|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  349 350 [351] 352 353   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: novemberke 05
13.10.2007 20:15:37   
petja
IZVIRNO SPOROČILO: petarda
Smo pa imeli v vrtcu govorilne in sem vprašala kako je s previjanjem in so rekli, da brez problema, da se previja leže čisto normalnouser posted image ...



Ah, to je pa vrtec user posted image . Zara je v vrtcu neverjetno pridna (vsaj tako pravita vzgojiteljici user posted image ), pa vse poje, doma je pa vse BLJAK. Še posebej meso! V vrtcu ga pa ful poje user posted image . Pa v vrtcu hodi na kahlico, doma pa niti pod razno user posted image user posted image user posted image .

Jaz ji velikokrat rečem, da bi bilo fajn, da bi bila v vrtcu hudiček, doma pa angelček user posted image .

_____________________________

Lp, petja

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 8751
   RE: novemberke 05
13.10.2007 21:07:15   
NinaŠ
Ah, to je pa vrtec

ja prav res. T&A v vrtcu vedno tako hvalijo, da včasih (za šalo seveda) vprašam, če govorimo o istih otrocih user posted image user posted image user posted image

Previjanje mi več ali manj izvajamo stoje, saj ležati ponavadi itak noče. Ko se zverziraš ne rabiš niti hlačnih plenic več, saj je čist izi tud navadno gor zapokat.

Tinin prehlad se je izboljšal, čeprav sem v četrtek zvečer že malo cincala ali bi v petek kar bolniško vzela user posted image . Res pa 2x na dan uživa smrekove vršičke, 1x slezov sirup, 1x fiziološka v nos, vsako uro morata z največjo močjo spihat nos (jima zagrozim s fiziološko, potem pa pihata ko odvezana user posted image ), 1x inhalacija, filam jo (no oba otroka ) s sadjem, zelenjavo, čajem user posted image user posted image user posted image   ...ma rabiš kup razmišljanja, da česa ne pozabimo user posted image    ...ampak rezultati so vidni user posted image user posted image

(odgovor članu petja)
Neposredna povezava do sporočila: 8752
   RE: novemberke 05
13.10.2007 21:19:22   
NinaŠ
Urša saj ni tako pomembno pohištvo, glavno, da imate svoj domek user posted image . Veš, boš pa čez ene 5 let na novo opremila stanovanje in se ti bo še enkrat zdelo ful fensi user posted image . Pa itak ponavadi najboljše ideje pridejo, ko prostor dodobra spoznaš, tako da je morda še bolje, da ne opremljaš na frišno že zdaj user posted image
Sharpy, ampak Mark je pa res pogumen user posted image user posted image user posted image . Jaz še Anžeta komaj pripravim da pri Z usta odpre, kaj dlje od premaza zobkov pa itak še nismo prišli user posted image , čeprav čakata 2 luknji na popravilo user posted image . Je pa tako, da si pri nas k Z 1. vabljen šele pri 3 letih user posted image


Ada, upam, da si že kaj bolje user posted image user posted image  


Paštetka, lepo je slišati, da sta že doma user posted image


Bubi, električni inhalator vsekakor ni slaba naložba user posted image . Sicer je pri nas potrebno ogromno diplomacije, da je Tina pripravljena potrpeti tistih 20 min, kot je priporočen čas za inhalacijo, ampak jaz se (včasih, če je potrebno) tolažim tudi s tem, da bolj ko se dere, več poinhalira user posted image , saj globje diha. Sicer jo pa prepričam s tem, da drugače bova pa nosa našpricali, kar pa ful ne mara in se raje odloči za inhalator user posted image




Cepljena je Tina že bila. V našem koncu to cepljenje izvedejo na sistematskem ob letu in pol (midve sva ga sicer za ene 2 meseca zamaknili, ker je bila takrat prehlajena, kasneje bolna)



(odgovor članu sharpy)
Neposredna povezava do sporočila: 8753
   RE: novemberke 05
13.10.2007 21:22:37   
sharpy
ja v vrtcu so res vsi otroci tako pridni in pojejo, grejo lepo spat, ....dobro imajo tudi tam kdaj tečen dan, ampak....

Tudi Mark se ne pusti previjat, no je imel eno hudo obdobje, zdaj je bistveno boljše. Je pa res, da mu dajem pleničko samo še zjutraj za v vrtec in zvečer za spat.


_____________________________

14.11.2005 smo dobili našega sončka Marka

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 8754
   RE: novemberke 05
13.10.2007 21:27:14   
sharpy
Ja vem da je Mark ful pogumen kar se zdravnikov tiče. Mogoče zato, ker ji je že zgodaj dobro spoznal ali pa zato, ker so bili vedno vsi prijazni in ga še vedno ful hvalijo. Se pa ful trudimo, da nikoli ne rečemo kaj groznega o zobozdravniku. Njemu je tam tako zanimivo, ker mu on pusti tikat tiste njegove strojčke ...joj res bi ga mogle videt user posted image user posted image user posted image


Ada upam, da ti bo kmalu boljše user posted image

Mi imamo cepljenje nekje sredi decembra.




_____________________________

14.11.2005 smo dobili našega sončka Marka

(odgovor članu sharpy)
Neposredna povezava do sporočila: 8755
   RE: novemberke 05
13.10.2007 21:30:41   
NinaŠ
Danes smo celo popoldne letali po trgovinah, ko smo iskali ene police za v dnevno in spalnico, pa nismo našli nič primernega user posted image oz. pravih dimenzij user posted image . Pa o Tinini sobi še niti razmišljati nismo začeli... ...če že navadnih polic ne najdemo pravih, kako bomo šele to našli, ko bo moralo vse biti točnih mer, ki smo si jih zamislili, saj je fulll malo prostora user posted image . Tišlar, ki nama je delal (skoraj) vso pohištvo pa sedaj gradi svojo hišo in nima časa user posted image . Se bom drugi teden eno dopoldne v Lj. zapeljala, upam, da bom vsaj tam kaj našla user posted image

(odgovor članu sharpy)
Neposredna povezava do sporočila: 8756
   RE: novemberke 05
13.10.2007 21:32:36   
NinaŠ
Jaz upam, da bo Tina pri Z tudi bolj pogumna, saj k P ful rada hodi user posted image . Če se kaj udari takoj začne navirat, da greva zdravnici pokazat, da jo bo ona pozdravila user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 8757
   RE: novemberke 05
13.10.2007 21:33:13   
NinaŠ
Kaj so že žižole?

????? user posted image

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 8758
   RE: novemberke 05
13.10.2007 22:12:46   
sharpy


Kaj so že žižole?

????? user posted image




Če jih bom uspela kje nabrat, vam prinesem na srečanje, ...če bo kmalu user posted image
Če ne vam pa vsaj sliko pošljem user posted image user posted image user posted image , pa tiste v šnopsu imam tudi doma, če bo katera hotela user posted image user posted image user posted image

So pa za jest dobre tiste trde ali ba malo bolj zrele (mehke). Meni osebno so ful dobre trde žižole, njam.


_____________________________

14.11.2005 smo dobili našega sončka Marka

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 8759
   RE: novemberke 05
14.10.2007 7:16:53   
ada2
IZVIRNO SPOROČILO: šmarnica

Joj, Urša, tole s previjanjem mi je pa hodo poznana muka. Moj tretji sine je bil namreč živa groza. Previjanje je (zjutraj, ko je bilo treba v službo in vrtec) trajalo vsaj pol ure: dvigoval rit, se obračal na vse strani, nagajal, kar mu je duša dala - meni je vedno na koncu dobesedno teklo po hrbtru od napora.
Na srečo je Minea čisto drug človek: pridna, ugobljiva in vsa prijazna. Sem si jo zgleda prav zaslužila. Se mi je "bog" odkupil za Marka.



Mene pa očitno kaznoval z Adamom za Nušo, ki je bila tudi ful pridna in mirna, tega hudička pa jaz že kake 4 mesece tako previjam, da mi po hrbtu teče. pa ne samo previjanje, celo oblačenje tako zgleda kot v cirkusu, skačem za njim ko zmešana, majico oblečeva v kuhinji, hlače v dnevni, en zoken v spalnici, drugega v kopalniciuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu šmarnica)
Neposredna povezava do sporočila: 8760
   RE: novemberke 05
14.10.2007 7:22:13   
sharpy
Ada si kaj boljše?

_____________________________

14.11.2005 smo dobili našega sončka Marka

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 8761
   RE: novemberke 05
14.10.2007 7:25:16   
ada2
no, z mano je bolje. jedla sicer nisem še nič, pila tudi ne, ampak imam občutek, da bi lahko nekaj pojedla pa ne potem takoj bruhala. no, če sem čisto iskrena sem pojedla 3 bobi palčke. Ampak glava me pa tako boli, da bi jo najraje odšravfala. tablete ne upam vzeti, ker ne vem kako bi želodec to prenesel. če se moram odločati med glavobolom in želodčnimi težavami imam raje glavoboluser posted image  
Adam je vstal že ob pol petihuser posted image , zdaj pa gleda živ-žav, sem prav komaj čakala, da se začneuser posted image

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 8762
   RE: novemberke 05
14.10.2007 7:28:43   
ada2
sharpy sem zdaj videla za bučno olje, seveda dobiš, bom kar jutri sodelavcu naročila, da ga kupi, ko gre na teren.

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 8763
   RE: novemberke 05
14.10.2007 8:20:48   
*bubi*
Dobro jutro! user posted image

Nedelja je, midva pa pe en dan sama doma user posted image  Moj user posted image  ima sicer VELIKE načrte okoli te user posted image  službe in srčno upam, da mu uspe user posted image Še letos.

Bubi se včasih tudi noče previjat, takrat dobi na izbiro - bi se rad previl v kopalnici ali na postelji? In ker lahko ON izbere, je potem prava bubica user posted image


Ja, za inhalator sem se dokončno odločila, vzela bom Omronovega. Na žalost ravno tega nisem mogla včeraj domov odnest, ker je bil samo izposojen za pokazat. Sem pa po forumih videla, da je spomladi Hofer imel take inhalatorje, fuuuul ceneje. Bubi se je v bolnici jokal zraven, ampak ni bilo sile. Se bo že navadil. Fiziološka v nos pa je pravi užitek user posted image . Pa tisto špricanje ni nič, zdaj v bolnici sem mu morala z injekcijsko brizgo po 1 mL v vsako nosnico špricnit. In pride k meni, nagne glavico nazaj in pusti, da mu not špricnem. Potem pa še sam malo not potegne user posted image  Edino kar pa res ne mara pa je inhalacija zdravila z jogurtovim lončkom user posted image .

Pazite to - kljub vsem mukam in kričanju ob dajanju zdravi pa je pogruntal, da mu to pomaga. Danes me je ob polnoči prosil, da bi rad dihal (tako reče inhalacijam, takim in drugačnim). Pa sem mu hitro namazala kremico po prsnem košu, v nosek fiziološke nalila, pa je bilo super!

Bubi je tudi bil cepljen, vse redno po programu user posted image

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 8764
   RE: novemberke 05
14.10.2007 9:09:37   
Urša
majico oblečeva v kuhinji, hlače v dnevni, en zoken v spalnici, drugega v kopalnici


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 8765
   RE: novemberke 05
14.10.2007 9:17:18   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Urša

majico oblečeva v kuhinji, hlače v dnevni, en zoken v spalnici, drugega v kopalnici


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image

Ada kako si?

bubi, ko sem bila v bolnici so otroke ponoči, ko so spali inhalirali. sestra ga je spečega dala na krilo v sedeč položaj in ga inhalirala. Sploh se niso zbudili. Drugače so se tudi drli kot zverinice

(odgovor članu Urša)
  Neposredna povezava do sporočila: 8766
   RE: novemberke 05
14.10.2007 9:18:41   
Anonimen
fiziološko si pa M, sam v nosek našprica. vsake toliko prileti z njouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8767
   RE: novemberke 05
14.10.2007 9:20:21   
Anonimen
Bubi se včasih tudi noče previjat


s tem pa ni težavuser posted image .

edino kakamo pa na sredini dnevne. kahla mora biti točno v kotu igralne blazineuser posted image

(odgovor članu *bubi*)
  Neposredna povezava do sporočila: 8768
   RE: novemberke 05
14.10.2007 9:21:28   
Anonimen
Ada kako si?


aha, vidim, da si boljše user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8769
   RE: novemberke 05
14.10.2007 10:16:40   
Nej
Dan!

Mi pa nimamo z oblačenjem problemauser posted image . Čisto pri miru stoji in še mi pomaga pri oblačenju.
S plenicami pa smo itak že opravili- hvala bogu. Ker se spomnim zadnje mesece  kako mučno je potekalo previjanje.

Anej se je v vrtecu zelo lepo navadil. Po 14 dnevnem jutranjem jokanju, zdaj zjutraj skaklja v vrtec.

Se še oglasim- sem bila zdaj odjavljena in nisem vedela gesla.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8770
   RE: novemberke 05
14.10.2007 13:16:37   
Anonimen
če se M noče obleči, ga dam na kolena in rečem, da mu pokažem kako se lahko SAM obleče, kam mora dati prste, roke in potem je celi paf, ker se je kao SAM oblekel user posted image

(odgovor članu Nej)
  Neposredna povezava do sporočila: 8771
   RE: novemberke 05
14.10.2007 15:53:08   
*bubi*
sestra ga je spečega dala na krilo v sedeč položaj in ga inhalirala.


JA, tisto 10m punčko je tudi sestra tako inhalirala ponoči. Bubi pa se mi je zbudil, ker ga spečega nisem mogla dvignit. Je prevelik in pretežek. Potem pa je na pol spal med inhalacijo.

Pa dudo je lahko imel v ustih, itak skozi nosek diha. Čeprav se mi zdijo take inhalacije (predvsem zdravila) bolj učinkovite, če joče, ker takrat zelo globoko diha user posted image


No, bubi pa si sam teniske obuva. Ampak res čisto sam. Edino najprej vpraša, če je prava noga user posted image . Pa zraven govori: jezik ven, nogico not; potem vstane in tako dolgo nogo na mestu vrti, da v tenisko skoči, potem pa spet na tla in reče: ježke zalepit user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8772
   RE: novemberke 05
14.10.2007 18:38:17   
ada2
dajmo se za srečanje zmenit. 20.10 torej ustreza:

bubi
NinaŠ
petarda
Urša
sharpy
ada
..............

jaz ne bi več odlašalauser posted image

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 8773
   RE: novemberke 05
14.10.2007 19:05:59   
Urša
bubi
NinaŠ
petarda
Urša
sharpy
ada


Jst ne morem 20.user posted image

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 8774
   RE: novemberke 05
14.10.2007 19:53:58   
Anonimen
ada, moj je dežurenuser posted image  20.10.

(odgovor članu Urša)
  Neposredna povezava do sporočila: 8775
Stran:   <<   < Prejšnja stran  349 350 [351] 352 353   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  349 350 [351] 352 353   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ustvarite si velikonočno čarobnost kar doma
Pripravili smo nekaj idej, ki bodo zagotovo prinesle veliko veselja in čarobnosti v vaš praznični dom. Skupaj bomo spekl...
To pravilo je moje fante rešilo pred ugrab...
Mama je odkrila, da je pravilo, ki ga je otrokom postavila nekaj let prej, verjetno rešilo njihova življenja.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?