|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ne dojemam spljoh.....:o0
29.12.2005 9:06:34   
Anonimen
je pa mnenje zdravnikov, da se je ta nosečnost lahko razvijala 9 mesecev ali pa tudi 2 leti.....


E vidite, to bi jaz tudi... da bi rodila dve leti starega otroka... pa ne bi mela nič plenic, nič dojenja, nič prenašanja po rokah, nič uvajanja goste hrane... user posted image

No za moje omejene možgane je tole sajens fikšn. Da rodiš po dveh letih... nek iz želodca user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Ne dojemam spljoh.....:o0
29.12.2005 12:26:39   
Gina
O dveh letih?user posted image  POtem je lahko npr. še od kakšnega njenega bivšega loverja.....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Ne dojemam spljoh.....:o0
29.12.2005 14:20:04   
Anonimen
Ma ne.... to so sam domneve in možnosti...
Ni zdaj pa ziher dve leti nosila tole dete v sebi.

Ne vem a so jo operirali al kako je dete prišlo ven....
Niti še nisem bila pri njej.. ker še pri normalnem porodu ne bi uletela po 14 dneh in pasla firbce...v tem primeru pa še tolk manj... naj najprej pridejo k sebi pa si opomorejo od šoka in vsega.....
Mi firbci bomo pa itak že prišli na vrsto... enkrat...

(odgovor članu Gina)
  Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Ne dojemam spljoh.....:o0
29.12.2005 14:45:48   
Katrin
Sem si mogla vzeti čas, da sem se prebila skozi to "dolgo" branje!

Ne moreš verjeti, če ne doživiš, ne?

Vsekakor pa čestitke mamici in mali pupici, ki bo verjetno vse življenje ostala borka!!! user posted image

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Ne dojemam spljoh.....:o0
29.12.2005 15:04:54   
Anonimen
Jaz ko sem hodla v šolo za starše...so rekli, da se dostikrat zgodi, da mati neve , da je nosečauser posted image Nevem sicer kako, amapk baje da je res.
Ena je enkrat baje klicala rešilca, češ , da ima slepiča, kaseneje so ugotovili, da mora rodituser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Katrin)
  Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Ne dojemam spljoh.....:o0
29.12.2005 15:38:31   
Moyca_
SVAŠTAuser posted image

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Ne dojemam spljoh.....:o0
5.1.2006 20:00:31   
Anonimen
Torej za vse radovedne..... user posted image

Bila sem na obisku pri tej mamici.... Detece se prav fajn razvija.... mende je že veliko (men se je zdelo prav majhno bitjece..... ampak prosim upoštevajte, da dojenčki prav redko zavijejo v moje življenjeuser posted image )..... je, spi, joka... kot pač vsak dojenček....

Mamica in očka sta je zelo, zelo vesela, in jo imata res iz vsega srca rada.


(odgovor članu Moyca_)
  Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Ne dojemam spljoh.....:o0
5.1.2006 20:02:45   
cmokec
Pol je bilo pa to čist res, al kaj?user posted image

No družinici pa čestitke user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Ne dojemam spljoh.....:o0
5.1.2006 20:25:21   
Anonimen
Eh... kje pa, Cmokec.... imam pač mal prebogato domišljijo... pa sem si vse izmislila in zdej sem izumila  še nadaljevanje....user posted image user posted image user posted image

(sorry.... sam dans sem orng slabe volje)

Ja to je vse res ja.
Puncica... tebi pa sporocam, da sem vidla malo bitjece v zibelki....user posted image user posted image

(odgovor članu cmokec)
  Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Ne dojemam spljoh.....:o0
5.1.2006 20:26:43   
janjja
To je res fenomen. Ker tukaj se ne gre zato da se je pretvarjala da ni noseča, ampak zato da nobena od nas nebi mogla vedet da je če bi se nam to zgodilo.
No jaz sem od vsega začetka vedela da sem pa sem bila do sedmega meseca čisto ravna, noben ni verjel da je res, pol pa me je v enem mesecu napihnilo kot balon.

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 110
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?