 8723
   RE: novemberke 05
12.10.2007 23:31:48   
Urša
Urša, a se ta vikend selite?


Ne še, upam, da drug. user posted image  Jaz že kar malo pakiram.

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu sharpy)
Neposredna povezava do sporočila: 8724
   RE: novemberke 05
12.10.2007 23:35:10   
Urša
žižole?
user posted image user posted image user posted image  Kaj za en kažin pa je to?

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 8725
Stran:   <<   < Prejšnja stran  347 348 [349] 350 351   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  347 348 [349] 350 351   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako lahko tudi najcenejši avtosedeži reši...
Najboljše razmerje med ceno in kakovostjo pri izbiri avtosedeža. Naj gre za lupinico za dojenčka ali otroški sedež - var...
Ko otroku jezik uhaja med zobe
V predšolskem obdobju se otrok najbolj intenzivno celostno razvija in takrat lahko otrok določene glasove izgovarja na n...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?